Poznaj ponad godzinne wystąpienie charyzmatycznej trenerki rozwoju osobistego, które rozpali w Tobie chęć do działania, budowania biznesu i osiągania sukcesu, na jaki zasługujesz.

Na tym VOD zapoznasz się z historią Kamili Rowińskiej, kobiety która osiąga spektakularne wyniki w biznesie, będąc jednocześnie szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci, choć jej życie nie zawsze było usłane różami. Czas spędzony w domu dziecka wpłynął na to, że postanowiła walczyć o swoje cele i już jako nastolatka zarabiała pierwsze pieniądze. Niezwykła konsekwencja, dyscyplina i zaangażowanie sprawiły, że w wieku 28 lat zarządzała zespołem sprzedażowym szwedzkiego koncernu kosmetycznego, który liczył 3500 osób. Śmierć bliskich osób i diagnoza dziewięciu guzów piersi okazały się czynnikiem transformacyjnym w jej życiu.  Zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian. Od tego czasu przeprowadziła setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogła uwolnić własny potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, wzmocnić samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

1500 osób na evencie motywacyjnym „Życie Bez Ograniczeń 3” z zapartym tchem wysłuchało spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze do biznesowego sukcesu i niezależności.

Z tego VOD dowiesz się, jak wyglądała jej ścieżka biznesowa, jakie są kluczowe zasady, którymi się kieruje i które powodują, że za każdym razem, gdy decyduje się na jakąś działalność, osiąga ponadprzeciętne wyniki.

Wystąpienie Kamili Rowińskiej nie w każdej minucie może być dla Ciebie wygodne. Da Ci jednak bodziec, dzięki któremu będziesz mogła/mógł pójść dalej, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


Kamila Rowińska
od 1999 roku towarzyszy innym w rozwoju osobistym i zawodowym. Jest trenerem i coachem – na jej szkolenia każdorazowo zgłasza się kilkaset osób z całej Europy, a sala zawsze jest wypełniona po brzegi. Jest autorką 7 książek o tematyce coachingowej i biznesowej – m.in. bestsellera pt. „Kobieta niezależna”. Jest inwestorem i wydawcą. Prywatnie to szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

 

Czego konkretnie dowiesz się po obejrzeniu tego VOD?

 • Jak zbudować swój biznes?

 • Jak zwiększyć efektywność biznesową?

 • Jakie podjąć kluczowe decyzje, dzięki którym odniesiesz sukces?

 • Jakie błędy możesz popełnić po drodze?

 • Co spowoduje, że poradzisz sobie lepiej niż większość osób, które zajmują się tym samym?

 • Czym charakteryzują się ludzie sukcesu, a czego nigdy nie robią?

 • Czym jest sukces?

 • Jak pogodzić rolę żony i matki z prowadzeniem biznesu?

Dla kogo jest to nagranie VOD?

 • Dla ludzi młodych, którzy wkraczają w dorosłe życie i chcą to zrobić mądrze;

 • Dla szukających inspiracji;

 • Dla tych, którzy chcą awansować w pracy, otwierają lub prowadzą już swoje biznesy i chcą zwiększyć swoją efektywność biznesową;

 • Dla lubiących uczyć się od praktyków;

 • Dla pragnących więcej zarabiać;

 • Dla marzących o sukcesie;

 • Dla chcących skutecznie i bezpiecznie prowadzić swój biznes;

 • Wreszcie dla wszystkich tych, którzy szukają energii do działania i pragną wziąć sprawy w swoje ręce.

Czas trwania wystąpienia: 77 minut

Jeżeli nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to DVD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji i energii do działania. Dzięki wskazówkom i radom Kamili Rowińskiej będziesz mogła/mógł w sposób ambitny, odważny i odpowiedzialny realizować swoje biznesowe i prywatne cele.

Co należy zrobić aby zobaczyć to video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności kurs pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

Program Kursu

Materiały VOD
„Moje kluczowe kroki do zbudowania wielomilionowego biznesu” – Kamila Rowińska podczas “Życia bez ograniczeń 3” w Warszawie 01:17:09

Recenzje Kursu

 1. Pani Kamilo, BARDZO dziękuję za tę porządną dawkę motywacji

  5

  W tym roku postanowiłam zrobić dla siebie prezent i… przestać się bać. Działać w obszarach, w których czuję się dobrze, rozwijać obszary, w których nie do końca czuję się pewnie, ale które mogą przynieść mi wiele cudownych możliwości rozwoju. Pani Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching, zakupiłam Pani VOD i po raz pierwszy obejrzałam nagranie wczoraj przed snem. Po raz drugi obejrzałam je dziś, za dnia. I tak wiele cennych dla mnie i potrzebnych na moje „tu i teraz” treści się w nim pojawiło. Tak wiele zapamiętałam. Jestem nie tylko pod wrażeniem Pani umiejętności wystąpień publicznych, ale też Pani drogi zawodowej, pracowitości, serdeczności dla innych i umiejętności odkrywania w ludziach drzemiącego w nich potencjału. Zrozumiałam, że już od wczesnych lat dziecko może wykształcić w sobie zdolność do planowania (także swojej przyszłości), odkrywania tego, w czym jest dobre, wglądu w samego siebie. Pracowitość, angażowanie się w 100% w podejmowane przez siebie zadania, pokora wobec życia, sukcesu, umiejętność doceniania wkładu różnych osób w to, co się składa na nasz sukces… To tylko kilka spośród wielkiej liczby myśli, które są we mnie żywe. Pani Kamilo, BARDZO dziękuję (historię o ptysiu już na zawsze zapamiętam :)). Za tę porządną dawkę motywacji, którą chcę teraz przełożyć na działanie. Jestem szczęśliwa, że na mojej życiowo – rozwojowej drodze miałam przyjemność Panią (na razie jedynie wirtualnie) spotkać. Tymczasem pozdrawiam BARDZO serdecznie i do zobaczenia we wrześniu we Wrocławiu ?

 2. KAMILA WYMIATASZ

  5

  Świetna wypowiedź, która przypomina o tym co ważne. Kamila jesteś super kobietą oraz cały twój zespół RBC. Gratuluje 🙂

 3. Zeszyt

  5

  Kamila miałaś rację. Zeszyt i zapisanie tego wszystkiego o czym mówisz jest kluczowe do zapamiętania by się rozwijać i rozwijać swój biznes. Wszystko o czym mówisz jest jak laser. Zapisałam – już wdrażam. Dziękuję 😉

 4. super

  5

  1. dużo praktycznej wiedzy podane w dynamiczny, energiczny sposób

 5. eh zycie..

  5

  Dziekuje za ten wystep motywacyjny Kamilo!….nikt za mnie zycia nie przezyje i możesz liczyc tylko na siebie..to zapamietalam!

 6. Motywujące wystąpienie

  5

  Bardzo motywujące wystąpienie, dla mnie szczególnie ze względu na aspekt nauki i wysiłku, który trzeba w naukę włożyć. Poza tym nacisk na działanie i praktykę, co jest kluczowe, jeśli naprawdę chce się być dobrym w swojej dziedzinie. Teoria jest jedynie odbiciem lustrzanym praktyki.

 7. Fantastyczne

  5

  Cudowne wystąpienie bardzo mądrej i dobrej kobiety.

 8. "Moje kluczowe kroki do zbudowania wielomilionowego biznesu" -nagranie Kamili Rowińskiej podczas "Zycia bez ograniczeń 3"

  5

  W wystąpieniu widzę kobietę piękną duchowo, silną,zdecydowaną i pewną siebie. Kobietę, która osiągnęła sukces dzięki swojej pracy, determinacji i konsekwencji. Kobietę,kKtóra osiągnęła poziom mistrzowski w swojej dziedzinie. Słowa Kamili Rowińskiej w tym nagraniu do wielka inspiracja do działania. To video to dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

 9. Focus na działanie

  5

  Kurs ten rozwiał moje dotychczasowe wątpliwości co do bycia gotowym na kolejne kroki w biznesie. Już wiem , że warto nauczyć się działać w niepełnej gotowości, idealny moment nie istnieje.

 10. Petarda

  5

  Kurs jest kopalnią mądrości życiowej. Potęgą wartościowej wiedzy jaką zazwyczaj mamy ale z niej nie korzystamy.

 11. Cenne informacje / wystąpienie

  5

  Wystąpienie – „Moje kluczowe kroki do zbudowania wielomilionowego biznesu” – Kamila Rowińska podczas “Życia bez ograniczeń 3” w Warszawie / warto mieć na swojej półce video i oglądać lub słuchać. Wiadomości które często ulatują / a tak ważne 🙂 PODZIĘKOWANIA.

 12. świetna mowa motywacyjna

  5

  Dużo ważnych informacji okraszonych ciekawymi przykładami. Trzeba tylko zacząć działać!!!

 13. Rewelacja!!!

  5

  Rewelacyjna dawka motywacji. Początek puszczę moim dzieciom 8 i 12 lat;) Mega pozytywne emocje. Biorę się do działania teraz a nie jak nas robię wszystkie zaległości-bo zawsze jakieś będą.

 14. Rewelacja!!!

  5

  Biorę się do działania!!!! Puszczę początek nagrania dzieciom 8 i 12 l -niech posłuchają;)

 15. do dzieła

  5

  Kurs odsłuchany ponownie,tym razem do końca. Dziekuję za cenne jak zwykle wskazówki

 16. Wartościowe wskazówki

  5

  Działanie jest najważniejsze i bycie w zgodzie ze sobą. Dziękuję bardzo

 17. Opinia Agnieszka Kowalska- wirtualna asystentka pracownikzpasja.pl

  5

  Bardzo inspirujące wystąpienie, z którego główną lekcją jest działanie! Motywacja jest ważna, ale bez działania nie ma sensu. 😉

 18. działaj / motywuj się / działaj...

  5

  Marzenia są najważniejsze! Na nowo marzę po obejrzeniu materiału 🙂

 19. OGROMNY SZACUNEK

  5

  Wspaniale powiedziane, ja jestem na poczatku drogi…Ale To co uslyszalam jest mega motywujace i bede uczyc sie i dzialac:!!
  dziekuje

 20. Pozytywne zaskoczenie

  5

  Prosto i na temat. Oczywiste informacje, a jednak często niestosowane.

 21. Pomocna dłoń jest na końcu Twojej ręki!

  5

  Kamila opowiedziała o swojej drodze… Pewne fragmenty były mi bliskie, inne różne, a jeszcze kolejne analogiczne. Warto usłyszeć. Wyciągnąć lekcje. Odświeżyć wiedzę. I wdrożyć. Bo nawet, jak się wie, a nie wdraża, to tak, jakby się nie wiedziało, co słusznie podkreśla Kamila :).

 22. Może być

  3

  Kamila promuje się niesłychanie dobrze !
  Wie co powiedzieć, kiedy i jak ! Jak słucham Kamilę to mam zawsze uczycie ze siebie strasznie „ uwielbia „ nie uważam ze zostało coś nowego powiedzianego w tym kursie !

  • Pani Aniu, wystąpienia gościnne mają to do siebie, że są stosunkowo krótkie. Nie ma możliwości zgłębienia tematu. Zamysłem było raczej wskazanie kierunku i przyjmujemy, że dla Pani było to za mało. Wiele zależy od etapu w jakim się aktualnie znajdujemy. Przed zakupem, w razie wątpliwości zachęcam do kontaktu z Biurem Obsługi Ulubionego Klienta. Dziewczyny służą wsparciem w zakresie dobrania właściwych produktów.
   Pozdrawiam
   Anna Górka
   customer care manager

ZAMÓW KURS
 • 279.00 na 365 dni
 • 365 Days
3200Studentów bierze udział

Zmień walutę: