Wszyscy mamy ograniczoną ilość czasu. W jaki sposób wykorzystać go maksymalnie? Odpowiedzi znajdziesz w całodniowym szkoleniu online.

Czy marzysz czasem o tym, aby mieć magiczny przycisk, który zatrzyma na chwilę czas, pozwalając Ci ze spokojem zrobić wszystko, co związane z pracą, by później spędzić chwile z rodziną i trochę odpocząć? Być może odkładasz sprawy na później, a potem jest Ci ciężej z nich się odkopać. Jeżeli jesteś rodzicem – po powrocie do domu chcesz spędzać czas ze swoimi dziećmi, a wciąż myślisz o tym, ile zawodowych spraw zostało do rozwiązania.

Czy wiesz, ile biznesowych okazji omija Cię przez to, że wciąż nie masz czasu?

Prawda jest taka, że zwiększona produktywność i lepsze zorganizowanie przełożyłyby się na Twoje wyższe zarobki, harmonię i lepsze rezultaty w pracy zawodowej.

Dlaczego „siła woli” nie wystarczy, aby pozostać produktywnym?

Według wyników badań Janet Polivy (”Getting a bigger slice of the pie. Effects on eating and emotion in restrained and unrestrained eaters”) nasz mózg często ponosi porażkę w walce o wytrwanie w danym zadaniu, ponieważ jesteśmy podatni na to, aby „opuścić statek”, gdy tylko pojawia się pierwsza oznaka frustracji.

Przypomnij sobie twoją ostatnią dietę.

Lodówka wypełniona po brzegi zdrową żywnością oraz rozpisany plan treningowy na każdy dzień. I nagle podwija Ci się noga – zjadasz niezdrowy posiłek lub porzucasz trening. Czyż nie łatwo jest po takim czasie wrócić do starych nawyków?

Twój mózg będzie próbował symulować prawdziwą, produktywną pracę przez unikanie dużych projektów i skupianie się na małych, nieznaczących zadaniach, wypełniających Twój czas. „Duży projekt do oddania jutro? Lepiej przeorganizuję kolekcję moich filmów!” Takie zachowanie jest naturalne, jednak – jak każde zachowanie – możesz je zmienić. Jak to zrobić?

John Bargh sugeruje, aby zapoznać się z nawykami osób konsekwentnych i produktywnych, które pozostały takimi w długim okresie. Przetestowałam je na sobie i wdrożyłam w swoją codzienną rutynę.

Doskonale radzę sobie w zarządzaniu sobą w czasie. Jestem mamą dwójki dzieci, żoną,  przedsiębiorcą, autorką lub współautorką 8 bestsellerów. Mieszkam w Belgii, zarządzam firmą w Polsce, inwestuję w nieruchomości w Polsce, Belgii i Hiszpanii i w tym wszystkim  znajduje czas na swoje pasje oraz uprawianie sportu.

Teraz chcę się z Tobą podzielić sprawdzonymi strategiami podczas szkolenia online

7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie.

To całodniowe szkolenie, podczas którego podzielę się z Tobą tym, co powoduje, że tak dobrze funkcjonuje zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Dzięki temu Ty:

 • zmaksymalizujesz swoją produktywność, co da Ci przewagę w pracy i pozwoli zarobić więcej pieniędzy;

 • przestaniesz odkładać sprawy na później, przez co unikniesz stresu i będziesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich;

 • otrzymasz gotowy do implementacji, przejrzysty system, którego wprowadzenie da Ci czas na stopniowe zwiększanie Twoich kompetencji.

Wyobraź sobie jak by to było, gdybyś potrafiła zarządzać sobą w czasie?

 

Odzyskaj od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo i ciesz się życiem!

Być może myślisz teraz „to musi być bardzo skomplikowane” lub „dla mnie już chyba nie ma ratunku”, jednak to właśnie osoby takie jak Ty mogą najbardziej skorzystać z nagrania. Metodą na większą produktywność wcale nie jest żadna rewolucja, czy drastyczne zmiany. Okazuje się, że – aby zaprosić do swojego życia więcej porządku, organizacji, spokoju i pieniędzy – wystarczy poznać kilka prostych narzędzi i wprowadzić je do swoich codziennych nawyków. Ty też możesz stać się osobą bardziej produktywną!


Wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia pozwolą Ci:

 • zyskać przewagę nad konkurencją, stać się szybszym i zacząć zarabiać więcej pieniędzy poprzez zwiększenie swojej efektywności;

 • ustabilizować swoje działania i nadać im siły;

 • zyskać więcej czasu dla siebie i swoich bliskich;

 • wprowadzić do swojego życia więcej harmonii, porządku i spokoju;

 • wyostrzyć koncentrację na celu;

 • osiągnąć lepsze rezultaty w swojej działalności.


Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla osób, które chcą zwiększyć swoją efektywność prywatną i biznesową.

 • Dla osób, które lubią kształcić się ze swojego domu poprzez e-learning.

 • Dla osób, które nie mają czasu, aby przybyć na jednodniowe szkolenie o tym samym tytule i chcą skorzystać z jego najważniejszych elementów w godzinę.

 • Dla Polonii, która lubi uczyć się poprzez Internet w ojczystym języku.

 • Dla przedsiębiorców z trudem łączących biznes z rodziną.

 • Dla osób pracujących, którzy chcą mieć więcej czasu na realizację ważnych dla nich wartości.

 

 • 1,694.00 na 365 dni
 • 365 Dni
81 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710