Poznaj ponad trzydziestominutowe wystąpienie niezwykłej kobiety, które obudzi w Tobie apetyt na bardziej spełnione i spektakularne życie.

Na tym VOD zapoznasz się z historią kobiety, która nie zawsze ma w życiu łatwo. Każdego dnia pokonuje ograniczenia i jest dzisiaj, mimo różnych wyzwań, spełnioną żoną, przedsiębiorcą, podróżniczką. Ponadto nurkuje i wspina się po wysokich górach, zdobywając takie szczyty, jak Kilimandżaro, Rysy czy Mnicha. To historia kobiety, której diagnoza lekarska – brzmiąca: rdzeniowy zanik mięśni – nie powstrzymała przed wyznaczaniem sobie ambitnych celów i spełnianiem odważnych marzeń.

1500 osób na evencie motywacyjnym „Życie Bez Ograniczeń 3” z zapartym tchem wysłuchało wystąpienia spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze do realizacji marzeń i przesuwania granic niemożliwego.

Angelika Chrapkiewicz-Gądek to kobieta pełna pasji. Od 3. roku życia towarzyszy jej rdzeniowy zanik mięśni. Jako pierwsza osoba w Polsce z tym schorzeniem zdobyła uprawnienia nurkowe. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. W 2008 r. w wyprawie na najwyższe wzniesienie Afryki, Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., a w 2016 r. zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. Mnicha (2068 m n.p.m.) – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością. Finalistka I Wyborów Miss Polski na Wózku. Podróżniczka, mówca inspiracyjny, trener – w całym kraju prowadzi prelekcje na temat motywacji i wiary we własne możliwości. Autorka książki „Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę”. Prywatnie, szczęśliwa żona.

Czego konkretnie dowiesz się po obejrzeniu tego VOD?

 • Jak doceniać wszystko, co przynosi Ci życie?

 • Jak korzystać w pełni z jego zasobów?

 • Jak zmieniać niemożliwe w możliwe?

 • Jak nie odpuszczać wtedy, gdy jest pod górkę?

 • Jak wyrwać się ze stereotypu osoby smutnej i nieszczęśliwej?

 • Jak mimo ograniczeń z odwagą sięgać po marzenia?

Do kogo skierowane jest to nagranie?

 • do osób chcących odświeżyć swoje marzenia,

 • do osób znajdujących się w trudnym momencie życia i niewiedzących, jak z niego wyjść;

 • do osób chcących poznać prawdziwą i inspirującą historię;

 • do osób ciekawych tego, jak myślą ci, którzy tylko z pozoru mają ograniczenia;

 • do osób pragnących bardziej doceniać i szanować siebie oraz swoje życie;

 • wreszcie do osób szukających energii do działania i inspiracji.

Jeśli jest jakiś mówca inspiracyjny, który potrafi sprawić, że podczas jego wystąpienia zastanowisz się nad całym swoim życiem, przypomnisz sobie swoje wyzwania, docenisz to, co masz, spojrzysz z nadzieją w przyszłość́ i uwierzysz w drugiego człowieka – to na pewno mowa o Angie!

Czas trwania wystąpienia: 34 minuty

Jeżeli nie miałaś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to VOD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji niezbędnej, aby w sposób odważny i ambitny móc realizować swoje cele i marzenia.

Co należy zrobić aby zobaczyć video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności kurs pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Recenzje Kursu

 1. Kocham Cię Życie :)

  5

  Cudowne wystąpienie! Misja dla każdego. Każdy, absolutnie każdy powinien obejrzeć to wystąpienie, żeby przestał się wreszcie ograniczać. Dziękuję z całego serca za ten wykład. Czuję ogromną radość i wdzięczność! 🙂 Dziękuję! 🙂

 2. Kocham Cię Życie :)

  5

  Cudowne wystąpienie, uważam,że każdy, absolutnie każdy powinien obejrzeć to wystąpinie. Lekcja dla każdego z nas, przestańmy się wreszcie ograniczać. Czuję ogromną radośći wdzieczność! Dziękuję z całego serca Angeliko! 🙂

 3. Kocham Cię Życie :)

  5

  Cudowne wystąpienie, uważam,że każdy, absolutnie każdy powinien obejrzeć to wystąpinie. Lekcja dla każdego z nas, przestańmy się wreszcie ograniczać. Czuję ogromną radośći wdzieczność! Dziękuję z całego serca Angeliko! 🙂
  1. Przestańsię ograniczać
  2. Nie jesteś sam, zaufaj!

 4. Szczytuj!

  5

  Przepiękne wystąpienie silnej, wartościowej kobiety, która mając wsparcie ludzi idzie po swoje marzenia i zdobywa wytyczone sobie szczyty. Daje nadzieję i wiarę w to, że niemożliwe jest możliwe!

 5. Kocham Cie Zycie!

  5

  Bardzo budujaca historia. Kobieta, ktora pokazuje, ze ograniczenia sa do pokonania. I mierzy sie z nimi. Wygrywa!
  Dziekuje Angelika za Twoja odwage i moc do dzialania. Daje kopa do dzialania.

 6. Poruszające

  5

  Wystąpienie pani Angeliki bardzo mnie poruszyło i przypomniało, że musimy żyć na 100%

 7. Zdobądź swój szczyt

  5

  poruszający i motywujący serdecznie polecam

 8. Pięknie motywuje i uzmysławia, jakimi zasobami dysponujemy i z czego nie zdajemy sobie sprawy.

 9. Należy w życiu cieszyć się każdą chwilą nie narzekać nie marudzić trzeba być silnym i wytrwałym w dążeniu do wytyczonych celów. Wytrwałość, odwaga i pewność siebie , determinacja w osiąganiu wszystkiego o czym marzymy .

 • 149.00 na 365 dni
 • 365 Dni
953 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710