Kurs Maksymalna Produktywność

CHCESZ SKUTECZNIEJ
REALIZOWAĆ WSZYSTKIE
SWOJE CELE I WCIĄŻ
MIEĆ CZAS NA WSZYSTKO,
CO WAŻNE?

DOŁĄCZ DO KURSU

Kurs Maksymalna Produktywność jest dostępny w 3 Pakietach. Jeśli interesuje Cię Pakiet Premium z dodatkowym szkoleniem kliknij TUTAJ. lub Pakiet VIP ze szkoleniem i spotkaniami Masterclass kliknij TUTAJ.

 

 • Czy jesteś jedną z tych kobiet, które prawą ręką prasują mężowi koszulę, a lewą obierają warzywa na rosół?

 • Twoja lista zadań – niczym „Moda na sukces” – nigdy się nie kończy?

 • Nigdy nie zapomnisz o drugim śniadaniu dla dziecka i kontrolnych wizytach u dentysty całej rodziny, ale niepokojąco często zdarza Ci się zapominać o… sobie?

W takim razie zasługujesz na dostęp do kursu

„Maksymalna Produktywność”


Jeśli chcesz:

 • Dowiedzieć się, jak pogodzić karierę z życiem rodzinnym (zapewniam Cię, że to możliwe!).

 • Zdjąć z pleców balast wykonywania wszystkich obowiązków domowych i mieć więcej czasu dla siebie.

 • Nauczyć się, jak skutecznie planować swój dzień i wyznaczać cele.

 • Poznać najskuteczniejsze techniki na to, by przestać odkładać rzeczy na później i natychmiast wziąć się do działania.

 • Zwiększyć swoją skuteczność prywatną i zawodową, i odzyskać kontrolę nad swoim czasem.

To przeczytaj tę ofertę do samego końca!


Nie chcesz czytać całej strony?

Oto streszczenie, CO DOSTAJESZ!

 • GŁÓWNY KURS ONLINE Maksymalna Produktywność – 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 nagrań. Z napisami dla osób niesłyszących. 100% responsywny: oglądaj na komputerze lub telefonie.

 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) oraz TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania – Jeśli wolisz czytać w telefonie lub tablecie, albo jeśli wolisz słuchać w aucie podczas jazdy.

 • ZESZYT ĆWICZEŃ – Gdy oglądasz, zapamiętujesz. Ale dopiero gdy robisz, to zaczynasz rozumieć. Z zeszytem ćwiczeń przerobisz najważniejsze zasady omówione w kursie, dzięki czemu wiedzę szybko przełożysz na życie praktyczne i już po pierwszym tygodniu zauważysz realne zmiany w swoim życiu.

 • NOTATKI WIZUALNE – Skrót całego kursu w formie graficznej. Dzięki nim błyskawicznie odświeżysz sobie cały kurs, aby wiedza utrwaliła Ci się na resztę życia.

 • CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU – Ten dokument potwierdza, że odbyłaś kurs w ważnej kompetencji zawodowej.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENĘ >>

lub czytaj dalej, zobacz dokładny opis.


Przeczytałam ją w wywiadzie z Teri Hatcher, znaną aktorką. Teri opisała w nim bardzo wyraźne wspomnienie ze swojego dzieciństwa, kiedy to co rano jej mama krzątała się po kuchni, przygotowując dla wszystkich śniadanie, jednocześnie robiąc tysiące innych rzeczy; umawiała wizyty u lekarzy, planowała kiedy które dziecko musi odebrać ze szkoły, pisała listę zakupów, porządkowała rachunki do opłacenia, a czasem przez ten nadmiar obowiązków zdarzało jej się przypalić kilka tostów i nie dopilnować kipiącego mleka.

Gdy zasiadali do śniadania, matka Teri sprawiedliwie dzieliła wszystkie ciepłe kromki chleba pomiędzy licznych członków rodziny, sobie zawsze zostawiając te najbardziej spalone. To jest właśnie najsilniejsze wspomnienie Teri z tych rodzinnych śniadań: spalone tosty na talerzu mamy. Przez wiele lat była przekonana, że jej mama robiła to dlatego, że uwielbiała ten smak zwęglonego, czarnego chleba. Dopiero po latach miała się dowiedzieć, że było to z jej strony poświęcenie – codziennie, przez wiele lat jej mama jadła te spalone kromki po to, by nikt z członków jej rodziny nie musiał tego robić.

Czy zdarza Ci się postępować podobnie?

Wiem, że wiele kobiet czuje podobną presję, by być perfekcyjną panią domu, bez problemu wywiązującą się z wszystkich swoich obowiązków. Czują się zmęczone swoją aktualną sytuacją i winne, gdy zawodzą. Nie wiedzą jak poradzić sobie z niekończącą się listą zadań i wiecznym brakiem czasu, a to wszystko często odbywa się kosztem ich zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nie zgadzam się na to!

Od lat z powodzeniem łączę role żony oraz mamy z rolą coacha, trenerki, autorki książek, inwestora. Ze swoją rodziną mieszkam w Belgii, a mój zespół pracuje w biurze w Gliwicach.

W czasie przeznaczonym tylko dla mnie uprawiam sport i realizuję swoje dziecięce marzenie – uczęszczam na lekcje gry na pianinie.

Wiem, że kobiety mogą z powodzeniem prowadzić firmy i zajmować wysokie stanowiska i to nie musi odbywać się kosztem związku czy rodziny! Wiem też, że mają prawo mieć czas na własne przyjemności, oraz spełnianie marzeń!


Zastanów się:

 • Czy czujesz się przytłoczona liczbą domowych obowiązków i masz wrażenie, że Twoja lista zadań nigdy się nie kończy?

 • Czy często brakuje Ci czasu dla siebie – na sport, własne pasje i inne przyjemności?

 • Czy pod koniec dnia miewasz czasem poczucie winy, że nie wykorzystałaś czasu odpowiednio efektywnie?

Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Czytaj dalej, by dowiedzieć się jakie proste kroki możesz uczynić, by odmienić życie nie tylko swoje, ale i całej swojej rodziny! A także, by znaleźć odpowiedź na pytanie…

Maksymalna Produktywność Kurs online

 

Odpowiedź Cię zaskoczy: obie otrzymałyście do wykorzystania tę samą ilość czasu w ciągu dnia – 1440 minut. To od Ciebie zależy, czy wykorzystasz je do zdobycia dwóch nagród Nobla czy do polajkowania kilkudziesięciu zdjęć kota przebranego za rekina. Chcę zachęcić Cię do zmiany, która sprawi, że nie tylko zyskasz więcej czasu, ale przede wszystkim – że zaczniesz z niego efektywniej korzystać.

Pomyśl o wszystkich projektach, których nie dokończyłaś na czas i celach, których nie osiągnęłaś ze względu na brak czasu i natłok obowiązków. Może jest to przerwany kurs językowy? Nigdy nierozpoczęty kurs na prawo jazdy? Może kiedyś obiecałaś sobie, że zaczniesz ćwiczyć, a od miesięcy Twoje hantle służą już tylko jako gryzak dla psa?

Wciąż możesz to zmienić!

Mam dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które pozwolą Ci jak najlepiej planować swój dzień, wykorzystywać swój czas i wywiązywać z wszystkich obowiązków. Czy stać Cię na to, by z nich nie skorzystać?

Jeśli chcesz:

 • Dowiedzieć się, jak pogodzić karierę z życiem rodzinnym (zapewniam Cię, że to możliwe!).

 • Zdjąć z pleców balast wykonywania wszystkich obowiązków domowych i mieć więcej czasu dla siebie.

 • Nauczyć się, jak skutecznie planować swój dzień i wyznaczać cele.

 • Poznać najskuteczniejsze techniki na to, by przestać odkładać rzeczy na później i natychmiast wziąć się do działania.

 • Zwiększyć swoją skuteczność prywatną i zawodową i odzyskać kontrolę nad swoim czasem.

To zapraszam Cię na pokład kursu online

„Maksymalna produktywność”.

To nie jest zwykły kurs zarządzania sobą w czasie!

To kurs, który łączy w sobie zagadnienia z zarządzania sobą w czasie z tematyką produktywności. Tak byś nie tylko zyskała więcej czasu, ale również umiała korzystać z niego jak najbardziej efektywnie!


Maksymalna Produktywność kurs online

Nazywam się Kamila Rowińska i jestem znana z tego, że dotrzymuję słowa. Nie składam obietnic, których nie mogę dotrzymać i zapewniam Cię, że kurs online Maksymalna Produktywność również nie jest tylko pustą obietnicą. Od lat uczę innych tego, co sama wdrożyłam w życie.

Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji popartej spektakularnym sukcesem zawodowym. Dlatego kurs Maksymalna Produktywność stworzyłam w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę dotycząca psychologii motywacji i zarządzania sobą w czasie, a także w oparciu o własne doświadczenia.

Jestem Absolwentką Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyłam Coaching. Obecnie, jako certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach oraz inwestor — prowadzę szkolenia z budowania zespołów, sprzedaży, a także zarządzania sobą w czasie.

Jestem autorką i współautorką ośmiu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellerów Kobieta Niezależna, Asertywna i Spełniona czy Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale.

Jestem regularnie zapraszana na największe w Polsce konferencje biznesowe i motywacyjne.

Występowałam na jednej scenie z takimi postaciami jak: Brian Tracy, Ed Ludbrook, Dean Karnazes, Tomasz Kamel, Jacek Walkiewicz, profesor Jerzy Bralczyk.

Mieszkam w Belgii, podczas gdy swój biznes prowadzę w Polsce. Szkolę, piszę książki, występuję publicznie, a to wszystko z powodzeniem łączę z rolą żony i matki dwóch synów oraz opiekunką 3 kotów i psa. Chcesz wiedzieć, jak na to wszystko znajduję czas? Wszystkie swoje sekrety i praktyczne porady zdradzam w kursie Maksymalna Produktywność!

Kurs online Maksymalna Produktywność łączy moją obszerną wiedzę z dziedziny zarządzania i psychologii, wielogodzinne doświadczenie z sali szkoleniowej i własne doświadczenie skutecznego łączenia kariery zawodowej z życiem rodzinnym. Pokażę Ci tylko te techniki, które sama stosuje i dzięki którym udało mi się osiągnąć ponadprzeciętne wyniki biznesowe!

Wiem, co możesz sobie w tej chwili myśleć!

Że może „taka się urodziłam” i przez to „łatwiej mi być taką zdyscyplinowaną!”. To nieprawda!

Każdego dnia piszą do mnie osoby, które chciałyby mieć więcej czasu dla siebie, dla swoich bliskich i rodziny. Nie potrafią się zorganizować i czują z tego powodu ciągłą frustrację i poczucie winy. Wiem coś o tym. Nie jest prawdą, że urodziłam się zorganizowana i już w przedszkolu delegowałam jedzenie budyniu na innych, a z koleżankami bawiłam się w pisanie list zadań 😉

Swoje umiejętności w zakresie zarządzania sobą w czasie i produktywności kształtowałam latami, rozpoczynając od tego, że przez 13 lat współpracowałam ze szwedzką korporacją. Zbudowałam w niej jeden z efektywniejszych zespołów w Polsce, dołączając do grupy najskuteczniejszych liderów na świecie. Zarządzając zespołem 3500 osób doskonaliłam swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Wymagało to również ode mnie niezwykłego zorganizowania i umiejętnego zarządzania czasem. Nie osiągnęłabym takich wyników, gdybym nie określone techniki produktywności i nawyki, które wprowadziłam w swoje codzienne życie.

W życiu każdego z nas pojawia się moment wyboru. Tak było i w moim.

