Merytoryczne wystąpienie Joanny Ceplin, eksperta ds. komunikacji i strategii online, którego nie mogło zabraknąć podczas tej konferencji. Świat online jest bardzo dynamiczny, zmienny i jeżeli znajdzie się ktoś, kto nadąża za najnowszymi trendami w online, to jest to właśnie Joanna.

Joanna Ceplin, jedna z prelegentek V Konferencji RBC w 2019 r. mówiła w swoim wystąpieniu o konieczności istnienia biznesu i marki w biznesie.

Podczas wystąpienia omawiała zagadnienia:

  • Nowości w social media.

  • Aktualne trendy w komunikacji, co się zmieniło.

  • Nowości, które wprowadził Instagram i Facebook.

  • Jak wykorzystać te narzędzia do budowania własnej marki?

Przedsiębiorca digital, trener i strateg skutecznej komunikacji online, autorka książki Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes, założycielka Akademii Smart Brand, w której uczy jak zbudować i rozwijać biznes online oparty na sprzedaży produktów cyfrowych, fizycznych i usług.

Skutecznie doradza firmom i osobom indywidualnym w obszarach związanych z: komunikacją w mediach społecznościowych, tworzeniem koncepcji kreatywnych online oraz budowaniem wizerunku.

Szkoląc skupia się na efektywnym planowaniu, organizacji i automatyzacji działań w mediach społecznościowych. W jej szkoleniach stacjonarnych i kursach online uczestniczyło ponad 15 000 osób.

Od ponad 10 lat jest partnerem w agencji CommunicoArts oraz współzałożycielką Lemon Social Media. W 2015 r. zdobyła statuetkę SUKCES w kategorii Innowacyjne działania w komunikacji.

Autorka artykułów w Forbes.pl, Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej i wielu innych na temat wpływu mediów społecznościowych na biznes i markę.

 

To nagranie VOD jest idealne dla:

  • osób, które myślą nad założeniem swojego biznesu;

  • przedsiębiorców, którzy chcą w znacznym stopniu zaistnieć w świecie online ze swoim biznesem;

  • dla wszystkich, którzy prowadzą już biznes online i zależy im na tym, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami.

Czas trwania wystąpienia:  1 godz. 14 minut

 

Jeżeli nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to VOD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji i wskazówek do skutecznego działania. Dzięki licznym radom i przykładom Joanny Ceplin będziesz mogła/mógł przeprowadzić ekspansję swojego biznesu w świecie online, będąc na bieżąco z najnowszymi trendami i zwiększając swój zasięg.

Co należy zrobić aby zobaczyć to wideo?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności nagranie pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

 


Program Kursu

JOANNA CEPLIN – SUKCES TWOJEJ MARKI W SOCIAL MEDIA – NOWOŚCI, KTÓRE MUSISZ WDROŻYĆ! – WYSTĄPIENIE PODCZAS KONFERENCJI RBC 2019 01:14:23

Recenzje Kursu

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

ZAMÓW KURS
  • 97.00 na 365 dni
  • 365 Days
286Studentów bierze udział

Zmień walutę: