10 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie to kurs online przygotowany z myślą o początkujących przedsiębiorcach oraz o tych osobach, które myślą o otworzeniu swojej działalności.

Jego autorem jest Marcin Kokoszka – seryjny przedsiębiorca, który mimo młodego wieku ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu firm w różnych branżach.

Być może Ty też już masz za sobą pewne doświadczenia w biznesie, a może znasz te realia ze słyszenia i korci Cię by spróbować swoich sił. Rzeczywiście jest tak, że sam pomysł to zaledwie część sukcesu. Potrzebne jest Twoje nastawienie, wytrwałość, dobry start, odpowiednie usługi lub produkty, zespół, z którym sięgniesz po wszystko, co najważniejsze.

W kursie,  który oddaję w Twoje ręce Marcin przeprowadzi Cię przez 10 strategii, które jak wdrożysz, pozwolą Twojej firmie zarabiać duże pieniądze. Marcin nagrał 10 lekcji wideo, które łącznie trwają niemalże 2 godziny. Przygotował również zeszyt ćwiczeń – kluczowe narzędzie pracy, dzięki któremu zaczniesz wdrażać wszystko o czym jest mowa w kursie. Pod jednym warunkiem! Że będziesz ten zeszyt skrupulatnie i uczciwie przed sobą wypełniać.

 

Kurs online Marcina Kokoszki

Naucz się myśleć szeroko i dostrzegać wszędzie potencjał sprzedażowy. Niewątpliwą zaletą tego kursu z pewnością są liczne przykłady z życia, które Marcin przywołuje – działają bardzo obrazowo i doskonale poszerzają horyzonty.

Kupując roczny dostęp do tego kursu czeka na Ciebie:

Kurs online Marcin Kokoszka

Z poszczególnych modułów kursu dowiesz się:

 1. Moduł na temat kanałów sprzedaży. Tu dowiesz się w jaki sposób dziś sprzedajesz i w jakich kanałach możesz jeszcze zaistnieć dla klienta. Sprawdzisz, co jeszcze możesz zrobić, działając zarówno online jak i offline, aby każdy z tych obszarów był zaopiekowany.

 2. Reklama, o której będzie mowa w drugim module to kolejny krok, aby uczynić Twoje kanały dotarcia do klienta widocznymi. Jak i czym się wyróżnić? Jak prosić klientów o opinie? Jaką formę reklamy wybrać by była odpowiednia do Twojego biznesu?

 3. W tym module będzie mowa o up-sellingu, który jest kolejnym sposobem na zwiększenie sprzedaży. Przyznasz, że dobrze będzie nauczyć się, jak doprowadzać do sytuacji, w której klient dokonuje zakupu produktu lub usługi o wyższej wartości niż na początku planował.

 4. Cross-seling, który zgłębisz w czwartym module nauczy Cię dosprzedawać dodatkowe i komplementarne produkty. Zastanowisz się, co możesz zaoferować dodatkowo klientowi, aby był nie tylko zadowolony, lecz również by czuł się zaopiekowany i bezpieczny.

 5. Moduł o pakietowaniu produktów i usług stworzy Ci przestrzeń, w której przyjrzysz się portfolio swoich produktów czy usług i zastanowisz się czy i co możesz łączyć w pakiety. Od Marcina dowiesz się także tego, dlaczego to jest ważne i opłacalne.

 6. Cena, o której mowa w module szóstym niejednokrotnie spędza sen z powiek i – szczególnie u początkujących przedsiębiorców – jest… za niska… Jak ustalać cenę za swoje usługi i produkty? Co należy wyceniać i absolutnie nie robić za darmo? W jaki sposób testować adekwatność ceny?

 7. Z modułu siódmego poznasz tajniki nawiązywania współpracy. Zastanowisz się, kto może dostarczać Tobie klientów? Uświadomisz sobie, że innym może zależeć na współpracy z Tobą i ta współpraca może mieć obopólne korzyści. Jak znaleźć osoby lub firmy mające taką samą grupę docelową jak Twoja? Dowiesz się też o możliwościach jakie daje Program Partnerski.

 8. W tym module będzie mowa o formach finalizowania dostarczania produktu lub usługi, czyli co możesz zrobić, aby umożliwić zainteresowanej osobie zakup. Marcin omawia tu różne dostępne rodzaje płatności oraz sposoby zawarcia umowy, a także w przypadku produktów fizycznych – sposoby dostawy towaru (poczynając od umowy z kurierem).

 9. Zadbanie o powracających klientów to moduł dziewiąty, w całości poświęcony temu co zrobić, aby klienci do Ciebie wracali? Czy istnieje na to magiczny sposób? Co możesz zrobić już na etapie realizowania pierwszej sprzedaży?

 10. Dziesiąty moduł pt. Skaluj, pokaże Ci, co możesz zrobić, aby zgodnie z zasadą pareto 80% wysiłków przeznaczyć na to, co już działa, co daje największe marże, najwięcej klientów lub największe sprzedaże, a nie więcej jak 20% przeznaczyć na testy i szukanie nowych produktów, współprac czy kanałów sprzedaży.

Jak widzisz moduły są bardzo konkretne i po przejściu kursu wraz z zeszytem ćwiczeń wdrożysz u siebie 10 sposobów, które zwiększą Twoją sprzedaż. Choć mówiąc precyzyjniej będziesz znać 10 strategii, a sposobów omówionych w kursie przynajmniej 50.

 


Kim jest autor książki?

Kurs online Marcin KokoszkaMarcin Kokoszka – seryjny przedsiębiorca, autor, inwestor. Obecnie właściciel kilkunastu biznesów, między innymi kancelarii prawnej, porównywarki finansowej, firmy oddłużeniowej, call center, spółki windykacyjnej, spółki leasingowej i firmy szkoleniowej.

Jako inwestor zdobył doświadczenie w inwestowaniu w start-upy oraz na giełdzie i w nieruchomościach.

Nie obyło się bez przygód – w wieku 23 lat zbankrutował i miał ponad 1 mln długu. Udał się po pomoc do coacha – Kamili Rowińskiej – i ciężką, systematyczną pracą wyszedł z długów, odbudował równowagę finansową i od zera ponownie zbudował wszystkie swoje biznesy.

Współautor książki Coaching wart milion, autor ksiażki Rozwiń swoją firmę.

Aktualnie interesuje go głównie rozwijanie swoich firm i dbanie o swoich klientów. Prywatnie mąż i ojciec.

Decydując się na zakup kursu pamiętaj, że samo się nic nie zmieni. Rezultaty zależą teraz od Twojej pracy. Zrób ten kurs sumiennie, z zeszytem ćwiczeń. Pobierz dostępne pliki MP3, które z pewnością nie raz Ci się przydadzą. Wypisz wszystko w zeszycie ćwiczeń, co możesz zrobić w swoim biznesie. Możliwe, że zobaczysz obszary, z których konieczne będzie uzupełnienie Twojej wiedzy.

Obierz kierunek i działaj. Zobaczysz, jak szybko pojawią się pierwsze efekty – to zaskoczy nawet Ciebie 🙂

Recenzje Kursu

 1. Świetny kurs. Same konkrety, podane lekko i logicznie.

 • 297.00 na 365 dni
 • 365 Dni
1184 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710