Gdy urodził się mój pierwszy syn…

…wszyscy mi mówili, że „teraz wszystko się zmieni” i „teraz to już na nic nie będę mieć czasu”. Znasz takie „życzliwe” rady? To od nas zależy, jak na nie zareagujemy!

Oczywiście pojawienie się na świecie mojego syna, Olafa, wiązało się dla mnie z nowymi wyzwaniami i obowiązkami. Mogłam poddać się i pozwolić, by chaos związany z pojawieniem się w domu niemowlaka przycisnął mnie do podłogi. Postanowiłam jednak inaczej! Wzięłam sprawy w swoje ręce, podniosłam głowę i…

przestałam słuchać „życzliwych”.

Postanowiłam wykorzystać swoje najlepsze praktyki zarządzania czasem, planowania i produktywności również w domu, dzięki czemu od lat skutecznie łączę wspaniałą rolę żony i mamy dwójki dzieci z prowadzeniem wielomilionowego biznesu. Moja historia jest dowodem na to, że można połączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym i nikt nie musi na tym ucierpieć! Wiem, że wprowadzenie takich zmian w swoim życiu nie jest łatwe, ale wiem też, że jest możliwe. I chcę Ci w tym pomóc!

To nie jest kolejny zwykły kurs o zarządzaniu sobą w czasie! Nie usłyszysz ode mnie porad w stylu: „Wstawaj wcześniej i wszędzie truchtaj zamiast chodzić, to zyskasz dodatkową godzinę dziennie”. To jest wyjątkowy kurs online na temat produktywności. To oznacza, że chcę Cię nauczyć nie tylko tego, jak lepiej zarządzać sobą w czasie, ale również jak wykorzystać ten czas jak najbardziej produktywnie. Tak, byś mogła skutecznie realizować swoje cele osobiste i zawodowe, a jednocześnie cieszyć się czasem z rodziną.

Wierzę, że najważniejsza jest nie ilość czasu, jaką posiadamy, ale jego jakość.

Możesz mieć wiele wolnych godzin, ale na nic się one przydadzą, jeśli spędzisz je na graniu w farmę i sadzeniu wirtualnych bakłażanów. Chcę nauczyć Cię jak najlepiej wykorzystać czas do realizacji Twoich celów zawodowych i osobistych, jak przestać go marnować i działać skuteczniej!

W tym celu kurs został podzielony na aż 39 filmów wideo, z których każdy nauczy Cię konkretnych umiejętności niezbędnych do tego, żeby skutecznie zarządzać sobą w czasie i wykorzystywać go jak najlepiej.


To prawie 8 godzin materiałów!

Dowiesz się z nich między innymi:

 • Jak wyznaczać cele i rozbijać je na zadania?

Nauczę Cię w jaki sposób planować realizację ważnych dla Ciebie celów, byś nie czuła się przytłoczona i miała większe szanse na sukces!

 • Dlaczego warto delegować zadania?

Przekonam Cię, że nie jest prawdą, że wszystko najlepiej zrobisz sama i nie wypada prosić o pomoc w obowiązkach, bo „co ludzie powiedzą”. Pokażę Ci, jak poradzić sobie z tymi szkodliwymi przekonaniami i dlaczego warto. Umiejętność delegowania zadań przyda Ci się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym!

 • W jaki sposób zmusić się do działania?

Bez względu na to, czy odkładanie spraw na później wynika z Twojego strachu czy z lenistwa – poznasz moje sprawdzone techniki na to, by poradzić sobie z brakiem motywacji, przestać odkładać na później i natychmiast wykonywać nawet najtrudniejsze zadania.

 • Jak uniknąć pułapek zarządzania sobą w czasie?

Nie masz pojęcia, jak wiele rzeczy czyha na Twoją uwagę!

To nie tylko Facebook, Instagram i ciągłe sprawdzanie maila, ale również inni ludzie mogą obniżać Twoją produktywność. Pokażę Ci konkretne rozwiązania, jak sobie z tym poradzić!

 • Jak dbać o siebie?

To bardzo ważna dla mnie lekcja, bo przez wielu zaniedbywana. Chcę nauczyć Cię jak dbać o siebie, ładować baterie i jak… odpoczywać. Tak, byś mogła potem wrócić z nową energią do produktywnej pracy!

Kurs został podzielony na 9 obszernych modułów, w których krok po kroku przeprowadzę Cię kolejno przez najważniejsze problemy i wyzwania zarządzania sobą w czasie, a także pokażę Ci konkretne i praktyczne rozwiązania, które odmienią Twoje funkcjonowanie we wszystkich obszarach życia – zarówno zawodowych, jak i osobistych. Obiecuję: polecam Ci tylko te sposoby i strategie, które od lat z powodzeniem stosuję w swoim własnym życiu i dzięki którym osiągam ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Lubisz konkrety?


Zobacz czego dokładnie nauczysz się w każdym z modułów!

 

1. 4 FUNDAMENTY ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE

Kurs rozpoczniemy od kluczowych ćwiczeń, które pozwolą zdiagnozować, jakie są Twoje główne wyzwania w zarządzaniu sobą w czasie, a także ustalić Twoje najważniejsze życiowe wartości. To szalenie istotne, bo to te wartości będą Twoim kluczowym drogowskazem przy planowaniu zadań i zarządzaniu obowiązkami.

Pokażę Ci również piramidę produktywności. To prosty, ale bardzo efektywny sposób, który pozwoli Ci przyjrzeć się wszystkim czynnościom, które w chwili obecnej zajmują Twój czas, a następnie je łatwo spriorytetyzować i uporządkować.

Rysowanie własnej piramidy produktywności to ćwiczenie, które otwiera oczy! Czarno na białym zobaczysz, które z Twoich codziennych zadań i obowiązków dają Ci szczęście i satysfakcję, a które marnują Twój czas i potencjał.

2. PORZĄDKI

Konkretne zmiany w swoim życiu zaczniemy od… porządków! Wyjaśnię Ci, dlaczego uporządkowanie Twojej przestrzeni – zarówno fizycznej, jak i mentalnej – jest tak istotne dla Twojej produktywności.

W tym module mam dla Ciebie konkretne ćwiczenia i zadania, których wykonanie pozwoli Ci uporządkować swoją przestrzeń. Zajmiemy się porządkowaniem wszystkiego! Twojego mieszkania, miejsca pracy, dokumentów, a nawet pulpitu i skrzynki mailowej. No i najważniejsze – również Twojej głowy, byś mogła z nową energią ruszyć do działania!

Pokażę Ci podstawowe zasady organizacji, które będziesz mogła wdrożyć natychmiast, a które diametralnie odmienią Twoje otoczenie i usprawnią codzienne działania.

3. DELEGOWANIE ZADAŃ

W trzecim module opowiem Ci o prostym rozwiązaniu, które może w sposób diametralny odmienić Twoją efektywność osobistą i zawodową – o delegowaniu zadań.

Przekonam Cię, dlaczego warto delegować i nie warto martwić się „co ludzie powiedzą”. Rozprawię się z wszystkimi najczęstszymi obiekcjami, które słyszę od kobiet, które boją się delegowania zadań i wszystko chcą robić same. Gdy już przekonam Cię, że warto to robić – pokażę Ci jak.

Zaprezentuję Ci model SMART, który nauczy Cię, skutecznie delegować zadania, by szybko cieszyć się z natychmiastowych efektów w postaci większej ilości czasu. Wiesz co jest najlepsze?

Moje wskazówki przydadzą Ci się zarówno w pracy zawodowej, jak i w rodzinie – nauczysz się również współpracować z rodziną w zakresie delegowania codziennych obowiązków. Tak, aby każdy członek rodziny był zaangażowany w codzienne zadania, a przy tym by każdy miał również czas dla siebie.

4. PLANOWANIE

W kolejnym module zapoznam Cię z podstawowym modelem coachingowym i wyznaczymy cele w czterech obszarach: ja, zdrowie, rodzina, kariera. Wspólnie zrobimy też mapę marzeń – spis rzeczy, które chcesz mieć i musisz przeżyć. Po to, byś wiedziała do czego dążysz – zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Następnie pokażę Ci, jak w praktyce rozbijać cele na projekty, a projekty na zadania i jak planować swoje działania. Pamiętaj: nawet słonia da się zjeść, jeśli robisz to po kawałku!

Nauczę Cię, jak planować swój rok, miesiąc, tydzień i dzień. Pokażę Ci również, jak monitorować własne postępy – przedstawię Ci cztery kluczowe elementy dobrego przeglądu tygodnia, dzięki czemu będziesz mogła natychmiast sama wdrożyć tę strategię działania.

5. DZIAŁANIE

Najbardziej obszerny moduł kursu jest poświęcony działaniu. Nie bez przyczyny! Nie chcę, by był to kolejny kurs online, o którym szybko zapomnisz – chcę móc się cieszyć z Twoich efektów i zmian, których dokonasz w swoim życiu!

Ten moduł zaczniemy od rozważań o proaktywności. Pokażę Ci, w jaki sposób decydować, które zadania są dla nas najważniejsze. Przedstawię Ci również kluczowy element mojej codziennej produktywności: checklistę. To proste narzędzie jest niezbędne dla mojego szybkiego i skutecznego działania!

Pokażę Ci, jak działają checklisty w pracy, rodzinie, jak i życiu osobistym, tak byś mogła sama zacząć je stosować i szybko zobaczyć, jak bardzo wzmocnią one Twoją efektywność i oszczędzą czas.

Następnie porozmawiamy o tym, jak uniknąć odwlekania– przedstawię Ci konkretne sposoby na to, by zmusić się do działania i zmobilizować do pracy. Zajmiemy się również sposobami na gorsze dni – w końcu wszyscy je mamy! Opowiem Ci, jak sobie z nimi radzić i co robić, gdy musimy pilnie zmodyfikować nasze plany ze względu na zdarzenia losowe.

6. DZIAŁANIE PLUS

W kolejnym module o działaniu pokażę Ci konkretne sposoby na to, by lepiej organizować swoje codzienne obowiązki. Zaczniemy od grupowania zadań: prostego sposobu, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu, zarówno przy obowiązkach domowych, jak i zawodowych.

Pokażę Ci również, jak przestać się rozpraszać – wskażę Ci najczęstsze przyczyny naszego braku skupienia, a także sprawdzone rozwiązania, jak sobie z nimi poradzić. Zastosuj moje rady, a Twoja koncentracja na zadaniu wzrośnie natychmiast, przez co swoje zadania będziesz wykonywać szybciej i dokładniej.

Opowiem Ci również o uczeniu intencjonalnym, czyli jak decydować czym w konkretnym czasie powinnaś się zająć i o automatyzacji, która pozwoli usprawnić Twoje codzienne działanie.

7. PUŁAPKI ZARZĄDZANIA CZASEM

Rozpraszacze! Poświęciłam im cały osobny moduł, bo wiem, jak duże zagrożenie stanowią dla produktywności. Chcę żebyś po tym kursie nie tylko lepiej zarządzała sobą w czasie, ale też wykorzystywała go najlepiej jak potrafisz.

Pokażę Ci kilka prostych tricków i gotowych rozwiązań, które pozwolą Ci się skupić na pracy i sprawią, że Twoja produktywność wróci na właściwe tory.

8. TROSKA O SIEBIE, CZYLI JAK ŁADOWAĆ BATERIE

W tym module skupimy się na… Tobie! Wydaje Ci się, że ten temat nie pasuje do kursu o produktywności? Wcale nie! Chcę uświadomić Ci, że byś mogła zachować energię i mogła bez przeszkód wykonywać swoje obowiązki kluczowe jest, byś dbała o siebie.

Pokażę Ci, moje własne sposoby na „ładowanie baterii” i opowiem, jak troszczyć się o własne dobre samopoczucie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Tak, byś mogła pracować bardziej efektywnie i z nową energią!

9. NARZĘDZIA MAKSYMALNEJ PRODUKTYWNOŚCI

Czy wyobrażasz sobie zapomnieć o planowanym za rok koncercie ulubionego zespołu?

Ja nie, dlatego dzięki doświadczeniu Jakuba Gromka przygotowałam dla Ciebie lekcje o narzędziach, które wspomogą Twoją codzienną produktywność i zdejmą z głowy potrzebę zapamiętania wszystkich dat i zadań do wykonania.

Jakub nauczy Cię jak praktycznie i produktywnie wykorzystać takie narzędzia jak: Kalendarz Google, Evernote, Calendly, czy Todoist, a ja pokażę Ci w jaki sposób zarządzamy naszymi zadaniami i projektami używając Monday.

Dzięki nim uwolnisz swoje myśli i w końcu odetchniesz pełną piersią, wiedząc, że masz czas na wszystko.

Jakub Gromek Kamila Rowińska

Jakub Gromek pracuje w sprzedaży i jest niezwykle skuteczny biznesowo. Jest autorem książki Obudź swoją produktywność.

Jako osoba bardzo narzędziowa można go śmiało nazywać ekspertem ds. produktywności.

Jest certyfikowanym konsultantem i jak nikt inny pomaga korzystać z aplikacji Evernote na zaawansowanym poziomie, dlatego bardzo szczegółowo omawia jej zalety i funkcje w module „Narzędzia Maksymalnej Produktywności”.


A TO WSZYSTKO W FORMIE:

 • Niespełna 8 godzin nagrań wideo z napisami, które możesz przerabiać wszędzie i wracać do nich wielokrotnie.

 • 39 plików audio, które możesz pobrać, by w dowolnym momencie odświeżyć swoją wiedzę.

 • 20 stron zeszytu ćwiczeń, który pomoże Ci wykonać ćwiczenia i natychmiast przejść do działania!

 • Ponad 70 stron transkrypcji PDF wszystkich filmów dla tych, którzy wolą czytać.

 


To jeszcze nie wszystko!

Pracuję z ludźmi ponad 23 lata, dlatego wiem, że same wykłady i pogadanki nie wystarczą! „Wiedza nie zmienia zachowania – powiedział kiedyś Jerry Sternin – każdy z nas spotyka stukniętych psychiatrów, otyłych lekarzy i rozwiedzionych specjalistów od terapii małżeństw”. Nie chcę, by był to kolejny kurs, który obejrzysz kątem oka przy składaniu serwetek w łabędzie na niedzielny obiad, a następnie o nim zapomnisz. Chcę cieszyć się z Tobą z Twoich efektów!

Dlatego oprócz lekcji wideo w ramach kursu otrzymasz unikalny zeszyt ćwiczeń! To ponad 20 stron bardzo konkretnych ćwiczeń i zadań do wykonania, dzięki którym łatwiej uporządkujesz wiedzę, a także natychmiast wdrożysz to, czego się nauczyłaś.

Mam dla Ciebie dużo więcej!

W ramach kursu otrzymasz:

 • Nagrania wideo, które możesz przerabiać wszędzie i wracać do nich wielokrotnie.

 • Pliki audio, które możesz pobrać, by w dowolnym momencie odświeżyć swoją wiedzę.

 • Zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci wykonać ćwiczenia i natychmiast przejść do działania!

 • Napisy do wideo, z których mogą korzystać osoby niesłyszące.

 • Transkrypcje wszystkich filmów dla tych, którzy wolą czytać.

A, i jeszcze jedna niespodzianka, która pozwoli Ci lepiej zapamiętać wszystko, co nauczyłaś się na kursie! W ramach kursu Maksymalna Produktywność otrzymasz również zestaw notatek wizualnych, które są wspaniałym uzupełnieniem tego, o czym mówię w kursie i pozwolą Ci szybko uporządkować uzyskaną wiedzę. Tak, żebyś mogła jeszcze skuteczniej i szybciej wdrożyć wszystko, czego się nauczyłaś!

Kurs Maksymalna Produktywność

– to wszystko znajdziesz w tym kursie! Zaprojektowałam go tak, by Twój proces uczenia się i budowania nowych nawyków był jak najprostszy i jak najbardziej intuicyjny. Z każdym modułem będziesz zdobywać nowe umiejętności i otrzymywać konkretne narzędzia, które pozwolą Ci lepiej zarządzać sobą w czasie.

A to wszystko po to, byś mogła jak najlepiej wykorzystać i jak najszybciej wdrożyć przekazaną Ci wiedzę! Nie interesuje mnie liczba wyświetleń wideo, chcę widzieć efekty! Chcę cieszyć się z Twoich osiągniętych celów – zrealizowanych projektów, większej skuteczności osobistej i zawodowej, lepszego samopoczucia wynikającego z harmonii pomiędzy obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Chcę absolutnie każdemu dać możliwość dotarcia do tej wiedzy i maksymalnego wykorzystania swojego potencjału!

Dlaczego koniecznie teraz warto zapisać się na ten kurs?

Każdego dnia dostaję setki pytań na Facebooku i Instagramie:

“Kamila, jak Ty to robisz? Jak Ty to wszystko godzisz? Kiedy znajdujesz czas dla siebie?”.

W tym kursie odpowiadam na wszystkie te pytania! Jeśli masz tendencję do odkładania rzeczy na później, ważne jest by zapisanie się na ten kurs nie było jedną z nich! Wiesz dlaczego?

 • Bo ten kurs jest dostępny dla każdego! Często dostaję od Was pytania, kiedy przyjadę ze szkoleniem do Waszego miasta. Piszecie, że Warszawa jest dla Was za daleko, za droga albo za brzydka, ale gdybym tylko przyjechała do Poznania/ Szczecina/ Białegostoku/ Amsterdamu to wszystko byłoby inaczej…Teraz jest to możliwe! Bez względu na to, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz skorzystać z tej wiedzy w przystępnej cenie i powtarzać ten materiał dowolną ilość razy przez rok!

 • Bo czas jest Twoim najcenniejszym zasobem. Pieniądze można stracić, a później zarobić je znów – za to straconego czasu już nikt nam nie odda. Pomyśl, jak wiele rzeczy, będziesz w stanie zrobić, gdy przestaniesz go marnować!

 • Bo zasługujesz na lepsze! Na pewno czasem masz ochotę na zmiany w swoim życiu – myślisz o tym, by zacząć uprawiać sport, zapisać się na kurs językowy, a może po prostu codziennie zacząć chodzić na spokojne spacery. Niestety w praktyce bardzo często się okazuje, że nie znajdujesz na to wszystko czasu. Pokażę Ci jak to zrobić – jak z powodzeniem połączyć wszystkie role zawodowe i osobiste, skutecznie realizować swoje cele i w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas dla siebie!

Chcesz pozbyć się wyrzutów sumienia, że nie pracujesz wystarczająco efektywnie? Skuteczniej realizować swoje cele, ale nie kosztem własnego czasu wolnego i czasu spędzanego z rodziną? Chcesz sprawnie zarządzać swoim czasem i korzystać z niego maksymalnie produktywnie?


OK Kamila, ale ile to kosztuje?

Wiem, że problemy, które rozwiązuje ten kurs, dotyczą każdego – bez względu na wiek, stanowisko, czy miejsce zamieszkania. Dlatego kluczowe dla mnie było, by ten produkt był dostępny dla wszystkich. Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wprowadzenie prostych zmian, które natychmiast poprawią komfort jego codziennego życia.

Przypomnij sobie, jak wygląda Twój typowy dzień roboczy.

Czy jesteś jedną z tych kobiet, które wstają rano, wyprowadzają psa, potem przygotowują śniadanie dla całej rodziny – płatki dla jednego dziecka i kanapki dla drugiego, które nie lubi mleka, po drodze jeszcze tosta mężowi masłem smarujesz, bo biedak taki zabiegany, że sam nie ma na to czasu, potem już tylko odwieźć dzieci, iść do pracy, zrobić zakupy w drodze do domu, obiad przygotować, pozmywać, znów wyjść z psem, no i jeszcze pranie, bo przecież koszule same się nie wyprasują? Wyobraź sobie, jak inaczej wyglądałby każdy Twój dzień gdybyś:

 • Miała mniej obowiązków domowych, a te które wykonujesz codziennie zajmowały Ci znacznie mniej czasu niż zwykle.

 • Działała systematycznie, zgodnie z planem, bez strachu, że zapomnisz o czymś ważnym – spóźnisz się z opłaceniem rachunków lub przegapisz kluczową wizytę u lekarza.

 • Miała codziennie chwilę dla siebie, na odpoczynek, miły wieczór z książką lub wymarzony kurs językowy.

 • Kończyła każdy dzień bez poczucia winy, że znowu nie byłaś wystarczająco produktywna i nie zrobiłaś wszystkiego, co zaplanowałaś.

Dla wielu moich dotychczasowych klientek takie życie było nieosiągalne i były w stanie zapłacić za tę zmianę każdą cenę. Ja chcę, by absolutnie każdy miał taką możliwość.

 

Kamila, czy to faktycznie dobra inwestycja?

W ramach kursu otrzymujesz roczny dostęp do ogromu wiedzy i praktycznych porad.

Zapisując się na kurs zyskujesz:

 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów na 365 dni.

 • Możliwość korzystania z lekcji wideo, a także plików MP3 i transkrypcji, by móc zapoznać się z materiałem w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

 • Prezenty w postaci notatek wizualnych i zeszytu ćwiczeń, które dodatkowo uporządkują Twoją wiedzę.

Te wszystkie rzeczy otrzymasz, jeśli kupisz kurs w pakiecie podstawowym. Obiecuję Ci, że jeśli teraz zdecydujesz się na tę inwestycję, to w przyszłości zyskasz znacznie więcej czasu!

Te wszystkie rzeczy otrzymasz, jeśli kupisz kurs w pakiecie podstawowym, którego koszt to niecałe 42 złote miesięcznie. Cóż, w sumie to mniej niż wizyta u fryzjera… Obiecuję Ci jednak, że jeśli teraz zdecydujesz się na tę inwestycję, to w przyszłości zyskasz znacznie większe możliwości na to, aby zadbać o siebie i na inne przyjemności!

To tak, jakbyś płaciła 1,36 zł dziennie za spotkanie z ekspertem, który krok po kroku prowadzi Cię przez najtrudniejsze zagadnienia związane z produktywnością i służy radą w czasie wątpliwości!


ZAPISZ SIĘ NA KURS I DOŁĄCZ DO OSÓB PRODUKTYWNYCH!

PAKIET STANDARD
497 zł

 • kurs wideo składający się z 39 nagrań wideo (7 godz. 40 min.);

 • pliki audio (mp3) z kursu – możesz słuchać w drodze albo podczas spaceru, na siłowni czy biegając;

 • transkrypcja nagrań w formie pdf czyli zapis wszystkich lekcji wideo jeżeli wolisz czytać wydrukowane lub w tablecie/telefonie;

 • zeszyt ćwiczeń – gdy oglądasz, zapamiętujesz, ale dopiero gdy robisz, zaczynasz rozumieć. Z zeszytem ćwiczeń przerobisz najważniejsze zasady omówione w kursie, dzięki czemu wiedzę szybko przełożysz na praktykę;

 • notatki wizualne – skrót całego kursu, mapa myśli. Dzięki nim błyskawicznie odświeżysz sobie całą wiedzę, aby wiedza utrwaliła Ci się na resztę życia;

 • nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji Jak przestać odkładać na później;

 • certyfikat ukończenia kursu – potwierdzenie w formacie PDF uczestnictwa w kursie (do pobrania i/lub wydrukowania).

 


Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 1. Czujesz się zmęczona obecną sytuacją, przepracowana i przytłoczona liczbą codziennych obowiązków.

 2. Chcesz pracować skuteczniej i lepiej wykorzystywać swój czas.

 3. Chcesz mieć więcej czasu dla rodziny, a także dla samej siebie.

 4. Chcesz pozbyć się wyrzutów sumienia, że znów byłaś za mało efektywna.

 5. Jesteś gotowa na zmianę i otwarta na nową wiedzę.

 6. Wiesz, że nic nie przychodzi samo, więc jesteś gotowa rzetelnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i zadania, a następnie

 7. Będziesz wspaniale cieszyć się z nowego, harmonijnego życia.

 8. I korzystać z niego do oporu!

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

 1. Twoja lista wymówek jest dłuższa niż korek na Zakopiance po długim weekendzie.

 2. Zamierzasz oglądać moje wideo pomiędzy kolejnymi odcinkami „Ojca Mateusza” i „M jak Miłość”, a następnie biernie czekać na efekty.

 3. Planujesz kupić kurs o zarządzaniu sobą w czasie, ale potem nigdy go nie uruchomić, bo… nie masz czasu.

 4. Obejrzysz nagrania, ale o zeszycie ćwiczeń przypomnisz sobie dopiero wtedy, gdy będziesz szukała podpałki do grilla.

 5. Chciałabyś zmian w swoim życiu, ale jednak bardziej chciałabyś nie wstawać z kanapy.

Ten kurs to nie zupka chińska, że coś tam trzeba wlać, zamieszać, 3 minuty i gotowe! Będzie wymagał Twojej pracy i zaangażowania, ale zapewniam Cię, że efekty będą tego warte!

 

Lubię mówić, że ten kurs jest jak los na loterii

Znasz ten dowcip o tym, jak bardzo religijny mężczyzna znalazł się w tarapatach finansowych i wielokrotnie modlił się do Boga o wygraną na loterii? Modlił się o wygraną, gdy miał stracić firmę, ale bez skutku. Modlił się dalej, gdy zabrali mu samochód, ale też bez rezultatu. I w końcu modlił się, gdy miał stracić dom, ale znowu wygrał ktoś inny. Zdesperowany nie wytrzymał, wrócił do kościoła:

— „Boże, czemu mnie opuściłeś? – spytał – Straciłem wszystko: pracę, samochód, dom. Dlaczego nie pozwolisz mi chociaż raz wygrać na loterii, żebym mógł sobie poukładać życie?” W tym momencie otwierają się niebiosa i słychać głos Boga:

— „Stary, pomóż mi trochę, kup chociaż ten los…”

Podobnie jest w tym wypadku! Ja daję Ci kupon, ale to Ty musisz skreślić odpowiednie pola, by wygrać i osiągnąć sukces! Jesteś na to gotowa?

 

Maksymalna Produktywność Kurs online

Tak jest, dobrze czytasz – daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem przekonana, że wiedza, którą Ci przekazuję jest unikalna. Stworzyłam ten kurs w oparciu o swoją rozległą wiedzę z zakresu psychologii i coachingu, a także własne doświadczenia. Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i strategie, którymi się z Tobą podzieliłam i właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je również wszystkim moim klientom, którzy z pomocą tych wskazówek są w stanie pracować bardziej efektywniej, szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele, i tym samym osiągać ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Wiem, że moje sposoby działają!

Właśnie dlatego nie boję się złożyć Ci następującej propozycji: spróbuj! Nie musisz mi wierzyć na słowo, możesz sama przekonać się, jak skutecznie ten kurs zmieni Twoją produktywność!

Kup kurs, a jeśli w ciągu 14 dni od zakupu uznasz, że nie jesteś zadowolona z moich treści, to otrzymasz zwrot pieniędzy!

Wiesz dlaczego to robię? Bo wiem, że zakup kursu online to zawsze jakieś ryzyko. Niemniej wiem też, jak wiele osób ma problem z zarządzaniem sobą w czasie, produktywnością, nadmiarem obowiązków. Chcę dać jak największej liczbie osób możliwość zmiany swojego życia! Zdecydowałam się wprowadzić tę gwarancję satysfakcji po to, by pomóc Ci podjąć decyzję.

Kupując ten kurs masz gwarancję bezpieczeństwa!

Zastanów się, jak wiele możesz zyskać: więcej czasu dla siebie, mniej codziennych obowiązków do wykonania, zadania wykonywane szybciej i sprawniej… Gwarantuję Ci to. Sprawdziłam to na sobie i na wielu swoich klientach. Teraz Twoja kolej!

I jeszcze jedno…

Znasz takie przysłowie: „czas to pieniądz”? Proponuję Ci transakcję odwrotną – gwarantuję Ci, że inwestycja w ten kurs to odzyskany czas w postaci kilku wolnych godzin tygodniowo i setek w skali roku. Być może twierdzisz, że szkoda zachodu, że nie warto, że to się nie opłaca… Że tę kwotę lepiej przeznaczyć na coś konkretnego, może nowy odkurzacz albo grę wideo.

Pomyśl o tym inaczej: odzyskasz godziny, które możesz wykorzystać na własny rozwój, wymarzony kurs hiszpańskiego lub tę wizytę w SPA, którą od tak dawna przekładasz. Odzyskasz również czas dla swoich najbliższych, jakościowe chwile spędzone ze swoją rodziną i przyjaciółmi. A to jest przecież bezcenne.

W tej chwili nie decydujesz tylko o tym, czy kupić kolejny kurs online.

DECYDUJESZ O TYM, CZY CHCESZ PRZEMEBLOWAĆ SWOJE ŻYCIE W TAKI SPOSÓB, BY JUŻ ZAWSZE MIEĆ CZAS NA DOBRĄ KSIĄŻKĘ I SPACER Z RODZINĄ.

Jestem jednocześnie mamą i właścicielką wielomilionowego biznesu. Wiem jak ważne dla naszego komfortu jest, by znaleźć balans pomiędzy czasem na pracę, dla rodziny, a także… dla siebie samej.

Nauczę Cię jak to zrobić.

Jesteś przytłoczona nadmiarem obowiązków i niekończącą się listą zadań? Codziennie chodzisz spać zmęczona i jednocześnie pełna poczucia winy, że nie pracowałaś wystarczająco efektywnie? Tęsknisz za balansem pomiędzy pracą a czasem spędzonym z rodziną?

Pozwól mi sobie pomóc.

ZAPISZ SIĘ I DOŁĄCZ NA POKLAD KURSU!

Pozdrawiam

Recenzje Kursu

 1. Dziękuje!!

  5

  Dziękuje za ten wspaniały kurs. Tak wiele się dowiedziałam przede wszystkim o sobie. Wiem z czym mam problem i gdzie popełniałam błędy do tej pory. Wszystkie te lekcje sa dla mnie bardzo ważne i chce konsekwetnie dążyć do swojej maksymalnej produktywności aby być dumna z siebie i czuć że wykorzystuje swój potencjał. Dziękuje jeszcze raz za wasza pracę. Pozdrawiam.

 2. Wow

  5

  Wow! To mój pierwszy i na pewno nie ostatni kurs u Kamili! Dziękuję za tą wiedzę:)

 3. w końcu porządek wszędzie

  5

  W końcu porządek wszędzie, w szafach , na szafach , w dokumentach, w laptopie no i w głowie.

 4. Opinia dotycząca kursu Maksymalna Produktywność

  5

  Dziękuję.
  Jestem zdowolona z treści jakie były zamieszczone w tym kursie.
  Bardzo podobała mi się forma tłumaczenia zagadnień, a następnie mnożenie przykładów przez Kamilę. Bez problemu byłam w stanie odnieść je do obecnej mojej sytuacji życiowej.
  Czasami oszukiwałam, ponieważ najpierw zobaczyłam wszystkie filmy zwiazane ze sprzątaniem, a dopiero później wzięłam sie za sprzątanie.
  Kamila mówi w przystępny, prosty, a jednocześnie mądry i konkretny sposób PO PROSTU mogłabym jej słuchać godzinami.
  Dziękuję Anna Bosak

 5. Wielkie WOW!

  5

  Serdecznie dziękuję Ci Kamilo za ten kurs! Szczególne wrażenie zrobiło na mnie porządkowanie podstaw. W końcu wygrzebałam się z 2048 maili, teraz zrobiłam sobie ważne etykiety na Gmailu, na bieżąco je porządkuje. Pozwoliło mi się ustematyzować z zadaniami, wreszcie jestem proaktywna i spokojniejsza. Dziękuję!

 6. WOW - fascynująca podróż, i z jakimi naukami

  5

  Kamilo i cały zespole RBC – bardzo bardzo dziękuję za tak fantastycznie przygotowany kurs. Dał mi tak wiele do myślenia, wprowadził uporządkowanie w moim życiu. I mimo iz zmiany się cały czas dokonują wiem że wszystko idzie ku lepszemu.
  Przede mną jeszcze dużo pracy, ale lubię tę pracę bo na koniec dnia mam takie przeświadczenie – Ola zrobiłaś wszystko tak jak chciałaś. Cieszę się bardzo ze zdobytej wiedzy.
  Teraz kontynuuję kurs kobieta asertywna – prawie połowa ukończona i również jest świetny.
  Dziękuję i mnóstwa sukcesów życzę
  Wszystkiego dobrego
  Ola

 7. Wielka wartosc

  5

  Wbrew pozorom ten kurs nie uczy tylko produktywnosci i efektywnosci w dzialaniu, ale zacheca i motywuje rownez do zrobienia konkretnych porzadkow w swoim zyciu i zmienia perspektyne widzenia wielu dzialan i nawykow. Bardzo cenne wskazowki i przede wszystkim sprawdzone rozwiazania. Dziekuje za wysokiej jakosci przekaz. Pozdrawiam D.

 8. Daje moc

  5

  Bardzo pomocne wskazówki do codziennego stosowania. Może nie wezmę dla siebie wszystkiego, ale dużo spraw mi to poukłada.

 9. Moja maksymalna produktywność

  5

  To mój pierwszy kurs, którego wykonanie trwało kilka godzin dłużej niż sam czas nagrań, bo ćwiczenia, porządki, przemyślenia i złote myśli. Teraz pracuję nad uzyskaniem certyfikatu ?. Duża dawka wiedzy potrzebnej, żeby zmienić życie zarówno prywatne jak i zawodowe. Czuję się po nim zmotywowana do działania i wyposażona w odpowiednie techniki oraz narzędzia (MIT, ChSS, pilnowanie intencji – to tylko ułamek tego co dostajesz, ale dla mnie bardzo odkrywcze). Najważniejsza jednak lekcja to uświadomienie i nazwanie własnych wartości oraz kierowanie się nimi przy realizacji celów, nawet tych najmniejszych. Życie wydaje się prostsze. Bardzo dziękuję Kamilo! ❤️?

 10. Zdecydowanie polecam

  5

  Kurs jest świetny.
  Dzięki niemu:
  – uświadomiłam sobie moje wartości – co ułatwia mi podejmowanie decyzji i delegowanie zadań
  – nauczyłam się jak wytyczać cele i je skutecznie realizować (nawet gdy nie bardzo się chce)
  – teraz stawiam na minimalizm – nie zaśmiecam, wiem co jest zbędne i jak zadbać o porządek

  Generalnie odczuwam ogromną motywację do działania i zadowolenie z dobrze wykorzystanego czasu:)
  Dziękuję za kurs Maksymalna produktywność!

 11. Kurs Maksymalna produktywnosc

  5

  Wspanialy, intensywny, wymagajacy wysilku i determinacji. Polecam kazdemu w kazdym wieku i w kazdym momencie zycia. Uczy organizacji, zarzadzania soba, czasem, zyciem a takze szacunku do siebie oraz wspoldzialania z innymi: rodzina, pracownikami. Genialny kurs Kamila, robisz wspaniala prace.
  Dziekuje i serdecznie pozdrawiam

  Sandra Anderson / Stockholm Szwecja

 12. Teraz mogę maksymalnie działać

  5

  Kurs pokazał mi, jak dużo moich błędnych przekonań i działań, stoi na drodze do mojego celu. Teraz w moich rękach wdrożenie nauki w codzienne życie i droga do celu 🙂

 13. Dobra inwestycja

  5

  Kurs “Maksymalna produktywność” oceniam bardzo wysoko. Była to dla mnie konkretna i bardzo przydatna wiedza, bez tzw. lania wody.
  Mam poczucie, ze dobrze zainwestowałam pieniądze. Już teraz widzę efekty.

 14. 5

  Kurs był mi bardzo potrzebny by uprządkować się w głowie i na zewnątrz.

  Moje lekcje:

  1. Działaj teraz z tym co masz
  2. Działaj pomimo przeciwności
  3. Dbaj o siebie jak o najlepszą maszynę, swoje narzędzie pracy
  4.Wyznaczaj cele by trafić tam gdzie chcesz, by weliminować przypadkowość
  5. Samemu dojdziesz wszędzie szybciej, w zespole dojdziesz dalej
  6. Zawczasu przygotuj plan ratunkowy gdy przyjdą trudności
  7. Wejdź w tunel pracy
  8. Przygotuj sobie warunki pracy
  9. Wypracuj sobie super silny charakter
  10. Wartości- ludzie rzadko o nich rozmawiają i stąd biorą się problemy

 15. KURS MAKSYMALNA PRODUKTYWNOŚĆ KAMILI ROWIŃSKIEJ

  5

  Kurs jest świetny. Pokazuje jakie kroki należy podjąć, by stać się bardziej produktywną osobą. Narzędzia Evernote, tudoist i google Calendar bardzo mi się przydały. Stosuję je od wczoraj i pomagają mi w planowaniu dnia. Polecam!

  Paulina Yassinguezo

 16. Rewelacja

  5

  Rewelacyjny kurs, bardzo motywujący i dyscyplinujący.
  Otwiera oczy na wiele istotnych spraw, ułatwia codzienne życie.
  Polecam.

 17. maksymalna produktywność na maxa :)

  5

  konkretna, treściwa, skondensowana wiedza w jednym miejscu.

 18. Opinia kursu "maksymalna produktywność"

  4

  Kurs dobrze skrojony, wartościowe treści, bardzo dobre notatki wizualne, jak również zeszyt ćwiczeń.
  Jedyny minus to niektóre video troche za dlugie.

 19. 5

  Swietny kurs, bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, chyba wiecej juz nie da sie wycisnac w temacie! Bede do niego czesto wracac, bo wiedze jaka tu zdobylam trzeba pielegnowac, zeby moc to wszystko o czym Kamila mowi wcielic z zycie. Super zmotywowana zabieram sie do roboty 🙂

 20. Świetny kurs zarządzania sobą w czasie

  5

  Kiedy wydaje Ci się, że się nie da i myślisz, jak znaleźć choć troszkę wolnego czasu, to nagle dostajesz tyle wiadomości i wiedzy od Kamili jak trwonimy nasz czas, że szkoda, że w szkole nas tego nie uczą. Polecam każdemu, kto ma z tym problem. Skorzystam i już działam.

 21. Bardzo wartościowy kurs ;)

  5

  Dziękuje bardzo za ten kurs, nauczyłam się dzięki niemu pokory w wyznaczaniu swoich celów, poznałam swoje najważniejsze wartości i wiem na czym się skupić. Poznałam swój stosunek do czasu i go zaakceptowałam uczę się z nim funkcjonować, choć wcześniej było to powodem wielu moich zmartwień. Zrobiłam porządek w swojej głowie, życiu i otoczeniu. W kursie jest sporo wartościowej wiedzy.
  Polecam zwłaszcza tym komu imponuje to jak Kamila zarządza swoim czasem i firmą będąc w tym czasie w innej miejscowości czy kraju, z tego kursu można się tego dowiedzieć. Jeszcze dużo pracy przede mną aby wdrożyć zdobytą wiedzę, ale wiem że warto nie zawiodłam się na tym kursie.

 22. Bardzo wartościowy kurs ;)

  5

  Kurs wiele zmienił w moim życiu systematycznie wdrażam zdobytą wiedzę co nie jest łatwe wymaga to wytrwałosci i samodyscypliny ale już widzę efekty. Nauczył mnie pokory w wyznaczaniu swoich celów, poznałam swoje najwazniejsze wartosci i wiem jaki mam stosunek do pracy dzieki czemu ucze sie z nim funkcjonowac, zaakceptowałam to choc wczesniej było to powodem wielu moich zmartwien. Bardzo polecam szczegolnie tym komu imponuje to jak Kamila wszystko ogarnia i jak zarządza swoim czasem, z tego kursu można się tego dowiedzieć.

 23. Przełomowy

  5

  Kupiłam kurs rok temu, po webinarze Kamili, dotyczącym produktywności, na który trafiłam przypadkiem scrolując fb. Jest to więc rocznica poznania Kamili 😉 Czułam, jakby mówiła o mnie, o moich problemach. Wcześniej nie wiedziałam co to jest rozwój osobisty… Dzisiaj, po kursie z produktywności, Kobiecie Niezależnej w Warszawie, książkach, webinarach, po przestudiowaniu większości darmowych materiałów RBC, ciężko oddzielić wpływ jednego od pozostałych. To ciągła praca nad sobą. Widzę ile zmian zaszło w moim życiu. Dzisiaj wiem, że to dopiero początek. Do tych materiałów będę wracać. Ich wartość jest nieoceniona. Przez ostatni rok bywało ciężko. Potrzebowałam czasu, żeby poznać prawdę o sobie, często niewygodną. Wdrożenie wszystkiego będzie wymagało jeszcze wiele czasu, ale najważniejsze, że już widzę, że stałam się inną osoba mentalnie. To bardzo dobrze wpłynęło na moje małżeństwo, relację z dzieckiem. Żyje mi się łatwiej. Pozbyłam się całej masy złych przekonań. Wyszłam z roli cierpiętnicy. Pozwoliłam sobie mieć czas dla siebie, pieniądze na swój rozwój, zaczęłam dbać o swoje zdrowie i kondycję. Przestałam stawiać się na ostatnim miejscu. Teraz będę pracować nad rozwojem zawodowym. Nad rozwojem osobistym nie zamierzam już nigdy przestawać pracować.
  Dziękuję Kamila,
  dziękuję całemu zespołowi RBC oraz Jakubowi Gromkowi
  za Kurs Maksymalnej Produktywności
  i za całokształt pracy 😀
  Poznanie Was było przełomowe w moim życiu.

  Marta

 24. Maksymalna produktywnosc

  5

  Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Pozwala uporzadkowac codziennosc. Materialy bardzo przydatne.

 25. Poproszę o sztuczne oddychanie!

  5

  A ja wręcz uwielbiam to Twoje “po prostu”! 🙂
  Jeszcze raz dziękuję Kamila, za Twój kurs Maksymalna Produktywność. Mimo ukończonego kursu stacjonarnego wiele rzeczy z online’owego mogłam sobie jeszcze raz przepracować i udoskonalić. Były takie moduły, przy których nie potrafiłam wysiedzieć do końca i takie podczas których brakowało mi tchu i syn chciał mi robić sztuczne oddychanie (szczególnie przy module z narzędziami). 😀
  To oczywiście nie koniec mojej pracy nad produktywnością, bo jest nad czym pracować. A dziś jestem dumna z tego, co się wydarzyło u mnie w ostatnich tygodniach (i dniach) w tej kwestii. Bo oczywiście jako “mistrzyni” zarządzania sobą w czasie zakończyłam kurs tuż przed deadlinem. 😀
  Od jutra biorę się za kolejny kurs z listy (tym razem Psychodietetyka), żeby zrealizować cel zapisany w nowym Dzienniku Kobiety Niezależnej przed czasem. 😀

 26. Polecam!

  5

  Kurs “Maksymalna Produktywność” to najlepiej wydane pieniądze i dobra inwestycja w rozwój samego siebie. Jestem bardzo zadowolona efektem końcowym. Szkolenie pomogło mi zrozumieć błędy jakie popełniam i zorganizować się w czasie.
  Pani Kamila jest mądrym i konkretnym coachem.
  Polecam wszystkim którzy nie mogą się zorganizować lub szukają sposobu żeby wszystko robi bardziej efektownie.

 27. Super kurs

  5

  Jestem pełna podziwu z jakim podejściem, zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzony był kurs a jednocześnie w sposób prosty i zrozumiały.
  Dopiero teraz uzmysłowiłam sobie jakie braki mam w poszczególnych obszarach i ile pracy przede mną. Ale jak wiem gdzie to będzie łatwiej.
  Dziękuje Ewa

 28. Juz pierwszego dnia poczulam zmiany!

  5

  Kurs maksymalna produktywnosc otworzyl mi oczy na wiele, wydawac by sie moglo prostych i oczywistych spraw.
  Pilnuje siebie i swoich nawykow, nie zamierzam sie poddac! Mape marzen storzylam jako forma zabawy i wspolnego czasu cudowngo czasu z moim synkiem! W koncu pracuje tak jak nalezy z kalendarzem. .Moglabym wymieniac bez konca korzysci i zmiany jakie juz u siebie widze! Bardzo dziekuje za caly ten material, bardzo wartosciowy i tak bardzo mi potrzeby. Nie raz wroce do notatek i zweryfikuje swoje postepy. Dziekuje Kamilo! Joasia

 29. FENOMENALNY

  5

  Kamilo i Drogi Zespole RBC,

  rozpoczęłam pracę z kursem maksymalnej produktywności dokładnie 18 stycznia. Mimo, że z powodu różnych, ważnych okoliczności nie ukończyłam go w miesięcznym terminie, który sobie założyłam, mogę szczerze przyznać, że stopniowo w miarę każdych ,,lekcji” usprawniałam swój dotychczasowy tryb dnia, metodami prób i błędów. Dziś po niespełna 3 miesiącach od rozpoczęcia pracy nad efektywniejszym zarządzaniem sobą w czasie jestem dumna z tego, że konsekwentnie wykonywałam ćwiczenia i co ważniejsze implementowałam je w swoje życie, po to żeby móc dzisiaj powiedzieć ..Mam konkretny progres.” Wiem także, że najważniejsza próba dopiero przede mną.

  Dziękuję za nieocenioną, praktyczną wiedzę i efektywność kursu, na którą pracował cały zespół. Jesteście niesamowici! Do zobaczenia 19 listopada na szkoleniu z ,,7 zasad zarządzania sobą w czasie”!

  Pozdrawiam,
  Paulina Manios

 30. Życie bez bałaganu

  5

  Nie spodziewałam się po kursie takiej lekkości w podejmowaniu działań do zwykłych przyziemnych zadań, sama segregacja życia które na codzień nie ma znaczenia pomogła mi w dokonywaniu bardziej przemyślanych kroków, kiedy już poukładasz w domu, poukłada się w głowie, i wszystko planuj i zapisuj, zdecydowanie poelcam kurs, wiele wartościowych wskazówek. Dziękuję.

 31. Bardzo wyczerpujący!

  5

  Dobre usystematyzowana duża dawka informacji. Kurs do najłatwiejszych nie należy – trzeba naprawdę włożyć w jego przerobienie sporo pracy – jednak efekty zdecydowanie są tego warte! Polecam każdemu, kto chcę popracować nad poprawą swojej produktywności 🙂

 32. maksymalna produktywność

  5

  Bardzo fajny przekaz informacji. Szkolenie bardzo bliskie mojemu charakterowi 🙂 gdyby jeszcze przekonać rodzinę do takiego funkcjonowania… notatki wizualne bezcenne!

 33. Świetna sprawa

  5

  Dużo ciekawego i dobrego materiału podanego przydatnego zarówno w życiu jak i w pracy. Kamila rządzi !

 34. Maksymalna Produktywność

  5

  W niesamowicie przystępny sposób Kamila przekazuje swoją wiedzę, która powoduje chęć i sprawia że działasz.
  Niby takie oczywiste rzeczy codzienne a pokazane w innym świetle, trzeba się było zatrzymać, a nawet cofnąć żeby ruszyć dalej z pełną świadomością i odpowiedzialnością za swoje życie.
  Bravo Kamila !!!

 35. Kurs Maksymalna Produktywność

  5

  Dla mnie bomba. Bardzo ciekawe. dużo przydatnych informacji.
  Wiele z nich wprowadzam pomału do życia codziennego.
  Polecam z całego serca. Na prawdę warto.

 36. Kurs Produktywność

  5

  Bardzo dobry kurs polecam wszystkich którzy mają problem z obowiązkami w domu ,porządkami ,oddelegowaniem obowiązków,nie radzeniem sobie z czasem .Dzięki temu kursowi możesz sobie wyznaczyć najważniejsze swoje wartości życiowe i nimi się kierować przez całe życie .Kurs pokazuje jak sobie radzić w określonych sytuacjach i jak sobie ułatwiać życie poprzez stosowanie narzędzi produktywności.Polecam z całego serca .

 37. Maksymalna Produktywność

  5

  Kurs oceniam na 5 gwiazdek:) Rewelacyjny kurs, warty pieniędzy i spędzenia czasu. Kurs bardzo motywacyjny do działania. Polecam!!!

 38. Tego potrzebowałam

  5

  Przez ostatnie lata miałam wrażenie, że niczego w życiu nie robię dla siebie. Że na moją głowę spada za dużo rzeczy do ogarnięcia a ja w nich tonę. Mówiąc wprost – na jakimś etapie życia zaczęłam się czuć jak totalna nieudacznica, która wszystko co najlepsze w życiu ma już za sobą.
  Kurs Maksymalna Produktywność był jak wiatr w moje żagle. Równolegle z nim robiłam ćwiczenia coachingowe z dziennika. I czułam, że mam coraz większą energię do życia, znów zaczęłam planować. A przede wszystkim wierzyć w siebie.
  Dziękuję 🙂

 39. Maksymalna produktywność pomogła mi wszystko poukładać!

  5

  Dziękuje za ten kurs – temat ważny, z pozoru prosty, a jednak tak ciężko było sobie samej poradzić. Dzięki kursowi wszystko sobie poukładałam.

 40. Produktywność

  5

  Kurs przygotowany profesjonalnie – merytorycznie i wizualnie.
  Mnóstwo przydatnych treści, samo mięsko, konkrety.
  Do zastosowania od zaraz, dla odważnych i odpowiedzialnych, i zuchwałych. Polecam!

 41. Maksymalna produktywność poukładała mi działania

  5

  Dziękuję Kamilo i całemu zespołowi RBC za profesjonalne przygotowanie kursu Maksymalna Produktywność. Kurs jest dużą pigułą wiedzy na temat organizacji pracy ale i środowiska wokół nas, przedstawiony w kompletny, rzeczowy sposób. Powiem jedno moje cele nigdy nie były tak szczegółowo opisane i podzielone na zadania. Dziękuję

 42. Wysoki poziom kursu

  5

  Kurs Maksymalna Produktywność jest wykonany na najwyższym z możliwych poziomów, bardzo merytoryczny, rzeczowy co pozwala na systematyczną pracę z nim. Pierwsze efekty widzisz już po kilku modułach, chociażby tym iż wokół zauważasz efekty swojej pracy jak uporządkowaną przestrzeń w dokumentach, szafie domu a nawet na skrzynce email. Bardzo pomocne są również notatki wizualne które pomagają miedzy czasie w usystematyzowaniu wiedzy.
  Dziękuję i działam dalej.

 43. Kurs maksymalna produktywność!

  5

  Bardzo przemyślanie skonstruowany kurs. Kamila na każdym kroku dowodzi tego, że warto iść za jej przykładem i się z nią rozwijać. Kurs został rozbity na kilka modułów i porusza bardzo wiele obszarów, w których można usprawnić swoje działania. Uczy jak uporządkować swoją rzeczywistość i o co zadbać aby ruszyć z miejsca. Mam wrażenie, że mówi o wszystkim co jest potrzebne do tego aby wskoczyć na najwyższe obroty i przedstawia potrzebne do tego narzędzia. Kurs wart zakupu!

 44. W końcu wiadomo jak pracować

  5

  Kurs przygotowany w świetnej formule – są wykłady i ćwiczenia. Dzięki uporządkowaniu wiedzy w końcu mogę ruszyć z miejsca bo wiem jaka powinna być sekwencja moich działań.

 45. Dobry

  5

  jeden rozdział przechodzi w następny, fajnie podzielony materiał na lekcje,
  dla mnie genialne podsumowanie za pomocą notatek wizualnych.
  Super. Dziękuje

 46. Swietny, motywujacy, dynamiczny, duzo wiedzy !

  5

  Swietny, motywujacy, dynamiczny, duzo wiedzy ! Dzieki!

 47. Produktywność na MAXA

  5

  Kurs polecam zarówno osobie, która czuje, że w jej życie wkradł się chaos, oraz takiej, która chce podkręcić swoja produktywność na MAXA. Na pierwsze elementy kursu trafiłam przy okazji oglądania przeróżnych filmów Pani Kamili Rowińskiej na YT. I przyznaję, że od razu zaczęłam je testować: m.in. MIT o CHSS – UWIELBIAM!
  Do zakupu kursu przekonała mnie Karolina Kozielska (za co OGROMNIE Tobie Karolino dziękuję @-}— ).
  Po Kursie mogę powiedzieć, że moje życie jest jeszcze bardziej poukładane i bardziej produktywne. W wielu płaszczyznach (głównie dom) zapanował WSPÓLNY porządek, ja mam więcej czasu dla siebie i innych. Mój mąż ostatnio nawet stwierdził, że podoba mu się to co robię w domu i widać tego super pozytywne efekty. Nie wiem czy do końca jest świadomy, że jest częścią tego sprytnego planu 😊.
  To była jedna z najlepszych moich inwestycji w 2020 roku.
  Bardzo dziękuję za niezwykle profesjonalnie przygotowany kurs i POLECAM!
  Agnieszka.

 48. wiem co chcę i jak to osiągnę!

  5

  Kurs pomógł mi zrozumieć co tak naprawdę chcę i jak to mogę osiągnąć. Planuję i wyznaczam kolejne działania w drodze do celu.

 49. Wart każdej złotówki i każdej minuty

  5

  Kurs jest wspaniale przygotowany. Każdy moduł został przemyślany i prowadzi za rączkę od początku do końca. To taki wstęp do porządkowania życia zawodowego i prywatnego. Nie ważne jednak jak mądrze prawi Kamila, jak zachęca i jak wstrząsa… bez ruszenia czterech liter nic się nie wydarzy. Z pewnością będę wracać do nagrań, choć mam wrażenie że dziś wiele fragmentów znam na pamięć. Dziękuję.

 50. Dziękuję

  5

  Kurs pozytywnie wpłynął na moje życie, nauczył mnie wielu cennych rzeczy. Pozwolił zmienić dotychczasowe zachowania i przekonania. Lekcje, które wyniosłam to: “Przestań wyskakiwać z pomocą” 🙂 – mam bardzo rozwinięty syndrom matki Teresy.
  “Skup się na kompetencjach, których teraz potrzebujesz”. I moja ulubiona ” Na etapie na którym jesteś nie musisz rozpoczynać kolejnych studiów – przeczytaj książkę 🙂

 51. Kurs maksymalna produktywność - edycja 2020

  5

  Z natury albo może z nawyku mam tendencję do odkładania wszystkiego na później. W talentach Gallupa mam w w pierwszej 5 elastyczność i zaczęłam się łapać że działam na zasadzie – jakoś to przecież będzie.
  Ukończenie kursu zajęło mi właściwie równo rok. Bardzo trudno było mi się skupić i zabrać za zadnia wymagające planowania. Określenie wartości to była droga przez mękę i nawet po ich wybraniu nie byłam pewna czy to na pewno te – bo przecież inne też są dla mnie ważne. Wiem teraz że powinnam co jakiś czas sprawdzać, czy to co było dla mnie ważne rok temu nadal takie jest, czy może coś stało się dla mnie ważniejsze. Kurs uświadomił mi również, że nie muszę zadowalać wszystkich i nie wszyscy muszą mnie lubić. Bardzo często koncentrowałam się na potrzebach innych, a swoje odkładałam na dalszy plan.
  Pomocny był tez moduł o narzędziach – zastosowałam aplikację Todoist oraz kalendarz Google który częściowo wykorzystywałam już wcześniej.
  Lekcje wyciągam też z modułu – “Pułapki zarządzania sobą w czasie”. Telefon jest tu pewnym problemem i teraz będzie trwała pewno walka między nim a mną :). Powinnam popracować nad świadomym wybieraniem treści i koncentracją na ważnych zadaniach – mój talent zbieranie tego nie ułatwia.
  Kurs jest przygotowany bardzo przejrzyście, dużo wartości przekazanych w jasny i dobitny sposób, bez owijania w bawełnę. Nawet jeżeli czasem ostro, to przekaz daje do myślenia i motywuje do działania. Duży plus za możliwość pobrania wszystkich materiałów, będzie można do nich wracać w przyszłości. Notatki wizualne pozwalają na szybkie przypomnienie sobie najważniejszych treści i w kryzysie mogą stać się kopem do działania. Dostęp na rok umożliwia wracanie do treści video, dla mnie był jednak dystraktorem i odkładałam jego ukończenie maksymalnie. Najważniejsza lekcja – pracować nad prokrastynacją.
  Cieszę się i jestem dumna że ukończyłam kurs a teraz pozostało pracować na nawykami, aby wdrażać te związane z planowaniem i pracować jeszcze bardziej produktywniej.
  Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ten kurs, jestem wdzięczna, że mogłam być na jego pokładzie.
  Pozdrawiam
  Ania

 52. Kurs maksymalna produktywność

  5

  Jestem bardzo zadowolona z wydanych pieniędzy. Dzięki niemu podszkoliłam jeszcze bardziej moja produktywności i zrozumiałam jak ważne wyznaczanie celów i jak trudne może być ich osiąganie jak się nie jest zdyscyplinowanym.

 53. Bezcenny

  5

  Zmienił moje życie. Co nie oznacza, że od czasu do czasu muszę wracać do notatek, żeby na nowo wskoczyć na dobre tory 🙂

 54. Bezcenny

  5

  Zmienił moje życie. Co nie oznacza, że nie muszę od czasu do czasu wracać do notatek, żeby na nowo wskoczyć na dobre tory 🙂

 55. Jestem zachwycona!

  5

  Dziękuję przedewszystkim za tak ważne i potrzebne informacje, za motywację i postawę z jaką ta informacja została przekazana. Odnowiłam wiarę w siebie i w cenność swojego życia!

 56. Dobrze było.

  4

  Jako, że koniecznym stało się przerobienie tego kursu (czas leci…) toteż szybciutko, szybciuteńko go “odpaliłam”. Pomiędzy milionem zajęć, wieczorami spędzałam czas z Rowińską. Owocny czas. Kurs mnie zaskoczył. Okazało się bowiem, że używam wielu rzeczy i nie mam z nimi problemu, np. porządek w dokumentach. Oczywiście przy okazji odgraciłam także e-przestrzeń nie tylko z plików, ale także ze znajomych… Na plus. Wprowadziłam zasadę dwóch minut – jeśli coś zajmuje mi 2 minuty, robię to. No i uskuteczniłam bardziej kalendarz, by wyrzucać z głowy terminy, sprawy, pomysły, plany. Nie chcę tego dźwigać.
  Kurs polecam szczerze osobom, które robią 5 rzeczy na raz. Które czują się przytłoczone nadmiarem obowiązków. Które codziennie stwierdzają: “nie mam czasu, jestem zajęta. Nie mam kiedy…”
  Na pewno do niektórych zagadnień wrócę jeszcze na dłużej. A tymczasem idę się maksymalnie produkować w zaległym projekcie, bo patrzy na mnie błagalnie! Ahoj przygodo!

 57. Game changer

  5

  Z każdym modułem tego kursu, z każdym wykonanym ćwiczeniem, widziałam, jak moje życie staje się coraz bardziej uporządkowane, jak zyskuję czas i jednocześnie realizuję więcej zaplanowanych działań. Przełomowym było dla mnie wyznaczenie priorytetów i uświadomienie gdzie leżą moje wartości, i jak chcę je realizować. W ciągu trzech miesięcy po przerobieniu kursu osiągnęłam więcej, niż przez cały wcześniejszy rok. Jedyne czego żałuję, to to, że odkryłam go dopiero mając trzydzieści lat. Uważam, że pewne moduły tego kursu powinny być obowiązkowe w klasach licealnych – wówczas żylibyśmy w zdecydowanie lepszym świecie.

 58. Maksymalna produktywność

  5

  Maksymalna produktywność to idealny kurs dla osób, które chcą uporządkować swoje życie w taki sposób, aby mieć lepsze wyniki zawodowe, mieć czas na rozwój oraz znaleźć czas dla rodziny i relaksu. Jestem zadowolona. Wiem, że czeka mnie teraz dużo pracy, ale jestem pewna że to się opłaci. Polecam.

 59. Zadowolona

  4

  Kurs ostatecznie przekonał mnie, że siła jest w zastosowaniu, że wszystko już wiem i więcej wiedzieć nie muszę – wystarczy tę wiedzę wykorzystać na co dzień. Ostatecznie robiłam kurs na styk przed końcem, ale w idealnym dla mnie czasie, kiedy porządkowałam między innymi książki i różne materialny na temat produktywności, efektywności czy organizacji czasu. Kolejny kurs i książki niczego nie zmienią. Podczas słuchania Kamili, która w uporządkowany sposób poukładała mi w głowie pewne tematy dobrze już znane, utwierdziłam się w tym, że nie trzeba więcej kupować – trzeba korzystać. Stosuję planer Kamili i od tego roku kalendarz. I to dzień po dniu uczy mnie produktywności. Jak książka Architekt porządku jest ostatnią kupioną o porządkach, tak kurs Kamili jest ostatnim kupionym i pierwszym w 100% zrealizowanym i przynoszącym efekty w życiu codziennym. Dziękuję.

 60. Polecam!

  5

  Bardzo fajny kurs. Motywuje do działania i bycia lepszym człowiekiem.

 61. 5

  Kamila jest kobieta która wie jak do mnie przemówić, kurs dla mnie ciekawy pomocny. W wielu przypadkach cenne wskazówki, które odrazu w drażyłam w życie. dziękuje i nie moge się doczekać kolejnego kursu.

 62. Polecam z całego serca tym, którzy chcą być maksymalnie produktywni

  5

  Świetny kurs, dzięki któremu zdałam sobie sprawę z błędów jakie popełniałam podczas wykonywania swojej pracy. Teraz wiem, jak wydajniej pracować i maksymalnie wykorzystywać czas przeznaczony na wykonywanie swoich zamierzonych celów.

 63. MAKSSSSSYMALNA ODMIANA

  5

  Niesamowite, jak bardzo kurs potrafi odmienić życie! Z pewnością będę regularnie wracać do nagrań, by zdobyta wiedza gdzieś nie umknęła w chwilach słabości :). Inaczej patrzę na niektóre kwestie i skupiam się na istotnych sprawach, które odgrywają ważną rolę w życiu, wnoszą coś do niego oraz wspomagają rozwój. Serdecznie polecam, żałuję jedynie, że tak późno zdecydowałam się na tę inwestycję w siebie.
  Dziękuję, Monika <3

 64. Kurs - Maksymalna produktytwność - opinia

  5

  Kurs “Maksymalna produktywność” podsunął mi wskazówki i narzędzia jak być bardziej produktywną w życiu prywatnym i zawodowym. Polecam wszystkim, którzy chcą jak najefektywniej wykorzystać swój czas.

 65. Kurs Maksymalna Produktywność

  5

  Dzięki temu kursowi zrozumiałam, że wszystko co do tej pory robiłam mogę robić rzeczy szybciej i sprawniej, dzięki czemu mogę realizować więcej planów i spełniać więcej marzeń. Nauczyłam skupiać się na najważniejszym i robić to w czasie kiedy jestem najbardziej wydajna, dzięki temu “robota” naprawdę idzie na przód. Skrupulatnie planuję każdy dzień, tydzień, miesiąc i rok i na bieżąco rozliczam się z moich dokonań, wyciągam lekcje, jeśli czuję, że mogłam zrobić coś lepiej oraz to co bardzo lubię celebruję sukcesy, a dzięki takiemu planowaniu jest ich naprawdę dużo 🙂 Dziękuję Ci Kamilo za to, że jesteś wymagająca i skuteczna w nauczaniu, potrzebowałam takiej nauczycielki, czuję, że przy Tobie rozpostarłam szeroko skrzydła.

 66. Kurs Maksymalna produktywność

  5

  Kurs porządkujący nie tylko życie zawodowe ale i prywatne. Nieustannie wprowadzam kolejne zmiany i cieszę się, że pojawiają się efekty w postaci mniejszego stresu, większej przestrzeni na realizację pasji. Powoli, niezauważalnie dla nich, reszta rodziny też zaczyna dostosowywać się.

 67. 5

  Bardzo pomocny kurs w uporządkowaniu spraw zarówno zawodowych jak i domowych. Pokazuje jak wykorzystać bardzo szeroki wachlarz możliwości znajdowania czasu oraz korzystania z narzędzi ułatwiających pracę.

 68. Kurs petarda

  5

  Kamilla, dziekuje Ci bardzo za ten kurs! Bezcenna wiedza! Pozdrawiam

 69. Super

  5

  Dużo przydatnej wiedzy, metod, sposobów na produktywniejsze życie 🙂

 70. Przydatne i proste!

  5

  Bardzo przydatny material, podany w sposob jasny i zrozumialy. Wiele rzeczy wydaje nam sie oczywistych, ale dopoki naprawde do nich nie siadziemy i nie zrobimy tego, nigdy nie posuniemy sie do przodu. Wielkie dzieki za usystematyzowanie wielu spraw.

 71. Serdecznie polecam kurs maksymalna produktywność

  5

  ogromna ilość bardzo wartościowej wiedzy dla lepszego życia i ogarnięcia chaosu serdecznie polecam kurs maksymalna produktywność 🙂

 72. Odzyskanie kontroli nad czasem

  5

  Rewelacyjny kurs. Czasami miałam wrażenie, że czas przecieka mi przez palce natomiast po wprowadzeniu kilku rad z kursu odzyskałam nad nim kontrolę. Jestem w stanie więcej zrealizować i nawet znaleźć czas tylko dla siebie i swoje potrzeby.
  Polecam kurs, naprawdę warto.

 73. 5

  Dziekuje Kamilo za kurs, ktory otworzyl mi oczy na moja zagracona przestrzen :). Jak swiezy powiew wiatru, inspirujacy i zachecajacy do pozytywnych zmian kurs i dostepny przez caly rok.

 74. 5

  Świetny kurs, doskonale przygotowany merytorycznie, i co najważniejsze opracowany przez praktyka, który podaje sprawdzone sposoby na osiąganie swoich celów. Poruszane zagadnienia są bardzo dobrze tłumaczone, opatrzone konkretnymi przykładami. Polecam „Maksymalną produktywność” wszystkim tym, którzy naprawdę chcą być mistrzami w tej dziedzinie, ale również tym, którzy nie wierzą w swoje możliwości i własną efektywność. Warto dać sobie szansę !

 75. 5

  Kamilo wielki szacunek dla Twojej osoby , ogromna wiedza a zarazem prosty sposób przekazu .Wiem dzięki Tobie , że można pracować i wyrabiać nawyki a nie tłumaczyć sobie – taka jestem. Jesteś moim Idolem od 1,5 roku 😘Stosuję karteczki , przeczytałam książki, podrzucam je bliskim ,rodzina wie jak ważna jesteś dla mnie. Potrzebuję twojej , dziękuję że jesteś i miałam szczęście Cię poznać 🏅🏅🏅

 76. Kurs jes super!

  5

  Dziękuję za wspaniały kurs pełen konkretnych wskazówek jak poprawić organizację swojego życia. Dla mnie ogromną wartością, którą wynoszę z kursu jest piramida produktywności. Pozatym wiele innych ciekawych propozycji działania i przykładów z życia jak można sobie radzić z życiowymi wyzwaniami. Dodatkowo energia z jaką Kamila prowadzi kurs jest zaraźliwa i nakręca do działania 🙂 Szczerze polecam.

 77. Sedecznie polecam

  5

  Kurs dodaje kopa do dzialania i Kamila przekazuje bardzo cenne wskazowki!
  Jestem bardziej zmotywowana do dzialania i do madrego wykorzystywania czasu.
  Dziekuje serdecznie!

 78. Uwielbiam ten kurs!

  5

  Dziękuję za ten wspaniały kontent, to była pouczająca przygoda i mądrze spędzony czas. Pozdrawiam serdecznie

 79. 5

  Świetny kurs, proste sposoby na codziennie problemy i wątpliwości.

 80. „Maksymalna Produktywność” kurs ONLINE - Kamila Rowińska

  5

  Szczerze polecam, w każdym momencie życia, jeżeli czujesz że chcesz czegoś więcej 🙂

 81. Szczerze polecam!

  5

  Kurs Maksymalna Produktywność jest pełen wartościowej wiedzy. Wszystko logicznie poukładane. Bardzo praktyczne wskazówki, które ułatwiają życie. Pozwala nabrać innej perspektywy i zastanowić się głębiej nad swoimi działaniami. Naprawdę sztos !!

 82. kurs maksymalna produktwność

  5

  Zasada Parkinsona mi otworzyła oczy!

 83. Rewelacyjny kurs !

  5

  Mobilizujący, daje dużo narzędzi, realną pomoc, i dużo motywacji 😉 Pani Kamila cudowna, jedyna w swoim rodzaju;))

 84. Maksymalna produktywność

  5

  Jestem zadowolona z zakupu kursu, zrozumiałam jak ważne jest wyznaczanie celi. Kurs pomaga wyznaczyć je i realizować na własnych zasadach. Ukazuje jak ważna jest asertywność i jak ją zastosować aby nikt nie przekraczał Twoich granic. Po kursie wiem w którym kierunku “iść” poprzez życie zawodowe a także rodzinne 🙂 Po wdrożeniu zadań z kursu wiem, że jestem już inną lepszą wersją siebie 🙂

 85. Maksymalna produktywność

  5

  Rewelacyjny kurs

 86. Wspaniały kurs

  5

  Kurs zmienił moje życie. W końcu stałam się produktywna i kończę zadania, które zaczynam. Czasami wracam na stare tory i odzywa się perfekcjonistka, która żeby coś skończyć musi mieć to idealne i w rezultacie wiele projektów zaczyna, a niewiele kończy, ale przypominam sobie treści kursu i jest dobrze. Polecam z czystym sumieniem

 87. Maksymalna Produktywność

  5

  Bardzo mi się spodobał program kursu. Podoba mi się moduł zakończenia, w którym jest możliwość ściągnięcia wszystkich nagrań na jeden raz. Bardzo ciekawy moduł o uczeniu intencjonalnym. Niebawem mam zamiar zastosować uczenie intencjonalne w szkoleniach dla zespołu 🙂

 88. Maksymalna Produktywność

  5

  Bardzo wartościowe treści, pomocne w życiu codziennym, nie tylko w biznesie. Uważam, że od tego kursu powinno się zaczynać pracę w każdej firmie. Naprawdę polecam, jestem bardzo zadowolona, że go przerobiłam, ponieważ widzę swoją większą produktywność po zastosowaniu tego czego nauczyłam się w kursie.

 89. Produktywność

  5

  Kurs mega wyczerujący temat. Pozwala zrozumieć wiele mechanizmów, którymi często nieświadomie sabotujemy swoje własne działania. Jestem pod wrażeniem tego kursu.

 90. Dziękuję bardzo! Kurs doskonały, na pewno jeszcze do niego będę wracać i do zadań, tak samo jak do innych materiałów przygotowanych przez Kamilę, z którymi już się zapoznaję, szkoda tylko że mam już 50 lat😉
  Teraz potrzebuję otrzymać certyfikat, czy otrzymam formularz?

 91. Dziękuję bardzo! Kurs doskonały, na pewno jeszcze do niego będę wracać i do zadań, tak samo jak do innych materiałów przygotowanych przez Kamilę, z którymi już się zapoznaję, szkoda tylko że mam już 50 lat😉
  Teraz potrzebuję otrzymać certyfikat, czy otrzymam formularz?
  Pozdrawiam, Małgorzata

 92. Świetny kurs, w którym każdy znajdzie dla siebie inspirację, aby stać się bardziej produktywnym. Polecam wszystkim

 93. Pani Kamilo, dziekuję za to, że spotakałam Panią na swojej drodze.Kusr jest super pomocny. Szkoda że ceny poszybowały tak do góry bo na pewno skusiłabym sie na jeszcze jeden. Zycze dalszych sukcesów.
  Podziwiam Panią. I jeszcze raz dziekuje…

 94. Niesamowicie pomocny i pełen wartościowej treści. Przyjemnością było przez niego przejść, jak już znalazłam w sobie motywację i sposobność do zrealizowania kursu na 100% wydajności. Dziękuję za takie narzędzie do pracy nad własna efektywnością.

 95. Świetny kurs z ogromna ilością praktycznej wiedzy. Doskonały do usystematyzowania swoich działań. Polecam każdej osobie nawet tej, która już jest na etapie dużej produktywności i zorganizowania.

 96. Wiele ciekawych spostrzeżeń odnośnie zarządzania sobą w czasie. Mam nadzieję, że wiele wprowadzę do swojego życia na stałe

 97. Kurs bardzo pomocny w rozwoju osobistym i zawodowym. Składający się z modułów, logicznie i płynnie przechodzących przez kolejne treści. Jestem zachwycona jakością i poziomem merytorycznym kursu. Profesjonalizm pod każdym względem. Kurs pomógł mi uporządkować sprawy rodzinne i zawodowe, podsunął wiele narzędzi przydatnych w codziennym funkcjonowaniu, zainspirował do działania. Bardzo dziękuję Pani Kamilo!

 98. Uwazam ten kurs za bardzo pomocny, wiele interesujacych tresci. Motywujacy do dzialania.
  Ja osobiscie rozpoczelam tym kursem prace nad soba a przede wszystkim dostalam kopa aby nie odkladac na pozniej,
  tylko dzialac,dzialac dzialac Dziekuje Kamili za jej prace, doceniam i jestem wdzieczna, ze nas wspiera
  Polecam szczerze, warto!!

 99. To napisałam przy ocenie kursu i tu wysyłam to samo:)
  Witam
  Kurs był dla mnie ważnym epizodem, w którym uporządkowałam wiele rzeczy.
  Wyznaczenie swoich wartości życiowych
  Poznanie piramidy produktywności i zastosowanie jej
  Ojjj jak ważne dla mnie było uporządkowywanie, a szczególnie papierów i dokumentów
  I oczywiście delegowanie i niesamowite karteczki Rowińskiej 🙂 które bardzo ułatwiły mi funkcjonowanie 🙂
  Wytyczanie celów i oczywiście niektóre z nich już zrealizowane, a na pewno by jeszcze nie były zrealizowane.
  z MIT i CHSS było już ciężej 🙂 ale były okresy że się udawało.
  Żałuję że zrobiła się duża luka po przerobieniu dość dużej części i świadomość że się kończy czas kursu, pchnął mnie do skończenia.

  Kamilo Dziękuję za to dodanie mi skrzydeł i pewności że mogę się zorganizować i iść do przodu, że nie muszę sama wszystkiego ciągnąć bo mam ludzi koło siebie, to mnie uwolniło i ten niesamowity czas który mam dla sobie, oj cudne to i za to chyba najbardziej Ci dziękuję !!! *)*)*)
  Cudowności
  Beata Jurczyk

 100. Kurs jest rewelacyjny. Polecam kurs zdecydowanie pozwala na maksymalizację produktywności.
  Pozwolił mi na wyłapanie słabych punktów w moim planowaniu oraz na ulepszenie stosowanych do tej pory metod. Dodatkowo znalazłam elementy, o które rozbuduję moje planowanie. Świetnie podzielony na moduły. Jedyna rzecz, która mi osobiście nie do końca pasowała to moduł narzędziowy – jak dla mnie za chaotyczna i pobieżna prezentacja, szczególnie jeśli z danym narzędziem nie mieliśmy wcześniej do czynienia.

 101. Kurs bardzo mi się podobał i niesamowicie zmienił moje życie na bardziej uporządkowane i przewidywalne. Zawiera bardzo dużo informacji jak się zorganizować, żeby ogarnąć wszystkie obowiązki i mieć jeszcze czas dla siebie – ja nareszcie odgruzowałam swoją przestrzeń, zrealizowałam projekt, który jeszcze niedawno wydawało mi się, że mnie przerasta, mam czas na jogę, malowanie obrazów i spacery z psem:) Dzięki przerobieniu ćwiczeń zawartych w tym kursie wyrobiłam sobie nowe nawyki: systematyczności, doprowadzania spraw do końca, dzielenia dużych celów na małe zadania, planowania i delegowania! Dziękuję! Pozdrawiam serdecznie cały Zespół RBC

 102. Kurs zdecydowanie godny polecenia! Najważniejsze lekcje, jakie wyciągnęłam dla siebie:
  1. Rób zadania po kolei (np. maile, nie czytać od razu wszystkich, tylko po kolei czytać i od razu odpisywać na to co się da)
  2. Zjedz tę żabę i biorę za swoje działania odpowiedzialność, bo gdzie będę za rok, jak teraz zrobię te zadania:)

 103. Na zakup zdecydowałam się wychodząc z depresji, miał on pomóc mi ogarnąć mój chaos i jak sama nazwa wskazuje, zwiększyć moją produktywność. Jako że co jakiś czas słuchałam pani Kamili i uważałam jej darmowe materiały za wartościowe, nie miałam wątpliwości, że kurs w takiej cenie będzie zawierał mnóstwo nowej wiedzy. Niestety, ledwo dobrnęłam do końca. Kurs nasączony jest autoreklamą, a połowa to opowieści z życia prywatnego. Osobiście nie znalazłam tu ŻADNEJ nowej wiedzy i z przykrością muszę przyznać, że żałuję wydanych pieniędzy.

 104. Kurs bardzo intersujący i spełniający moje oczekiwania. Uporządkowanie kolejnych obszarów życia, szczegółowe i wyczerpujące informacje, instrukcja co należy zrobić – są świetnym wsparciem działań, które należy w kolejnych krokach wykonać.
  Jestem zadowolona z udziału w szkoleniu.

 105. Kurs wyjaśnia ze szczegółami zależności i pewne kaskady błędnego koła. Porównania, a w szczególności zadania pomogły zrozumieć jak wiele błędów w codziennym pośpiechu doprowadza do chaosu!
  Kurs bardzo mi pomógł zrozumieć co robię nie tak/inaczej. Mam nadzieję, że wytrwam teraz w robieniu i większość działań wprowadzę na co dzień w swoje życie.

 106. Bardzo praktyczny kurs, do natychmiastowego stosowania w domu i w pracy. Obszerna tematyka, przedstawiona w bardzo prosty i usystemowany sposob. Duzo ciekawych, nowych pomyslow. Bardzo polecam.

 107. 1. Zrób tyle ile możesz, ale zrób! Najmniejszy możliwy krok.
  2. Zasada dwóch minut. Nie zostawiaj małych wrzutek za sobą.
  3. Zmień muszę na chcę.
  4. Zautomatyzuj działania. Nie wymyślaj koła na nowo.
  5. Poranna godzina siły: wdzięczność, cele, aktywność.
  6. Działaj na swoje 100 %. Działaj z tym co masz. Twój wynik należy do Ciebie.
  7. Zaakceptuj fakt, że na Twojej drodze pojawią się trudności. Co najgorszego może się wydarzyć.
  8. W piątek naostrz swoją piłę.
  9. Opróżnij głowę. Przestań zamulać.
  10. Troska o siebie: dieta, aktywność, sen.

 108. Niesamowicie pomocny i wartościowy kurs, pełen cennej wiedzy i uwag. Otwiera głowę i spojrzenie na swoją codzienność, na swoje działania. Zwraca uwagę i uczy jak szanować czas. Porządkuje nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim układa w głowie i zwraca uwagę na ważne aspekty życia, na to jak działać produktywnie. Jestem bardzo wdzięczna za przekazane wartości i naukę. Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Dziękuję.

 109. Kurs “Maksymalna produktywność” uświadamia tak wiele. Udowadnia, że planowanie – czasem nawet bardzo szczegółowe i rozmaite listy mają znaczenie. Planowanie i listy działają na mnie kojąco ponieważ mając szczegółowy plan wiem co mam robić po kolei. Gdy tylko zgubię kierunek albo włączy mi się tryb “nie mam siły” to rzut oka na Panią Kamilę oraz moją listę, a tryb “dam radę” się uruchamia.
  Bardzo polecam ten kurs ponieważ porządkuje życie “materialne” – porządek w szafie, lodówce itp. oraz życie “w głowie”. Pokazuje, że nawet najmniejszy krok ma znaczenie ponieważ przybliża do wyznaczonego celu. Brak kroku to również reakcja, ale sprawiająca, że nadal stoisz w miejscu.
  Serdecznie dziękuję za kurs – w szczególności on-line (mogę go robić kiedy mam ochotę i wolną chwilkę). Notatki graficzne z każdej lekcji to wspaniały pomysł. Nawet moim córkom (8 lat i 10 lat) się podobają.
  Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej,
  Katarzyna Kaducka

 • 1,470.00 na 365 dni
 • 365 Dni
6623 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710