Pełna MOC Życia to dwuczęściowy wykład motywacyjny wygłoszony przez Jacka Walkiewicza specjalnie dla społeczności RBC. Dwugodzinne nagranie, które od pierwszych chwil słucha się z zapartym tchem i trudno jest zdecydować się w jego trakcie na choćby krótką przerwę.

Pełna MOC życia to kwintesencja doświadczeń, wiedzy refleksji, przemyśleń Jacka Walkiewicza, które mają Ci posłużyć w osiągnięciu pełnej MOCY! Jacek Walkiewicz jest psychologiem, autorem, jednym z najbardziej znanych mówców, który występuje na największych scenach np. TEDx.

 

Jak sam mówi z wiekiem odkrywamy taką prawdę, że lepiej być szczęśliwym niż mieć rację. Jak to osiągnąć? Jak po to szczęście sięgnąć? Czy można powiedzieć, że sukces jest szczęściem czy też raczej, że szczęście jest sukcesem? Jak sądzisz? Wergiliusz powiedział:

„Szczęście sprzyja odważnym”

Zdobądź się na odwagę i daj się zainspirować tym, co usłyszysz na początku wykładu. Pozwól się poprowadzić, aż do momentu, w którym zostanie przed Tobą odkryte koło życia. A na jego podstawie niezwykle obrazowo dowiesz się na czym się skupiać, będąc na różnych etapach życia! To nieoceniona wiedza, szczególnie jeżeli masz dzieci. Poznasz perspektywę, z której warto patrzeć na świat, ludzi i ich wybory!

Z dalszej części wykładu dowiesz się, że przypadki w Twoim życiu nie istnieją. Wszystko jest wynikiem czegoś innego, a Ty masz na to wpływ. Posłuchaj, jeśli chcesz wiedzieć co przyciągasz? Jakich ludzi? Jakie historie? Jakie wydarzenia? Chcesz żyć mądrze i świadomie? Doświadczaj! To wzbogaci Twoje życie, spowoduje, że będzie ono pełniejsze. Posłuchaj wykładu, aby dowiedzieć się, jak nauczyć się skupiać na celu i ćwiczyć uważność oraz odwagę. Jak żyć mądrze!

Co to znaczy mądrze?

Życie mądre to życie uważne i świadome. Wiesz co robisz, co myślisz, jak myślisz, dlaczego tak myślisz, wiesz, jakie masz przekonania i wartości i wiesz skąd się wzięły, czy są Twoje czy nie.

Nie wiem czy wiesz, ale w mniej lub bardziej świadomy sposób wpływasz na inne osoby z Twojego otoczenia. Tak jak one wpływają na Ciebie i Twoje życie. Dowiedz się w jaki sposób wywieramy wpływ na siebie i na innych. Jak to się dzieje, że czasami przejmujemy czyjeś poglądy i traktujemy je jak swoje? Albo żyjemy wg czyjegoś pomysłu na życie? Rozumiejąc te mechanizmy prawdopodobnie będzie Ci też łatwiej budować relacje i radzić sobie z oceną.

Tak… Niestety, ciągle, przez całe życie jesteśmy oceniani. Ciągle coś robimy dobrze lub źle. Taka ocena sprawia, że odbieramy sobie prawo do doświadczania. Często to prawo odbieramy także naszym dzieciom… A stąd już prosta droga do braku motywacji.

Zobacz to nagranie jeżeli czasami w Twojej głowie pojawiają się pytania:

 • Dlaczego nie mam motywacji?

 • Dlaczego nie ufam sobie?

 • Dlaczego mi się nie chce?

Odkrywaj siebie. Daj sobie prawo do poznania siebie, motywów, dla których działasz tak, a nie inaczej i zaprogramuj się na takie działanie, jakiego pragniesz.

Co Ci może w tym pomóc?

10 wartościowych wskazówek, które przedstawi i wyjaśni Jacek Walkiewicz. Zwrócenie Twojej uwagi na nie, a tym bardziej wdrażanie ich w życie pozwoli Ci osiągnąć pełną MOC życia! Pamiętaj – jak powiedział Zygmunt Pulsson:

Wraz ze zmianą myślenia – rzeczywistość się zmienia.

Zobacz ten wartościowy wykład i zdecyduj, w którą stronę idziesz, jaki kierunek obierasz? Czy chcesz mieć wpływ na swoją rzeczywistość?

Na końcu czeka na Ciebie niespodzianka. Jacek Walkiewicz powie Ci, jakie pytania najczęściej dostaje od swoich słuchaczy i czytelników i jakie odpowiedzi na nie udziela. Może zainteresuje Cię:

 1. Jak znaleźć pasję?

 2. Jak odnaleźć poczucie sensu?

 3. Jak znaleźć marzenia?

 4. Jak uwierzyć w siebie i zaufać sobie?

 5. Jak znaleźć w sobie odwagę?

 6. Jak podnieść się po porażce?

 7. Jak się nie porównywać?

Jeśli o czymś w życiu marzysz – sięgnij po to! Zacznij realizować swoje marzenia, wspieraj innych. Zbuduj swoją odwagę, wytrwałość i determinację! Tak, aby kiedyś móc powiedzieć na głos: zrobiłem/zrobiłam zamiast chciałem/chciałam zrobić!

Kim jest autor książki?

Książka Pełna Moc Marzeń Jacek WalkiewiczJacek Walkiewicz – psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx umieszczone na YouTube mają ponad 8 milionów odsłon.

Autor książek: Pełna MOC marzeń, Rozmyślnik Jacka Walkiewicza, Pełna MOC życia i Pełna MOC możliwości. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku.

W 2019 za całokształt dokonań i za działanie na rzecz wspierania kobiet otrzymał w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu Businesswoman & life statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.

Co otrzymasz kupując dostęp do kursu?

Zamawiając dzisiaj kurs dostajesz dostęp do nagrania wykładu na 12 miesięcy.

Nagranie trwa ponad 2 godziny. Możesz je oglądać dowolną ilość razy!

Recenzje Kursu

 1. Nie jestem w stanie powiedzieć ile razy słuchałam tego wykładu i za każdym razem z zaciekawieniem, poczuciem inspiracji i momentami rozbawieniem, wynikającym z zaskakującego poczucia humoru prowadzącego. To esencja mądrości życiowej poruszająca głębokie refleksje i w dodatku podana w bardzo lekki sposób. Mistrzostwo

 • 247.00 na 365 dni
 • 365 Dni
804 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710