Zastanawiasz się:

 1. W jaki sposób trafić do osób, podobnych do Ciebie, które byłyby zainteresowane współpracą?

 2. Jak bez spamowania w prywatnych wiadomościach zaproponować obcym osobom współpracę?

 3. W jaki sposób opowiedzieć o swoim biznesie i produktach, aby nie narzucać się, a jednocześnie zainteresować potencjalnych klientów i współpracowników

 4. Jak zadbać o wizerunek eksperta w tym biznesie?

 5. Na co się zdecydować? Na media społecznościowe? Listę mailingową?

 6. Czy i o czym nagrywać filmy na YouTube?

 7. Jak prowadzić Instagram?

 8. Czy warto jeszcze funkcjonować na Facebooku czy już inwestować w Tik-Toka?

W XXI wieku nie jest możliwe zrobienie biznesu bez budowania swojej marki w Internecie, o tym każdy już wie i wielu stara się zaistnieć. Co powoduje, że tak niewielu potrafi się wyróżnić? Co robią czego nie robi reszta? Dlaczego jedne konta marek osobistych są oblegane podczas gdy inne ledwie zipią? Czy to zależy od jakości produktu? Czy to zależy od jakości planu finansowego firmy?

NIE!

Możesz mieć najlepszy produkt i najlepszy plan finansowy, jednak, jeśli nie przedstawisz go wystarczająco dobrze, nie zbudujesz społeczności. Ludzie za Tobą nie pójdą.

A co z tymi, których zapraszasz do współpracy na żywo? Możesz myśleć, że temat mediów społecznościowych Cię wtedy nie dotyczy…

Dotyczy Cię, bardziej niż myślisz, ponieważ większość osób po poznaniu kogoś nowego, nawiązaniu współpracy, wracając do domu, szuka potwierdzenie w Internecie, że osoba, którą poznali jest spójna.

Mówisz, że warto zarabiać? Wspominasz o czasie dla rodziny? O zdrowiu, czasie z przyjaciółmi, zespole i rozwoju osobistym? A co mówią o Tobie Twoje konta w mediach społecznościowych?

Porozmawiajmy o tym. Zobacz nagranie z zamkniętego webinarium, podczas którego opowiem Ci, w jaki sposób zbudowałam w ostatnich latach markę osobistą wartą miliony rocznie.

Zdradzam Ci swoje strategie i sposoby na budowanie społeczności, intrygowanie ich i komunikację. Opowiadam również o najpopularniejszych błędach popełnianych w Internecie przez osoby działające w marketingu sieciowym!

Dzięki tej wiedzy stworzysz wizerunek eksperta – szanowanego, lubianego i będącego blisko swojej społeczności, wokół której buduje swój koncept biznesowy.

Zobacz, jakie komentarze pojawiły się na moim Instagramie

zaraz po tym webinarium:

Przyznasz, że wiedza, która na Ciebie czeka jest imponująca. Zainwestuj w swoje kompetencje i poleć ten produkt ważnym dla Ciebie współpracownikom – niech zrobią to samo co Ty. Niech uczą się razem z Tobą!

Recenzje Kursu

 1. Natalia

  5

  Mega dawka wiedzy, dodaje kopa do działania;)

 2. 5

  Marketing sieciowy był dla mnie jakaś czarną magią, zapewne to wynik pewnych przekonań z przeszłości. Z czasem się do niego przekonałam i uwaga ukończyłam ten kurs aby pomagać innym kobietom w MLM, które startują na Insta. Kurs daje najważniejsze i kluczowe wskazówki, w bardzo przystępny sposób, jak to Kamila zawsze robi. Zachęca Cię do przemyślenia i odpowiedzenia na szereg pytań, jeżeli wykorzystasz ten czas, na pewno nie będziesz żałować. Polecam!

 3. Duża dawka wiedzy

  5

  Bardzo dziękuję za bardzo cenną dawkę informacji, jak poruszać się po social mediach. <3

 4. Bardzo wartosciowy kurs

  5

  Mnostwo przydatnych informacji. Mam swoj bizmesowy funpage, jednak po tym kursie widze, ze jest do poprawki…

 5. super :)

  5

  ogromna ilość bardzo przydatnej i praktycznej wiedzy 🙂

 6. Kurs od którego nie można się oderwać

  5

  Webinarium o budowaniu marki niezwykle praktyczne, jak na kurs online. Pół zeszytu zapisanego notatkami, noc zarwana, ale warto było z pewnością. Dziękuję pięknie!!

 7. Webinar

  5

  Bardzo przydatny webinar, wiem od czego zacząć, dziękuję

 • 249.00 na 365 dni
 • 365 Dni
1275 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710