Poleciałam do Arizony na spotkanie z Blair Singer, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych szkoleń w moim życiu. Zjechali się na nie właściciele biznesów będący najbardziej zagorzałymi fanami rozwoju osobistego z całego świata.

Trwało ono tydzień i miało na celu wzmocnić nasz charakter, pokazać gdzie tak naprawdę leżą fizyczne i mentalne granice człowieka. Szkolenie to odbywa się tylko raz w roku  i jest pewnego rodzaju poligonem, przez który z dumą przeszłam. Wzmocniłam swoją wewnętrzną siłę – zarówno fizyczną i mentalną, nauczyłam się o najważniejszych filarach życia, o których ludzie zapominają w swojej codzienności, oczekując cudownych rezultatów swoich działań. Chcę,  abyś o nich wiedział/wiedziała, jeżeli pragniesz znacznie podnieść zadowolenie ze swojego biznesu oraz życia.

Gdy sama prowadzę szkolenia stacjonarne z zakresu sprzedaży, budowania zespołu, asertywności oraz organizacji siebie w czasie, bardzo często pytam uczestników o to, jakie wyciągnęli ważne lekcje z danego etapu szkolenia. Pomaga im to w utrwaleniu i skompensowaniu wiedzy z całego dnia lub dwóch dni do drobnych porcji i zaleceń, które będą mogli regularnie stosować po wyjściu z sali szkoleniowej. Zależy mi na tym, aby wprowadzili nowe nawyki do swojego życia zawodowego lub prywatnego. Tym razem sama dzielę się lekcjami z owocnego czasu, który spędziłam w Arizonie na spotkaniu z najlepszymi szkoleniowcami oraz przedsiębiorcami z całego świata.

Obejrzyj ponad godzinny film prezentujący moje lekcje ze szkolenia z moim mentorem Blairem Singerem oraz Mackiem Newtonem, za które zapłaciłam kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Blair Singer jest sławnym mówcą i autorem bestsellerów „Opanuj swój wewnętrzny głos”, „Psy sprzedaży” oraz „ABC Jak zbudować zespół który zwycięża”. Wyszkolił dotychczas setki tysięcy osób z całego świata z zakresu rozwoju osobistego i technik niezbędnych do tego aby stawali się lepszymi liderami, mówcami, facylitatorami i sprzedawcami.

Rezultatem technik, które przekazuje jest wzrost sprzedaży światowych organizacji, przedsiębiorców i profesjonalnych sprzedawców o 15-85% w zaledwie 6 tygodni.

Poprzez naukę schematów mentalnych oraz umiejętności sprzedażowych, Blair Singer stał się światowym liderem w pomaganiu ludziom, aby przyspieszali realizację swoich zawodowych i osobistych sukcesów.

Wyobraź sobie, że spędzisz tydzień na treningach z  jednym z najsławniejszych trenerów na świecie, osobą która swoimi doświadczeniami  życiowymi mogłaby ze spokojem obdarzyć pułk wojska, a i tak nie wiadomo, czy by sobie z nimi poradzili tak, jak on. Czego nauczył mnie ten człowiek?

Być może w Twoim życiu zdarzają się chwile, w których zadajesz sobie pytanie „Dlaczego mnie to spotyka?”. Dostajesz pstryczek, albo cios od losu i zaczynasz rozmyślać o swoim nieszczęściu. Co by było, gdybyś dowiedział się jak na trudne doświadczenia życiowe reagują ludzie najwięksi mentalnie? Co by było, gdybyś poznał prawdziwą rolę Twoich niepowodzeń i przypadków?

W tym filmie dzielę się lekcjami, jakie wyniosłam z wykładów i treningów fizycznych z Mackiem Newtonem –  trenerem NFL, dwukrotnym mistrzem świata w Taekwondo, osobą, która przeżyła wojnę w Wietnamie i taką, która pomimo tragicznego werdyktu lekarskiego, oraz swojego wieku, cieszy się dzisiaj pełnym zdrowiem i powalającym wyglądem.

Poznaj 15 życiowych lekcji, które przez ponad godzinę przekażę Ci na tym video i dowiedz się:

 • co to znaczy być liderem? Co wyróżnia ludzi, którzy tylko tak o sobie mówią od tych, którzy nimi naprawdę są?

 • czym tak naprawdę jest STRACH i co zrobić, aby zacząć nad nim panować?

 • kiedy człowiek naprawdę czuje, że żyje?

