Zarządzanie czasem w czasach, kiedy pośpiech jest na porządku dziennym, brzmi niejako jak paradoks. To tylko pokazuje złożoność problemu z jakim każdy z nas boryka się na codzień i zwraca naszą uwagę na konieczność podjęcia próby zarządzania czasem, aby…nie dać się zwariować!

Wszyscy mamy ograniczoną ilość czasu, którą spędzimy na Ziemi. W jaki sposób wykorzystać go maksymalnie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w godzinnym video, które przygotowała Kamila Rowińska.

 

Zastanów się czy Ty:

 • marzysz czasem o tym, aby mieć magiczny przycisk, który zatrzyma na chwilę czas, pozwalając Ci ze spokojem zrobić wszystko, co związane z pracą, by później spędzić chwile z rodziną i trochę odpocząć?

 • być może odkładasz sprawy na później, a potem jest Ci ciężej się z nich odkopać?

 • jeżeli jesteś rodzicem – po powrocie do domu chcesz spędzać czas ze swoimi dziećmi, a wciąż myślisz o tym, ile zawodowych spraw zostało do rozwiązania?

 

Czy wiesz, ile biznesowych okazji omija Cię przez to, że wciąż nie masz czasu? Prawda jest taka, że zwiększona produktywność i lepsze zorganizowanie przełożyłyby się na Twoje wyższe zarobki, harmonię i lepsze rezultaty w pracy zawodowej.

 

Dlaczego „siła woli” nie wystarczy, aby pozostać produktywnym i skutecznie zarządzać sobą w czasie?

Według wyników badań Janet Polivy:

”Getting a bigger slice of the pie. Effects on eating and emotion in restrained and unrestrained eaters.”

nasz mózg często ponosi porażkę w walce o wytrwanie w danym zadaniu, ponieważ jesteśmy podatni na to, aby „opuścić statek”, kiedy tylko pojawia się pierwsza oznaka frustracji.

 

Daleko nie trzeba szukać przykładów – pamiętasz Twoją ostatnią dietę?

Lodówka wypełniona po brzegi zdrową żywnością oraz rozpisany plan treningowy na każdy dzień. I nagle powija Ci się noga – zjadasz niezdrowy posiłek lub porzucasz trening. Czyż nie jest łatwo od razu wrócić do starych nawyków?

Czy można zmienić naturalne zachowanie jakie podpowiada mózg?

Twój mózg będzie próbował symulować prawdziwą, produktywną pracę przez unikanie dużych projektów i skupianie się na małych, nieznaczących zadaniach, wypełniających Twój czas. Znasz to? „Duży projekt do oddania jutro? Lepiej przeorganizuję kolekcję moich filmów!” Takie zachowanie jest naturalne, jednak – jak każde zachowanie – możesz je zmienić. Jak?

John Bargh sugeruje, aby zapoznać się z nawykami osób konsekwentnych i produktywnych, które pozostały takimi w długim okresie.

Obejrzyj ponad godzinne video, w którym zdradzam 7 sekretów, 7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie! Jest to podsumowanie całodniowego szkolenia o tej samej nazwie, o wartości 970 zł

Doskonale radzę sobie w zarządzaniu sobą w czasie. Jestem mamą dwójki dzieci, żoną,  przedsiębiorcą, napisałam 6 książek, zarządzam zespołem i znajduje czas na swoje pasje oraz uprawianie sportu.

W tym nagraniu podzielę się z Tobą tym co powoduje, że tak dobrze funkcjonuje zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Po obejrzeniu nagrania video „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie”:

 • zmaksymalizujesz swoją produktywność, co da Ci przewagę w pracy i pozwoli zarobić więcej pieniędzy;

 • przestaniesz odkładać sprawy na później, przez co unikniesz stresu i będziesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich;

 • otrzymasz gotowy do implementacji, przejrzysty system, którego wprowadzenie da Ci czas na stopniowe zwiększanie Twoich kompetencji.

Jak by to było, gdybyś był Panem swojego czasu?

Odzyskaj od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo i ciesz się życiem!

Być może myślisz teraz „to musi być bardzo skomplikowane” lub „dla mnie już chyba nie ma ratunku”, jednak to właśnie osoby takie jak Ty mogą najbardziej skorzystać z nagrania. Metodą na większą produktywność wcale nie jest żadna rewolucja, czy drastyczne zmiany. Okazuje się, że – aby zaprosić do swojego życia więcej porządku, organizacji, spokoju i pieniędzy – wystarczy poznać kilka prostych narzędzi i wprowadzić je do swoich codziennych nawyków. Ty też możesz stać się bardziej produktywnym/ produktywną!

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas nagrania  video pozwolą Ci:

 • zyskać przewagę nad konkurencją, stać się szybszym i zacząć zarabiać więcej pieniędzy poprzez zwiększenie swojej efektywności;

 • ustabilizować swoje działania i nadać im siły;

 • zyskać więcej czasu dla siebie i swoich bliskich;

 • wprowadzić do swojego życia więcej harmonii, porządku i spokoju;

 • wyostrzyć koncentrację na celu;

 • osiągnąć lepsze rezultaty w swojej działalności poprzez wprowadzenie 7 doskonałych zasad zarządzania sobą w czasie.

  To nagranie jest dla osób, które:

 • chcą zwiększyć swoją efektywność prywatną i biznesową;

 • lubią kształcić się ze swojego domu poprzez e-learning;

 • nie mają czasu, aby przybyć na jednodniowe szkolenie o tym samym tytule i chcą skorzystać z jego najważniejszych elementów w godzinę;

 • które mieszkają poza granicami Polski, a lubią uczyć się poprzez internet w ojczystym języku;

 • są przedsiębiorcami z trudem łączącymi biznes z rodziną;

 • pracują i chcą mieć więcej czasu na realizację ważnych dla nich wartości.

USIĄDŹ WYGODNIE I ZACZNIJ KREOWAĆ DALSZE ETAPY SWOJEGO ŻYCIA!

Co należy zrobić, aby zamówić pakiet i zobaczyć nagrania video?

1. Zamów produkt klikając ZAMÓW KURS z prawej strony.

2. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do nagrań na 1 rok.

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

 

Program Kursu

Materiały VOD
7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie 01:07:10
ZAMÓW KURS

Aby skorzystać z Rat PayU, w ostatnim kroku zamówienia wybierz metodę płatności PayU, a następnie wybierz płatność Raty. information-installment-mini-faq

 • 490.00 na 365 dni
 • 365 Days
3509Studentów bierze udział

Zmień walutę: