Kobieta Niezależna to odświeżona i zaktualizowana edycja bestsellerowego kursu online, który pomógł już tysiącom kobiet odzyskać swoją niezależność mentalną i finansową.

Czy wiesz, że:

 1. Co 5 kobieta nie ma stałego źródła dochodu i jest tym samym zależna od czyichś pieniędzy – najczęściej męża, partnera? Tak wynika z badań na panelu Ariadna, przeprowadzonych na zlecenie WP w lutym 2021 r.

 2. Z tego samego badania wynika, że próba wypracowania niezależności finansowej przez kobiety w 30% polskich domów kończy się kłótniami o pieniądze.

 3. Przeprowadzony sondaż platformy UCE Research i SYNO Poland w 2022 r. wykazał, że tylko 17% Polek odkłada pieniądze na swoją emeryturę!

To dane, które zatrważają i przyprawiają o smutek. W której grupie kobiet jesteś Ty? Zależnych czy niezależnych?

 • Czy musisz prosić się o pieniądze, a gdy zbliża się koniec miesiąca gimnastykować się, aby wystarczyło do kolejnej wypłaty?

 • A może musisz prosić się o zgodę na wyjście do fryzjera, kupno butów, pójście na studia, o zgodę na zakup kursu online czy książki?

 • Czy utrzymasz ze swoich dochodów rodzinę, albo siebie i dzieci, gdyby wydarzenia w życiu sprawiły, że Twój mąż, partner przestanie zarabiać pieniądze?

To wcale nie jest abstrakcyjna sytuacja i może się zdarzyć wskutek pogłębiającego się kryzysu na rynku, wypadku, w którym bliska Ci osoba ucierpi, wskutek śmierci czy rozwodu. Nigdy nie wiesz, co przyniesie Ci kolejny dzień. Jesteś na zabezpieczona na takie sytuacje?

Marzysz o tym, aby zbudować życie obfite w miłość, szczęście rodzinne, spełnienie zawodowe i stabilizację finansową, ale nie wiesz jak się do tego zabrać i skąd wziąć siły?

A może, jak wiele Polek, uważasz, że szczęście rodzinne i Twoja kariera się wykluczają. Być może ktoś kiedyś kazał Ci wybierać: albo rodzina, albo kariera? Wiesz co jest w tym najgorsze? To, że większość kobiet nie sprawdziła czy to rzeczywiście prawda i może Ty też…

Od 2012r. prowadzę szkolenie stacjonarne Kobieta Niezależna. W jego trakcie spotykałam się z kobietami, które dopiero po bardzo długim czasie zdecydowały się coś zmienić w swoim życiu. Nie potrafiły nawet same przed sobą odpowiedzieć na pytanie: dlaczego tak późno zdecydowały się działać?

Wszystkie uczestniczki miały bardzo podobne problemy, które wspólnie rozwiązywałyśmy podczas tego szkolenia. Jeżeli choć jeden z nich dotyczy Ciebie, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca i odważ się:

 • Nie wiesz, jak pogodzić karierę i życie rodzinne — wydaje Ci się, że to niemożliwe i w końcu decydujesz się oddać zarabianie pieniędzy w ręce partnera, a sama zajmujesz się domem, mimo że w głębi duszy pragniesz czegoś więcej?

 • Chcesz zarabiać więcej, ale nie wiesz, jak możesz to zrobić – wydatki rosną, a Ty nie masz pomysłu, w jaki sposób mogłabyś skutecznie podnieść poziom swoich finansów?

 • Czujesz się przytłoczona codziennymi obowiązkami — z dnia na dzień jesteś coraz bardziej zmęczona i nie masz czasu nawet na odrobinę przyjemności dla siebie?

 • Boisz się przypięcia łatki: „wyrodna matka” — nie chcesz robić kariery, bo obawiasz się opinii innych o tym, że zaniedbujesz dzieci i męża?

 • Przed podjęciem działania paraliżuje Cię strach z obawy przed tym, co powiedzą inni ludzie — masz w głowie plany i marzenia, ale nie realizujesz ich, bo: „co ludzie powiedzą”?

 • Obawiasz się, że kiedy będzie Ci się lepiej powodzić, to znajomi się od Ciebie odsuną? Co to za znajomi?! Zapamiętaj sobie: prawdziwych przyjaciół nie poznaje się w biedzie, ale po tym, jak sobie radzą z Twoim sukcesem.

 • Zostawiasz swoje potrzeby na koniec — zawsze liczą się inni, a na szarym końcu zostajesz TY i Twoje potrzeby?

 • Potrzebujesz motywacji, żeby w końcu wystartować – z jednej strony pragniesz lepszego życia, a z drugiej nie masz pomysłu na to, jak to wszystko ogarnąć i w końcu nie robisz nic?

 • Nie wiesz o jakie aspekty prawne zadbać, aby zabezpieczyć swoją przyszłość finansową? Gubisz się w tych radach, czy intercyza jest dobra czy nie? Czy mieć wspólne konto w banku, czy osobne? Czym grozi Ci prowadzenie działalności gospodarczej przez Twojego męża?

Tak, wiem, że te wszystkie problemy mogą wydawać się dla niektórych kobiet wręcz gigantyczne. Wiem jednak, jak je rozwiązać i chcę Ci dostarczyć na nie rozwiązanie!

Właśnie w tym celu przygotowałam nową edycję kompleksowego kursu online Kobieta Niezależna, który powstał na bazie moich dziesięcioletnich doświadczeń, które nabyłam przy współpracy z tysiącami kobiet.

Kurs online Kobieta Niezależna to:

 • 12 modułów;

 • 29 lekcji wideo trwających niespełna 7 godzin i 45 minut;

 • pliki MP3 do każdego nagrania wideo, które możesz na zawsze pobrać;

 • 43 strony zeszytu ćwiczeń, aby od razu wdrażać to co się uczysz;

 • 365 dni dostępu do kursu, aby móc do niego wielokrotnie wracać i utrwalać go sobie.

Oto mały przedsmak tego, czego się dowiesz:

 • Moduł I – Kim jest Kobieta Niezależna?

 • Moduł II – Przekonania

 • Moduł III – Finanse Kobiety Niezależnej

 • Moduł IV – Jak wybrać zawód marzeń?

 • Moduł V – Jak zmonetyzować zawód?

 • Moduł VI – Poziom mistrzowski

 • Moduł VII – Celebrowanie sukcesów

 • Moduł VIII – Komplementy

 • Moduł IX – Kompetencje

 • Moduł X – Wywiad z Katarzyną Kraus, radcą prawnym

 • Moduł XI – Jak zarządzać sobą w czasie? – to sprawi, że przestaniesz w końcu błądzić i skupisz się na działaniach, które realnie przybliżą Cię do Twoich marzeń.

 • Moduł XII – Budżet domowy

Przyznasz, że to imponujący obszar wiedzy, dzięki, której dowiesz się co Ciebie blokuje przed tym, aby sięgać po to, co da Ci szczęście i satysfakcję, być może zechcesz zmonetyzować swoją pasję i będziesz wiedzieć, jak to zrobić. Nauczysz się również jak działać pomimo niesprzyjających warunków z wykorzystaniem zasobów, które masz — przecież nigdy nie ma idealnego czasu na rozpoczęcie realizacji swoich celów. Piramida produktywności oraz sposoby na delegowanie zadań pozwolą Ci uzyskać czas dla siebie. W końcu finanse oraz bezpieczeństwo – tym również się zajmiemy z pomocą radcy prawnego, abyś nie musiała kiedyś żałować tak, jak wiele kobiet, które zostają pewnego dnia bez grosza tylko dlatego, że więcej czasu w swoim życiu poświęciły na pielęgnację włosów i paznokci niż na zapoznanie się ze swoją sytuacją finansowo-prawną!

Mam nadzieję, że już widzisz dlaczego teraz powinnaś zainwestować w ten kurs.

Co byś zrobiła, gdybyś rzeczywiście stała się taką osobą jaką chcesz? Gdybyś mogła rozwijać swoje pasje, miała czas dla rodziny i znajomych i jednocześnie prowadziła biznes marzeń? Taki, który pozwala jeździć na wakacje kiedy chcesz mając spokojną głowę?

Ile w rzeczywistości byłoby to dla Ciebie warte? Pewnie kilka tysięcy złotych. Bez wątpienia.

Większość moich szkoleń kosztuje kilka tysięcy złotych, Za godzinę konsultacji trzeba zapłacić 2000 zł, a i tak na najbliższe pół roku nie ma już wolnych miejsc.

W rzeczywistości ten program prawdopodobnie będzie najlepszą inwestycją finansową jakiej dokonałaś w życiu i oszczędzi Ci finansowych wpadek! Cena jest tak niska, że nie ma usprawiedliwienia, aby z tego nie skorzystać. Dlatego kuj żelazo póki gorące…


Daję Ci moją gwarancję!

Dziś nie podejmujesz ostatecznej decyzji – dziś rozpoczynasz kurs na próbne 14 dni.
Jeśli nie będzie dla Ciebie satysfakcjonujący – OTRZYMASZ ZWROT PIENIĘDZY! TAK! Daję Ci pełną gwarancję satysfakcji.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 14 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 14 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, jak wiele zmieni się w Twoim życiu i biznesie.

Jeśli w ciągu 14 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolona, napisz do nas maila, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

To trochę jak jazda próbna samochodem. Weź ten kurs na próbę na 14 dni.

PASUJE Ci taki układ?

Zaraz po zaksięgowaniu płatności masz dostęp do całej wiedzy co oznacza, że możesz zacząć z tego korzystać już dzisiaj. Kiedyś musiałbyś czekać na listonosza aż przyniesie paczkę. Dzisiaj możesz mieć to nawet za 5 minut. Płatności realizowane są przez system „PayU” oraz „PayPal”, który świetnie współgra z większością polskich banków, dzięki czemu do wszystkiego masz dostęp po kilku minutach. Karty również działają błyskawicznie.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla osób, które:

1. Czują, że nadszedł czas na zmianę

2. Są otwarte na nową wiedzę

3. Zdają sobie sprawę z tego, że aby przyszły efekty, trzeba wziąć się w garść i zabrać do roboty

4. Mają dość kręcenia się w kółko i przeskakiwania z kwiatka na kwiatek

5. Chcą odkryć swoją życiową misję i mocne strony

6. Chcą zabezpieczyć się finansowo

7. Lubią uczyć się od praktyków

Jeśli jesteś taką osobą, to zapraszam na pokład ?

Ten kurs nie jest dla osób które:

1. Myślą tylko o tym jak zarobić, a się nie narobić

2. Nie chcą wziąć odpowiedzialności za własne życie

3. Mają postawę roszczeniową i uważają, że im z zasady wszystko się należy

4. Uważają, że wszystko co złe ich spotyka to wina rządu lub rodziców

5. Chcą zdobytą na kursie wiedzę wykorzystać w nieetyczny sposób

Jeśli jesteś osobą, która nie ma mocnego kręgosłupa moralnego, oszukujesz i wykorzystujesz ludzi i nie widzisz w tym nic złego, to ten kurs z pewnością nie powinien trafić w Twoje ręce.

Wykorzystaj ten moment!

Powiedziałam Ci wszystko, co musisz wiedzieć na temat tego kursu. Teraz czas na Twoją decyzję.

Jestem pewna, że to nie jest przypadek, iż się tutaj znalazłaś. Chcesz naprawdę coś zmienić w swoim życiu i zacząć wpływać na swoją przyszłość.

Możesz kontynuować podążanie tą ścieżką, na której obecnie się znajdujesz – marnować tym samym kolejne lata swojego życia, a kiedyś ocknąć się i nagle rzec: „kurde, dlaczego ja wtedy nie spróbowałam?!”.

Lub…

Możesz dołączyć do kursu Kobieta Niezależna i od dzisiaj rozpocząć budowę solidnych fundamentów pod wymarzone życie – ucząc się tego, jak uniezależnić się od innych, zarabiać pieniądze i samodzielnie stanowić o sobie.

 • 970.00 na 365 dni
 • 365 Dni
1468 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710