 • co powoduje, że najskuteczniejsze biznesy składają się z 3-4 osób w zespole i jak taki zespół prowadzić?

 • jakie proste działania przybliżą Cię do Twoich finansowych i prywatnych celów?

 • co zrobić, aby najbliżsi ludzie przestali niszczyć Twoje marzenia i cele?

 • co powoduje, że niektórzy ludzie boją się sprzedawać lub proponować komuś biznes i jak sobie z tym poradzić?

 • jakie drobne czynności każdego dnia wykonują najbardziej podziwiani i najbardziej zamożni ludzie tego świata?

 • co jedzą i piją, a czego unikają jak ognia najzdrowsi i najbardziej charyzmatyczni biznesmeni?

Być może zastanawiasz się czy lekcje, którymi się dzielę nadają się do tego, aby je wprowadzić do Twojego życia, czy nie wymagają zbyt wiele czasu lub pieniędzy.

Po pierwsze, chce Ci powiedzieć, że nie od razu Kraków zbudowano i możesz je wprowadzać stopniowo, lekcja po lekcji, wracając do nagrania wielokrotnie. Po drugie, jeżeli kusi Cię, aby obejrzeć ten film, to zrób to choćby z czystej ciekawości i wprowadź CHOCIAŻ JEDNĄ LEKCJĘ z 15, którymi się dzielę.

Jestem przekonana, że będziesz do mnie pisał maile z podziękowaniem, gdy tylko zobaczysz jakie rezultaty przyniosły przekazane przeze mnie wskazówki z zaledwie jednej lekcji.

Jak to video wygląda w liczbach?

 • 1 nagranie video, które możesz oglądać ile razy sobie życzysz przez najbliższe 12 miesięcy

 • 15 lekcji, które stanowią filary spełnionego życia i zawierają 3 najważniejsze obszary: spektakularna kariera zawodowa, zadowolenie z życia, zdrowie

 • 1 tydzień treningu mentalnego i fizycznego z najlepszymi szkoleniowcami na świecie, skumulowany do 1 godziny i 8 minut

 • 1 przepis na poranne danie, które piją sportowcy NFL po to, aby mieć energię i siłę

 • 1 link do 7-minutowego video, które pozwoli zachować Ci zdrowie fizyczne i nienaganną sylwetkę w połączeniu z odpowiednimi składnikami żywieniowymi, o których Ci powiem na video

Oczywiście dużo lepiej byłoby, gdybyś przeżył/przeżyła to szkolenie na własnej skórze, ponieważ nie jestem w stanie całkowicie oddać tego, co tam się działo. Jeżeli jednak nie masz min. 50.0000 zł, aby zapłacić za szkolenie, noclegi i lot do Arizony oraz  tygodnia czasu na to, aby móc to zrobić, skorzystaj z moich lekcji, aby wyciągnąć z niego to, co uznałam za najistotniejsze i co może pozwolić Ci się rozwinąć zawodowo i prywatnie.

Setki osób zobaczyło nagranie i rozpoczęło pracę nad sobą. Do dnia dzisiejszego otrzymuję listy i podziękowania.  

Jak się czują Ci, którzy już zobaczyli nagranie?

„Na ostatniej sesji, Kamila powiedziała, że nie będzie pracowała ze mną dalej dopóki nie wdrożę lekcji z tego video. Zobaczyłam je i dostałam niesamowitego przyspieszenia!

Nie sądziłam, że można w godzinę przekazać tak wiele. Kamila z taką pasją i energią przekazała kluczowe lekcje, że czułam się niemal tak, jak gdybym tam była.  Dziękuję!” 

– Anna Kolczyńska  

„Obejrzałem nagranie dwukrotnie z żoną i muszę powiedzieć, że oboje jesteśmy zachwyceni!

Czekają nas wspaniałe zmiany w naszym życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym. Dziękuję Kamila za wszystko, co robisz!”

– Damian Abramowski  

Co należy zrobić aby zobaczyć video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności kurs pojawi się na Twoim koncie.

 

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

Do zobaczenia!

Kamila Rowińska

 


Program Kursu

Materiały VOD
Lekcje Kamili Rowińskiej ze szkolenia z jej mentorem Blairem Singerem oraz trenerem Mackiem Newtonem 01:08:50

Recenzje Kursu

 1. Dziekuję za to szkolenie

  5

  Szkolenie niby podobne ale zupełnie inne jakie prowadzi Pani Kamila. Niby proste, niby oczywiste. Siedziałam wczoraj do późnych godzin kiedy w końcu w domu zapanuje spokój. Co chwila zatrzymywałam nagranie i próbowałam wstrzymywać łzy. Na końcu szkolenia doszłam do wniosku skoro wiesz, że to nie jest trudne, że wymaga Twojej decyzji, Twojego działania przestań sie mazgaj tylko zrób pierwszy krok by zobaczyć czy warto. Dziekuję za to szkolenie, jeszcze ze wzruszeniem, jeszcze w emocjach, jeszcze z bijącym sercem, ale do przodu 🙂

  Basia

 2. Jeszcze raz dziękuję za te lekcje i szczerze wszystkim polecam:)

  5

  Szkolenie z Arizony to niesamowita dawka pozytywnej energii, wspaniałych lekcji oraz porad, które skrupulatnie spisałam i w „specjalnym moim zeszycie” noszę cały czas w torebce. W każdej chwili mogę tam zajrzeć i przypomnieć sobie co jest dla mnie ważne, mam tam swoje cele, działania, motywacje i afirmacje. Kamila, mój mąż mnie nie poznaje i zastanawia się co ze mną zrobiłaś? Chodzę, a właściwie unoszę się w powietrzu cały czas naładowana pozytywną mocą i zmotywowana do działania. Planuję, działam i osiągam sukcesy. Dzięki zaleceniom dietetycznym i ćwiczeniom będę musiała zmienić garderobę, wszystko ze mnie spada 🙂 Jeszcze raz dziękuję za te lekcje i szczerze wszystkim polecam:)

  Katarzyna

 3. Polecam serdecznie – to dobrze zainwestowane pieniądze

  5

  Świetny materiał, będący lekcjami, z których ja też wyciągnęłam swoje lekcje. Mam nadzieję, że Cię zainspiruję 🙂
  1. Jeśli coś Cie przeraża – to zrób to w pierwszej kolejnosci; czytalam o tym i słyszałam od B. Tracy – on określa to jako „Zjedz tę żabę”; wtedy czujesz że idziesz do przodu, Kamila określa to jako opuszczanie małej klateczki, w której żyjemy np. mieszkanie, samochód, biuro – czyli nasze strefy komfortu.
  2. Chipsy rozpuszczają się w organiźmie po 8 miesiącach – szok, a czasami kupujemy dzieciom ten „syf” – NIGDY WIĘCEJ!!!
  3. Skoro Mack Newton przez 40 lat ćwiczy afirmacje i zna je od L. Hay i B. Tracy i twierdzi, że po tylu latach coś działa, a my chcemy efektów afirmacji od zaraz , to chyba coś z nami jest nie tak; żyjemy szybko i wszystko chcemy osiągnąć szybko: pieniądze, figurę, rodzinę i inne cele, a tu okazuje się, że trzeba nad czymś cierpliwie i długo pracowac żeby przyszły efekty. Czyli afirmacje mają siłę, ale dopiero po zmianie myślenia w długim czasie….
  4. Każdą rzecz można zrobić na milion różnych sposobów i nie zawsze działania będą kończyć się sukcesem. Porażki są potrzebne do rozwoju jak powietrze do życia, a Twoje LICZBY określają Twoje sukcesy / porażki .

  To tyle, resztę zobaczcie sami! Polecam serdecznie – to dobrze zainwestowane pieniądze, Joanna

 4. Efekt wow!

  5

  Efekt wow! Dziękuję za inspirujące lekcje. Dają do myślenia! Więc już koniec tych wymówek, działaj! Każdy powinien posłuchać tego nagrania:)

  Kamila

 5. Moje lekcje

  5

  1. Aby inni Ci uwierzyli i chcieli podążać za Toba ,musisz im udowodnić że jesteś tego wart ,że tylko Ty im możesz wskazać drogę która będą chcieli za Toba podążać i nie ważne cokolwiek by się zadziało Ty będziesz z nimi
  2. Jesli dotrzymujesz danego sobie słowa,rośnie Twoja samoocena i zaufanie do samego siebie i wiesz ze jakąkolwiek decyzję byś nie podjął będzie ona zgodna i spójną z Toba
  3. To co wkładamy do ust buduje nasze ciało i umysł
  4. Popraw to co możesz, na co masz wpływ, a to na co nie masz wpływu zaakceptuj
  5. Ogranicz kontakty z osobami które ciągną Cie w dół ,które Cie blokują i nie dają się rozwinac
  6. To co było nie wróci, nie żyje dniem wczorajszym, bo nie masz już na niego wpływu,wyciągnij wnioski i nie popełniają tych samych błędów,ale dniem jutrzejszym bo to jak go zaplanujesz zależy tylko od Ciebie

  Anita

 6. Polecam lekcje z Arizony i dziękuję!

  5

  Polecam lekcje z Arizony każdemu, to lekcje, które dają kopa, motywują do działania. Cenne wskazówki przekazałam swojemu mężowi i dzieciom. Podziwiam Kamilę że podjęła takie wyzwanie i teraz dzieli się z nami lekcjami. Utkwiły mi jej słowa „Wszyscy chcą być piękni jak celebryci, ale mało komu chce się trenować i dbać o to co zjada”. Dziękuję !

  Marlena

 7. Video z kategorii – Musisz obejrzeć!!!

  5

  Video z kategorii – Musisz obejrzeć!!! Polecam osobom, które chcą rozwijać swój charakter oraz usystematyzować spojrzenie na dzisiejsze zabiegane życie. Najbardziej podoba mi się to, że skłania do refleksji nad własną osobą jak również podjęcia działania. Inspirująca jest lekcja 13, w której Kamila Rowińska podaje lekarstwo na I wyzwanie. Dziękuję za wszystkie lekcje i gorąco polecam.

  Elżbieta

 8. Gorąco polecam!

  5

  Gorąco polecam! Nagranie, z którego każdy może od razu przekazaną wiedzę wdrożyć w swoje życie. Dzięki niemu zmotywujesz się do działania, dowiesz co warto jeść, jakie myśli w sobie pielęgnować, a także poznasz ćwiczenie, dzięki któremu docenisz i pokochasz swoje ciało. Nauczysz się także sporządzać zdrowy i pożywny koktajl 🙂

  Iza

 9. Rewelacja!

  5

  Rewelacja! Widziałem to video już pół roku temu, a do dziś zmiany, które wprowadzilem procentują! Dziękuję Kamila, za to, ze udostepniłaś je w tak dostępnej cenie! Pozdrawiam i czekam na kolejne!

  Piotr

 10. Dziękuję pani Kamilo za podzielenie się lekcjami.

  5

  Na pewno podziwiam za odwagę, za szybką decyzję podjętą o zakupie tego szkolenia i za hardość ducha na tym szkoleniu! Chętnie wracam do tego wideo, aby się podbudować i czerpać motywację i energię. To, co powoli wprowadzam i zamierzam kontynuować to AFIRMACJE. Czuję, że one mogą dodać mi odwagi w codziennych wyzwaniach. Jest to dla mnie również ogromna inspiracja w zakresie dbania o swoje zdrowie, poprawy jakości życia. Dziękuję!

 11. Ja już działam i polecam

  5

  Dziekuję Kamili że podzielila sie tym nagraniem.Sluchalam z wypiekami na twarzy ,Bardzo wartościowe lekcje do wdrożenia
  Ja już działam i polecam

  Agata

 12. Dziękuję za tą wiedzę i wszystkim polecam.

  5

  Dużo praktycznych rad przekazanych w przystępny sposób. Kamila opowiada tak obrazowo, że przeniosłam się w czasie i miejscu do Arizony i byłam tam razem z nią 😉 Solidna dawka motywacji. Dziękuję za tą wiedzę i wszystkim polecam.

  Agnieszka

 13. Mocna dawka wiadomości.!

  5

  Samodyscyplina stanie się moim konikiem, który będę wypracowywać. Niekiedy tak mało trzeba, aby poprawic swoja dyscyplinę. Staram sie ufać sobie i po obejrzeniu wystapienia jeszcze bardziej jestem przekonana do słuszności wagi ufania sobie. Nie prowadzę biznesu. Pracuję na etacie, ale uważam, ze kurs pokazał mi podstawy i narzedzia, aby być liderem w rodzinie? bo sztuką jest byc dobrym przewodnikiem życia rodzinnego a może w przyszłości też biznesowego?. Strach, który jest wadliwą emocją, będę skutecznie niwelować. Obiecuję sobie wiele, staram sie realizować cele, ale tam jak Pani Kamila powiedziala zasiewają wątpliwości ludzie, którzy z nami żyja. LISTA TYCH OSÓB JUŻ SIĘ TWORZY. Dzięki Kamila za info o zdrowym odżywianiu. Chleb wyrzucam a mleko ( dramat- uwielbiam je), bede robic owsiane. Z moim synem jak podrośnie zrobię rysunek z ciegiełkami a mężowi sama narusuję. 😉 Niech namacalnie zobaczy siebie! Pozytywna dawka wiadomosci, ktora procentuje!. Afirmuje sie od 2 lat i widze efekty,to dziala !!!!!!!!! Dziękuję Kamilo za to nagranie. W moim życiu jestes od ponad 2 lat i przeszłam ogromną zmiane. Ten wykład dodał i potwietdził, że idę w dobrym kierunku. Cenna dawka energii, narzędzi i metod lepszego życia zawarta w tym nagraniu daje świadectwo mojego życia. Dziękuję

 14. 15 ważnych lekcji dla każdego

  5

  Niby rzeczy proste, niby oczywiste… a jednak tak niewiele z tych rzeczy wprowadzamy w życie. 15 bardzo ważnych lekcji, kilka istotnych kwestii do przemyślenia. Nowe spojrzenie na siebie i otoczenie. Dla mnie to bardzo ważne szkolenie rozwojowe. Warto posłuchać, zapisać kilka myśli i lekcji, odrobić zadanie i zastanowić się… a potem wprowadzić w życie… bo trzeba wyciągać wnioski i iść dalej. Dziękuję za to szkolenie. Polecam 🙂

 15. 5

  Krótko i na temat, ocena: mega super!!!!!!!! dawka fachowej wiedzy na pozór można by powiedzieć prostych oczywistych rzeczy. Jednak właśnie rzeczy proste tak naprawdę są najbardziej trudne do wprowadzenia w życie. Jestem pod wrażeniem, pozytywnym, pani Kamili jej siły i determinacji do dążenia do sukcesu i ciągłej chęci, gotowości do rozwijania się. W tym video dostałam wiadomości, które są dostępne dla nielicznych tym bardziej się ciesze, że w promocyjnej cenie je kupiłam i już chociaż odrobinę mogę poczuć się elitarnie :):):)

 16. 15 lekcji

  5

  Bardzo ciekawe lekcje. Krótkie, klarowne lekcje. Spójne z innymi materiałami przygotowywanymi przez prowadzącą.

 17. 15 wskazówek

  5

  Wszystkim bardzo serdecznie polecam ten kurs. Jest On niezwykle ciekawy, rozwijający i przekazuje wiele cennych wskazówk.
  Ja wszystkie te 15 punktów zanotowałam w moim notesie ćwiczeń oraz w Dzienniku Sukcesów dla utrwalenia. Jestem przekonana, że dzięki szkoleniu powrócę do dobrych nawyków, które praktykowałam zanim popadłam w depresję związaną z bezpłodnością *(a z której wyszłam jeszcze zanim trafiłam na ten kurs). Każdego dnia buduje siebie silniejszą i wiem, że to nie przypadkowo trafiłam na wywiad Kamili z Kasią (ZapytajPołożną.pl), a potem na jej kursy
  Na swojej skórze mogę potrwierdzić, iż takie punkty jak : toksyczni ludzie (w moim przypadku rodzice), o porażkach, najwięcje pracy kosztuje Cie Twoja osoba, lider jako przewodnik górski, dom-materiał **(celowo zapisała hasła uproszczeniami) – to 100procent prawdy i gwarantowana zmiana na lepsze. Wiem to, ponieważ do tych wniosków doszłam już kilka lat temu.
  Pozostałe wskazówki wcielam w życie i jestem pewna progresu.
  Bardzo bardzo warto posłuchać:)
  Agata

 18. Ogromna dawka pozytywnych myśli

  5

  Ogromna dawna pozytywnych myśli i inspiracji do zmiany na lepsze. Do tego, żeby przestać szukać wymówek. I pamiętać że zawsze jest inny sposób żeby zrobić to, co chcemy i do czego dążymy 🙂

 19. :)

  5

  Bardzo dziękuję za kolejną dawkę wiadomości do przemyślenia! Ciekawe zadania do wykonania! Docenienie tego, co się już przeżyło, a odcisnęło pieczęć na naszym ciele! Zdrowa dieta do wdrożenia 😉 Gorąco polecam! 🙂

 20. osiągnięcie celu zależy ode mnie

  5

  Najważniejsze lekcje, które pomogą osiągnąć właściwą postawę i cele.

 21. Najbardziej budujace i wstrzacajace nagranie.

  5

  Video „Moje lekcje po szkoleniu w Arizonie” jest niezwykle poruszajace i pouczajace, poniewaz dotyczy roznych aspektow zycia, poczynajac od biznesu i przywodztwa, poprzez samodzyscypline, wlasne mysli, codzienne nawyki i konczac na treningach ciala i umyslu. Mac Newton pokazal glebsze pojecie swojego zycia i siebie, Kamila wpelni przekazala, w jaki sposob mozna oczyscic swoje mysli ,zycie i osiagnac to, co wydawalo sie niemozliwe.
  To bylo najbardziej wstrzacajace i budujace nagranie ze wszystkich, ktore przerobilam z Kamila ( a przeszlam przez 7 kursow)! Obejrzalam je sama, a nastepnie ze swoim mezem i dwojka synow.
  Bylo wzroszenie, lzy, cisza, przemyslenia i …. zmiany w naszym zyciu!

 22. Wyciągnij wnioski i idź do przodu

  5

  1. Celnie sformułowane stwierdzenie, że strach to brak zaufania do siebie. To boli, kiedy sam sobie zaufać nie mogę, bo jeśli ja nie ufam, to jak mają zaufać mi inni?
  2. Zwykle patrząc na siebie widzimy to co nam się podoba i nie podoba. Ale zapominamy o akceptacji tego czego zmienić nie można.
  3. Czarna lista wampirów energetycznych – to jest to!
  4. Rób swoje i idź do przodu, bo jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził.
  5. Podejmuj próby zrobienia czegoś w inny sposób – któryś zadziała.

 23. Polecam

  5

  „Kurs daje praktyczne wskazówki jak odmienić swoje życie zaczynając metodą małych kroków „lepiej zrobić cokolwiek niż nic”.
  dostajemy podpowiedź od czego zacząć co jest ważne a o czym często zapominamy:)

 24. Życiowe lekcje

  5

  Lekcje to koncentrat rad życiowych i w biznesie. Cieszę się, że obejrzałam video, notatki zrobiłam, trening Mac’a Newtona zrobię :), na wiele kwestii spojrzę jeszcze raz i skoncentruję się na swoich wartościach. Mac Newton – do tej pory go nie znałam… – to rzeczywiście przykład samodyscypliny, a tego mi trzeba. Kamila, dziękuję, że podzieliłaś się tymi lekcjami 🙂

 25. Miazga!

  5

  Jedna godzina, a tak wiele dała mi do myślenia. Dziękuje. Aż zaczęłam marzyć, by doświadczyć tego co Ty!

 26. Doskonala wiedza

  5

  Recenzja po szkoleniu zawiera w sobie mase informacji i przykladow. Poczylam sie prawie jakbym brala w nim udzial. Kamila swietnie opowiedziala rozne niuanse i detale, ktore daja obraz calosci. Wiedzialam,ze jak tego poslucham to nie bede zalowac.

 27. 5

  Wyciąganie wniosków, nauka nie tylko przez zasłyszane słowa i narzucony reżim,
  ale i przez obserwację oprawy poważnych szkoleń – czyni te 15 lekcji bezcennymi dla tych,
  których tam z Kamilą nie było.
  Dziękuję, za twoje lekcje.

 28. Polecam.

  5

  Bez pracy nad sobą nic nie osiągniemy. Każdy ma słabości. Upadasz, wstajesz i walczysz – to jest recepta na sukces. Wspaniałe szkolenie – każdy powinien go obejrzeć.

 29. Bardzo przydatny kurs

  5

  Same konkrety, cenne lekcje, gorąco polecam!

 30. Moj najważniejszy wniosek

  5

  Uświadomiłam sobie, ze karmię moje dziecko tak, by żyło krócej i w chorobach. Już dziś zaczęłam zmiany i zrobiłam update listy zakupów. Nikt nie jest w domu zadowolony ale muszę małymi krokami eliminować to co nas zabija od środka. I muszę to robić konsekwentnie, ponieważ to ode mnie zależy czy dotrzymam sobie słowa, i odzyskam swoje zaufanie. Myślę, że mogę to zrobić!

 31. Kolejny wyjatkowy kurs

  5

  Dodał mi skrzydeł i motywacji do dokonania jeszcze kilku zmian. Od teraz.
  Dziękuje, dziękuję, dziękuję

ZAMÓW KURS
 • 247.00 na 365 dni
 • 365 Days
1544Studentów bierze udział

Zmień walutę: