Poznaj ponad godzinne wystąpienie charyzmatycznej trenerki rozwoju osobistego, które obudzi w Tobie apetyt na bardziej spełnione i spektakularne życie.

Co takiego głosi Kamila Rowińska w swoim wystąpieniu, nad czym wiele z kobiet nigdy się szczególnie nie zastanawia, a co przeszkadza im wieść życie, o którym marzą?

Polskie społeczeństwo umiejscawia kobietę pomiędzy kuchnią a sypialnią. Czyni ją odpowiedzialną za wychowywanie dzieci i troskę o dom. Jej rozwój i działalność zawodowa często jest postrzegana negatywnie. Kobiety wciąż maja poczucie winy, gdy realizują swoje zawodowe cele.

Jednocześnie przy tych oczekiwaniach względem kobiet kompletnie nie jesteśmy przygotowani na to, aby zadbać o nie w momencie, gdy mężczyzna nie będzie mógł lub też nie będzie chciał ich więcej utrzymywać. W jaki sposób ma żyć godnie 40-letnia kobieta po rozwodzie, która otrzymuje żenująco niskie alimenty na utrzymanie dzieci, a dotychczas pracowała dorywczo i nie doskonaliła swoich kompetencji zawodowych?

Kto wypłaci kobiecie emeryturę, która całe swoje życie zadedykowała rodzinie, opiekując się dziećmi, mężem a potem wnukami? W Polsce zwłaszcza jest w tej sytuacji niesamowity rozdźwięk. Z jednej strony kobieta, która pracuje napotyka często na utrudnienia i upomnienia. Słyszy, że jest karierowiczką i wyrodną matką. Z drugiej natomiast, gdy dojdzie do trudnej sytuacji rozwodowej, okaże się, ze ściągalność alimentów w Polsce nie przekracza 13% i taka kobieta z dzieckiem zostaje bez pomocy.
Kobiety często wbrew sobie przyjmują rolę, która jest im przypisywana społecznie. Czyli osoby, która jest uległa, cicha, wycofana i ma postawę służalczą. Nie zastanawiają się nad tym, jak się z nią czują, tylko bez szemrania wywiązują się ze swoich powinności.

Jako żony i matki z reguły stawiają siebie na ostatnim miejscu. Po powrocie do domu, rzucają się w wir obowiązków domowych, podczas gdy pozostali domownicy realizują swoje pasje. Nawet jeśli nieśmiało myśli o kursie doskonalącym, ma jakiś pomysł na rozwój, cokolwiek, co nie dotyczy troski o rodzinę, odczuwa poczucie winy. Gdy mąż jest zadowolony, dzieci zadbane, szczęśliwe, wtedy kobieta dopuszcza do głosu swoje potrzeby.

Wystąpienie Kamili Rowińskiej na kongresie „Queens Of Life” (Królowe życia) nie w każdej minucie może być dla Ciebie wygodne. Poruszy Cię jednak do głębi i dzięki niemu przyjrzysz się swoim prawdziwym pragnieniom.

Posłuchaj w jaki sposób Kamila mówi o pracy, biznesie, kobietach i rodzinie:

 

Na tym VOD zapoznasz się z historią kobiety, która nie zawsze miała w życiu łatwo. Takiej, której życie rzuciło pod nogi wiele kłód. Pokonała je wszystkie i dzisiaj jest spełnioną: żoną, matką oraz businesswoman.

Kamila mówi o swoim doświadczeniu:

Od 1999 roku towarzyszę kobietom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Przez 13 lat zarządzałam zespołem sprzedażowym 3500 kobiet. Osiągałyśmy razem spektakularne sukcesy. Towarzyszę również mężczyznom (90 proc. moich klientów coachingowych to mężczyźni). Kiedy prowadzę ich biznesowo, widzę tę wyraźną różnicę w ich podejściu do życia i biznesu. Różnicę, która nie pozwala kobiecie pójść tam, gdzie chciałaby dotrzeć.

Dzięki współpracy coachingowej i trenerskiej z tysiącami kobiet, obserwowałam ich rozterki, wyzwania, problemy. Zauważyłam, ze brakuje im często wsparcia w tym, aby zadbały o swoją finansowa przyszłość. Ja odpowiadam za siebie finansowo odkąd pamiętam i chcę tym sposobem myślenia zainspirować inne kobiety.

1.500 osób na kongresie „Queens Of Life” z zapartym tchem wysłuchało spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze do biznesowego sukcesu, niezależności, kobiecości i o tym, że kobieta w Polsce może czuć się spełniona zarówno rodzinnie jak i zawodowo…

Czego konkretnie dowiesz się po obejrzeniu tego nagrania?

– Jak myślą i co robią kobiety, które osiągają biznesowe sukcesy?
– Jak pogodzić rolę żony i matki z prowadzeniem biznesu?
– Ile lat zajmuje budowanie swojej stabilności finansowej i jak się do tego zabrać?
– Czy kobiety mogą znać się na zarządzaniu pieniędzmi i inwestowaniu ?
– Kim są najważniejsze osoby w rodzinie?
– Jak wyznaczać sobie cele finansowe i krok po kroku do nich dążyć?
– Jak uchronić się przed niekorzystną sytuacją prawną wobec kobiet w Polsce?

Dla kogo jest to nagranie?

– dla nastolatek, które wkraczają w dorosłe życie i chcą to od razu zrobić mądrze;
– dla żon i matek;
– dla kobiet, które szukają inspiracji;
– dla kobiet, które utknęły w trudnym punkcie i nie wiedzą jak z niego wyjść;
– dla kobiet, które otwierają lub prowadzą już swoje biznesy;
– dla kobiet, które chcą więcej zarabiać;
– dla kobiet, które chcą się dowiedzieć jak pogodzić rolę żony i businesswoman;
– dla kobiet, które myślą o zmianie pracy;
– dla mężczyzn, którzy chcą dowiedzieć się jak myślą kobiety.

Czas trwania wystąpienia: 80 minut.

Justyna Karpińska
Justyna Karpińska


„Udziałem w Kongresie Queens Of Life postanowiłam nagrodzić się za otwarcie własnej firmy. I był to strzał w dziesiątkę. To właśnie tam pierwszy raz spotkałam Kamilę Rowińską.

Kiedy w trakcie prelekcji, zadała pytanie ile chcę zarabiać, nie znałam odpowiedzi.

Wyrwała mnie tym z mojej strefy komfortu i sprowokowała do tego, bym wyznaczyła sobie ambitny cel. Kamila utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto sobie zaufać, wykorzystać szanse od życia i mierzyć jak najwyżej.

To pewnie dlatego zdecydowałam się uczyć sprzedaży i budować wewnętrzną siłę w oparciu
o Jej doświadczenie. Po pół roku zrealizowałam mój finansowy cel i podniosłam poprzeczkę wyżej. Ta prelekcja otworzyła przede mną nowe możliwości.”

Justyna Karpińska- właściciel firmy Nauka Jest Fajna!, biotechnolog, który uczy dzieci przedmiotów ścisłych poprzez zabawę

Jeżeli nie miałaś okazji uczestniczyć w tym kongresie, lub chcesz przeżyć go jeszcze raz, zamów teraz to video!

Producentem tej płyty oraz organizatorem konferencji „Queens Of Life” jest firma Milewski&Partnerzy.

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 


Program Kursu

Materiały VOD
Queens of Life – VOD z wystąpienia Kamili Rowińskiej – Milewski & Partnerzy 01:19:44

Recenzje Kursu

 1. Rewelacyjna energia

  5

  Jedno z moich ulubionych wystąpien Kamili. Rewelacyjna energia, motywacja i celne rady! Dziękuje!

  Katarzyna P

 2. Lekcja

  5

  Jestem jedyną osobą, która może zadbać o swoją stabilność finansową. Dbam o swoją przyszłość i dążę do realizacji swoich celów zawsze widząc się w czołówce. Zdobywam swój szczyt każdego dnia, krok po kroku, systematycznie. Nie zrezygnuję.

 3. Wow

  5

  Fantastyczna historia, skłaniająca do przemyśleń i bardzo motywująca do dalszego działania! 🙂

ZAMÓW KURS
 • 149.00 na 365 dni
 • 365 Days
583Studentów bierze udział

Zmień walutę: