Przeczytaj proszę poniższe jeżeli jesteś: rodzicem, nauczycielem lub mentorem młodych ludzi. Jeżeli jesteś uczestnikiem ruchu po drogach życia i w szczególności chcesz:

 • być jak kodeks drogowy dla dziecka, z którego będzie się uczyć zasad swojego życia;

 • być jak policjant, który w razie awarii świateł pokieruje ruchem i pomoże wszystkim bezpiecznie przejechać przez problemy;

 • być jak kask rowerowy, który zabezpieczy przed rozbiciem głowy, ale nie wyrwie kierownicy tylko dlatego, że wie lepiej, jak jechać;

 • być pozytywnym mandatem, który motywuje zamiast krytykować, oceniać i karać;

 • być czasami odważnym znakiem “stop”, a czasami torem wyścigowym, zachęcającym do wciśnięcia pedału gazu na maksa, bo wierzysz w umiejętności kierowcy.

Pamiętaj, mimo iż dzieci stanowią tylko 20% społeczeństwa,
to są w 100% naszą przyszłością.

Ty masz wpływ na to, kogo wychowujesz…

Z myślą o Tobie powstał ten kurs online. Po to, aby Cię wesprzeć w tym odpowiedzialnym zadaniu. Po to, aby dać Ci gotowe rozwiązania, postawić przed Tobą odpowiednie pytania, uzupełnić Twoją wiedzę niezbędnymi informacjami. Po to, by Ci było łatwiej i szybciej wyciągnąć z zalewu informacji dostępnych w Internecie (czasem sprzecznych) to, co jest ważne i istotne w procesie wychowywania młodego człowieka.

Misją i intencją Michała Zawadki wynikającą z tego kursu online jest to, że chcę on:

 • wesprzeć Cię w budowaniu z dzieckiem relacji opartych na zaufaniu;

 • wzmocnić Twój wizerunek w oczach dziecka jako autorytetu – przyjaciela;

 • pomóc Ci spojrzeć na siebie łagodniejszym okiem, bo nie ma idealnych rodziców czy wychowawców, a Ty jeżeli jesteś rodzicem, to jesteś najlepszym dla swojego dziecka;

 • pokazać Ci, jak wspierać motywację wewnętrzną dziecka;

 • dodać odwagi, by zmierzyć się i przepracować niekorzystne nawyki wychowawcze, które często powielamy z pokolenia na pokolenie;

 • podnieść świadomość i kompetencje rodzicielskie, bo nikt nie uczył tego w szkole, a samo narodzenie dziecka nie daje umiejętności wychowawczych;

 • zwiększyć wartość Waszej komunikacji, opierając ją na empatii, wzajemnej akceptacji oraz szacunku siebie i do siebie.

NIE MUSISZ DODAWAĆ DZIECIOM SKRZYDEŁ –
MUSISZ ZROBIĆ WSZYSTKO, ŻEBY ICH NIE PODCINAĆ…

Kurs online Prawo jazdy na rodzica – dekalog świadomego wychowania, to nie jest kurs, który wychowa za Ciebie dziecko. Nie będzie też wytykał Ci błędów. Skupisz się natomiast na 10 obszarach, w których w wartościowy sposób zadbasz o Twoje świadome rodzicielstwo, budujące zaufane relacje z dzieckiem i jego szczęśliwy rozwój.  

Obszary zawarte w kursie online Prawo jazdy na rodzica – dekalog świadomego wychowania:

Kurs przeprowadzi Cię przez następujące obszary:

 1. Ja jako rodzic. Dodatkowy obszar pracy mentalnej.

 2. Nie szykuj dla nich drogi, a przyszykuj ich do drogi.

 3. Zamiast dawać wygrywać w każdej grze, naucz ich, co robić podczas przegranych.

 4. Przepraszaj. Nie udawaj idealnego rodzica.

 5. Bądź zainteresowany.

 6. Wysłuchaj dziecka, a nie swoich odpowiedzi.

 7. Choć Ty dałeś im życie, to nie są Twoją własnością.

 8. Doceniaj! Nie oceniaj.

 9. Bądź przykładem.

 10. Nie przekupuj!

 11. Bądź bezwarunkowy!

Dlaczego powstał kurs online Prawo jazdy na rodzica – dekalog świadomego wychowania?

Rodzicielstwo bywa jak „fotel”…
Gniotą nas wyzwania, uciskają troski o dzieci, uwierają problemy. Jak pękające sprężyny potrafią wystrzelić konflikty w relacjach. Do tego często poprzecierane w dzieciństwie siedzisko fotela nie pozwala się rozsiąść wygodnie. Ani nam, ani… naszym dzieciom.

Dzieci nie rodzą się z instrukcją obsługi, a nas nie uczą w szkołach, jak to wszystko ogarnąć. Świat się toczy. Kolejne pokolenia wychowują kolejne pokolenia.

Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że Michał Zawadka pracując od 8 lat z ponad 120 000 młodych i dorosłych ludzi poznaje każdego dnia:

 • dzieci, szukające uważności i dorosłych piszących, że sobie nie radzą,

 • młodych nienawidzących świata i dorosłych nie potrafiących z nimi rozmawiać,

 • młodych szukających nadziei na przyszłość i dorosłych chcących odciąć się od bagażu z dzieciństwa.

Jedni i drudzy z rozdartym sercem, każdego dnia piszą do niego: „Gdyby ktoś tego uczył…”

I tak Michał od lat pisze książki, prowadzi warsztaty, występuje na konferencjach. Poszukuje nowej wiedzy, poznaje Wasze historie, słucha trosk.

Wychodzi na przeciw Wam i dzieciom – wspiera, pomaga. Jednak nie może być wszędzie, nie da rady wysłuchać każdego. Łącząc więc wszystko razem, odpowiadając na jak najwięcej rodzicielskich poszukiwań stworzył ten kurs.

 Zobacz kim jest Michał Zawadka.

Michał Zawadka Konferencja RBCOptymista. Ekspert słowa. Praktyk. Przedsiębiorca. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.

Pisarz, autor dziewięciu bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży, sprzedanych do tej pory w blisko 250 000 egzemplarzy: seria dla młodzieży „Chcę być kimś!”, „Galeria bajek. Gallery of fairy tales” – z obrazami Rafała Olbińskiego i przedmową profesora Tonego Buzana, „Zarządzanie marzeniami / Managing your dreams” – rekomendowaną przez Briana Tracy’ego, „Mądrość z Natury” oraz najnowsza seria dla dzieci i rodziców “Uśmiechologia – pozytywna strona myślenia”. Jego książki przekładane są na język angielski, chiński i rosyjski.

Ekspert komunikacji z młodymi ludźmi. Autor i twórca rozwojowych programów dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Promotor szeroko pojętej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Ma za sobą ponad 1000 spotkań autorskich.

Prowadzi wykłady biznesowe, wystąpienia motywacyjne, szkolenia procesowe i warsztaty dla wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia i chcą robić to skutecznie. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa.

Przemawiał na jednej scenie obok Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella, Briana Tracy’ego,  Roberta Cialdiniego, Richarda Denny’ego, Sebastiana Kotowa, Jakuba B. Bączka, Jacka Walkiewicza, Roberta Kroola, Beaty Kapcewicz, Kamili Rowińskiej i innych.

Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie teatralnej, biznesowej i szkoleniowej spędził blisko 10 000 godzin. Przez ostatnie osiem lat w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 120 000 uczestników.

Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku „Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie”.

Prywatnie szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego (www.michalzawadka.pl).

Czy będziesz po kursie idealnym rodzicem?

Nie, tacy nie istnieją, ja też popełniam błędy. Jednak świadomość:

 • siebie,

 • komunikacji,

 • pracy z porażkami,

 • wspierania dzieci w rozwoju,

 • bycia bezwarunkowym,

 • motywacji wewnętrznej zamiast kar i nagród,

 • doceniania, zamiast oceniania

i wielu innych obszarów, które porusza w kursie pomaga ogarnąć to całe rodzicielstwo.

W kursie online Prawo jazdy na rodzica – dekalog świadomego wychowania znajdziesz wszystko to, co musisz wiedzieć, aby realizować świadome rodzicielstwo z sukcesami.

Przekazywana przez Michała wiedza jest konkretna. Omawiane w trakcie kursu zagadnienia możesz od razu wdrożyć, wspierając się ćwiczeniami z zeszytu ćwiczeń (80 stron do wydrukowania w PDF).

Masz do dyspozycji 52 lekcje wideo, które trwają niemalże 5 godzin oraz tyle samo plików audio, które możesz pobrać na swój komputer na zawsze i odsłuchiwać w sytuacjach, w których Ci będą potrzebne.

Wartość kursu wraz z zeszytem ćwiczeń wynosi 978 zł.

Dlaczego teraz jest idealny moment by zapisać się na ten kurs online?

Lepszego momentu nie będzie. Życie nie raz pokazało, że idealne warunki, na które czekamy nigdy nie nadchodzą. W relacjach nie ma czasu na czekanie i odkładanie na kiedyś. Z tym kursem od zaraz możesz wprowadzić to czego się uczysz w relacje z dzieckiem i budować swoją pozycje autorytetu-przyjaciela.

Dzięki temu Twoja rola jako rodzica nie będzie ograniczać się do delegowania i kontrolowania. Będziesz jak nawigator i koordynator pomagać młodemu człowiekowi obrać właściwy kurs, nauczysz go rozpoznawać panujące reguły i z pewnością siebie kroczyć przez życie.

 

Przekonaj się, jak zmienią się Twoje relacje z dzieckiem.
Zapisz się na kurs online i zrób najważniejszy krok ku odpowiedzialnemu rodzicielstwu.

Jestem przekonana o wartości merytorycznej tego kursu. A tak atrakcyjną cenę możemy z Michałem zaproponować Ci, bo:

 

 • Produkt jest dostępny online. Nie ma konieczności wynajmowania sali szkoleniowej i angażowania kilkunastu osób do obsługi eventu.

 • Promujemy go wśród społeczności RBC, która liczy ponad 100 000 osób, dlatego możemy dawać tak atrakcyjne ceny.

 • Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło z tego skorzystać. Zależy nam, aby spod rodzicielskich skrzydeł wychodziły pewne siebie, asertywne i samodzielne młode osoby.

Wiesz już o kursie wszystko, co trzeba wiedzieć. Teraz czas na Twoją decyzję.

To, że tutaj jesteś i czytasz tę ofertę, to na pewno nie jest przypadek. Potrzebujesz sprawczości i skutecznych rad, aby relacje z dzieckiem dawały Wam obojgu satysfakcję.

Oczywiście, nadal możesz nic nie robić w tym kierunku. Możesz działać jak dotychczas lub… wziąć odpowiedzialność w swoje ręce. Zastanów się przez chwilę i podejmij właściwą decyzję, mając na uwadze to, że wpływa ona nie tylko na Twoje życie, ale i życie młodego człowieka. Kurs udzieli Ci odpowiedzi na pytania:

 • Jak wzmacniać dziecko w obliczu przegranej?

 • Jak określić swój wpływ na kształtowanie dziecka?

 • Jak uniknąć zamiany troski w kontrolę?

 • Jak nauczyć dziecko radzić sobie z problemami?

 • Jak wspierać dziecko w budowaniu poczucia własnej wartości?

 • Jak nauczyć dziecko wyciągania wartościowych lekcji z popełnianych błędów?

 • Jak zmieniać poczucie winy w autorytet rodzica?

 • Jak uczyć dziecka odpowiedzialności?

 • Jak, jako rodzić, nauczyć się analizować sytuacje kryzysowe?

 • Jak dbać o potrzebę zaspokojenia uważności dziecka i nie tracić swojej prywatności?

 • Jak zamieniać wyobrażenia o dziecku na wiedzę o nim?

 • Jak nauczyć się słuchać dzieci, zamiast własnych przekonań?

 • Jak komunikować się empatycznie z dzieckiem?

 • Jak wyrażać swoje oczekiwania do dziecka, żeby uniknąć nieporozumień?

 • Jak odróżniać rodzicielską strefę wpływu od strefy zainteresowań?

 • Jak wspierać motywację wewnętrzną dziecka?

 • Jak budować wspierającą i rozumiejącą się rodzinę?

 • Jak uczyć dziecko uważności?

 • Jak być uważnym rodzicem?

 • Jak dawać dziecku pozytywną informację zwrotną?

 • Jak być rodzicem godnym naśladowania?

 • Jak odnaleźć swoje rodzicielskie wartości i „supermoce”?

 • Jak budować w dziecku „kodeks” zasad i wartości?

 • Jak nagradzać bez przekupywania nagrodami?

 • Jak nauczyć się pełnej akceptacji?

 • Jak świadomie wspierać dziecko, żeby go nie wyręczać?

 • Jak nauczyć dziecko proszenia o pomoc bez poczucia słabości?

Przyznaj, że to jest coś, co Ci bardzo pomoże i na co czekałaś lub czekałeś!

Masz jeszcze pytania?

Sprawdź poniższe odpowiedzi – może ktoś już je zadał.

1. Czy można płacić kartą?

Tak, oczywiście, że można płacić kartą. Wszystkie możliwe sposoby płatności pojawią się po przejściu do systemu transakcyjnego po kliknięciu w przycisk zakupu. Płatności obsługuje PayU oraz PayPal – w obu przypadkach jest dostępna płatność kartą.

2. Czy mogę pobrać kurs online na swój dysk?

Na dysk można pobrać materiały w postaci audio, oraz zeszyt ćwiczeń. Nie dajemy możliwości pobrania plików wideo.

3. Czy wysyłacie materiały także poza Polskę?

To jest kurs online, więc Twoja lokalizacja nie ma znaczenia. Nie wysyłamy żadnych paczek, płyt ani nic takiego. Jedyne czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

4. Jak długo mam dostęp do kursu online Prawo jazdy na rodzica – dekalog świadomego wychowania?

Dostęp do kursu online otrzymujesz na rok, od momentu zakupu. To ograniczenie pełni także funkcję mobilizacyjną. Rok w zupełności wystarczy, żeby obejrzeć kurs.

5. Czy z kursu można korzystać na telefonie?

Tak, kurs możesz oglądać na komputerze, w telefonie lub na tablecie. Dodatkowo materiały w formie audio (pliki MP3) możesz pobrać na swój dysk. Nagrania MP3 możesz wgrać do telefonu i korzystać z nich nawet kiedy jesteś offline – podczas biegania czy w podróży.

6. Mam słabe łącze, czy kurs online będzie u mnie działał?

Jeżeli bez większego problemu otwierają Ci się nagrania z YouTube, to wszystko powinno być ok. Do hostowania plików wideo korzystamy z serwisu Vimeo. Możesz wybrać niższą jakość odtwarzania, wtedy wszystko powinno działać bez zarzutu. W ostateczności zostają jeszcze pliki MP3, które możesz pobrać i na spokojnie z nich korzystać. Zeszyty ćwiczeń jest do pobrania.

Wejdź na pokład kursu online
Prawo jazdy na rodzica – dekalog świadomego wychowania.

 • 978.00 na 365 dni
 • 365 Dni
115 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 21 lok. 6. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710 lub +48 577 982 482