Budżet domowy – planowanie i zarządzanie nim w efektywny sposób to pragnienie wielu Polek i Polaków, który u większości pozostaje wyłącznie marzeniem. A Ty? Należysz do grona tych marzycieli czy masz swoje finanse pod kontrolą?

Czy Ciebie też dotyczy:

 • Brak środków finansowych na zobowiązania, które są priorytetem, a na które wciąż brakuje pieniędzy?

 • Brak funduszy na inwestycje?

 • Długi, które spędzają Ci sen z powiek i są przyczyną gigantycznego, ciągłego stresu?

 • Brak środków na spełnianie marzeń, nawet tych niewygórowanych?

Jeśli choć raz Twoja odpowiedź brzmiała tak, to ulokuj mądrze najbliższe 3 minuty i przeczytaj tę stronę.

 

Gdyby nastąpił teraz niekorzystny zbieg okoliczności i pozbawiłby Cię bieżącego dostępu do środków finansowych, ile czasu będzie Cię stać na utrzymanie aktualnego poziomu życia z oszczędności?

Zapytałam o to w ankiecie moją społeczność. Mimo, że tak często poruszam kwestie niezależności finansowej i mentalnej, uczę jak obchodzić się z pieniędzmi, wydałam na ten temat książkę, robię szkolenia, to nadal otrzymane wyniki zatrważają.

Wyniki ankiety Kamila Rowińska

Niemalże połowa respondentów (46,5%) odpowiedziała, że nie stać ich w ogóle, albo stać maksymalnie na trzy miesiące utrzymania aktualnego standardu życia bez źródła dochodu!

Niestety, osoby, które mogą spać spokojnie i przez co najmniej rok mają za co żyć, to zaledwie 16%!

 

Przyznasz, że byłoby pięknie być wśród tych 16%! Mieć to bezcenne poczucie spokoju, bezpieczeństwa względem siebie oraz swojej rodziny. Luksus psychicznej wolności. Luksus wyboru, bo wówczas miał(a)byś wybór czy i co zrobić, z kim zrobić, jak zrobić i kiedy zrobić.

Taki luksus pozwoliłby Ci zadbać o zdrowie, dodał pewności siebie, podniósł jakość życia, np. byłoby Cię stać na zdrowe, ekologiczne produkty, ubrania, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które będą trwałe, bezpieczniejszy i ekologiczny samochód, a nawet własne wymarzone mieszkanie bądź dom…

To luksus… tylko dlaczego coś tak oczywistego, musi być luksusem? Czyż to nie powinno być powszechne? Powinno i może!

Teraz możesz ten luksus zaprosić do swojego życia. Niewiele trzeba, aby zacząć realne zmiany, które od razu przełożą się na Twoje zarządzanie i planowanie budżetu.

 

Przed Tobą kurs online z planowania budżetu osobistego i rodzinnego a także z zarządzania nim wraz z kalkulatorem!

 

Budżet Kamila Rowińska

 

To niezbędna wiedza, która pomoże Ci budować stabilizację finansową i raz na zawsze rozwiązać problemy.

 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ W TRAKCIE KURSU:

 • Przeanalizujesz swoje wydatki, sklasyfikujesz je i zobaczysz, gdzie uciekają Ci pieniądze. Dzięki strukturze kont, którą Ci przedstawię, przekonasz się, że możesz mieć pieniądze na wszystko.

 • Nauczę Cię w jaki sposób korzystać z dołączonego kalkulatora Excel i efektywnie zarządzać swoimi wpływami niezależnie od tego czy są regularne czy nie.

 • Jeśli prowadzisz gospodarstwo z partnerem/mężem dowiesz się jak argumentować i przeprowadzać trudne rozmowy na temat finansów. Z pomocą dołączonego kalkulatora niemal za jednym kliknięciem podzielicie wspólny budżet.

 • Otrzymasz ode mnie rady jak wdrożyć zarządzanie budżetem i na co warto jeszcze zwrócić uwagę, aby mieć wyniki szybciej.

 

CO ZAWIERA KURS ONLINE BUDŻET DOMOWY – PLANOWANIE I ZARZĄDZANIE:

 • 6 modułów z lekcjami wideo

 • kalkulator w formacie Excel do planowania budżetu domowego o wartości

 • zeszyt ćwiczeń do kursu

 • pliki audio z kursu do pobrania

 • łączny czas nagranych materiałów wynosi ponad 1,5 godziny!

 

W czasie przerabiania kursu specjalnie przygotowane zadania w zeszycie ćwiczeń pomogą Ci wdroży nabytą wiedzę od razu w życie. Natomiast specjalnie opracowany kalkulator Excel umożliwi Ci:

 • spisanie i policzenie swoich wydatków,

 • rozplanowanie budżetu miesięcznego bazującego na Twoich (lub Waszych wspólnych) dochodach (niemalże za jednym kliknięciem).

Zobacz, co o tym kursie mówią osoby, które go już przerobiły.

 

Więcej opinii znajdziesz na dole strony. Klikając dzisiaj w przycisk Zamów kurs otrzymujesz dostęp do kursu na rok, a także możliwość pobrania plików MP3 z nagrań na zawsze!

Jeżeli pragniesz zbudować życie obfite w miłość, szczęście rodzinne, spełnienie zawodowe i stabilizację finansową, to dzisiaj możesz podjąć pierwsze kroki w kierunku realizacji jednego z tych obszarów.

Tak wiem, że kobiety mogą z powodzeniem prowadzić firmy i zajmować wysokie stanowiska i wiem, że doskonale potrafią zarządzać finansami i inwestować, jeśli tylko chcą i się tego uczą. Jeżeli swojego bezpieczeństwa finansowego i rodzinnego, zarabiania pieniędzy nie oddają wyłącznie w ręce mężczyzny. Wiesz, że według wspomnianej na początku ankiety 1/5 kobiet nie ma możliwości pełnego gospodarowania zarobionymi pieniędzmi?!

Wiele kobiet ma bałagan w papierach i uporządkowanie spraw finansowo-prawnych zostawia na „kiedyś”. A  niedopilnowanie tych kwestii może mieć opłakane skutki.

Nie pochodzę z rodziny, w której zawsze wszystko było i w której się świetnie układało. W swoim życiu doświadczyłam trudnych chwil w Domu Dziecka, śmierci rodziców oraz 9 guzów piersi. To ostatnie doświadczenie zadecydowało o tym, że przestałam swoje marzenia i cele odkładać na później.

To wszystko działo się w ciągu kilku lat i miałam naprawdę kryzysowe momenty, w których niejedna osoba mogłaby się poddać. Do wszystkiego co mam dzisiaj – doszłam sama, bez znajomości i startując z praktycznie zerowym stanem konta.

 

Mówię Ci to tylko i wyłącznie dlatego, że chcę, dać Ci do zrozumienia, że jestem taką samą kobietą jak tysiące kobiet w Polsce, być może taką jak Ty. 

Po prostu, pewnego dnia, zamiast załamywać się nad swoim życiowym startem, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i w końcu zrealizować swoje plany i marzenia.

A Ty? Co byś zrobiła, gdyby nagle okazało się, że jesteś ciężko chora? Czy przez Twoją głowę przeleciałoby milion myśli typu: „Jak sobie poradzę?”, „Skąd wezmę na to pieniądze?”. Na pewno szalenie ważne byłoby również to, aby w razie czego zagwarantować godny byt Twoim dzieciom.

Tak, wiem. Poruszam bardzo osobiste i wrażliwe tematy. Chcę Ci jednak uświadomić, że należy być przygotowaną na różne scenariusze, bo życie jeszcze nieraz Cię zaskoczy.

Dlatego dołącz teraz do kursu i już dzisiaj zacznij zmiany w swoim życiu i zadbaj o swoją niezależność.

Recenzje Kursu

 1. Bardzo przydatny kurs

  5

  Proste narzędzie do zarządzania budżetem domowym. Konkretne wskazówki, podane na tacy, gotowe do wdrożenia.

 2. Sam konkret

  5

  Bardzo fajny kurs, wpierające nawyki zarządzania swoim budżetem.
  Mądrze i konkretnie. Krótko i na temat 🙂 Kurs za który wziąłem się od razu, słuchałem, notowałem, wdrażam od razu.
  Dziękuję bardzo 🙂

 3. Tu można tylko wygrać!

  5

  Przysłowie mówi, że aby wygrać, trzeba grać, a tutaj , by zaoszczędzić, trzeba zainwestować w kurs. Dosłownie. Nie żałuję ani złotówki, choć wcale nie planowałam tego wydatku, a krucho ostatnio z pieniędzmi…
  Po konferencji stwierdziłam, że koniecznie muszę zgłębić temat domowego budżetu, choćbym miała żyć kanapkami z chleba posmarowanego nożem, jak bywało za czasów studenckich. Kurs na tyle otworzył mi oczy, że postanowiłam uniezależnić się od wspólnego gospodarstwa domowego z osóbką, która zaciąga pożyczki i nic nie jest w stanie jej przed tym powstrzymać- nie docierają do niej żadne argumenty, nie przemawiają żadne tabelki, nie przyjmuje do wiadomości nawet faktu, że nie stać nas już na mieszkanie w domu, którego nie jesteśmy w stanie ogrzać!
  Przed kursem coś tam mi świtało, że powinnam baczniej przyglądać się stanowi portfela, a teraz mam pewność, że nie pozwolę komuś wpędzać się w długi, nie będę żyła w strachu i niepewności. Biorę sprawy w swoje ręce i już mam pierwsze owoce, a nie minął nawet miesiąc. Dziękuję za merytorykę! Dziękuję za przykłady! Dziękuję za pomysły! Dziękuję za przystępną cenę! Dziękuję za humor! Dziękuję za motywację! Dziękuję za konkrety, które pokochał mój mózg! Zmieniacie świat na lepsze, za to też dziękuję!

 4. Planowanie budżetu

  5

  Duż dawka wiedzy dotyczacą naszych nawyków, ktore bywaja destrukcyjne dla naszej stabilności finansowej. Kamila wskazuje proste narzędzia, umożliwiające osiągnięcie szybkich rezultatów w zapanowaniu nad posiadnym budżetem. Dziękuje za wszystkie wskazówki. Część z nich realizuję juz od pewnego czasu, teraz wdrożę kolejne.

 5. Zmieniający życie

  5

  Bardzo szczegółowy, otwierający oczy na budżet.

 6. kurs

  5

  Bardzo przydatna wiedza przekazana w jasny i przejrzysty sposób.
  kurs ukończyłam, notatki zrobiłam i za kilka dni ponownie odtworzę kurs…. a za miesiąc sprawdzę jak wdrożyłam to wszystko w życie

 7. Budżet domowy

  5

  Ogromna ważna wiedza (tzw. mięso podane w sposób bardzo przystępny).
  Jestem osobą, która zawsze liczyła na siebie pod względem finansowym, planowałam i liczyłam (mam sukcesy – patrząc proporcjonalnie do zarobków) a i tak chciałam poznać sposób Kamili i wiem, że niektóre rzeczy zastosuję.
  Dziękuję za wiedzę w super cenie i POLECAM

 8. Budżet domowy

  5

  Rewelacyjny kurs, który doskonale porządkuje domowy budżet.

 9. Praktyczne informacje

  5

  Bardzo praktyczne rady, skondensowane w krótkim kursie. Bez zbędnego rozwlekania tematu.
  Polecam każdemu, kto chce popracować nad swoim budżetem!

 10. Budżet domowy - planowanie i zarządzanie - kurs online- Kamila Rowińska

  5

  Konkretnie przedstawione sposoby zarządzania budżetem domowym dla par.

 11. Jak zawsze - ogień🔥

  5

  Metoda była mi już wcześniej znana z książek i wystąpień Kamili, kurs ją jednak bardzo ładnie usystematyzował + otrzymałam świetnie excelowe narzędzie. Dziękuję Kamila, jesteś dla mnie nieustanną inspiracją.

 12. Planowanie budżetu domowego

  5

  Świetny kurs – rzeczowo i konkretnie a dodatkowo planowanie + matematyka. Wszystko co lubię 😉

 13. Budżet domowy

  2

  Spodziewałam się trochę więcej treści.

 14. Budżet domowy

  5

  Bardzo dobry kurs. Przerobiłam w dwa popołudnia. Polecam

 15. Cudowny kurs

  5

  Super wszystko wytłumaczone. Dziękuję za taką wiedzę. Pozdrawiam

 16. Budżet domowy - kurs online

  5

  Jestem zachwycona! Świetnie skondensowana wiedza, kurs przerobiłam w moment, ale to dopiero teraz czeka mnie największa i najcięższa praca – zamierzam zacząć wdrażać wskazówki przekazane przez Kamilę już od jutra. Dziś wszystko rozpisuję, dzielę na konta, przeglądam możliwości banków (subkonta) i biorę się ostro do roboty (nie sama, razem z mężem i dzieciakami). Polecam ten kurs obejrzeć z dziećmi, naprawdę taka edukacja finansowa powinna mieć miejsce w szkołach! 🙂 / Ola

 17. Budżet domowy planowanie i zarządzanie

  5

  Bardzo ciekawa ze można oddzielnie i bezpiecznie oszczędności

 18. Zdecydowanie polecam każdemu!

  5

  Kurs otwiera umysł, przysłowiowe klapki z oczu spadają.
  Wydawało mi się, że moje finanse mam pod kontrolą. Po tym kursie zrozumiałam jak wiele jeszcze muszę poprawić. Najważniejsze jest działanie. Serdecznie dziękuję za tą wiedzę i jej cudowny przekaz. Nasz los w naszych rękach, nic się samo nie wydarzy. Trzeba działać – ja już działam.

 19. Kurs Budzet Domowy

  5

  Kurs jest swietny, w bardzo przystepny sposob pokazuje jak mozna oszczedzac pieniadze bez wzgledu na wysykosc zarobkow. Dodatkowe bonusy w postaci tabelek w Excelu sa nieocenione. To bardzo wartosciowy kurs dla kazdego.

 20. Budżet domowy - planowanie i zarządzanie kurs online

  5

  Świetny i konkretny

 21. Zadowolona

  5

  Ciekawy sposób, oby mi się udało

 22. Budżet domowy

  5

  Otwiera głowę. Przydatna wiedza w skondensowanej formie.

 23. Większa świaomość

  5

  Dzięki kursowi poznalam nowe spojrzenie na rozdzielanie pieniędzy. Na pewno wprowadzę ten system. Za kilka miesięcy sprawdzę, czy działa. Polecam

 24. Budżet domowy

  4

  cenne wskazówki do wprowadzenia w życie.

 25. Kurs budżetu

  5

  Kurs super, dopełnienie wiedzy, która już miałam w przystępny i jasny sposób.

 26. Budzet domowy

  5

  super kurs, wszystko bardo wyjaśnione, dziękuję

 27. ciekawy kurs

  4

  Materiał ciekawy, ale temat poruszony już w książce Kobieta Niezależna

 28. Super kurs .

  5

  Kurs bardzo przydatny i w prosty oraz zrozumiały sposób przekazany . Mam nadzieję że moje konto teraz będzie się powiększało:D jestem zmobilizowana żeby trzymać się wskazówek, pierwsze kroki juz za mną. 🙂 polecam każdemu.

 29. Budżet domowy planowanie i zarządzanie

  5

  Świetny kurs, jasno, rzeczowo, obrazowo, otwiera oczy i pokazuje jak prawidłowo używać pieniędzy, jak oszczędzać, jak inwestować również w siebie, dziękuję

 30. Przydatne budzetowanie

  5

  bardzo dobry kurs, wiele pomocnych sugestii budżetowania. Większość wprowadziłam w swoim finansowym budzetowaniu wydatkow domowych

 31. Super

  5

  Temat mi nie był obcy, a jednak wprowadzę po tym kursie jeszcze pewne zmiany. Dziękuję.

 32. Kurs jest świetny, porady są realne. Naprowadzenie na odpowiednie tory finansowe.

 33. Świetne wskazówki jak dążyć do stabilizacji i wolności finansowej. Jak się nie pogubić w swoich wydatkach i jak mieć kontrolę nad nimi.

 34. Super kurs. Wiele dobrej wiedzy na temat zarządzania finansami osobistymi wspartej jasnymi i klarownymi przykładami. Cenne jest również osadzenie poszczególnych elementów i szczegółów dotyczących finansów w doświadczeniach prowadzącej, dzięki czemu łatwiej jest odnieść to do samego siebie.
  Polecam zakup i przerobienie kursu. Sądzę, że każda “Pani”, czy “Pan” domu (a najlepiej wspólnie) powinien się z nim zapoznać i zaaplikować zaproponowaną metodę zarządzania finansami gospodarstwa domowego, nawet jednoosobowego.

 35. Podobały mi się konkretne historyjki, anegdoty ilustrujące trafnie pewne zagadnienia. Na przykład świetna była ta o plackach ziemniaczanych 🙂 Makijaż i stylizacja pani Kamili również bardzo przyjemne. Plik excel – fajnie, że jest, ale nie całkiem wiadomo, jak go używac.

  Nie podobało mi się, że nie ma czytelnych materiałów pokazujących podział tego budżetu. Pisanie odręcznie na kartkach odwróconych tak, że jako widz, nic nie widzę – to nie jest żadna metoda. Skróty niekonsekwentnie używane albo nielogiczne; nazwy do dopracowania. Zdecydowanie oczekiwałam bardziej dopracowanego produktu.

  Niemiłe jest też, jak wielokrotnie pani Kamila krytykuje “ludzie robią to i tamto”. Niby nie jest to o mnie, ale jednak – pewnie o niektórych osobach, które też kupiły ten kurs. Niesympatyczne wrażenie.

  Interesujące są niektóre procenty – od czego to zależy, że na kieszonkowe partnerów przeznaczone jest 16% wspólnego budżetu?

  Kurs sprawia wrażenie nagranego ad hoc, na szybko, bez wielkiego przygotowania. A cena wskazywała jednak na dobrą jakośc. Nie będę mogła go polecic, bo jest jakby “niedorobiony”.

 36. Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona. Kamila znana jest z wysokiej jakości. Ja czytałam jej książki, które bardzo mi się podobały. Tymczasem kurs (wiem — wersja mini) to zbiór anegdotek, które słyszałam już wielokrotnie podczas webinarów. O tym podziale pieniędzy czytałam u Kamila już w książce i myślałam, że kurs to będzie rozłożenie tego na czynniki pierwsze, samo mięso, a nie pogadanka.

 37. Zagadnienia zarządzania budżetem domowym zostały bardzo prosto przedstawione. Kurs rzucił on nowe jaśniejsze światło na mój budżet. Bardzo polecam 🙂

 38. Od jakiegoś czasu zarządzam budżetem, niestety nie do końca systematycznie i nie wspólnie z mężem. Dużo praktycznych, konkretnych porad/wskazówek, które pokazują w jaki sposób zarządzać naszymi przychodami i wydatkami. Uproszczona forma wprowadzenia procesu budżetowania na polu rodzinnym.

 • 597.00 na 365 dni
 • 365 Dni
2111 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710