Charyzmatyczne i wyjątkowe wystąpienie Michała Zawadki, autora serii książek dla nastolatków Chcę być kimś. Michał porusza bardzo ważne zagadnienie – jak wychowywać nastolatka, gdy czyhają na niego zagrożenia w Internecie? Co zrobić, aby świat online był jego sprzymierzeńcem, a nie zgubą?

V Konferencję RBC w 2019 r. otworzyło wystąpienie Michała Zawadki. Autor bestsellerowej serii o rozwoju osobistym dla nastolatków Chcę być kimś przez ponad godzinę mówił o wychowywaniu dzieci w świecie Internetu. Nagranie to jest niezmiernie ważne dla wszystkich rodziców, którzy zastanawiają się, jak ustrzec swoje dzieci przed zagrożeniami w Internecie. Jednocześnie każdy rodzic zdaje sobie sprawę, że świat online jest bardzo mocno obecny w naszym życiu i nie można dziecka tak po prostu od niego „odciąć”.

Podczas wystąpienia Michał Zawadka udziela odpowiedzi na poniższe zagadnienia:

 • Social media — zagrożenie młodego pokolenia czy niezrozumienie starszych?

 • Czy ograniczać i kontrolować dostęp do online? Jak uczyć młodych i siebie korzystać z tego świata?

 • Jak rozmawiać z nastolatkiem o obecności w sieci?

 • Jak i czy to w ogóle możliwe, uchronić swoje dzieciaki przed zagrożeniami online?

 • Media społecznościowe vs. poczucie własnej wartości. Instagramowe kompleksy czyli wirtualnie idealny.

 • Internetoholicy — problem czy konsekwencje?

 • Hejt — to „nienawidzę cię” czy „mam problem”?

 • Cyberlife — ile w tym wszystkim dobrego?

Michał Zawadka Konferencja RBCOptymista. Ekspert słowa. Praktyk. Przedsiębiorca. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.

Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Pisarz, autor ośmiu bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży.

Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie spędził ponad 9000 godzin. Przez ostatnie sześć lat w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 80000 uczestników.

Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie.

Szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego.

 

To nagranie VOD jest idealne dla:

 • rodziców młodszych dzieci, którzy już chcą poszerzyć swoje horyzonty i przygotować się na wkraczanie swoich dzieci w świat nastolatków;

 • rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, jak wychować nastolatka;

 • nastolatków, aby umieli rozpoznać zagrożenia w Internecie i potrafili właściwie na nie zareagować;

 • osób, które chcą wykorzystać świat online jako swoją szansę;

 • oraz tych, dla których zdrowy rozwój osobisty jest bardzo ważny.

Czas trwania wystąpienia: 1 godz. 19 minut

 

Jeżeli nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to VOD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji i wskazówek do skutecznego działania. Dzięki licznym radom i przykładom Michała Zawadki będziesz mogła/mógł w sposób odpowiedzialny, świadomy i bezpieczny wychowywać nastolatka w świecie online, stwarzając mu szansę i chroniąc go od zagrożeń w Internecie.

Co należy zrobić aby zobaczyć to wideo?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności nagranie pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

 


Program Kursu

MICHAŁ ZAWADKA – WYPOZYCJONUJ SIĘ NA PRZYJACIELA NASTOLATKA, CZYLI JAK Z SUKCESEM WYCHOWYWAĆ W CZASACH „SOCIAL” – WYSTĄPIENIE PODCZAS KONFERENCJI RBC 2019 01:19:19
ZAMÓW KURS
 • 97.00 na 365 dni
 • 365 Days
228Studentów bierze udział

Zmień walutę: