Zacznij mówić do kamery to kompletny i komplementarny kurs online dla wszystkich, którzy chcą przełamać swoje opory przed nagrywaniem siebie i pozbyć się niepotrzebnego stresu oraz tendencji do kombinowania podczas nagrań.

Wideomarketing to dzisiaj must have każdej marki, która chce dotrzeć do większej liczby odbiorców i wyróżnić się na tle konkurencji. Coraz więcej osób przyznaje, że nie ma czasu lub nie lubi czytać krótszych czy dłuższych artykułów czy wpisów. Mamy coraz silniejszy nawyk scrollowania i skupiamy uwagę raczej na ruchomych obrazach jak wideo.

Ta forma komunikacji daje nam szeroki wachlarz form ekspresji. Możemy realizować krótkie nagrania jak Stories czy Reels, nagrywać poradniki, instrukcje, prezentacje produktów lub usług czy też prowadzić webinary.

Wiesz dlaczego to ważne?

Według badań w 2018 r. dziennie spędzaliśmy 1,5 h na oglądaniu wideo. Myślisz, że to dużo? To zobacz – w ciągu 4 lat czas ten się wydłużył i aktualnie przeznaczamy na wideo aż 2,5 h dziennie! W tygodniu na oglądanie filmów przeznaczamy niemal jeden dzień czyli 19 godzin! Najczęściej wśród materiałów wideo szukamy rozrywki, wiedzy i dopaminy.

Jeśli masz pasję, albo wiedzę ekspercką i chcesz się nią dzielić to może właśnie format wideo będzie dla Ciebie? Pamiętaj, że według badań 88% klientów decyduje się na zakup produktu lub usługi po obejrzeniu wideo na jego temat.

Jak widzisz dzisiaj nagrywanie wideo jest kompetencją przyszłości i nie ma od tego odwrotu, dlatego też wiele osób potrzebuje wsparcia zarówno na poziomie mentalnym jak i technicznym.

Być może zadajesz sobie pytania:

 1. Po co i jak nagrywać?

 2. Jak zacząć nagrywać i przestać się bać nagrywania materiałów wideo?

 3. Jak sobie poradzić z krytyką lub hejtem?

 4. Jak często nagrywać i publikować takie materiały?

 5. Jakim telefonem i jaki w ogóle do tego sprzęt mi jest potrzebny?

 6. Czy nagrywać całą sylwetkę, czy tylko twarz?

 7. Czy robić to z bliska czy z daleka?

 8. A czy przodem do światła czy tyłem i czy w domu na dworze lepiej?

 9. Z filtrem czy bez?

 10. A jaki zrobić makijaż?

Odpowiedzi na te pojawiające się często pytania i mnóstwo innych – znajdziesz w kursie online Zacznij mówić do kamery, który nagrałam razem z Agatą Koman.

Agata Koman – trenerki mobile wideo i marketingu.

W zaledwie dwa lata zbudowała rozpoznawalną w całej Polsce markę osobistą – eksperta ds. wideomarketingu, social media, czy komunikacji w internecie. Najpierw podbiła Polski rynek transmisji na żywo na Facebooku, później zdominowała kobiecą komunikację biznesową na Instagramie.

Razem z zespołem KAMAN wdraża w firmach wysokiej jakości treści wideo, oraz uczy pracy przed kamerą oraz wykorzystywania telefonu do budowania marki osobistej

Agata w kursie przekazuje swoje bogate doświadczenie zebrane przez lata szkoleń oraz na bazie własnej praktyki. Sprawi, że zmienisz swoje podejście i przyznasz, że kamera to przyjaciel, a nie wróg. Nauczysz się m. in.  jak wykorzystywać filmy do reklam, z jakich narzędzi korzystać i jak polubić siebie przed kamerą.

Co zawiera kurs:

 1. Ponad 4 godziny i 54 minut nagrań.

 2. 26 lekcji wideo.

 3. Pliki PDF do każdej lekcji.

 4. 29 stron zeszytu ćwiczeń

 5. Bonusy w postaci: listy afirmacji, przepis na udaną rolkę, PDFa z pomysłami na wideo dla kilkunastu popularnych branż oraz w postaci PDFa z akcesoriami, które mogą Ci się przydać podczas nagrywania telefonem.

 6. 8 modułów:

 • Po co funkcjonować w internecie?

 • Dlaczego wideo?

 • Jak się przełamać i zacząć nagrywać?

 • Jak wypracować swój styl?

 • Jak nagrywać?

 • O czym mają być materiały wideo? Skąd czerpać pomysły?

 • Na jakich platformach być? Gdzie i co publikować?

 • Komunikacja ze społecznością.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich! Serio… To nie jest marketingowy slogan. Zobacz:

 • Rozwijasz swoją markę osobistą?

 • Pracujesz w branży usługowej np. jako fryzjer, stomatolog, ogrodnik, nauczyciel, kosmetyczka, dietetyk, architekt, prawnik itp.?

 • A może działasz w strukturach marketingu sieciowego?

Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie obowiązkowy, bo dzięki wideo możesz pokazać siebie, oddać emocje, nawiązać relacje z potencjalnymi klientami i przede wszystkim pokazać usługę, którą czasami trudno ubrać w opakowanie fizycznego produktu.

Wideomarketing stworzony jest również dla działań, które mieszczą się pod pojemnym hasłem e-commerce. Wszystko co sprzedajesz w sklepie możesz pokazać w formie filmu, co jest bardziej wiarygodne i obrazowe niż zdjęcie. Dzięki wideo można pokazać więcej szczegółów i przekazać istotne informacje szybciej i atrakcyjniej niż przydługawy opis na stronie.

No i jeszcze jedna korzyść – wideomarketing będzie rozwijał i wspierał Twoją markę pracodawcy. Nawet jeżeli póki co działasz w pojedynkę, to kto wie kiedy nadejdzie moment zatrudnienia pierwszej osoby. Dając się poznać bliżej ludziom, łatwiej Ci będzie zachęcić do aplikowania osoby, które się mogą z marką identyfikować, i którym Twoje wartości, energia i sposób działania są bliskie.

Recenzje Kursu

 1. Polecam serdecznie, wartościowy kurs zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców. Nasza firma zdecydowanie mogła ułożyć soebie pewne rzeczy inaczej i spojrzeć na media społecznościowe z nowej perspektywy.
  Pozdrawiam serdecznie
  dr Patrycja Kłósek
  http://www.paletadiet.pl

 2. Dziękuję za ten kurs, był naprawdę bardzo wartościowy, merytoryczny i co najważniejsze – ciekawy! Naprawdę przyjemnie się Was słucha, nie nudzicie, nie usypiacie, wręcz przeciwnie – bije pozytywna energia.

 3. Oceniam ten kurs bardzo dobrze. Jest przedstawiony konkretnie i rzeczowo. Są zarówno omówione sprawy techniczne – jak nagrywać telefonem, jak również przedstawione są pomysły na temat tego skąd czerpać inspirację do nagrań. Poruszony jest też temat archetypu marki, co dla mnie jest kluczowym tematem. Zarówna Kamila, jak i Agata tłumaczą wszystko zrozumiałym językiem. Polecam serdecznie 🙂

 4. Genialny kurs, naładowany konkretną wiedzą. Robi się go tak przyjemnie, że nie wiadomo kiedy czas mija i jesteś na finishu! Genialny dziękuję Kamili i Agacie za to dzieło 🙂

 5. Świetny kurs, realnie przełożył się na zwiększenie umiejętności. Wykorzystuję wszystko czego się dowiedziałam 🙂

 6. Bardzo dobry kurs. Dużo konkretnej wiedzy, podanej w bardzo przystępny i przyjemny sposób. Zdecydowanie warto go przerobić, tym bardziej jak nie myślałaś do tej pory o nagrywaniu. Zmotywuje nawet bardzo opornych. Ale przede wszystkim zmienia sposób myślenia o nagrywaniu siebie.

 • 347.00 na 365 dni
 • 365 Dni
616 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710