Rozmowa ewaluacyjna – rozwój, ocena i motywowanie zespołu to nagranie wideo, które przygotowałam z myślą o osobach, które poważnie myślą o budowaniu efektywnego zespołu, o byciu liderem, szefem.

Rozmowa ewaluacyjna jest narzędziem, które musisz znać i wiedzieć jak je stosować!

Jeżeli nurtują Cię pytania:

 • Jak motywować swoich pracowników?

 • Jak zwiększyć efektywność biznesową indywidualną i całego zespołu?

 • Jak rozmawiać z pracownikiem, aby chciał się rozwijać i angażować?

 • Jak komunikować pracownikowi o jego błędach bądź obszarach do poprawy?

 • Czy i jak podsumowywać poszczególne prace, projekty lub okresy w roku z pracownikami?

To ten produkt zdecydowanie jest dla Ciebie.

Pomyśl.

Jeśli Ty słyszysz pojęcie “rozmowa ewaluacyjna” co wówczas myślisz?. Jakie pierwsze skojarzenia masz z tym na co czasami nazywa się również rozmową roczną, rozmową podsumowującą?

Czujesz w sobie opór? Może niechęć? Może masz za sobą doświadczenia, które na myśl przywodzą przykre konsekwencję takie jak:

 • zwolnienie,

 • obniżenie wynagrodzenia,

 • pogorszenie relacji z szefem,

 • a może brak poczucia sprawiedliwości i docenienia?

Bardzo prawdopodobne, że tak właśnie jest, ponieważ w wielu środowiskach taka rozmowa ma złą sławę. Można by napisać oddzielną książkę na temat popełnianych błędów podczas rozmowy ewaluacyjnej. Ja chciałabym jednak skupić Twoją uwagę na tym, że może być doskonałe narzędzie, Twój sprzymierzeniec w pracy z zespołem.

Dlaczego?

Ponieważ właściwie przeprowadzona rozmowa ewaluacyjna, roczna, półroczna itp. może podnieść poziom motywacji i zaangażowania pracownika.

Jej pozytywnym efektem powinno być wzbudzenie w pracowniku chęci do rozwoju i do wyznaczenia sobie celów. Umiejętnie przeprowadzona może mieć bardzo dobry wpływ na pracę całego zespołu.

Mam nadzieję, że zgodzisz się ze mną, że każdy pracownik zasługuję na to, aby otrzymać informację zwrotną na temat swojej pracy. Do tego właśnie służy.

Co Ci to da?

Korzystając z rocznego dostępu do nagrania Rozmowa ewaluacyjna – rozwój, ocena i motywowanie zespołu:

 • poznasz obszary, o które musisz zadbać przed rozmową,

 • nauczysz się dziesięciu pytań, które warto zadać podczas rozmowy,

 • dowiesz się, o co należy zadbać w jej trakcie,

 • a także o czym pamiętać już po rozmowie,

 • przekażę Ci tylko sprawdzone wskazówki,

 • wykorzystam konkretne, zrozumiałe przykłady,

 • zarażę potężną dawką doświadczenia i energii.

Wykorzystaj tę szansę, zainspiruj się i naucz rozmawiać z pracownikami tak, abyście grali do wspólnej bramki. Ja to praktykuje od lat z doskonałymi efektami!

Recenzje Kursu

 1. Świetny wzór

  5

  Bardzo jasne i ważne pytania pokazujące dobre efekty pracy jaki i te nie najlepsze, ale pozwalające wyciągnąć wnioski i uczyć się na błędach.
  Pytanie pracownika o odbiór postawy szefa też jest bardzo ważne, ale ważna też jest odpowiedź. Oby zawsze szczera i przyjęta przez szefa do przemyślenia, bez odbierania tego jako atak albo lizusostwo.
  Życzę nam wszystkim samych konstruktywnych rozmów tego typu.

 2. Wspaniały kurs!

  5

  Jestem zachwycona. Kurs omówiony w sposób bardzo konkretny, rzeczowy, zrozumiały. Na pewno takie rozmowy będę przeprowadzała w swojej firmie. Dzięki nim, lepiej zrozumiem swój zespół i będę mogła wprowadzić moją firmę na wyższy poziom. Bardzo dziękuję Kamili i jej zespołowi!

 3. Ewaluacja to konieczna konieczność.

  5

  Dla zespołu i zdrowej atmosfery w zespole ważne jest, aby szef jak najbardziej znał swojego pracownika, jego problemy i potrzeby i spojrzenie na to z bliska. Taka rozmowa, do której można się przygotować w wcześniej albo juz przez cały rok zapisywać swoje sukcesy i niewielkie potknięcia to fantastyczne budowanie wzajemnych relacji. Pilnowanie i przejmowanie ze siebie odpowiedzialności. Dla mnie bomba. Wykorzystam te pytania.

 4. Rozmowa ewaluacyjna

  5

  Przygotowuję się do awansu. Przedstawiony mini-kurs jest dla mnie cennym drogowskazem, w jakim kierunku powinna pójść rozmowa ewaluacyjna. Dziękuję Kamila. Z wielką przyjemnością i zaangażowaniem w nim uczestniczyłam.

 5. Polecam

  5

  Dziękuję za inspirujący materiał.

 6. 5

  Świetny kurs, skondensowana wiedza, prosto do zastosowania, przedstawione konkretne przykłady, super 🙂

 7. Słaby kurs

  1

  Jeden z najsłabszych kursów. 200 zł wydane na kilkadziesiąt minut słuchania o oczywistościach. Clue całego “szkolenia” jest zawarte w ostatnim filmie w okolo 13 minutach. Żadnj nowej wiedzy ktorej nie wyciagniemy z 1 strony google po wpisaniu rozmowa ewaluacyjna. Spodziewałem się dużo więcej po płatnym materiale.

  • Dzień dobry, Panie Pawle, szanuję Pana opinię i rozumiem, że może być Pan na innym etapie. Wiemy, że nagranie pomogło już wielu osobom i mamy bardzo pozytywny odzew na jego temat. Pozdrawiam Lucyna (Zespół RBC)

 8. przydatnosc

  5

  bardzo dobre szkolenie dla menedzerow ulatwia przygotowanie sie do rozmowy z pracownikem w sposob uporzadkowany i kreatywny

 9. Rozmowa ewaluacyjna

  5

  Bardzo dobry kurs.

 10. Super kurs .
  Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na taki kurs. Tematy w nim omówione bardzo konkretnie i rzeczowo.
  W następnym rok chcę sobie postawić cel brania udziału i przeprowadzania rozmów oceniających.
  Twoje wskazówki i pytania będą dla mnie takim wyznacznikiem w przeprowadzaniu takich rozmów.
  Dziękuje Kamila.

 11. Najslabszy kurs jaki do tej pory kupilam u Kamili Rowinskiej. Caly kurs moglby byc zlozony tylko z ostatniego wideo, reszta to oczywistosci. Uwazam, ze kurs jest dla zupelnie poczatkujacych w temacie, dla osob ktore juz tematem sie zajmuja moze byc przydatne jedynie ostatnie wideo.

 12. Wspaniały materiał! Rozmowy ewaluacyjne, podczas których to ja byłam pracownikiem, a naprzeciwko siedział szef/szefowa wspominam nie najlepiej. Zawsze skupiały się na “wytykaniu błędów”. Odkąd awansowałam na kierownika obiecałam sobie, że nigdy nie pójdę tą drogą. Ten kurs jest moim kolejnym krokiem na drodze doskonalenia umiejętności managerskich.

 • 249.00 na 365 dni
 • 365 Dni
1161 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710