Jak często doświadczyłaś (-eś) tego, że pomimo ustalenia celu prywatnego lub w Twoim zespole np. na jakiś miesiąc okazywało się, że nie został on osiągnięty?

A jak często miewasz takie dni, w których ogrania Cię życiowa dezorientacja? Nie wiesz za co się zabrać, do czego zakasać rękawy, od czego zacząć? Przecież jest tyle rzeczy, które potrzebują Twojej uwagi i inicjatywy! Nie mając pojęcia co robić, ostatecznie robisz cokolwiek bądź nie robisz nic?

Jeżeli:

 • Chcesz awansować, więcej zarabiać?

 • Planujesz zrzucić kilka kilogramów?

 • Postanawiasz, że zaczniesz się uczyć języka obcego lub pracować nad innymi kompetencjami?

 • Chcesz więcej czasu spędzać ze swoją rodziną?

 • Planujesz wznieść swój biznes na wyższy poziom?

Jesteś w dobrym miejscu! Mam dla Ciebie mini kurs online Model Coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele?

Model Coachingowy kurs online Kamila Rowińska

Dla kogo jest ten kurs:

 • Dla wszystkich, którzy chcą, aby ich cele były zgodne z ich wartościami życiowymi, dobrze rozpracowane i przemyślane.

 • Dla osób, które chcą osiągać swoje cele prywatne np. zmiana pracy lub sposobu odżywiania.

 • Dla tych, którzy planują zrobić życiową transformację.

 • Dla tych, którzy pragną zmian zawodowych lub biznesowych np. zmiany w firmie lub jej założenie.

Samo określenie celu to za mało, aby na koniec miesiąca uzyskać dobry wynik, cieszyć się z jego osiągnięcia oraz być dobrze i hojnie wynagrodzoną (-ym).

Przez lata swojego życia nauczyłam się, że są pewne niuanse, po których wiadomo już na etapie określania celu, że jego realizacja nie ma szans się wydarzyć. Z drugiej strony wielokrotnie doświadczyłam, że odpowiednie wyznaczenie celu, zadbanie o kilka kluczowych aspektów zwiększa znacząco szansę na jego realizację.

To co było dla mnie dużym zaskoczeniem, to fakt, że ludzie wytyczają jakieś tam cele, aby je w ogóle mieć w życiu, ale nie poddają ich refleksji. Sprawia to, że dość szybko cel przestaje mieć znaczenie, a starania w kierunku jego realizacji zanikają.

Czy wiesz, że to najszybsza droga do pielęgnowania w sobie:

 • postawy rezygnacyjnej,

 • braku zaufania do siebie,

 • oraz braku poczucia sprawczości?

Jeżeli popadasz w taki schemat i coraz częściej dopada Cię myśl, że wytyczanie celów nie działa, to ten kurs dokona w końcu rewolucji w Twoim myśleniu na ten temat oraz realnych zmian w tym obszarze. Pokażę Ci jak unikaćwytyczania celów:

 • przypadkowych,

 • zbyt ambitnych lub innych,

 • skazanych z góry na niepowodzenie.

Czego się nauczysz po ukończeniu kursu?

 • Będziesz rozróżniać cel od pobożnego życzenia, czyli dowiesz się jakie warunki muszą być spełnione, aby cel był celem.

 • Nauczysz się wyznaczać cel zgodnie z metodą SMART.

 • Poznasz swoją motywację, dla której chcesz dany cel osiągnąć i nauczysz się sprawdzać, czy jest on rzeczywiście dla Ciebie ważny.

 • Nauczysz się jak określać status quo czyli co do tej pory masz zrobione aby cel określić, jakie zasoby są Ci potrzebne, z jakimi trudnościami możesz się mierzyć i kto może Ci pomóc w ich przezwyciężeniu.

 • Dowiesz się jak przejść od słów do czynów, bo zaczniesz właściwie planować czyli określać co, kiedy i z jaką częstotliwością będziesz robić.

Co otrzymujesz w ramach dostępu do kursu:

 • 12 miesięcy dostępu do materiałów,

 • 5 modułów wideo,

 • niemalże 1,5 godziny nagrań,

 • pliki MP3 do pobrania z zapisem tego o czym mówię w lekcjach,

 • zeszyt ćwiczeń.

Jeżeli się jeszcze wahasz, to odpowiedz sobie czy chcesz:

 • Poznać skuteczny i łatwy do wprowadzenia system wytyczania swoich celów.

 • Rozpocząć życie, zgodne ze swoimi wartościami.

 • Więcej od życia, ale nie wiesz jak się do tego zabrać.

 • Zarabiać więcej, ale nie wiesz jak to zrobić.

 • Zastrzyku energii.

 • Zobaczyć swoje życie z lotu ptaka i zrobić solidny rachunek sumienia.

Jeżeli choć raz padła odpowiedź tak, to działaj natychmiast i dołącz na pokład kursu!

Dlaczego możesz mi zaufać?

Asertywność

Nazywam się Kamila Rowińska.

Jestem autorką i współautorką ośmiu książek z dziedziny rozwoju osobistego i biznesu. Najbardziej poczytne z nich to bestsellery Kobieta Niezależna, Kobieta Asertywna, Zasługujesz na sukces czy Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale.Uczę innych w jaki sposób:

Od 2010 r. prowadzę firmę szkoleniową Rowińska Business Coaching. Zatrudniam kilkanaście osób, którymi zarządzam zdalnie. Wcześniej, współpracując ze szwedzką firmą kosmetyczną, zbudowałam zespół sprzedażowy, który składał się z 3500 osób, i zarządzałam nim przez 13 lat.

Od ponad 10 lat przeprowadzam stacjonarne szkolenia otwarte. Każdego roku bierze w nich udział blisko 7000 osób. Drugie tyle uczestniczy w moich kursach online.


Ten produkt, to odświeżona i zaktualizowana wersja poprzedniego Modelu Coachingowego, który był totalnym bestsellerem wśród nagrań wideo na mojej platformie. Możesz się o tym przekonać czytając poniższe opinie tych, którzy ukończyli pierwszą edycję.

Recenzje Kursu

 1. Dzięki temu Webinarium wiem, że nie można mieć wszystkiego na raz, ale można mieć wszystko po kolei :)

  5

  Dlatego warto skupić się na początku na 3-4 podstawowych i tych najważniejszych obszarach Naszego życia, a zwłaszcza ulepszyć te, które Nas nie satysfakcjonują i popracować nad nimi.

  Można dowiedzieć się jak odpowiednio rozpisać i wytyczyć swoje cele i zdefinicjować, czy to są w ogóle Nasze cele, czy narzucone przez kogoś.

  Dodatkowo otrzyma się dawkę motywacji i wsparcia, tak, żeby skutecznie osiągnąć to co się zaplanowało, a jeśli coś się obsunie w czasie, to się tym nie przejmować( ludzie proaktywni wiedzą, że mogą wystąpić przeciwnosci w drodze do celu, ale działają pomimo tego) bo lepiej jest osiągnąć swój cel nawet rok później, niż zrezygnować w połowie drogi.

  Dziękuję i pozdrawiam 🙂
  Anna Gajowa

 2. wytyczanie celu

  5

  Wspaniały kurs!!! Tak wiele oczywistych rzeczy sobie uświadomiłam gdy przelewałam je na papier. Kamila wspiera, motywuje do działania i nie zaprzepaszczę tego. Obiecuję…

 3. Z czystym sumieniem POLECAM.

  5

  Wiedza jaką otrzymałam jest nieproporcjonalnie duża do ceny jaką zapłaciłam. Bardzo konkretne narzędzia, które pozwoliły mi jasno określić cele. Zamknięta grupa bardzo mobilizuje do działania i inspiruje do nowych wyzwań. Dzięki Pani Kamili robię to czego pragnę, a nie to, co przyniesie los. Z czystym sumieniem POLECAM.

  Bernadetta

 4. Szczerze polecam.

  5

  Szczerze polecam. Dla wszystkich , którzy mają zawsze wymówki , żeby dokonać zmiany we własnym życiu , żeby sprecyzować cele i konsekwentnie je realizować .Kamila Rowińska podpowie co zrobić i jak to zrobić, żeby zrobić to jak najlepiej 🙂

  Kasia

 5. To doskonała inwestycja

  5

  To doskonała inwestycja. Webinarium i zeszyt ćwiczeń pozwalają spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka, wskazać słabe punkty, odpowiedzieć sobie na (czasami trudne) pytania, określić cele i wytyczyć ścieżkę do ich realizacji. I nagle wiesz już, dokąd zmierzasz i jak to zrobić.

  Aneta

 6. Przekonaj się jaką moc ma prawidłowo wyznaczony cel

  5

  Jeśli od lat wyznaczasz sobie cele, jednak potem masz problem z ich realizacją albo wręcz przeciwnie nigdy tego nie robiłeś to polecam Ci nagranie Kamili. Dowiesz się w jaki sposób prawidłowo przemienić swoje pragnienia w cele tak, by w końcu życie i którym marzysz stało się Twoim udziałem. Przekonaj się jaką moc ma prawidłowo wyznaczony cel oraz wsparcie na drodze ku jego realizacji.

  Iza

 7. POLECAM!!!! :)

  5

  Od zawsze miałam problemy z realizacją pewnych celów i spraw. Jednak gdy skorzystałam z tego „video” to po prostu jakby coś pękło. Wszystko stało się jasne. Wiem gdzie chce iść, wiem jak to robić i skrupulatnie się tego trzymam 🙂 Powiem więcej to zaczyna działać!! 🙂 POLECAM!!!! 🙂

  Ewa

 8. Gorąco polecam!!

  5

  Wspaniałe, zmuszając do działania webinarium dające mocnego kopa. Dziękuję za tak wartościowe rozpoczęcie roku 2017! Bez wahania stwierdzam, że uczestnictwo w tym webinarium to najlepiej spożytkowany czas i pieniądze odkąd pamiętam!! Oby jak najwięcej takich przeżyć!! Jestem pełna motywacji, pomysłów do działania! Gorąco polecam!!

  Katarzyna Migdzińska

 9. Petarda!

  5

  Petarda! A nagroda na końcu spowodowała, że uwierzyłam w osiągnięcie celu, zanim jeszcze ruszyłam w drogę do niego. 🙂
  Wrócę tu za trzy miesiące i zdradzę, jak mi poszło. Tylko ja już będę o trzy miesiące bliżej celu rocznego, niż Ci, którzy nic nie zaplanowali. 😛

  Ewa Pietrzak

 10. efekty same Ciebie zaskoczą

  5

  Obejrzałam webinarium Kamili Rowińskiej dwukrotnie i muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie przyjrzałam się tak dokładnie temu co robiłam w minionym roku, jak również nie wyznaczyłam swoich celów jeszcze w kończącym się roku. Kamila Rowińska w sposób bardzo dokładny i konkretny przeprowadzi Ciebie przez proces wyznaczania swoich celów w wielowymiarowym aspekcie, rozbudzi Twoje uśpione wewnętrzne (może skryte) cele i dostarczy niesamowitego kopa do działania. Po prostu nie możesz sobie na to pozwolić, aby nie zainwestować w siebie, swoje cele i Twoje lepsze życie. Skorzystaj z tego co działa i jest sprawdzone, a efekty same Ciebie zaskoczą. 🙂

  Zmudziejewska Magdalena

 11. Mega profesjonale podejście do tematu.

  5

  Mega profesjonale podejście do tematu. Każdy uczestnik przed spotkaniem otrzymał notes będący rodzajem konspektu wystąpienia, z pytaniami na które udzielał sobie odpowiedzi w trakcie trwania programu. Dzięki temu mógł pracować nie tylko w teorii, ale w praktyce na własnym przykładzie. Oczywiście wiele Kamila jak zwykle dodała od siebie. Znów zadała kilka pytań, które zapisałam bo dają do myślenia. Najważniejszy temat czyli cele „objechała” z wszystkim możliwych stron, zmuszając uczestników do dalszej pracy i do ich … REALIZACJI. To inspirujące, prawda?

  Joanna

 12. Szczerze polecam!

  5

  Jeśli szukasz motywacji do działania, chcesz zrealizować zamierzone cele, pragniesz zmian w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć, to właśnie ten webinar jest dla Ciebie. Znajdziesz tutaj motywację, wsparcie, profesjonalizm, odkryjesz w sobie takie pokłady mocy i energii, o których jeszcze nie wiedziałeś/aś, że posiadasz! Szczerze polecam!

  Karolina

 13. przez CAŁY rok Kamila będzie czuwała nad nami

  5

  Kamilę „odkryłam” w kwietniu 2016 r. na szkoleniu „Kobieta niezależna”. Od tego momentu chciałam wciąż więcej i więcej, bo widzę ile pozytywnej energii, praktycznej wiedzy i mądrości wniosła w moje życie. Ten webinar jest tego najlepszym przykładem. To coś więcej niż pełne werwy okrzyki w amerykańskim stylu: Yes you can !!! To konkretna, bardzo konkretna recepta na sprowadzenie naszych marzeń do poziomu celu i takie zapisanie naszych kroków, że realizacja nie będzie już tylko pobożnym życzeniem. Dodatkowo przez CAŁY rok Kamila będzie czuwała nad nami – udzielając wsparcia i wskazówek na Facebookowej grupie.

  Kasia Bukowska

 14. Polecam!

  5

  Po raz kolejny Kamila Rowinska pobudza i zmusza do działania, tym razem podając „na tacy” gotowy sposób na poradzenie sobie z ustaleniem, a później realizacją swoich celów.
  Webinarium, jak każde szkolenie Kamili, poprowadzone w sposób profesjonalny, konkretny i z humorem.

  Katarzyna Kraus-Piechnik

 15. Całym sercem polecam:-)

  5

  Bardzo treściwe i prosto, ale pomocnie. Co roku wyznaczając cele popełniłam błędy dziś zrozumiałam jakie i zabiorę się za to z innej strony. Wyznaczając punkty kontrolne i plan B. Fakt wsparcia Kamili i innych członków zamkniętej grupy ma szansę spowodować, że to będzie przełomowy rok! Ekstra pomyśl na świąteczny prezent:-) dostajemy nieproporcjonalnie dużo w stosunku do ceny. Całym sercem polecam:-)

  Elvira

 16. Naprawdę polecam!

  5

  Kawa na ławę.. o tym, jak wyznaczać cele oraz jak je realizować. Same konkrety. Bogactwo wiedzy! Polecam gorąco.

 17. Dobre uzupełnienie książki.

  5

  Kurs jest bardzo dobrą opcją dla osób, które przeczytały książkę “Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” i potrzebują bardziej namacalnego kontaktu z trenerem. Można się poczuć dzięki temu niemal jak na szkoleniu na żywo.

 18. Zapisane cele maja moc

  5

  Niesamowite jest to, ze tresc kursu nie jest odkrywcza, a jednak trafia w sedno. Kamila w obrazowy sposob przekazala mi wiedze jak sprawic, aby moje cele staly sie rzeczywistoscia.
  Wyjatkowym momentem bylo przejscie przez zeszyt cwiczen. Postanowilam zrobic to w dzien swoich urodzin, aby podsumowac ostatnie 12 mesiecy, jak i wyznaczyc cele na kolejny rok. Od teraz, bedzie to moja urodzinowa tradycja.
  Polecam kurs kazdemu, kto potrzebuje kopniaka motywacyjnego. Wszystko jest w moim zasiegu, wystarczy wytyczyc cel, zaplanowac droge i brnac do celu.

 19. Po kursie "Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele"

  5

  Kurs wykonałam dopiero w miesiąc po zakupie go w RBC. Dostałam super mail z przypominajką i mówię “To już miesiąc minął, siadam i robię ćwiczenia!”. Cieszę się, że udało mi się wcześniej zrobić pdf “7 kroków..”, bo porównałam sobie cele, na dziś wiem, że najlepiej mieć ich mniej, ale te najważniejsze, że ustalenie czasu ich realizacji to niezwykle ważna rzecz, że pytania “co jeszcze możesz zrobić?” po wcześniejszych “co możesz zrobić?” to genialne rozwiązanie, bo pojawiły mi się nowe możliwości i całkowicie nowe spojrzenie na wszystko co dotychczas chciałam robić! Chciałam zbyt wiele, a teraz metodą małych kroków będę realizować te najważniejsze! Dziękuję za kurs, warto poświęcić czas!

