Od ponad 20 lat wspieram swoich współpracowników i klientów w zwiększaniu ich efektywności na polu prywatnym i biznesowym.

Kluczową rolę odgrywa tutaj moje doświadczenie w budowaniu zespołów.

Przez 13 lat zarządzałam zespołem 3500 osób. Obecnie zarządzam z Gdyni zespołem RBC, którym jeszcze do niedawna, przez 4 lata zarządzałam z Belgii.

Za każdym razem gdy buduję zespół wyróżnia się on na tle innych zaangażowaniem, lojalnością, proaktywnością, dyscypliną i efektywnością.  

Podczas webinarium podzieliłam się częścią wiedzy z mojego dwudniowego szkolenia „Zespół Marzeń”, na które wstęp kosztuje 2970zł.

Bez względu na to, czy już masz zespół czy dopiero planujesz go zbudować, ta wiedza będzie dla Ciebie bardzo pomocna ponieważ opowiadam tu o 5 najczęściej popełnianych błędach przy budowaniu zespołu!

Stać Cię na to, aby je popełniać?

Jestem trenerem, coachem i autorką 8 książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellerów Kobieta Niezależna, Kobieta Asertywna lub Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, a gdy odkryłam swoje powołanie udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy  Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.Uczyłam się od takich autorytetów jak: Anthonny Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Tom Wheelwright, Mack Newton.

Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam zespół sprzedażowy  3500 osób dla szwedzkiego koncernu kosmetycznego. Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich mi osób oraz diagnozą dziewięciu guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w moim życiu. Zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian.

Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń, a podczas sesji caochingowych tysiącom osób pomogła uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze. 

Zespołu marzeń nie zbudujesz w weekend, ale kiedyś trzeba zacząć. Dlatego bez względu na to, czy masz w planach zaprosić do zespołu pierwszą osobę, czy też zarządzasz już zespołem większym niż moje, możesz się zainspirować do tego, aby nie popełniać błędów, które drastycznie wpływają na działanie Twojej firmy!

Co należy zrobić aby zobaczyć video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do nagrania na 1 rok.

 

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

Do zobaczenia!

Kamila Rowińska

 

Recenzje Kursu

 1. Praktyczne wskazówki

  5

  Świetne podsumowanie najważniejszych cech lidera/managera. Moje dwie najważniejsze lekcje z kursu to: (1) nie czekać z rekrutacją pracownika do ostatniej chwili, ale na spokojnie przyglądać się wybranym kandydatom; (2) bardzo ważna jest jasna komunikacja zasad współpracy, misji zespołu, która powinna być przeprowadzona na samym początku budowania zespołu.

 2. 3 z wymienionych błędów popełniałam regularnie

  5

  Uwielbiam słuchać tego jak Kamila opowiada o budowaniu zespołu. Sama ma takie super zespoły, ze grzechem byłoby nie skorzystać z tej wiedzy. 3 z wymienionych błędów popełniałam regularnie, wiec cieszę sie, ze nareszcie ktoś mi je pokazał!

 3. "5 najczęściej popełnianych błędów przy budowaniu zespołu"

  5

  Lekcje:
  1) Najważniejsza jest misja.
  2) Budowanie zespołu zaczynaj od siebie. Zawsze bądź o krok przed swoim zespołem.

 4. Super informacje, pieknie dziekuje za nauke . Pozdrawiam Paniä Kamile i caly zespöl . Ania

  5

  Bardzo cenne i niwe informacje dla mnie . dziekuje

 5. 5

  Wspaniałe nagranie, jedno z najlepszych Kamili, każde zdanie jest na wagę złota. Za każdym razem odkrywam coś nowego. Must-have dla wszystkich, którzy budują zespoły i są zdeterminowani, by ich biznes ruszył z miejsca.

 6. Niezwykle praktyczny kurs bez zbędnej teorii,

  5

  Video bardzo pomogło mi w prowadzeniu mojego zespołu. Zrobiłam sobie notatki i część zaczęłam wprowadzać w życie już następnego dnia. Czekam teraz na efekty, ale już widzę jak mile mój zespół był zaskoczony gdy poprosiłam o przygotowanie odpowiedzi na pytania, które są pomocne przy spotkaniach update’owych. Na pewno zmotywuje to mój zespół do działania jeszcze większego. Z drugiej strony, wiem, że to misja jest najważniejsza. Uświadomiłaś mi to Kamila bardzo. Czasami zdarzało mi się rozwiązywać indywidualne problemy moich pracowników, zapominając o misji i nie rozliczając ich z ich celów, Wiem, że to był mój błąd. Obiecują natychmiastową poprawę. Zamówiłam też inne kursy online oraz kilka książek, także do pracy :).
  Dziękuję

 7. Świetne przykłady :-)

  5

  Bardzo konkretna wiedza o budowaniu zespołu, o funkcjonowaniu i genialne odpowiedzi na pytania! Dziękuje Kamilo za ten materiał!

 8. światne wystąpienie

  5

  zauważyłam ze w poprzedniej pracy z której nota bene odeszłam były popełnione niemalże wszystkie błędy budowania zespołu, część z nich sama intuicyjnie wyczuwałam część została w bardzo jasny i klarowny sposób nakreślona. na pewno postaram się wprowadzić zmiany dzieki Twoim uwagom – polecam dla osób które po prostu współpracują z ludźmi

 9. Budowanie zespolu

  5

  Bardzo konkretne informacje na temat unikania bledow podczas budowania zespolu. Sama buduje swoj zespol i kazda wskazowka z tego szkolenia jest dla mnie bardzo cenna. Teraz wiem co moge zrobic lepiej i co powinnam zmienic we wspolpracy z moim zespolem. Mysle, ze kazdy kto buduje zespol powinien skorzystac z tego szkolenia, zeby zaoszczedzic sobie nerwow i nie marnowac czasu na bledy.

 10. Budowanie Zespołu nie jest proste i wymaga nie lada wyzwań i odpowiedzialności po stronie pracodawcy.
  Ważne jest żeby Zespół , który zatrudniamy czuł że jest dla Nas ważny i że nam na nim zależy .
  Odpowiedzialność ma duże znaczenie dla pracodawcy ale też musi być ważna dla pracownika.
  Wyznaczenie Misji to element kluczowy przy prowadzeniu firmy , należy ją pielęgnować i dbać o przestrzeganie celów jakie zawiera .
  Zawsze powtarzam ,że Pracodawca musi być wzorem dla pracownika ,wówczas Pracownik widzi że nam zależy na pracy i ludziach i stara się pracować przyzwoicie przestrzegając kodeksu firmy.

 11. Budowanie Zespołu nie jest proste i wymaga nie lada wyzwań i odpowiedzialności po stronie pracodawcy.
  Ważne jest żeby Zespół , który zatrudniamy czuł że jest dla Nas ważny i że nam na nim zależy .
  Odpowiedzialność ma duże znaczenie dla pracodawcy ale też musi być ważna dla pracownika.
  Wyznaczenie Misji to element kluczowy przy prowadzeniu firmy , należy ją pielęgnować i dbać o przestrzeganie celów jakie zawiera .
  Zawsze powtarzam ,że Pracodawca musi być wzorem dla pracownika ,wówczas Pracownik widzi że nam zależy na pracy i ludziach i stara się pracować przyzwoicie przestrzegając kodeksu firmy.
  Iwona

 • 277.00 na 365 dni
 • 365 Dni
1462 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710