Charyzmatyczne i wyjątkowe wystąpienie Michała Zawadki, autora serii książek dla nastolatków Chcę być kimś. Michał porusza bardzo ważne zagadnienie – jak wychowywać nastolatka, gdy czyhają na niego zagrożenia w Internecie? Co zrobić, aby świat online był jego sprzymierzeńcem, a nie zgubą?

V Konferencję RBC w 2019 r. otworzyło wystąpienie Michała Zawadki. Autor bestsellerowej serii o rozwoju osobistym dla nastolatków Chcę być kimś przez ponad godzinę mówił o wychowywaniu dzieci w świecie Internetu. Nagranie to jest niezmiernie ważne dla wszystkich rodziców, którzy zastanawiają się, jak ustrzec swoje dzieci przed zagrożeniami w Internecie. Jednocześnie każdy rodzic zdaje sobie sprawę, że świat online jest bardzo mocno obecny w naszym życiu i nie można dziecka tak po prostu od niego “odciąć”.

Podczas wystąpienia Michał Zawadka udziela odpowiedzi na poniższe zagadnienia:

 • Social media — zagrożenie młodego pokolenia czy niezrozumienie starszych?

 • Czy ograniczać i kontrolować dostęp do online? Jak uczyć młodych i siebie korzystać z tego świata?

 • Jak rozmawiać z nastolatkiem o obecności w sieci?

 • Jak i czy to w ogóle możliwe, uchronić swoje dzieciaki przed zagrożeniami online?

 • Media społecznościowe vs. poczucie własnej wartości. Instagramowe kompleksy czyli wirtualnie idealny.

 • Internetoholicy — problem czy konsekwencje?

 • Hejt — to „nienawidzę cię” czy „mam problem”?

 • Cyberlife — ile w tym wszystkim dobrego?

 Zobacz kim jest Michał Zawadka

Michał Zawadka Konferencja RBC

Optymista. Ekspert słowa. Praktyk. Przedsiębiorca. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.

Pisarz, autor dziewięciu bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży, sprzedanych do tej pory w blisko 250 000 egzemplarzy: seria dla młodzieży „Chcę być kimś!”, „Galeria bajek. Gallery of fairy tales” – z obrazami Rafała Olbińskiego i przedmową profesora Tonego Buzana, „Zarządzanie marzeniami / Managing your dreams” – rekomendowaną przez Briana Tracy’ego, „Mądrość z Natury” oraz najnowsza seria dla dzieci i rodziców „Uśmiechologia – pozytywna strona myślenia”. Jego książki przekładane są na język angielski, chiński i rosyjski.

Ekspert komunikacji z młodymi ludźmi. Autor i twórca rozwojowych programów dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Promotor szeroko pojętej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Ma za sobą ponad 1000 spotkań autorskich.

Prowadzi wykłady biznesowe, wystąpienia motywacyjne, szkolenia procesowe i warsztaty dla wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia i chcą robić to skutecznie. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa.

Przemawiał na jednej scenie obok Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella, Briana Tracy’ego,  Roberta Cialdiniego, Richarda Denny’ego, Sebastiana Kotowa, Jakuba B. Bączka, Jacka Walkiewicza, Roberta Kroola, Beaty Kapcewicz, Kamili Rowińskiej i innych.

Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie teatralnej, biznesowej i szkoleniowej spędził blisko 10 000 godzin. Przez ostatnie osiem lat w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 120 000 uczestników.

Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku „Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie”.

Prywatnie szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego (www.michalzawadka.pl).

 

To nagranie VOD jest idealne dla:

 • rodziców młodszych dzieci, którzy już chcą poszerzyć swoje horyzonty i przygotować się na wkraczanie swoich dzieci w świat nastolatków;

 • rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, jak wychować nastolatka;

 • nastolatków, aby umieli rozpoznać zagrożenia w Internecie i potrafili właściwie na nie zareagować;

 • osób, które chcą wykorzystać świat online jako swoją szansę;

 • oraz tych, dla których zdrowy rozwój osobisty jest bardzo ważny.

Czas trwania wystąpienia: 1 godz. 19 minut

 

Jeżeli nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to VOD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji i wskazówek do skutecznego działania. Dzięki licznym radom i przykładom Michała Zawadki będziesz mogła/mógł w sposób odpowiedzialny, świadomy i bezpieczny wychowywać nastolatka w świecie online, stwarzając mu szansę i chroniąc go od zagrożeń w Internecie.

Co należy zrobić aby zobaczyć to wideo?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności nagranie pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

 

Recenzje Kursu

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

 • 97.00 na 365 dni
 • 365 Dni
282 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710