 20. Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele

  5

  Bardzo przydatny kurs, który szeroko otworzył mój umysł i przesterował myślenie na wielu obszarach. Pani Kamila w bardzo prosty i konkretny sposób tłumaczy wszystko odnośnie wytyczania celów.

 21. Super

  5

  Dla mnie osobiscie szkolenie to bylo bardzo pomocne w wytyczeniu celu na 2019 rok. 24 marca rozpoczelam prowadzenie Dziennika i tam rowniez zaczelam od Kola Zycia i pozniej wytyczenia swoich celow. Dzisiaj zobaczylam na ile glebiej potrafilam to wszystko poukladac, nazwac i sprecyzowac, aby podjac kolejne dzialania do realizacji celu. Dziekuje Kamila Jestes dla mnie ogromna Inspiracja

 22. Super dziękuję bardzo zaczynam pracę

  5

  Przetrawilam kurs. Trzy razy obejrzałam. Pierwszy cel zrzucam zbędny balast który mnie paraliżuje. Grażyna

 23. NARESZCIE UMIEM WYTYCZYĆ SWOJE CELE! :)

  5

  Dotychczas wytyczanie moich celów kończyło się na ich głośnym wypowiedzeniu.. Bardzo ambitnie, ale bez najmniejszych rezultatów. Przez to, że nie poświęciłam na ich analizę więcej niż pięć minut, stawały się one tylko rzuconym na wiatr hasłem, które przez chwile miało poprawić moje samopoczucie.
  Szkolenie Kamili, jej wytyczne, jak rozpracować każdy cel w najmniejszych szczegółach sprawił, że rzetelnie swoje cele wytyczyłam, a co więcej, jestem ich świadoma i wiem, ile naprawdę pracy muszę włożyć w ich realizację.
  Szkoda tylko, że kurs ukończyłam już po czasie, kiedy była jeszcze możliwość dzielenia się pracą na grupie wsparcia. Jednak niezależnie od tego jestem mocno zmotywowana i naprawdę chcę zrealizować swoje cele!!
  Dziękuję!

 24. Bardzo dobry kurs!

  5

  Kurs jest bardzo interesujący, zawiera cudowne i cenne wskazówki dzięki, którym “otworzyłam oczy”! To był mój debiut jeśli chodzi o kursy, dlatego na początku miałam wątpliwości i byłam sceptycznie nastawiona lecz okazały się całkowicie bezpodstawne!!!
  Dziękuję ci Kamilo i dziękuję twojemu zespołowi!

 25. Ważny, potrzebny,PETARDA!

  5

  Wspaniały, niezwykły i bardzo potrzebny webinar – jak zawsze.
  Cóż napisać – Dziękuję Kamilo

 26. Ważny, potrzebny,PETARDA!

  5

  Wspaniały webinar, mnóstwo cennych rzeczy do posłuchania.
  Zawsze warto pracować nad sobą, co nieuniknione.
  Wiedza, rozwój osobisty – kompetencje, umiejętności.

 27. 5

  Świetny kurs, bardzo praktyczny. Pozwala w przejrzysty sposób wytyczyć swoje cele oraz zmotywować się do działania. Dzięki niemu poczyniłam ogromny progres przez cały poprzedni rok. Przypominam go sobie co roku na początku stycznia przy wypisywaniu postanowień noworocznych oraz pracy nad celami. Dziękuję Kamila za ogrom fantastycznej wiedzy! 🙂

 28. Mega motywacja.

  5

  Gdy uczeń jest gotowy, znajdzie się mistrz. Niedawno ktoś mi przesłał link do webinaru pewnej osoby, która motywuje, uczy samodyscypliny. Posłuchałam i “wpadłam jak śliwka w kompot”, bo odkryłam coś nowego dla mnie. Kiedyś inwestowałam w siebie, potem jakoś osiadłam na mieliźnie. Fakt zaniedbałam inwestycje w siebie. No więc, kiedy już tak wpadłam jak ta śliwka, poczułam głód wiedzy i poczułam, że muszę szukać dalej, kolejny webinar ( był OK, ale nie tego szukałam ), szukałam dalej i nawet nie pamiętam jak trafiłam na kurs ” 7 kroków do osiągania ambitnych celów”. Strzał w 10 to to, że mogę korzystać z Twojej wiedzy i doświadczenia. Dziękuję za kurs i dziękuję, że otworzyłaś mi oczy Dziękuję za ten wiatr w żagle. Wiem, ze droga do sukcesu będzie wyboista, ale niejedną drogę wyboistą pokonałam w swoim życiu. Co nas nie zabije itd. Jestem wdzięczna za wsparcie. I za to, że pokonałam swój strach, a strach – jak to strach – zawsze ma wielkie oczy, dopóki go nie rozłożymy “na czynniki”.

 29. Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczac swoje cele.

  5

  Webinarium bylo dla mnie takim zebraniem w kluczowe punkty informacji z ksiazki “buduj swoje zycie odpowiedzialnie i zuchwale”, z ebooka “ 7 Krokow do osiagania ambitnych celow” oraz ze szkolenia “ kobieta niezalezna”, “7 zlotych zasad zarzadzania soba w czasie”, i szkolenia “zbuduj swoja wewnetrzna sile”. Jak zawsze motywujace. Ogladalam z ogromna uwaga i skupieniem. Zaluje jedynie,ze nie moge dolaczyc do “tajnej grupy” na fb.
  Karolina

 30. rewelacja!

  5

  Kurs bogaty w tresc i cwiczenia. Motywuje do dzialania natychmiastowego. Ciesze sie, ze otrzymalam informacje nt. tego kursu. To moj drugi kurs z Kamila po kursie Kobieta Niezalezna. Mysli, ktore powstaja w mojej glowie i ktore zapisuje na kartce juz nie odchodza w zapomienie. Wracaja i staja sie czescia dnia codziennego. Dziekuje Kamilo. Pozdrawiam Klaudia

 31. SUPER KURS PROSTO JASNO WYRAZONY .DUZO ZROZUMIALAM

  5

  ocena na 5

 32. Konkretny kopniak

  5

  Już dawno nikt do mnie tak nie trafił jak Kamila właśnie tym wystąpieniem .
  Kopniak prosto w serce, umysł wszystkie wątpliwości , ktore w głowie się znajdują.
  Chodź każdego dnia się szkole sama ze sobą jestem szczera i wiem, ze to wciąż mało.
  Dlatego dziś karta i 3 najważniejsze cele no i najważniejsze data i realizacja .
  Wiem , że mogę ! Tak jak powiedziałaś ludzie nie uczą się, nie tracą swojego czasu pieniędzy na to aby się kształcić jeśli nie są świadomi że są gotowi.
  Ja jestem !

 33. Dziękuję.

  5

  Dziękuję za ten kurs. Zakupiłam do niego dostęp już jakiś czas temu, jednak ciągle coś pojawiało się co mnie odciągało od jego obejrzenia do końca. w końcu dziś po dokładnie 20 dniach od zakupu do jego dostępu obejrzałam go do końca i… łzy mi popłynęły z oczu w momencie kiedy usłyszałam od Ciebie słowa, że jestem ważna dla Ciebie, że mogę liczyć na Twoje wsparcie w moim rozwoju do stania się kimś lepszym, że może nawet jesteś gotowa poprowadzic za rękę i nakierować na właściwe tory. Wiem, że te słowa nie były bezpośrednio do mnie, ale to tysiąca osób, które Cię słucha, ale poczułam się tak, jakbyś mówiła faktycznie tylko do mnie. Trochę się bałam, a może raczej ogromnie się bałam i dalej się boję. Czego? Chyba tego, że nie sprostam Twoim wymaganiom…, Bardzo sobie cenię Twoją wiedzę, doświadczenie i Twoją pracę, i jednocześnie Twoja osoba trochę mnie onieśmiela. Kiedy coraz bardziej poznaje Twoje materiały, sposób myślenia i podejście, dojrzałość i mądrość mogę powiedzieć WOW. Ta kobieta jest niesamowita! chciałabym osiągnąć choć w minimalnym stopniu ten poziom dojrzałości, mądrości i skuteczności! A zatem szczerze dziękuję! I cóż zabieram się w takim razie do pracy!

 34. Model coachingowy- „Jak skutecznie wytyczać swoje cele”

  5

  Uwielbiam ten kurs. Wracam do niego często co daje mi możliwość sprawdzenia czy moje wytyczone cele są celami które na pewno chciałabym osiągnąć za rok, 5 i 15 lat. Super motywujące…

 35. uświadomienie

  5

  Kamila uświadomiłam mi, że moje wieloletnie działania w różnych aspektach mojego życia nie za wiele odbiegały od modelu który przedstawiła w szkoleniu, pewnych punktów mi brakowało , przez to może nie zawsze było tak skutecznie.Do tego dodać parę toksycznych osób w otoczeniu od których skutecznie odseparowałam się. i zaczęło się wszystko układać tak jak chcę. nie chodzi mi o spektakularne osiągnięcia choć w skali mojego świata to kroki milowe, no i ta wspaniała asertywność – dzięki niej kontakty z ludźmi nabrały kolorów,. nie pozwalam przekraczać swoich granic i uśmiech, i miłe słowa wróciły na moje oblicze, Nawet zaczęły mnie interesować poważniejsze sprawy ekonomiczne i prawne. Świadome życie ! Brawo dla Kamili ! Dziękuję Ci bardzo ! Podziękowania dla zespołu RBC.

 36. Model couchingowy. Magda

  5

  Cieszę się, że zdecydowałam się na ten kurs. To bardzo duża dawka mobilizacji, możliwość przećwiczenia z samą sobą podanych jakże ważnych treści, to wskazanie narzędzi, dzięki którym mogę uwierzyć, że mój cel jest osiągalny. To szansa na rozwój, to zapewnienie dostępu do tajnej grupy na Facebooku i możliwość wsparcia. Kamilo, dziękuję, Jesteś niesamowita. Polecam każdej osobie , która poszukuje czegoś, która chce zmiany obecnej sytuacji ten kurs i wiele innych Twojego autorstwa. Czas spędzony z Tobą to inwestycja w siebie. Dziękuję☀☀☀

 37. Polecam!

  5

  To jest naparwdę świetne szkolenie i chyba pierwszy raz w życiu dotarło do mnie, dlaczego cele powinny być precyzyjne i mierzalne, i dlaczego nie powinno ich być za dużo na raz. Dziękuję Pani Kamilo.
  Mam nadzieję, że tym razem rozpisane przeze mnie cele ukończę w znacznie większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej.
  Zabieram się do działania.
  Pozdrawiam serdecznie.

 38. Kurs Model Coachingowy

  4

  Oceniam pozytywnie.

 39. ciekawie, jasno i motywująco

  5

  mój cel został rozłożony na czynniki pierwsze, nigdy wcześniej nie analizowałam go tak dogłębnie, dokładnie pokazuje od czego i od kiedy zacząć, teraz już nie ma wymówek, czas wziąć sprawy w swoje ręce i działać. Dziękuję

 40. Kurs przygotowuje do realistycznego planowania swoich celów, konkretnie, wartościowo przekazana wiedza. Systematyzuje prace nad sobą by osiągać cele zaplanowane, by realizować swoje plany życiowe.

 41. Bardzo wartościowy kurs, doprowadził mnie do problemów na które mogę natknąć się na drodze do realizacji celu i pozwolił na stworzenie rozwiązania od razu aby nie zniechęcić nim później podczas działania. Wcześniej niektóre aspekty nie przyszły mi do głowy a lepiej wiedzieć o nich wcześniej niż za późno. Kurs jest rozpisany szczegółowo, doprowadza do konkretnych aspektów które warto przemyśleć przed samą realizacją celu. Spora dawka konkretnej wiedzy i motywacji do działania. Serdecznie polecam .

 42. Polecam ten kurs. Pozwala sprawnie wyznaczać i uporządkować swoje cele oraz zweryfikować czy faktycznie mają sens czy są jedynie marzeniami

 43. Jestem bardzo zadowolona z tych treści.
  Wspaniałe porady, konkretnie i do rzeczy.
  Polecam bardzo, ponieważ motywuje do działania. Kamila, dzięki wielkie za Twoją pracę. I love it 😁☀️

 44. Kurs jest dość wartościowy, dość prosty co jest jego zaletą. Myślę jednak, że mógłby być też dostępny w wersji bardziej rozbudowanej, o ile jest to możliwe.

 • 247.00
 • 365 Dni
751 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710