Poznaj ponad godzinne wystąpienie charyzmatycznej trenerki rozwoju osobistego, które obudzi w Tobie apetyt na bardziej spełnione i spektakularne życie.

Co takiego głosi Kamila Rowińska w swoim wystąpieniu, nad czym wiele z kobiet nigdy się szczególnie nie zastanawia, a co przeszkadza im wieść życie, o którym marzą?

Polskie społeczeństwo umiejscawia kobietę pomiędzy kuchnią a sypialnią. Czyni ją odpowiedzialną za wychowywanie dzieci i troskę o dom. Jej rozwój i działalność zawodowa często jest postrzegana negatywnie. Kobiety wciąż maja poczucie winy, gdy realizują swoje zawodowe cele.

Jednocześnie przy tych oczekiwaniach względem kobiet kompletnie nie jesteśmy przygotowani na to, aby zadbać o nie w momencie, gdy mężczyzna nie będzie mógł lub też nie będzie chciał ich więcej utrzymywać. W jaki sposób ma żyć godnie 40-letnia kobieta po rozwodzie, która otrzymuje żenująco niskie alimenty na utrzymanie dzieci, a dotychczas pracowała dorywczo i nie doskonaliła swoich kompetencji zawodowych?

Kto wypłaci kobiecie emeryturę, która całe swoje życie zadedykowała rodzinie, opiekując się dziećmi, mężem a potem wnukami? W Polsce zwłaszcza jest w tej sytuacji niesamowity rozdźwięk. Z jednej strony kobieta, która pracuje napotyka często na utrudnienia i upomnienia. Słyszy, że jest karierowiczką i wyrodną matką. Z drugiej natomiast, gdy dojdzie do trudnej sytuacji rozwodowej, okaże się, ze ściągalność alimentów w Polsce nie przekracza 13% i taka kobieta z dzieckiem zostaje bez pomocy.
Kobiety często wbrew sobie przyjmują rolę, która jest im przypisywana społecznie. Czyli osoby, która jest uległa, cicha, wycofana i ma postawę służalczą. Nie zastanawiają się nad tym, jak się z nią czują, tylko bez szemrania wywiązują się ze swoich powinności.

Jako żony i matki z reguły stawiają siebie na ostatnim miejscu. Po powrocie do domu, rzucają się w wir obowiązków domowych, podczas gdy pozostali domownicy realizują swoje pasje. Nawet jeśli nieśmiało myśli o kursie doskonalącym, ma jakiś pomysł na rozwój, cokolwiek, co nie dotyczy troski o rodzinę, odczuwa poczucie winy. Gdy mąż jest zadowolony, dzieci zadbane, szczęśliwe, wtedy kobieta dopuszcza do głosu swoje potrzeby.

Wystąpienie Kamili Rowińskiej na kongresie „Queens Of Life” (Królowe życia) nie w każdej minucie może być dla Ciebie wygodne. Poruszy Cię jednak do głębi i dzięki niemu przyjrzysz się swoim prawdziwym pragnieniom.

Posłuchaj w jaki sposób Kamila mówi o pracy, biznesie, kobietach i rodzinie:

 

Na tym VOD zapoznasz się z historią kobiety, która nie zawsze miała w życiu łatwo. Takiej, której życie rzuciło pod nogi wiele kłód. Pokonała je wszystkie i dzisiaj jest spełnioną: żoną, matką oraz businesswoman.

Kamila mówi o swoim doświadczeniu:

Od 1999 roku towarzyszę kobietom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Przez 13 lat zarządzałam zespołem sprzedażowym 3500 kobiet. Osiągałyśmy razem spektakularne sukcesy. Towarzyszę również mężczyznom (90 proc. moich klientów coachingowych to mężczyźni). Kiedy prowadzę ich biznesowo, widzę tę wyraźną różnicę w ich podejściu do życia i biznesu. Różnicę, która nie pozwala kobiecie pójść tam, gdzie chciałaby dotrzeć.

Dzięki współpracy coachingowej i trenerskiej z tysiącami kobiet, obserwowałam ich rozterki, wyzwania, problemy. Zauważyłam, ze brakuje im często wsparcia w tym, aby zadbały o swoją finansowa przyszłość. Ja odpowiadam za siebie finansowo odkąd pamiętam i chcę tym sposobem myślenia zainspirować inne kobiety.

1.500 osób na kongresie „Queens Of Life” z zapartym tchem wysłuchało spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze do biznesowego sukcesu, niezależności, kobiecości i o tym, że kobieta w Polsce może czuć się spełniona zarówno rodzinnie jak i zawodowo…

Czego konkretnie dowiesz się po obejrzeniu tego nagrania?

– Jak myślą i co robią kobiety, które osiągają biznesowe sukcesy?
– Jak pogodzić rolę żony i matki z prowadzeniem biznesu?
– Ile lat zajmuje budowanie swojej stabilności finansowej i jak się do tego zabrać?
– Czy kobiety mogą znać się na zarządzaniu pieniędzmi i inwestowaniu ?
– Kim są najważniejsze osoby w rodzinie?
– Jak wyznaczać sobie cele finansowe i krok po kroku do nich dążyć?
– Jak uchronić się przed niekorzystną sytuacją prawną wobec kobiet w Polsce?

Dla kogo jest to nagranie?

– dla nastolatek, które wkraczają w dorosłe życie i chcą to od razu zrobić mądrze;
– dla żon i matek;
– dla kobiet, które szukają inspiracji;
– dla kobiet, które utknęły w trudnym punkcie i nie wiedzą jak z niego wyjść;
– dla kobiet, które otwierają lub prowadzą już swoje biznesy;
– dla kobiet, które chcą więcej zarabiać;
– dla kobiet, które chcą się dowiedzieć jak pogodzić rolę żony i businesswoman;
– dla kobiet, które myślą o zmianie pracy;
– dla mężczyzn, którzy chcą dowiedzieć się jak myślą kobiety.

Czas trwania wystąpienia: 80 minut.

Justyna Karpińska
Justyna Karpińska


„Udziałem w Kongresie Queens Of Life postanowiłam nagrodzić się za otwarcie własnej firmy. I był to strzał w dziesiątkę. To właśnie tam pierwszy raz spotkałam Kamilę Rowińską.

Kiedy w trakcie prelekcji, zadała pytanie ile chcę zarabiać, nie znałam odpowiedzi.

Wyrwała mnie tym z mojej strefy komfortu i sprowokowała do tego, bym wyznaczyła sobie ambitny cel. Kamila utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto sobie zaufać, wykorzystać szanse od życia i mierzyć jak najwyżej.

To pewnie dlatego zdecydowałam się uczyć sprzedaży i budować wewnętrzną siłę w oparciu
o Jej doświadczenie. Po pół roku zrealizowałam mój finansowy cel i podniosłam poprzeczkę wyżej. Ta prelekcja otworzyła przede mną nowe możliwości.”

Justyna Karpińska- właściciel firmy Nauka Jest Fajna!, biotechnolog, który uczy dzieci przedmiotów ścisłych poprzez zabawę

Jeżeli nie miałaś okazji uczestniczyć w tym kongresie, lub chcesz przeżyć go jeszcze raz, zamów teraz to video!

Producentem tej płyty oraz organizatorem konferencji „Queens Of Life” jest firma Milewski&Partnerzy.

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 


Program Kursu

Materiały VOD
Queens of Life – VOD z wystąpienia Kamili Rowińskiej – Milewski & Partnerzy 01:19:44

Recenzje Kursu

 1. Rewelacyjna energia

  5

  Jedno z moich ulubionych wystąpien Kamili. Rewelacyjna energia, motywacja i celne rady! Dziękuje!

  Katarzyna P

 2. Lekcja

  5

  Jestem jedyną osobą, która może zadbać o swoją stabilność finansową. Dbam o swoją przyszłość i dążę do realizacji swoich celów zawsze widząc się w czołówce. Zdobywam swój szczyt każdego dnia, krok po kroku, systematycznie. Nie zrezygnuję.

 3. Wow

  5

  Fantastyczna historia, skłaniająca do przemyśleń i bardzo motywująca do dalszego działania! 🙂

 4. Teraz Ja!!!

  5

  Śmiech, smutek, podekscytowanie (energia)…….to tylko niektóre z emocji jakie towarzyszyły mi podczas oglądania tego kursu. Nie żałuję czasu ani pieniędzy, choć oczywiście grube dylematy z każdym zakupem, może coś do domu, czy dla dziecka itp. Szkoda,że cię nie spotkałam na swojej drodze wcześniej. No cóż po prostu trzeba spiąć d..i brać się za siebie ha ha…Pozdrawiam, dziękuję i do zobaczenia:-)

 5. Ale czad !!!

  5

  Spodziewałam się, że będzie czad , ale nie do tego stopnia. Dziękuję, miód na moje serce. Nie spocznę na laurach, dziś to postanowiłam. Dzięki Kamila. Mówisz o mnie tylko kasa się nie zgadza, moje ograniczenia to praca na najbliższy czas.

 6. 5

  Genialne wystąpienie, otwierające oczy na kwestie, które dotyczą życia codziennego każdej kobiety. Uświadomiłam sobie jak wiele mogę zrobić, osiągnąć jeśli przejmę odpowiedzialność za swoje życie i zdecyduję zapłacić cenę za sukces. Wartością tego materiału są konkretne wskazówki, będące kopniakami do działania a nie tylko „czcze gadanie” w stylu – możesz wszystko, tylko uwierz w siebie. Bardzo często słowa Kamili Rowińskiej działają na mnie jak zimny prysznic, który na początku nie jest przyjemny, ale później czuję się jak nowonarodzona 🙂 Dziękuję!

 7. Warto! Naprawdę

  5

  Rewelacyjne wystąpienie! Szczere, odważne i mocne. Motywujące do tego, żeby nie ustawać w drodze do mistrzowskiego poziomu. Doskonale wydane pieniądze. Dziękuję!

ZAMÓW KURS
 • 89.40 na 365 dni
 • 365 Days
1045Studentów bierze udział

Zmień walutę: