Poleciałam do Arizony na spotkanie z Blair Singer, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych szkoleń w moim życiu. Zjechali się na nie właściciele biznesów będący najbardziej zagorzałymi fanami rozwoju osobistego z całego świata.

Trwało ono tydzień i miało na celu wzmocnić nasz charakter, pokazać gdzie tak naprawdę leżą fizyczne i mentalne granice człowieka. Szkolenie to odbywa się tylko raz w roku  i jest pewnego rodzaju poligonem, przez który z dumą przeszłam. Wzmocniłam swoją wewnętrzną siłę – zarówno fizyczną i mentalną, nauczyłam się o najważniejszych filarach życia, o których ludzie zapominają w swojej codzienności, oczekując cudownych rezultatów swoich działań. Chcę,  abyś o nich wiedział/wiedziała, jeżeli pragniesz znacznie podnieść zadowolenie ze swojego biznesu oraz życia.

Gdy sama prowadzę szkolenia stacjonarne z zakresu sprzedaży, budowania zespołu, asertywności oraz organizacji siebie w czasie, bardzo często pytam uczestników o to, jakie wyciągnęli ważne lekcje z danego etapu szkolenia. Pomaga im to w utrwaleniu i skompensowaniu wiedzy z całego dnia lub dwóch dni do drobnych porcji i zaleceń, które będą mogli regularnie stosować po wyjściu z sali szkoleniowej. Zależy mi na tym, aby wprowadzili nowe nawyki do swojego życia zawodowego lub prywatnego. Tym razem sama dzielę się lekcjami z owocnego czasu, który spędziłam w Arizonie na spotkaniu z najlepszymi szkoleniowcami oraz przedsiębiorcami z całego świata.

Obejrzyj ponad godzinny film prezentujący moje lekcje ze szkolenia z moim mentorem Blairem Singerem oraz Mackiem Newtonem, za które zapłaciłam kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Blair Singer jest sławnym mówcą i autorem bestsellerów „Opanuj swój wewnętrzny głos”, „Psy sprzedaży” oraz „ABC Jak zbudować zespół który zwycięża”. Wyszkolił dotychczas setki tysięcy osób z całego świata z zakresu rozwoju osobistego i technik niezbędnych do tego aby stawali się lepszymi liderami, mówcami, facylitatorami i sprzedawcami.

Rezultatem technik, które przekazuje jest wzrost sprzedaży światowych organizacji, przedsiębiorców i profesjonalnych sprzedawców o 15-85% w zaledwie 6 tygodni.

Poprzez naukę schematów mentalnych oraz umiejętności sprzedażowych, Blair Singer stał się światowym liderem w pomaganiu ludziom, aby przyspieszali realizację swoich zawodowych i osobistych sukcesów.

Wyobraź sobie, że spędzisz tydzień na treningach z  jednym z najsławniejszych trenerów na świecie, osobą która swoimi doświadczeniami  życiowymi mogłaby ze spokojem obdarzyć pułk wojska, a i tak nie wiadomo, czy by sobie z nimi poradzili tak, jak on. Czego nauczył mnie ten człowiek?

Być może w Twoim życiu zdarzają się chwile, w których zadajesz sobie pytanie „Dlaczego mnie to spotyka?”. Dostajesz pstryczek, albo cios od losu i zaczynasz rozmyślać o swoim nieszczęściu. Co by było, gdybyś dowiedział się jak na trudne doświadczenia życiowe reagują ludzie najwięksi mentalnie? Co by było, gdybyś poznał prawdziwą rolę Twoich niepowodzeń i przypadków?

W tym filmie dzielę się lekcjami, jakie wyniosłam z wykładów i treningów fizycznych z Mackiem Newtonem –  trenerem NFL, dwukrotnym mistrzem świata w Taekwondo, osobą, która przeżyła wojnę w Wietnamie i taką, która pomimo tragicznego werdyktu lekarskiego, oraz swojego wieku, cieszy się dzisiaj pełnym zdrowiem i powalającym wyglądem.

Poznaj 15 życiowych lekcji, które przez ponad godzinę przekażę Ci na tym video i dowiedz się:

 • co to znaczy być liderem? Co wyróżnia ludzi, którzy tylko tak o sobie mówią od tych, którzy nimi naprawdę są?

 • czym tak naprawdę jest STRACH i co zrobić, aby zacząć nad nim panować?

 • kiedy człowiek naprawdę czuje, że żyje?

 • co powoduje, że najskuteczniejsze biznesy składają się z 3-4 osób w zespole i jak taki zespół prowadzić?

 • jakie proste działania przybliżą Cię do Twoich finansowych i prywatnych celów?

 • co zrobić, aby najbliżsi ludzie przestali niszczyć Twoje marzenia i cele?

 • co powoduje, że niektórzy ludzie boją się sprzedawać lub proponować komuś biznes i jak sobie z tym poradzić?

 • jakie drobne czynności każdego dnia wykonują najbardziej podziwiani i najbardziej zamożni ludzie tego świata?

 • co jedzą i piją, a czego unikają jak ognia najzdrowsi i najbardziej charyzmatyczni biznesmeni?

Być może zastanawiasz się czy lekcje, którymi się dzielę nadają się do tego, aby je wprowadzić do Twojego życia, czy nie wymagają zbyt wiele czasu lub pieniędzy.

Po pierwsze, chce Ci powiedzieć, że nie od razu Kraków zbudowano i możesz je wprowadzać stopniowo, lekcja po lekcji, wracając do nagrania wielokrotnie. Po drugie, jeżeli kusi Cię, aby obejrzeć ten film, to zrób to choćby z czystej ciekawości i wprowadź CHOCIAŻ JEDNĄ LEKCJĘ z 15, którymi się dzielę.

Jestem przekonana, że będziesz do mnie pisał maile z podziękowaniem, gdy tylko zobaczysz jakie rezultaty przyniosły przekazane przeze mnie wskazówki z zaledwie jednej lekcji.

Jak to video wygląda w liczbach?

 • 1 nagranie video, które możesz oglądać ile razy sobie życzysz przez najbliższe 12 miesięcy

 • 15 lekcji, które stanowią filary spełnionego życia i zawierają 3 najważniejsze obszary: spektakularna kariera zawodowa, zadowolenie z życia, zdrowie

 • 1 tydzień treningu mentalnego i fizycznego z najlepszymi szkoleniowcami na świecie, skumulowany do 1 godziny i 8 minut

 • 1 przepis na poranne danie, które piją sportowcy NFL po to, aby mieć energię i siłę

 • 1 link do 7-minutowego video, które pozwoli zachować Ci zdrowie fizyczne i nienaganną sylwetkę w połączeniu z odpowiednimi składnikami żywieniowymi, o których Ci powiem na video

Oczywiście dużo lepiej byłoby, gdybyś przeżył/przeżyła to szkolenie na własnej skórze, ponieważ nie jestem w stanie całkowicie oddać tego, co tam się działo. Jeżeli jednak nie masz min. 50.0000 zł, aby zapłacić za szkolenie, noclegi i lot do Arizony oraz  tygodnia czasu na to, aby móc to zrobić, skorzystaj z moich lekcji, aby wyciągnąć z niego to, co uznałam za najistotniejsze i co może pozwolić Ci się rozwinąć zawodowo i prywatnie.

Setki osób zobaczyło nagranie i rozpoczęło pracę nad sobą. Do dnia dzisiejszego otrzymuję listy i podziękowania.  

Jak się czują Ci, którzy już zobaczyli nagranie?

„Na ostatniej sesji, Kamila powiedziała, że nie będzie pracowała ze mną dalej dopóki nie wdrożę lekcji z tego video. Zobaczyłam je i dostałam niesamowitego przyspieszenia!

Nie sądziłam, że można w godzinę przekazać tak wiele. Kamila z taką pasją i energią przekazała kluczowe lekcje, że czułam się niemal tak, jak gdybym tam była.  Dziękuję!” 

– Anna Kolczyńska  

„Obejrzałem nagranie dwukrotnie z żoną i muszę powiedzieć, że oboje jesteśmy zachwyceni!

Czekają nas wspaniałe zmiany w naszym życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym. Dziękuję Kamila za wszystko, co robisz!”

– Damian Abramowski  

Co należy zrobić aby zobaczyć video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności kurs pojawi się na Twoim koncie.

 

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

Do zobaczenia!

Kamila Rowińska

 


Program Kursu

Materiały VOD
Lekcje Kamili Rowińskiej ze szkolenia z jej mentorem Blairem Singerem oraz trenerem Mackiem Newtonem 01:08:50
ZAMÓW KURS
 • 247.00 na 365 dni
 • 365 Days
605Studentów bierze udział

Zmień walutę: