Od 18 lat wspieram swoich współpracowników i klientów w zwiększaniu ich efektywności na polu prywatnym i biznesowym.

Miewasz czasami takie dni, w których ogrania Cię życiowa dezorientacja? Nie wiesz za co się zabrać, do czego zakasać rękawy, od czego zacząć? Jest tyle rzeczy, które potrzebują Twojej uwagi i inicjatywy, że ostatecznie nie mając pojęcia co robić, robisz cokolwiek bądź nie robisz nic?

Podczas nagrania pokażę Ci jak uniknąć sytuacji, w którą wchodzi wiele osób wytyczających swoje cele życiowe. Unikniesz wytyczania celów przypadkowych, zbyt ambitnych lub innych, skazanych na niepowodzenie.

 • Chcesz awansować, rozwinąć swój biznes, więcej zarabiać?

 • Planujesz zrzucić kilka kilogramów?

 • Postanawiasz, że zaczniesz się uczyć języka obcego?

 • Chcesz więcej czasu spędzać ze swoją rodziną?

  Jesteś w dobrym miejscu!

Dla kogo jest to nagranie?

Dla tych którzy:

 • Chcą poznać skuteczny i łatwy do wprowadzenia system wytyczania swoich celów;

 • Pragną rozpocząć życie, zgodne ze swoimi wartościami;

 • Chcą więcej od życia, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać;

 • Chcą zarabiać więcej, ale nie wiedzą jak to zrobić;

 • Potrzebują zastrzyku energii;

 • Chcą zobaczyć swoje życie z lotu ptaka i zrobić solidny rachunek sumienia;

 • Potrzebują kontaktu z innymi ludźmi, którzy dążą w podobnym kierunku 

 • Chcą nawiązać ciekawe znajomości!

Osobiście prowadzę nagrane webinarium!

KamilaRowinska.zaskugujesznasukces

Jestem trenerem, coachem i autorką 6 książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.   Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, a gdy odkryłam swoje powołanie udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy  Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.Uczyłam się od takich autorytetów jak: Anthonny Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Tom Wheelwright, Mack Newton.

Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam zespół sprzedażowy  3500 osób dla szwedzkiego koncernu kosmetycznego. Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich mi osób oraz diagnozą dziewięciu guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w moim życiu. Zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian.

Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń, a podczas sesji caochingowych tysiącom osób pomogła uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze. 

Tylko w pierwszym miesiącu, tysiące osób zobaczyło nagranie i rozpoczęło pracę nad sobą. Do dnia dzisiejszego otrzymuję listy i podziękowania.

Jak się czują Ci, którzy już zobaczyli nagranie?

„Szczerze polecam to webinarium. Dzięki modelowi coachingowemu wiem czego chcę i wiem jak osiągnąć zamierzone cele. Pierwsze efekty widoczne już po pierwszym tygodniu. Warto”!

– Anna Stawiarska 

Po raz kolejny Kamila Rowińska pobudza i zmusza do działania, tym razem podając „na tacy” gotowy sposób na poradzenie sobie z ustaleniem, a później realizacją swoich celów.
To, jak każde szkolenie Kamili, poprowadzone w sposób profesjonalny, konkretny i z humorem.
Polecam! 

– Katarzyna Kraus – Piechnik

Obejrzałam nagranie dwukrotnie i muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie przyjrzałam się tak dokładnie temu co robiłam w minionym roku, jak również nie wyznaczyłam swoich celów jeszcze w kończącym się roku. Kamila Rowińska w sposób bardzo dokładny i konkretny przeprowadzi Ciebie przez proces wyznaczania swoich celów w wielowymiarowym aspekcie, rozbudzi Twoje uśpione wewnętrzne (może skryte) cele i dostarczy niesamowitego kopa do działania.

Po prostu nie możesz sobie na to pozwolić, aby nie zainwestować w siebie, swoje cele i Twoje lepsze życie.

Skorzystaj z tego co działa i jest sprawdzone, a efekty same Ciebie zaskoczą. 🙂

– Magdalena Żmudziejewska

 

W skład ceny nagrania wchodzą:

 • roczny dostęp do nagrania

 • zeszyt ćwiczeń do pobrania

 • roczny dostęp do grupy wsparcia

 • wersja z napisami.

USIĄDŹ WYGODNIE I ZACZNIJ KREOWAĆ DALSZE ETAPY SWOJEGO ŻYCIA!

Co należy zrobić aby zobaczyć video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz zeszyt ćwiczeń do pobrania, a kurs pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

UWAGA, BONUS!

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, którą koordynuję osobiście!

Rozmawiamy w niej o realizacji celów oraz wzajemnie się wspieramy w konsekwentnym działaniu!

Mamy inspirujące wtorki i kontrolne piątki!

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

Do zobaczenia!

Kamila Rowińska

 

Program Kursu

Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele
Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele? 01:47:02

Recenzje Kursu

 1. Dzięki temu Webinarium wiem, że nie można mieć wszystkiego na raz, ale można mieć wszystko po kolei :)

  5

  Dlatego warto skupić się na początku na 3-4 podstawowych i tych najważniejszych obszarach Naszego życia, a zwłaszcza ulepszyć te, które Nas nie satysfakcjonują i popracować nad nimi.

  Można dowiedzieć się jak odpowiednio rozpisać i wytyczyć swoje cele i zdefinicjować, czy to są w ogóle Nasze cele, czy narzucone przez kogoś.

  Dodatkowo otrzyma się dawkę motywacji i wsparcia, tak, żeby skutecznie osiągnąć to co się zaplanowało, a jeśli coś się obsunie w czasie, to się tym nie przejmować( ludzie proaktywni wiedzą, że mogą wystąpić przeciwnosci w drodze do celu, ale działają pomimo tego) bo lepiej jest osiągnąć swój cel nawet rok później, niż zrezygnować w połowie drogi.

  Dziękuję i pozdrawiam 🙂
  Anna Gajowa

 2. wytyczanie celu

  5

  Wspaniały kurs!!! Tak wiele oczywistych rzeczy sobie uświadomiłam gdy przelewałam je na papier. Kamila wspiera, motywuje do działania i nie zaprzepaszczę tego. Obiecuję…

 3. Z czystym sumieniem POLECAM.

  5

  Wiedza jaką otrzymałam jest nieproporcjonalnie duża do ceny jaką zapłaciłam. Bardzo konkretne narzędzia, które pozwoliły mi jasno określić cele. Zamknięta grupa bardzo mobilizuje do działania i inspiruje do nowych wyzwań. Dzięki Pani Kamili robię to czego pragnę, a nie to, co przyniesie los. Z czystym sumieniem POLECAM.

  Bernadetta

 4. Szczerze polecam.

  5

  Szczerze polecam. Dla wszystkich , którzy mają zawsze wymówki , żeby dokonać zmiany we własnym życiu , żeby sprecyzować cele i konsekwentnie je realizować .Kamila Rowińska podpowie co zrobić i jak to zrobić, żeby zrobić to jak najlepiej 🙂

  Kasia

 5. To doskonała inwestycja

  5

  To doskonała inwestycja. Webinarium i zeszyt ćwiczeń pozwalają spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka, wskazać słabe punkty, odpowiedzieć sobie na (czasami trudne) pytania, określić cele i wytyczyć ścieżkę do ich realizacji. I nagle wiesz już, dokąd zmierzasz i jak to zrobić.

  Aneta

 6. Przekonaj się jaką moc ma prawidłowo wyznaczony cel

  5

  Jeśli od lat wyznaczasz sobie cele, jednak potem masz problem z ich realizacją albo wręcz przeciwnie nigdy tego nie robiłeś to polecam Ci nagranie Kamili. Dowiesz się w jaki sposób prawidłowo przemienić swoje pragnienia w cele tak, by w końcu życie i którym marzysz stało się Twoim udziałem. Przekonaj się jaką moc ma prawidłowo wyznaczony cel oraz wsparcie na drodze ku jego realizacji.

  Iza

 7. POLECAM!!!! :)

  5

  Od zawsze miałam problemy z realizacją pewnych celów i spraw. Jednak gdy skorzystałam z tego „video” to po prostu jakby coś pękło. Wszystko stało się jasne. Wiem gdzie chce iść, wiem jak to robić i skrupulatnie się tego trzymam 🙂 Powiem więcej to zaczyna działać!! 🙂 POLECAM!!!! 🙂

  Ewa

 8. Gorąco polecam!!

  5

  Wspaniałe, zmuszając do działania webinarium dające mocnego kopa. Dziękuję za tak wartościowe rozpoczęcie roku 2017! Bez wahania stwierdzam, że uczestnictwo w tym webinarium to najlepiej spożytkowany czas i pieniądze odkąd pamiętam!! Oby jak najwięcej takich przeżyć!! Jestem pełna motywacji, pomysłów do działania! Gorąco polecam!!

  Katarzyna Migdzińska

 9. Petarda!

  5

  Petarda! A nagroda na końcu spowodowała, że uwierzyłam w osiągnięcie celu, zanim jeszcze ruszyłam w drogę do niego. 🙂
  Wrócę tu za trzy miesiące i zdradzę, jak mi poszło. Tylko ja już będę o trzy miesiące bliżej celu rocznego, niż Ci, którzy nic nie zaplanowali. 😛

  Ewa Pietrzak

 10. efekty same Ciebie zaskoczą

  5

  Obejrzałam webinarium Kamili Rowińskiej dwukrotnie i muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie przyjrzałam się tak dokładnie temu co robiłam w minionym roku, jak również nie wyznaczyłam swoich celów jeszcze w kończącym się roku. Kamila Rowińska w sposób bardzo dokładny i konkretny przeprowadzi Ciebie przez proces wyznaczania swoich celów w wielowymiarowym aspekcie, rozbudzi Twoje uśpione wewnętrzne (może skryte) cele i dostarczy niesamowitego kopa do działania. Po prostu nie możesz sobie na to pozwolić, aby nie zainwestować w siebie, swoje cele i Twoje lepsze życie. Skorzystaj z tego co działa i jest sprawdzone, a efekty same Ciebie zaskoczą. 🙂

  Zmudziejewska Magdalena

 11. Mega profesjonale podejście do tematu.

  5

  Mega profesjonale podejście do tematu. Każdy uczestnik przed spotkaniem otrzymał notes będący rodzajem konspektu wystąpienia, z pytaniami na które udzielał sobie odpowiedzi w trakcie trwania programu. Dzięki temu mógł pracować nie tylko w teorii, ale w praktyce na własnym przykładzie. Oczywiście wiele Kamila jak zwykle dodała od siebie. Znów zadała kilka pytań, które zapisałam bo dają do myślenia. Najważniejszy temat czyli cele „objechała” z wszystkim możliwych stron, zmuszając uczestników do dalszej pracy i do ich … REALIZACJI. To inspirujące, prawda?

  Joanna

 12. Szczerze polecam!

  5

  Jeśli szukasz motywacji do działania, chcesz zrealizować zamierzone cele, pragniesz zmian w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć, to właśnie ten webinar jest dla Ciebie. Znajdziesz tutaj motywację, wsparcie, profesjonalizm, odkryjesz w sobie takie pokłady mocy i energii, o których jeszcze nie wiedziałeś/aś, że posiadasz! Szczerze polecam!

  Karolina

 13. przez CAŁY rok Kamila będzie czuwała nad nami

  5

  Kamilę „odkryłam” w kwietniu 2016 r. na szkoleniu „Kobieta niezależna”. Od tego momentu chciałam wciąż więcej i więcej, bo widzę ile pozytywnej energii, praktycznej wiedzy i mądrości wniosła w moje życie. Ten webinar jest tego najlepszym przykładem. To coś więcej niż pełne werwy okrzyki w amerykańskim stylu: Yes you can !!! To konkretna, bardzo konkretna recepta na sprowadzenie naszych marzeń do poziomu celu i takie zapisanie naszych kroków, że realizacja nie będzie już tylko pobożnym życzeniem. Dodatkowo przez CAŁY rok Kamila będzie czuwała nad nami – udzielając wsparcia i wskazówek na Facebookowej grupie.

  Kasia Bukowska

 14. Polecam!

  5

  Po raz kolejny Kamila Rowinska pobudza i zmusza do działania, tym razem podając „na tacy” gotowy sposób na poradzenie sobie z ustaleniem, a później realizacją swoich celów.
  Webinarium, jak każde szkolenie Kamili, poprowadzone w sposób profesjonalny, konkretny i z humorem.

  Katarzyna Kraus-Piechnik

 15. Całym sercem polecam:-)

  5

  Bardzo treściwe i prosto, ale pomocnie. Co roku wyznaczając cele popełniłam błędy dziś zrozumiałam jakie i zabiorę się za to z innej strony. Wyznaczając punkty kontrolne i plan B. Fakt wsparcia Kamili i innych członków zamkniętej grupy ma szansę spowodować, że to będzie przełomowy rok! Ekstra pomyśl na świąteczny prezent:-) dostajemy nieproporcjonalnie dużo w stosunku do ceny. Całym sercem polecam:-)

  Elvira

 16. Naprawdę polecam!

  5

  Kawa na ławę.. o tym, jak wyznaczać cele oraz jak je realizować. Same konkrety. Bogactwo wiedzy! Polecam gorąco.

 17. Dobre uzupełnienie książki.

  5

  Kurs jest bardzo dobrą opcją dla osób, które przeczytały książkę „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” i potrzebują bardziej namacalnego kontaktu z trenerem. Można się poczuć dzięki temu niemal jak na szkoleniu na żywo.

 18. Zapisane cele maja moc

  5

  Niesamowite jest to, ze tresc kursu nie jest odkrywcza, a jednak trafia w sedno. Kamila w obrazowy sposob przekazala mi wiedze jak sprawic, aby moje cele staly sie rzeczywistoscia.
  Wyjatkowym momentem bylo przejscie przez zeszyt cwiczen. Postanowilam zrobic to w dzien swoich urodzin, aby podsumowac ostatnie 12 mesiecy, jak i wyznaczyc cele na kolejny rok. Od teraz, bedzie to moja urodzinowa tradycja.
  Polecam kurs kazdemu, kto potrzebuje kopniaka motywacyjnego. Wszystko jest w moim zasiegu, wystarczy wytyczyc cel, zaplanowac droge i brnac do celu.

 19. Po kursie "Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele"

  5

  Kurs wykonałam dopiero w miesiąc po zakupie go w RBC. Dostałam super mail z przypominajką i mówię „To już miesiąc minął, siadam i robię ćwiczenia!”. Cieszę się, że udało mi się wcześniej zrobić pdf „7 kroków..”, bo porównałam sobie cele, na dziś wiem, że najlepiej mieć ich mniej, ale te najważniejsze, że ustalenie czasu ich realizacji to niezwykle ważna rzecz, że pytania „co jeszcze możesz zrobić?” po wcześniejszych „co możesz zrobić?” to genialne rozwiązanie, bo pojawiły mi się nowe możliwości i całkowicie nowe spojrzenie na wszystko co dotychczas chciałam robić! Chciałam zbyt wiele, a teraz metodą małych kroków będę realizować te najważniejsze! Dziękuję za kurs, warto poświęcić czas!

 20. Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele

  5

  Bardzo przydatny kurs, który szeroko otworzył mój umysł i przesterował myślenie na wielu obszarach. Pani Kamila w bardzo prosty i konkretny sposób tłumaczy wszystko odnośnie wytyczania celów.

ZAMÓW KURS
 • 149.00 na 365 dni
 • 365 Days
2313Studentów bierze udział

Zmień walutę: