Jak skutecznie negocjować, aby korzystać z intratnych okazji w życiu prywatnym i biznesowym? Czy kiedykolwiek zastanawiało Cię ile w swoim życiu tracisz nie negocjując? A może nie negocjujesz w życiu prywatnym i zawodowym, bo nie wiesz w jaki sposób przejść przez proces negocjacji?

Negocjacje są ważną umiejętnością w naszym życiu. Zgodzisz się ze mną, że wykorzystujemy je w pracy, wypełniając swoje obowiązki zawodowe, ale też w kontakcie z partnerem, dzieckiem i w różnych sytuacjach społecznych.

Ta cenna umiejętność przyda Ci się, gdy chcesz dojść do porozumienia z drugą stroną, albo zlikwidować ewentualne rozbieżności.

Wiedząc, jak ważne są negocjacje w życiu prywatnym i zawodowym i jak wiele problemów przysparzają ludziom, przygotowaliśmy kurs online, który nauczy Cię tej umiejętności. Od praktyka, negocjatora, wieloletniego biznesmena dowiesz się wszystkiego, co jest Ci niezbędne do przeprowadzenia negocjacji z sukcesem.

 

To jest kurs dla Ciebie jeżeli:

 • zastanawiasz się jakie korzyści możesz odnieść z tego, że nauczysz się skutecznie negocjować,

 • myśli o negocjacjach zaczęły pojawiać się w Twojej głowie i dostrzegasz jakie szanse uciekają Ci sprzed nosa,

 • pojawiła się u Ciebie potrzeba posiadania tej umiejętności np. ze względu na zajmowane stanowisko w pracy,

 • zdarzyło Ci się przegrać sprawę, bo zabrakło Ci tych umiejętności,

 • negocjujesz tak jak umiesz, chcesz jednak wiedzieć czym negocjacje są, jak je rozpocząć, od czego zacząć i jak się do nich przygotować.

Tworząc ten kurs jako jego główne założenie przyjęliśmy, aby bardzo dobrze przygotować Cię do tego procesu i nauczyć Cię możliwie najlepszego przemyślenia tematu rozmów negocjacyjnych.

Jako uczestnik, pracując równocześnie z kursem i uzupełniając zeszyt ćwiczeń, poznasz konkretną teoretyczną wiedzą, zastosujesz ją w praktyce, ponieważ podawane przykłady są przykładami z życia, z biznesu, życia rodzinnego, zawodowego czy pracy na etat.

Co otrzymujesz w kursie:

 • 11 nagrań wideo,

 • ponad 2 godziny nagrań,

 • 30 stron zeszytu ćwiczeń,

 • pliki MP3, które możesz na zawsze pobrać na swój komputer.

Obszary poruszane w kursie:

Moduł 1
Czym są negocjacje, jaki jest cel negocjacyjny, jak go obrać zgodnie z metodą SMART.

Moduł 2
Jak przygotować się do negocjacji? Jakie są zasady dobrego negocjatora, o czym warto pamiętać i jak stosować macierz szachową negocjacji.

Ta wiedza przyda Cię, podczas każdych negocjacji, czy to z szefem, partnerem, czy właścicielem np. mieszkania, czy najemcą, a nawet przy braniu kredytu w banku. Krok po kroku wyznaczysz punkty o czym rozmawiać na samym początku, z czego rezygnować, a z czego nie. Będziesz mieć zasób argumentów, które pomogą Ci przekonać drugą stronę, dogadać się lub wyjść zwycięsko z negocjacji.

Moduł 3
Zasady dobrego negocjatora dotyczące ustępstw.

Moduł 4
Poznasz style negocjacyjne wraz ze scenkami i ich omówieniem. Dowiesz się w jakim stylu można i z kim rozmawiać, z czym dany styl się wiąże i kiedy warto go stosować, a kiedy nie.

Moduł 5
Omówienie i przedstawienie w scenkach technik negocjacyjnych. Poznasz daną technikę i zastanowisz się, w którym miejscu w swoim życiu lub biznesie możesz ją zastosować.

Moduł 6
Technika niepełnych pełnomocnictw, określonego budżetu oraz przerzucenia problemu.

Moduł 7
Emocje, stres, mowa ciała i role uczestników w negocjacjach.

Nauczysz się panować nad emocjami i poskramiać stres, który zawsze towarzyszy negocjacjom. Dowiesz się również, co mówi ciało Twojego rozmówcy.
Poznasz mowę ciała, zasady dotyczące odległości, dystansu czy miejsca przy stole. Będzie to moduł, w którym dowiesz się również, jakie role można pełnić podczas negocjacji grupowych.

Moduł 8
Kiedy nie podchodzić do negocjacji?

W tym module dowiesz się, jakich błędów unikać oraz w jakich sytuacjach kontynuować negocjacje czy w ogóle do nich podchodzić.

Moduł 9
Umowy w procesie negocjacji – na co zwracać uwagę.

Z tego modułu dowiesz się jak podejść do negocjacji umów, na co zwrócić uwagę, co negocjować, co umowa daje w negocjacji, w jaki sposób negocjować wynagrodzenia i zakupu mieszkania.

 

A co Cię czeka po ukończonym kursie:

 • znasz etapy oraz fazy negocjacji i umiesz dobrać odpowiednią taktykę i strategię do sytuacji negocjacyjnej,

 • wiesz, jak sformułować swoje cele i to, co na poszczególnych etapach negocjacji chcesz osiągnąć,

 • rozpoznajesz i radzisz sobie z dystraktorami negocjacji np. ze stresem, presją czasu, impasem czy odpowiedzialnością,

 • wiesz, jakie są Twoje mocne strony i umiejętności negocjacyjne,

 • stosujesz techniki i sposoby na zamykanie procesu negocjacji,

 • umiesz rozpoznać schematy manipulacyjne i potrafisz je neutralizować.

 

Trudno odnieść sukces w negocjacjach jeśli nie masz doświadczenia. Bez tego najczęściej dajesz ponieść się emocjom, zrywasz negocjacje, na siłę przeforsowujesz swoje zdanie, albo sprawiasz, że całkowicie wygrywa je druga strona. Ten kurs pomoże Ci utrwalić umiejętności niezbędne w negocjacjach, doda pewności siebie i zwiększy Twoją skuteczność.

Recenzje Kursu

 1. Zaskoczenie, niestety negatywne. Z całym poważaniem dla Pana Mariusza Mszycy i jego osiągnięć, otrzymałam w tym szkoleniu/kursie online proste treści książkowe w ogólnej zawartości. Dziękuję za polecenie literatury, znanej każdemu studiującemu temat negocjacji, Negatywy z lekcji: Kobieta negocjująca naszyjnik za zrobienie czegoś? – co Pan chciał nam kobietom pokazać tym przykładem? Polecanie książki o mowie ciała – nie muszę płacić za ten kurs, bo znam książkę. Pana Mszycy książki na pewno nie mam co czytać, z takimi przykładami. Najlepsze jest na końcu. Pan Mszyca opowiada o rożnych technikach podczas procesu negocjacji, jednak w przypadku swoim, jako pracodawcy nie można u niego stosować żadnych technik negocjacyjnych w przypadku ubiegania się o podwyżkę, co skutkuje, że pracownik nie otrzyma wtedy żadnej podwyżki. Zatem po co cały ten kurs? Jaka jest wiarygodność Pana Mszycy? Wyrzuciłam niepotrzebnie pieniądze na ten kurs. Nie polecam z całego serca. Oczekiwałam autorskiego szkolenia a nie pookazywania schematów innych autorów jak prof. Marek Szopa i Andrzej Szóstak, czy obraźliwego dla kobiety przykładu. Nic się nowego nie nauczyłam. Szkoda. Tego autora szkoleń i książek będę omijać z daleka. Scenki proste i krótkie, nie pokazują absolutnie jak wybierać argumenty i urywają się nagle, przez co nie sposób zobaczyć przebieg całego procesu negocjacji. Nie widziałam tak szybkich negocjacji w pokazanych przypadkach a wiele z takich sytuacji miałam w biznesie. Powodzenia w negocjacjach, mimo wszystko.

 2. Kurs w mojej ocenie był bardzo rzeczowy i wartościowy, zawierał bardzo przydatne merytoryczne i praktyczne wskazówki. Treść przekazana w jasny i zrozumiały sposób. Zeszyt ćwiczeń z zadaniami do wykonania pomógł mi utrwalić sobie najważniejsze kwestie dotyczące negocjacji, które są bardzo ważne zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Czas poświęcony na przerobienie kursu uważam za świetnie zainwestowany. Polecam gorąco dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się jak negocjować i na co zwrócić uwagę by być skutecznym negocjatorem,

 • 297.00 na 365 dni
 • 365 Dni
881 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710