Inspirujące i przepełnione konkretami wystąpienie Kamili Rowińskiej, autorki 8 książek w tym bestsellera Kobieta Niezależna. Jako praktyk Kamila zachęca do pisania i wydawania własnych książek i bazując na swoim doświadczeniu opowiada o całym procesie jej powstania.

Wystąpienie Kamili Rowińskiej jest jednym z 4 fantastycznych wystąpień podczas V Konferencję RBC w 2019 r. Autorka 7 książek z zakresu rozwoju osobistego i biznesu oraz wydawca. Na swoim koncie ma również bestsellery takie jak Kobieta Niezależna i Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale. Z uczestnikami konferencji podzieliła się swoim doświadczeniem oraz dobrymi praktykami z procesu wydawania książki jak i jej pisania. Mówi również na co warto zwrócić uwagę oraz czego się wystrzegać i unikać.

Podczas wystąpienia Kamila Rowińska omawia poniższe zagadnienia:

 • Jak zaplanować pracę nad książką — przygotowanie konspektu.

 • Taktyki pisania książki.

 • Patronaty, przedmowy, wywiady w książce — czy i co warto?

 • Korekta i redakcja książki — na co zwrócić uwagę?

 • Skład graficzny — możliwości i koszty.

 • ISBN — czym jest i czy jest konieczny?

 • Jak wydrukować książkę samodzielnie lub z wydawcą.

Certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka 7 książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestselleru „Kobieta Niezależna”.

W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych. Jako trener i mówca motywacyjny jest zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do wygłaszania “power speechów” i prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie.

Jest twórcą konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 tysięcy uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

Na początku swojej drogi zawodowej, przez 13 lat, ze spektakularnymi sukcesami, budowała zespół sprzedażowy dla jednego ze szwedzkich koncernów. Zarządzała w nim grupą 3500 osób. Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich osób oraz diagnozą guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w jej życiu.

Spowodowały, iż zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrowała się na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian w ich życiu.

Angażuje się społecznie. Wspiera rocznie wiele instytucji i inicjatyw, których misją jest pomoc potrzebującym. Jest członkinią Rady Programowej Fundacji Mam Marzenie oraz Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet.

Jest również absolwentką Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching.

 

To nagranie VOD jest idealne dla:

 • dla osób, które marzą o napisaniu własnej książki i potrzebują motywacji;

 • tych, którzy pytają, jak napisać książkę;

 • dla autorów, którzy zastanawiają się, jak wydać książkę;

 • osób, które szukają pomysłu na pasywne źródło dochodu.

Czas trwania wystąpienia: 1 godz. 30 minut

 

Jeżeli nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to VOD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji i wskazówek do skutecznego działania. Dzięki przykładom z własnego doświadczenia Kamila Rowińska przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces pisania i wydania książki.

Co należy zrobić aby zobaczyć to wideo?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności nagranie pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

 

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni (2024-07-16): 497.00
 • 47.00 na 365 dni
 • 365 Dni
674 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710