Jak pokierować swoją karierą zawodową?To pytanie, które warto sobie postawić na różnych etapach rozwoju zawodowego. Odpowiedzi może być sporo, dróg do wyboru również. Niezależnie od tego, którą wybierzesz, warto robić to profesjonalnie i z pełną świadomością kolejnych kroków.

Przed Tobą prawdopodobnie NAJBARDZIEJ KLUCZOWE NAGRANIE VOD jakie zobaczysz na temat swojej kariery – “Jak budować swoją karierą zawodową?” Jeśli zastanawiasz się czy możesz mieć realny wpływ na swój awans, w jaki sposób pokierować karierą zawodową, aby awansować, a może już wiesz jak wysoko chcesz dojść i w dodatku zależy Ci na czasie – zobacz nagranie i dołącz do ponad 11 tysięcy osób, które obejrzały je w dniu PREMIERY!

Czego konkretnie dowiesz się po obejrzeniu tego video:

 • Jak awansować na wyższe i lepiej płatne stanowisko?

 • Jak zmienić pracę na lepiej płatną?

 • Kiedy powiadomić pracodawcę o odejściu?

 • Jak się zachować i co powiedzieć, żeby nie spalić mostów?

 • Co zrobić, żeby nie zjadł Cię stres na rozmowie kwalifikacyjnej?

 • Jakie asy mieć w rękawie, gdy nie spełniasz wszystkich wymagań?

Kto powinien zobaczyć to VOD?

Jeżeli jesteś osobą pracującą lub szukasz pracy, tego nagrania potrzebujesz jak powietrza. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, będzie to dla Ciebie wspaniałe uzupełnienie rozmyślań i strategicznych decyzji dotyczących budowania zespołu.

Tylko pomyśl: powiedzmy, że dzięki wiedzy z tego szkolenia zmienisz pracę, albo dostaniesz 500 zł podwyżki (albo jedno i drugie jednocześnie). Wtedy rocznie będziesz mieć dodatkowo 6000 zł (500 zł x 12) na swoim koncie. A gdyby zacząć zarabiać 1000 zł/2000 zł więcej? Wówczas w ciągu roku na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 12.000 zł/24.000 zł.
Przyznasz, że to fantastyczna wizja! To może być rok, w którym wyjedziesz na swoje wymarzone wakacje i to bez konieczności żmudnego odkładania pieniędzy! Być może bez stresu przeprowadzisz odkładany w czasie remont mieszkania lub zrealizujesz zakup nowego auta? Do tego dochodzi bezcenne uczucie osiągnięcia celu.

 

Wystarczy, że poświęcisz 90 minut na to szkolenie. Przeorganizuj i świadomie zaplanuj swoją drogę do finansowych i zawodowych rezultatów!

Jak pokierować karierą zawodową - Konkretne rady od Kamili Rowińskiej

Przygotuj tylko kartkę i długopis – jak wiesz moje konferencje online są po brzegi wypełnione konkretami!
Udzielę Ci konkretnych wskazówek na temat budowania swojej ścieżki kariery i finansowej stabilizacji. Biznesowa wiedza, którą Ci przekazuje była przeze mnie zdobywana przez kilkanaście lat.

Nazywam się Kamila Rowińska – od 1999 roku towarzyszę innym w rozwoju osobistym i zawodowym. Jestem trenerem i coachem – na moje szkolenia każdorazowo zgłasza się kilkaset osób z całej Europy, a sala zawsze jest wypełniona po brzegi. Jestem autorką 8 książek o tematyce coachingowej i biznesowej – m.in. bestsellera pt. „Kobieta niezależna”. Jestem również inwestorem i wydawcą. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

 

W skład ceny nagrania wchodzą:

 • ebook do pobrania (transkrypcja w PDF)

 • notatki wizualne.

 

Czas trwania: 84 minuty.

Co należy zrobić aby zobaczyć to video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności kurs pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Recenzje Kursu

 1. Polecam każdemu...

  5

  …Nie tylko wszystkim zmieniającym pracę, nie tylko młodym ludziom rozpoczynającym karierę. Sama mam już kilkunastoletnie doświadczenie, krok za krokiem budowałam swoją ekspercką wiedzę, awansowałam na kierownicze stanowisko. A w kursie znalazłam wiele i dla siebie. Pewne perełki i smaczki do korzystania w tak zwanej codzienności. Jak zawsze porcja usystematyzowanej, rzetelnej dawki wiedzy. Z podziękowaniem i pozdrowieniami, Joanna

 2. Wspaniały kurs

  5

  dla każdego. Dla tych, którzy chcą rozpocząć pracę i dla tych, którzy chcą ją zmienić. Prawdziwa skarbnica wiedzy.

 3. Wspaniały kurs, bardzo przydatne informacje. Dużo ważnych słów dla osoby, która tak jak ja odeszła z pracy i przechodzi na własną działalność. Dziękuję!

 4. dziękuję za rady, dojrzałam do awansu, do zmiany stanowiska i wszystko co powiedziałaś w trakcie tej konferencji jest tak pomocne.

 5. Świetny kurs, wracałam wielokrotnie. Najpierw z ciekawości, potem by dorosnąć do tego, że czas najwyższy na zmiany, szczególnie w pracy. Polecam, zarówno tym, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową, tym chcącym zmienić pracę i tym, jak ja zagubionym na ścieżce zawodowej.

 • 149.00 na 365 dni
 • 365 Dni
949 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710