Przeczytaj proszę poniższe – jeżeli:

 • Samodzielnie prowadzisz biznes i planujesz zbudować zespół i rozwijać swoją firmę.

 • Jesteś przedsiębiorcą, masz zespół i nim zarządzasz.

 • Jesteś managerem lub liderem bądź przygotowujesz się do tej roli i chcesz zwiększyć swoje kompetencje.

To czytaj dalej…

Pomyśl – jak by to było, gdyby Twój zespół był skuteczny i samodzielny, dzięki któremu:

 

 • osiągniesz większy biznesowy sukces,

 • znajdziesz czas na rozwijanie swojej firmy,

 • podniesiesz jakość usług lub produktów,

 • zyskasz czas na wakacje, relaks i dla bliskich,

 • poprawisz status finansowy swojej firmy, swój i pracowników,

 • zaczniesz spełniać marzenia,

 • zdobędziesz przewagę nad konkurencją.

ODKRYJ SKUTECZNE SPOSOBY ZARZĄDZANIA
I ZASADY BUDOWANIA ZESPOŁU,
KTÓRY PRĘŻNIE DZIAŁA TAKŻE POD TWOJĄ NIEOBECNOŚĆ.

 

 • Pracujesz od rana do nocy po kilkanaście godzin?

 • Masz zatrudnionych ludzi, ale i tak wszystko jest na Twojej głowie?

 • Tworząc zespół, wydawało Ci się, że zyskasz więcej wolnego czasu? W rzeczywistości masz go mniej, bo pilnujesz, aby pracownicy dobrze zrobili to, co do nich należy?

 • Nie wiesz, jak egzekwować realizację zaplanowanych działań i dążenie do wyznaczonych celów?

 • Zastanawiasz się, jak motywować pracowników, by praca dawała im satysfakcję?

 • Chcesz stworzyć w firmie atmosferę, która sprzyja realizacji planów i wychodzeniu z inicjatywą?

 • Marzysz o tym, aby spać spokojnie?

 • Chcesz, by każda godzina spędzona w pracy była wykorzystana maksymalnie efektywnie?

Jeżeli tak, to czytaj dalej!
To może być najważniejszy tekst, jaki przeczytasz w tym roku!

 

Wciąż niewielu jest przedsiębiorców bądź liderów, którzy wraz z zespołem osiągają sukcesy i wszystkie cele. W nielicznych firmach ludzie wiedzą, co mają robić, i robią to na swoje 100%.

Odpowiedz mi szczerze: Czy wyobrażasz sobie, że możesz iść teraz nawet na dwutygodniowy urlop? Taki z prawdziwego zdarzenia! Bez dostępu do komputera czy telefonu? Bez obaw, że nie będziesz mieć do czego wracać?


Zrób tak, aby móc sobie na to wszystko pozwolić!

 

Zdajesz sobie sprawę z tego, że większość szefów firm lub zespołów nie może pochwalić się dobrym snem lub wakacjami?

Jak wynika z badań, ponad połowa właścicieli firm nie korzysta z kilkunastodniowych urlopów. Najczęściej wypoczywają ok. 3 dni, a o sukcesie można mówić, jeśli jest to 7 dni. Czy wiesz, że niemal wszyscy, jadąc odpocząć, biorą ze sobą laptop? Chcą połączyć odpoczynek z zarządzaniem biznesem. Przyznasz, że to brzmi przerażająco…

 

To nie jest żart!

Nie chcę Cię straszyć. Takie są realia.

Jeśli to czytasz, to pewnie je znasz i być może tego doświadczasz.

Weźmiesz dziś sprawy w swoje ręce?

Chcesz konkretnej zmiany?

Chcesz zbudować skuteczny zespół?

Chcesz rozpocząć ten kurs online?

>> KLIKNIJ I ZAMÓW <<

 

A jeśli chcesz się najpierw dowiedzieć więcej o kursie, to CZYTAJ DALEJ…

 

Brak urlopów, problemy ze snem, przemęczenie, praca ponad normę – to są problemy, które najczęściej mają osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Jednak coraz częściej, szczególnie gdy rosną plany sprzedażowe, dotyczą one także menedżerów czy liderów.

Rozwiązaniem tych bolączek ma być zespół współpracowników. W praktyce okazuje się, że budowanie zespołu i zarządzanie pracownikami przysparza dodatkowych problemów. Mało tego – nie uwalnia ani naszego czasu, ani nas od zadań, których nie powinniśmy robić.

Skoro jednak czytasz te słowa, to wierzę, że jesteś osobą świadomą tego, że będąc szefem, liderem czy menedżerem, możesz:

A to wszystko, gdy będziesz rozwijać i prowadzić swój biznes efektywnie.

Tylko jak to zrobić?

Niestety, nadal zbyt mała liczba osób decyduje się skorzystać z pomocy innych. Ludzie nie wdrażają sprawdzonych już rozwiązań.

W ankiecie, którą przeprowadzałam na temat pracy z zespołem w odpowiedziach przedsiębiorcy podzielili się obawami, które sprawiają, że nie budują skutecznych zespołów. Oto najczęstsze z nich:

 1. Działam samodzielnie kilkanaście godzin na dobę. Nikogo nie zatrudniam, bo boję się, że nie będzie mnie stać na pracownika.

 2. Nie mam czasu dla siebie i rodziny. Większość rzeczy robię samodzielnie. Zespół, inni ludzie nie zrobią tak dobrze jak ja tego co trzeba.

 3. Nie mam kogo przyjąć do pracy. Brakuje odpowiednich osób. Mają za niskie kompetencje lub zwalniają się za szybko. Są i tacy z wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi, którym trzeba palcem pokazywać, co mają robić.

Teraz zapytam Cię o plany na rozwój Twojej firmy. Zamknij oczy i powiedz mi, co widzisz.

Gdzie planujesz być ze swoją firmą za pięć lat?

Może mimowolnie widzisz większą ilość pracy w ciągu tych kilku lat?

Czy widzisz siebie jako człowieka, który rezygnuje z kolejnego wolnego weekendu na rzecz dodatkowego zlecenia?

A może widzisz swoją skrzynkę e-mail zawaloną korespondencją od klientów? Ludzie kupili Twój produkt w skali, o jakiej Ci się nie śniło? Zamiast cieszyć się – zastanawiasz się, jak się z tego odkopać?

A może widzisz kolejne kłótnie w związku na temat wolnego czasu?

A dzieci?

Przyjaciele?

Masz dla nich czas?

Tylko dla nich…?

Nie wspominam już nawet o Tobie. Twoim odpoczynku, uprawianiu sportu, o zdrowej diecie czy chociażby spokojnym śnie…

…odpowiedz sobie szczerze…

Czy w Twojej wyobraźni był zespół, który razem z Tobą współtworzy firmę? Który gra do tej samej bramki? Ma te same lub podobne wartości? W którym każdy realizuje swój indywidualny potencjał, realizując misję firmy? Była radość i energia na Twej twarzy? Uczucie spokoju i pewności?

Śmiem przypuszczać, że nie. Raczej w Twojej wyobraźni pojawiła się pierwsza wizja.

Znam to. Też przez to przechodziłam.

W moim życiu przyszedł czas, kiedy przestałam się godzić z ponurą wizją osoby przemęczonej pracą i uciemiężonej. Osoby, która jest szefem, sprzedawcą, działem obsługi klienta, marketingowcem, grafikiem, analitykiem itp. jednocześnie.

Wcześniej słyszałam wielokrotnie:

Człowiek tak naprawdę nigdy nie ma wolnego, ponieważ o wszystko, co dzieje się w firmie, musi zadbać osobiście.

Nie zgadzam się z tym!

Załóżmy, że…

…masz swoją działalność gospodarczą, jesteś specjalistą i świadczysz usługi. Czy jesteś w stanie pracować 14 godzin na dobę i ciągle realizować usługi na wysokim poziomie? Czy jednocześnie będziesz mieć czas dla siebie, rodziny i przyjaciół?

Przyjmijmy, że otwierasz niewielki salon kosmetyczny. Z każdym dniem zyskujesz coraz więcej klientów. Pracujesz również na etacie. Przez kilka miesięcy salon kosmetyczny to praca dodatkowa, popołudniami. Dość szybko zauważasz, że klientki wracają i polecają Cię. Odchodzisz z dotychczasowej pracy. Twój gabinet jest już czynny od 10.00 do 18.00.

Nie mija rok. Masz codziennie zapytania telefoniczne i na Facebooku o wolny termin i… nawet nie masz czasu na nie odpowiedzieć. Jesteś świetną specjalistką w branży kosmetycznej. Dodatkowo Twój gabinet – jako jeden z nielicznych – spełnia najnowsze oczekiwania klientów. Decydujesz się na pracę w godzinach od 7.00 do 21.00. Masz gabinet przy domu, więc planujesz gotować czy prać z doskoku.

Długo tak nie wytrzymasz.

Zastanów się przez chwilę, jak ta sytuacja wpłynęłaby na Ciebie? Czy Twoje usługi ciągle byłyby na takim samym, wysokim poziomie? Jak ta sytuacja wpłynęłaby na Twoją rodzinę i – być może – związek?

Nie wiem jak Ty, ale ja zdecydowanie nie chciałabym znaleźć się w takim położeniu. Nie wyobrażam sobie na dłuższą metę nie widzieć się z najbliższymi, gdy oni wrócą z pracy czy ze szkoły. Nie mogłabym też pozwolić na to, aby jakość mojej pracy ucierpiała z powodu zmęczenia i znużenia. Nie wyobrażam sobie czasu bez wakacji ani wolnych weekendów! Zaniedbanie relacji z rodziną i przyjaciółmi też nie wchodzi w grę. A dom? Miałabym go traktować tylko jako noclegownię?

Możesz mnie teraz zapytać:

Kamila, skąd ta historia przyszła Ci do głowy?

Wspomniałam Ci, że wysłałam do mojej społeczności ankietę. Pytałam o różne kwestie związane z zarządzaniem zespołem i firmą. Otrzymałam mnóstwo odpowiedzi i historii, m.in. takich ja ta przytoczona powyżej. Podjęłam się czasochłonnej i dogłębnej analizy.Okazuje się, że mimo różnych branż, biznesów, etapów rozwoju działalności lub kariery mamy podobne problemy.

Osoby, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą boją się zaprosić pierwszą osobę do swojego zespołu. Nie wiedzą czy to już jest ten czas, czy wystarczy im na wypłaty, czy znajdą obowiązki oraz odpowiedniego kandydata do ich wypełniania.

Trudności mają także Ci, którzy już jakiś zespół mają. Zobacz poniżej, jakie wyzwania pojawiają się przed nimi. Zastanów się, czy dotyczą również Ciebie i Twojej pracy:

 1. Nie potrafisz egzekwować od innych realizacji zaplanowanych działań i wyznaczonych celów. Odnosisz wrażenie, że nie wszyscy Cię szanują.

 2. Zatrudniasz niewłaściwe osoby w zespole.

 3. Nie umiesz delegować zadań, a pracownicy stosują coraz lepsze wymówki.

 4. Nie wiesz, jak motywować zespół i co zrobić, aby nie było częstych zmian kadrowych.

 5. Nie potrafisz udzielać informacji zwrotnej.

 6. W Twoim zespole brakuje odpowiedniej atmosfery, a relacje są kiepskie.

 7. Pracują z Tobą ludzie, którzy nie realizują się w tym miejscu. „Trzymasz” ich z litości. Najczęściej znacie się prywatnie, jesteście rodziną lub te osoby mają trudną sytuację życiową.

 8. Twoja firma nie ma płynności finansowej. Brakuje Ci na regularne wypłaty dla zatrudnionych osób.

 9. Problemy kadrowe, administracyjne, formalne, prawne związane z zatrudnieniem skutecznie blokują Cię przed zorganizowaniem rekrutacji.

 10. Zmorą są dla Ciebie rozmowy z pracownikami, w których proszą oni o podwyżkę. Nie wiesz, jak je przeprowadzić.

Te zmartwienia przeważnie dotyczą:

 • właścicieli firm

 • osób prowadzących działalność gospodarczą

 • liderów projektów

 • kierowników lub menedżerów

 • osób działających w marketingu sieciowym

Jak widzisz, niezależnie od stanowiska, roli, struktury zarządzanie zespołem to nie lada wyczyn. Z pewnością jest to proces, który wymaga dużego zaangażowania. Na pewno na początku musisz poświęcić swój czas. To wszystko jest niezbędne, jeżeli chcesz ruszyć z miejsca i osiągać to, co zaplanujesz. Gdy zaczniesz wyprzedzać konkurencję, będziesz mieć czas na to, aby cieszyć się życiem.

Dlatego też kiedyś zdecydowałam się na zmiany. Po latach wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Dzisiaj chcę do niej zachęcić także Ciebie.

>> Wchodzę na pokład kursu online “Zbuduj skuteczny zespół” >>

Być może zadajesz sobie teraz pytanie, kim w ogóle jestem i dlaczego daję sobie prawo, by uczyć Cię budowania zespołu?

 

Nazywam się Kamila Rowińska.

Jestem autorką i współautorką ośmiu książek z dziedziny rozwoju osobistego i biznesu. Najbardziej poczytne z nich to bestsellery: Kobieta NiezależnaAsertywna i spełniona czy Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale.

Od 2010 r. prowadzę firmę szkoleniową Rowińska Business Coaching. Zatrudniam kilkanaście osób, którymi zarządzam zdalnie.

Wcześniej, współpracując ze szwedzką firmą kosmetyczną, zbudowałam zespół sprzedażowy, który składał się z 3500 osób, i zarządzałam nim przez 13 lat. Od blisko 10 lat przeprowadzam stacjonarne szkolenia otwarte. Każdego roku bierze w nich udział blisko 7000 osób. Drugie tyle uczestniczy w moich kursach online.

 

Uczę innych w jaki sposób:

Moja firma odnotowuje milionowe przychody. Dzięki temu mogę również realizować się w roli darczyńcy i inwestora.

Współpracuję jako mentor z początkującymi i doświadczonymi przedsiębiorcami. Pomagam im ustalać strategię działania, wychodzić z długów – przykładem jest Marcin Kokoszka, który zwrócił się do mnie o pomoc w momencie, gdy miał ponad milionowe zadłużenie. Pokazuję kierunki i sposoby działania mogące wynieść biznes na wyższy poziom – tu za przykład może posłużyć firma Pako Lorente.

Dotychczas zainspirowałam tysiące osób do tego, aby rozpoczęły swój biznes, realizowały swój potencjał i stały się stabilne finansowo. Współpracę nawiązuję głównie z menedżerami i prezesami firm. Osoby te cenią we mnie profesjonalizm, dyskrecję oraz determinację.

Biznes wbrew pozorom nie wypełnia w 100% mojego życia. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Uprawiam sport, spotykam się z przyjaciółmi, podróżuję, rozwijam swoje pasje, mam 3 koty i psa.

To wszystko jest możliwe dlatego,
że zbudowałam zgrany i skuteczny zespół.

Zespół wspiera mnie w realizacji moich marzeń, ja zaś wspieram jego członków w tym, aby wykorzystywali swój potencjał. A w biurze bywam zaledwie dwa razy do roku!

>> Kurs online Zbuduj skuteczny zespół jest dla mnie. Wchodzę na jego pokład >>

Jak to się wszystko zaczęło?

Odkąd pamiętam, od najmłodszych lat, chciałam mieć firmę, być na swoim, być samozatrudniona. Zaczęłam jako nastolatka, gdy tylko stało się to możliwe. Nikt mnie nigdy nie uczył, jak to robić, jak budować firmę i zespół. Zaczynając, żyłam w przeświadczeniu, w jakim żyje większość początkujących przedsiębiorców – że zatrudnienie kogokolwiek będzie kosztowne.

Wierzyłam, że sama sobie poradzę. Wydawało mi się, że ktoś inny będzie mniej zaangażowany. Będzie tę samą rzecz robił gorzej ode mnie. W efekcie bardzo długo (ZA DŁUGO!) pracowałam bez asystentki. Na tym etapie studiowałam już zarządzanie. Jednak była to tylko teoria i nie wiedziałam, jak tę wiedzę wdrażać w praktyce.

To był czas unikania.

Kiedy rozpoczęłam współpracę ze szwedzkim koncernem kosmetycznym, mogłam albo sprzedawać, albo budować zespół. Interesował mnie tylko sukces. Wiedziałam, że aby go odnieść, będę musiała zbudować skuteczny zespół sprzedażowy. To był koniec lat 90. ubiegłego wieku.

Czasy, kiedy nie doświadczało się takiego zalewu różnych, czasem sprzecznych informacji. Teorie i strategie, w jaki sposób ten zespół budować, nie były powszechnie dostępne.

Wiedziałam, jakie wyniki mnie interesują.

Wiedziałam też, jak chcę pracować.

Wiedziałam, ile czasu planuję poświęcić na pracę, ile na doskonalenie siebie, na odpoczynek i dla rodziny.

Wiedziałam, że nie chcę być kolejnym utyranym przedsiębiorcą i kolejnym utyranym liderem.

Zaczęłam chodzić na szkolenia z budowania zespołu. Powoli uczyłam się tego, w jaki sposób to robić. Nie była to prosta droga. Popełniłam chyba wszystkie błędy początkującego szefa. Zapraszałam do zespołu ludzi, których chciałam „zbawić”. Uważałam, że pomogę im w życiu, dając możliwość pracy. Zaczynając z nimi współpracę, nie patrzyłam na ich kompetencje ani na to, czy się nadają do grupy.

To byli ludzie, którzy chcieli. Chcieli zarabiać pieniądze, bo mieli trudną sytuację w życiu. Tylko same chęci nie były wystarczające. Brakowało zaangażowania, kompetencji. Dla mnie był to czas, kiedy ja bardzo się starałam – za dwoje. To był czas wymęczający, wypalający mnie.

To był czas spalania.

Z biegiem czasu nauczyłam się to wypośrodkowywać.

Szukałam ludzi do współpracy, którzy chcą i mogą pracować. Ciągle ważniejsza dla mnie była postawa niż kompetencje. Byłam nadal przekonana, że mogę ludzi wszystkiego nauczyć.

Bałam się sięgać po współpracowników z „górnej półki kompetencyjnej”, ekspertów, specjalistów. Myślałam, że nie mogę im nic atrakcyjnego zaproponować. To był okres, kiedy inwestowałam w ludzi głównie swój czas, ale też pieniądze, aby ich uczyć.

To był czas uczenia i kreowania liderów.

Zrozumiałam, że muszę wybierać ludzi, którzy chcą, mogą i potrafią.

Nadal inwestowałam we współpracowników, uczyłam ich nowych rzeczy, ale odważyłam się sięgać po ekspertów. Kiedy określiłam misję firmy, wartości, kodeks honorowy, jasne zasady współpracy i nauczyłam się rozstawać z ludźmi, wtedy…

…mój zespół zaczął rosnąć w siłę!

To wszystko doprowadziło mnie do zbudowania zespołu sprzedażowego składającego się z 3500 osób. Zaangażowanie współpracowników, wyniki sprzedażowe, dyscyplina i samodzielność pozwoliły mi osiągnąć jeden z największych sukcesów w tej firmie w Europie Centralnej i Zachodniej. Czerpię z tego tytułu zyski do dziś.

Zdecydowałam się zmienić ścieżkę kariery.

Otworzyłam firmę szkoleniową, którą obecnie prowadzę. Stanęłam przed nowym wyzwaniem, jakim było zbudowanie zespołu RBC. Ze względu na moje różne miejsca zamieszkania, firma RBC od momentu powstania do dzisiaj zarządzana jest w sposób zdalny. Początkowo na linii Warszawa–Gliwice, potem Bruksela–Gliwice, Gdynia–Gliwice i ponownie Bruksela–Gliwice. Stosując zasady, których uczę, zbudowałam zespół ludzi odpowiedzialnych, zaangażowanych, proaktywnych, samodzielnych i nastawionych na ciągły rozwój.

To JEST czas delegowania i rozwoju.

Jak widzisz, za mną wiele lat pracy i szukania najlepszego rozwiązania. Przeszłam cztery etapy budowania skutecznego zespołu. Dzięki temu wiem, że w zarządzaniu firmą lub grupą ludzi chodzi o:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ


Odpowiedzialność
 za produkty, usługi, wyniki firmy.

A także odpowiedzialność za siebie, swoją rodzinę i za ludzi, których zaprosisz do współpracy.

Dlatego decyzje, które podejmujesz każdego dnia, nawet te najmniejsze, mają wpływ na wszystko. Ich konsekwencje mogą dotyczyć wielu osób, nie tylko Ciebie. Zdajesz sobie sprawę z tego, że zespół jest Ci potrzebny?

Zespół jest niezbędny, jeśli myślisz o rozwoju, o tym, aby dojść dalej. Zauważ, że w pojedynkę działasz po mistrzowsku. Pracujesz najlepiej, jak potrafisz w ramach swoich kompetencji, angażując swój czas.

Mam nadzieję, że dostrzegasz już, że nie jesteś w stanie robić wszystkiego. Nie możesz znać się na wszystkim i utrzymywać ciągle najwyższą jakość. Tylko pracując z zespołem, zdołasz najlepiej wykorzystać swoje talenty.

W tym wszystkim jest tylko jeden duży problem…

Możesz zdać się na swoją intuicję i dotychczasowe doświadczenie. Możesz czytać, chodzić na kursy i szkolenia. Mnogość strategii, technik, teorii zarządzania, systemów motywacyjnych przysparza niejednego o ból głowy. Kto by na to wszystko znalazł czas? Kto chce się bawić w analizy, próby, testy?

Stać Cię na to, by tracić kolejne tygodnie i miesiące ze swojego życia i z życia firmy?

Stać Cię, by metodą prób i błędów szukać optymalnych rozwiązań?

Umówmy się – dla większości osób wygospodarowanie choćby godziny dziennie na przeczytanie książki czy pójście na siłownię graniczy z cudem. Podobnie będzie i w tym przypadku.

Pokażę Ci, jak zbudować skuteczny zespół.

>> Wchodzę w to. Kupuję kurs online Zbuduj skuteczny zespół >>

O tym opowiem Ci za chwilę. Wspomniałam już dwukrotnie o ankiecie. Wiedz, że wysłałam ją do losowo wybranych osób. Trafiła nie tylko do szefów i właścicieli firm czy osób na stanowiskach kierowniczych. Wypełniali ją również pracownicy, najczęściej etatowi, którzy są częścią zespołu. Mają szefa, kierownika lub lidera. Uwierz mi, ich perspektywa jest bardzo ciekawa!

Szczerze zastanów się, czy te opinie ktoś mógłby wyrazić o Tobie:

 1. Słaba komunikacja z szefem.

 2. Brak narad, informacji zwrotnej. Stosowanie przez przełożonego ogólników. Szef nie ma czasu na rozmowę z pracownikiem.

 3. Brak sprecyzowanego zakresu obowiązków. Nie jest jasno sformułowane, kto i za co odpowiada i z czego będzie rozliczany.

 4. Przełożony z góry narzuca swoją opinię, swój sposób działania i myślenia. Nie przyjmuje do wiadomości, że można coś widzieć inaczej.

 5. Brak systematyczności i konsekwencji.

 6. Brak przepływu informacji w zespole. Jeśli przełożony zmieni plany, to nie informuje o tym pozostałych.

 7. Nadmierna emocjonalność. Zdarza się, że szef trzaska drzwiami, krzyczy, nie panuje nad swoimi emocjami. Często też zmienia zdanie i zasady. Dochodzi do tego, że pracownicy odczuwają stres i strach. Ludzie boją się popełniać błędy, bo mogą zostać zwolnieni.

 8. Zlecanie za dużej liczby zadań naraz. Trudno ustalać priorytety, bo wszystko jest ważne, pilne i najczęściej „na wczoraj”.

 9. Szef jest bardzo często nieobecny. Ma w zwyczaju delegować bez zapowiedzi również swoje zadania. Nic go nie obchodzi, bywa stronniczy i nie wykazuje zrozumienia.

Jestem przekonana, że znasz to z własnego doświadczenia.

A może ktoś z Twoich bliskich bądź znajomych opowiadał Ci, że tak właśnie ma w pracy?

Niestety, tak wyglądają realia w znakomitej większości zespołów. Próba znalezienia dream teamu z prawdziwego zdarzenia jest niczym szukanie igły w stogu siana.

Myślisz, że to fikcja?

Możesz teraz pomyśleć:

Dream team nie istnieje, to fikcja. Finalnie zawsze kończy się na dobrych chęciach. Cokolwiek by robić, budowanie swojego zespołu wychodzi jak zawsze.

Masz prawo tak myśleć. W najbliższym otoczeniu trudno Ci będzie znaleźć tak zgrany zespół. Miejsce, w którym ludzie mają wspólny cel. Tworzą zdrowe relacje między sobą. Są dla siebie wsparciem, działają proaktywnie i odpowiedzialnie.

Widzę, jak wiele osób się zapracowuje. Harują kilkanaście godzin na dobę, rezygnują z urlopów, niektórzy nawet z posiadania rodziny.

Widzę, jak wiele firm wiecznie szuka pracowników do swoich zespołów. Ci, którzy przychodzą, szybko rezygnują.

Widzę, ile pieniędzy jest marnowanych na ciągłe rekrutacje.

Widzę, jak dużo osób – i jak szybko – czuje wypalenie i brak motywacji do pracy.

Widzę też, jak często już bardzo młodych ludzi zżera stres, mają oni problemy ze snem i zdrowiem.

Presja wyników osiąganych przez zespół staje się nie do zniesienia.

U wszystkich tych osób ciągle króluje słowo KIEDYŚ

Kiedyś się wyśpię – gdy zatrudnię pracowników.

Kiedyś oddeleguję obowiązki – kiedy do pracy przyjdzie w końcu odpowiedzialna osoba.

Kiedyś znajdę czas na sport. Na basen, siłownię, kino czy dobrą lekturę – gdy nie będę nadrabiać wyników za mój zespół.

Kiedyś będzie mnie stać na więcej rzeczy, w tym na spełnianie marzeń.

To KIEDYŚ nigdy nie nadchodzi…

Wiesz dlaczego?

Dlatego, że jak powiedział Albert Einstein:

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

…jak to mówią, do tanga trzeba dwojga.

Napisałam wyżej o tym, jak lata temu zaczynałam współpracę w marketingu sieciowym. Stanęłam wówczas przed dylematami związanymi z budowaniem efektywnego zespołu. Jedną z najważniejszych lekcji odrobiłam na samym początku. Zapytałam dokładnie o możliwości, jakie daje firma. O możliwe zarobki, awanse w ramach struktur.

Dowiedziałam się wówczas, że osiągnę swój ambitny cel, jeśli skupię się najbardziej na budowaniu zespołu sprzedawców. Poznałam ludzi, którzy w tym obszarze odnieśli sukces. Utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to do zrobienia. To była połowa sukcesu! Odważne określenie tego, gdzie chcę się znaleźć w perspektywie kilku lat. A także jak chcę rozwijać siebie i – wkrótce – moich współpracowników.

Wyznaczyłam kierunek mojej drogi. Pozostało mi znaleźć skuteczne rozwiązanie w tej sytuacji. Postanowiłam wypracować metody zarządzania zespołem, dzięki którym będę miała czas dla siebie. Kluczowe były też wyniki. Chciałam móc spać spokojnie. Ludzie współpracujący ze mną mieli poczuć dostatek i spełnienie.

Jak już czytałaś wcześniej, był to proces, który trwał miesiącami i latami. Finalnie zbudowałam zespół składający się z 3500 osób, głównie kobiet. Razem osiągaliśmy przez wiele lat najlepsze wyniki sprzedażowe. Awansowaliśmy w ramach struktury – czasem jeden po drugim. Mieliśmy ogromną radość z wykonywanej pracy, a znaczna część z nas mogła pochwalić się świetnymi zarobkami.

Jeżeli obserwujesz mnie przynajmniej od kilku tygodni, to prawdopodobnie zauważyłaś, jak często mówię o zespole RBC. Zespół powstał po tym, jak po 13 latach zakończyłam współpracę ze szwedzkim koncernem i otworzyłam swoją firmę szkoleniową.

To, czego nauczyłam się przez kilkanaście lat, od razu wcieliłam w życie w swojej firmie. Istnienie zespołu RBC jest dowodem na to, że można stworzyć skuteczną grupę współpracowników. Może ona działać na 100% swoich możliwości nawet wtedy, kiedy nie ma przy niej szefa. Bądźmy szczerzy. Jeśli myślisz:

 • by piąć się po szczeblach kariery;

 • by realizować coraz to ambitniejsze i lepiej płatne projekty;

 • o rozwoju swojej firmy, to prędzej czy później zmierzysz się z koniecznością zbudowania zespołu.

Czy stać Cię na to „później”?

Czy stać Cię na to, aby o kolejny rok przesunąć realizację swoich planów, marzeń i osiągnięcie celów biznesowych?

Czy stać Cię na to, aby kolejny rok z rzędu oglądać plecy swojej konkurencji?

Czy masz tyle sił w sobie, by nadal uczestniczyć w wyścigu szczurów i bez większego sensu przeć do przodu?

A co, jeśli Ci się noga powinie? Jeśli nagle zachorujesz?

Czy Twój zespół lub Twoja firma poradzą sobie bez Ciebie?

Myślę, że wiesz, o co mi chodzi.

Niby dajesz radę tak jak jest teraz.

W głębi serca jednak czujesz, że to działania doraźne, na krótką metę.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że przed Tobą kolejny krok, który będzie wymagał odważnej decyzji. Albo… …spowoduje wzrost Twojej frustracji i zmęczenia.

Chyba nie po to jesteś na tym stanowisku?

Nie po to zakładałaś firmę?

Nie marnuj kolejnego roku!

Zdobądź przewagę i wykorzystaj lepiej kolejny rok!

Mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu zespołu. Prowadzę szkolenie stacjonarne Zespół marzeń. Postanowiłam znaleźć rozwiązanie, które pozwoli szerszemu gronu odbiorców zbudować wymarzony team w pracy. Wiedziałam, że pomysł ten musi spełniać poniższe kryteria:

 1. Musi być prosty, jasny, zrozumiały.

 2. Powinien mieć uczciwą cenę, akceptowalną zarówno dla osób z kadry zarządzającej, jak i dla właścicieli firm.

 3. Koniecznie musi być konkretny, zwięzły i podawać tylko sprawdzone i działające taktyki!

 4. Musi być łatwy do wdrożenia.

 5. Musi zawierać kluczowe zagadnienia, po których wdrożeniu lider bardzo szybko zobaczy właściwe efekty.

Tak powstał:

KURS ONLINE Zbuduj skuteczny zespół

Ryba psuje się od głowy. Tak samo organizacje psują się od zarządu, od liderów, od osób na najwyższych stanowiskach, o największej odpowiedzialności. To, co dzieje się na górze, przekłada się na to, co dzieje się na dole organizacji. Dlatego budowanie efektywnego zespołu marzeń zaczniesz w tym kursie od siebie. Przy jego tworzeniu wzięłam pod uwagę teorię i całe moje doświadczenie w budowaniu niesamowicie skutecznych zespołów.

>> Wchodzę na pokład kursu online “Zbuduj skuteczny zespół” >>

 

W kursie razem ze mną występuje Katarzyna Bieleniewicz, certyfikowany trener Instytutu Gallupa oraz Aleksandrę Frątczak-Biś, osobista stylistka, trener wizerunku.

Dlaczego o talentach Gallupa rozmawiam z Katarzyną Bieleniewicz?

Katarzyna jest certyfikowanym trenerem Instytutu Gallupa. Ma rozległą wiedzę w zakresie talentów Gallupa, o które ja opieram budowanie zespołu. Poznając swoje talenty dowiesz się, jakie masz ograniczenia i mocne strony. To samo mogą zrobić członkowie Twojego zespołu. Aby pracować efektywnie, nie wystarczy dobierać się na zasadzie twardych kompetencji i umiejętności. Weź pod uwagę talenty wszystkich członków zespołu. Stwórz mapę talentów zespołu. Dowiedz się, kogo potrzebujesz – czy szukasz kogoś o talentach strategicznych, relacyjnych, wykonawczych, czy wywierających wpływ. W kursie Zbuduj skuteczny zespół przybliżamy Ci ten obszar.

Dlaczego o wizerunku lidera rozmawiam z Aleksandrą Frątczak-Biś?

Ponieważ, czy tego chcesz czy nie, ludzie postrzegają Cię przez kod ubioru, który stosujesz. Ty w konkretnym ubraniu, konkretnych fasonach, wzorach i kolorach wysyłasz pierwszy komunikat. Twój wygląd ma moc i mówi. Czy mówi to, co chcesz o sobie przekazać?

Czy ludzie odbierają Cię tak, jak Ci się wydaje?

Jeśli myślisz poważnie o byciu skutecznym liderem, to musisz zacząć od swojego wizerunku. Aleksandra, osobista stylistka, pokaże Ci, jak sprawiać dobre pierwsze wrażenie. Ważna jest spójność ubioru z tym, co chcesz przekazać, co mówisz i robisz.

Co zawiera KURS ONLINE ZBUDUJ SKUTECZNY ZESPÓŁ?

Znajdziesz w nim wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć budować swój skuteczny zespół.

Przekazywana przeze mnie wiedza jest uniwersalna. Omawiane w trakcie kursu elementy możesz wdrożyć, przyjmując już pierwszą osobę do zespołu. Sprawdzą się również wśród teamu współpracowników, z którym aktualnie działasz.

Kurs online jest odpowiedzią na potrzeby szefów, liderów, menedżerów i kierowników. Podzieliłam go na 7 modułów. Łącznie masz do dyspozycji 40 nagrań wideo, które trwają niespełna 9,5 godzinz napisami dla niesłyszących! Same nagrania to nie wszystko.

Aby Twoja nauka była skuteczniejsza, dodatkowo otrzymujesz:

 • zeszyt ćwiczeń dla lepszego utrwalenia materiału;

 • e-booki z transkrypcjami w formacie PDF, czyli zapis tekstowy tego, o czym mówię w nagraniach;

 • pliki audio w formacie MP3, których możesz słuchać w dowolnym momencie. Pliki w formatach PDF i MP3 możesz pobrać na swój komputer.

Wracaj do nich i korzystaj z nich w dowolnym czasie!

Pliki w formatach PDF i MP3 możesz pobrać na swój komputer. Wracaj do nich i korzystaj z nich w dowolnym czasie!

W ramach kursu online Zbuduj skuteczny zespół omawiam z przykładami następujące zagadnienia:

MODUŁ I – BYĆ LIDEREM

 • Kogo potrzebujesz w firmie i kiedy przychodzi czas na zatrudnienie pierwszej osoby?

 • Jaki warunek jest niezbędny do tego, aby ludzie chcieli za Tobą podążać

 • Jakie cechy powinien mieć lider? Czy je masz?

 • Za co darzymy lidera zaufaniem? Dlaczego ludzie mają Cię wybrać i kilka lat swojej kariery poświęcić Tobie?

 • W jaki sposób masz wymagać od swoich pracowników i dlaczego?

MODUŁ II – REKRUTUJ MĄDRZE

 • Dlaczego właściwa rekrutacja jest kluczowa i niejednokrotnie stanowi o sukcesach firmy?

 • W jaki sposób zbudować profil idealnego kandydata i napisać dobre ogłoszenie o pracę?

 • Jak wybrać odpowiedniego osobę na rozmowę rekrutacyjną, na co zwrócić uwagę?

 • Jakie etapy rekrutacji przygotować i jak wyłonić tych z największym potencjałem?

 • W jaki sposób określić swoje potrzeby i wyznaczyć obowiązki pracownikowi?

MODUŁ III – WIZERUNEK LIDERA – Moduł z ekspertem

 • Najczęstsze błędy wizerunkowe lidera. Jak się ich wystrzegać i dlaczego jest to bardzo ważne w budowaniu efektywnego zespołu?

 • Jakie komunikaty wysyłasz do otoczenia swoim wyglądem? Jak zbudować profesjonalny wizerunek lidera i szefa?

 • Jak Twój wizerunek wpływa na cele, które masz do osiągnięcia?

 • Dress code lidera, czyli znaczenie fasonów, materiałów i symbolika kolorów w zarządzaniu zespołem.

MODUŁ IV – TALENT I CO DALEJ? – Moduł z ekspertem

 • Talenty Gallupa – czym są, po co je badać i jak mogą pomóc Ci zbudować zespół marzeń?

 • Co motywuje Twoich pracowników?

 • Jak dobierać pracowników i współpracowników pod względem talentów?

MODUŁ V – TRZY FILARY FIRMY

 • Ustal misję i wartości firmy – dowiedz się, dlaczego jest to kluczowe.

 • Kodeks honorowy – stwórz go i zobacz, co dzięki niemu zyskasz.

MODUŁ VI – NARZĘDZIA MENEDŻERA

 • Po co i w jaki sposób wygłaszać exposé menedżera?

 • Czy należy określać w zespole standardy?

 • Jak przeprowadzać narady zespołowe?

 • Jak szkolić zespół i inwestować w ludzi pieniądze? A co, jeśli wyszkoleni pracownicy odejdą?

 • Czym jest coaching kompetencyjny?

 • Do czego może Ci się przydać podstawowy model coachingowy?

MODUŁ VII – JAK ZBUDOWAĆ SKUTECZNY ZESPÓŁ W MARKETINGU SIECIOWYM

 • Od czego zacząć i jak dać się “dobrze zrekrutować”?

 • Jak wystartować, określić cel i ustrzec się przez najczęstszymi błędami?

 • Jak zacząć współpracować z innymi osobami i zakontraktować te działania?

 • W jaki sposób przygotować oferty, aby mieć odpowiedź na potrzeby wszystkich potencjalnie zainteresowanych?

 • Jak przeprowadzić spotkanie rekrutacyjne, czego na nim nie mówić i na co zwrócić uwagę?

 • Dlaczego warto inwestować w szkolenia i w jaki zakresie je organizować dla swojego zespołu?

 • 5 sekretnych sposobów, które sprawiły mojemu zespołowi osiągać największe sukcesy.

 • W jaki sposób sobie radzić z trudnymi momentami i jak rozwiązywać konflikty?

Wartość kursu wynosi 1970 zł.
Z okazji jego premiery możesz jednak dołączyć na pokład taniej.

>> Chcę kupić kurs online Zbuduj skuteczny zespół >>

Sama bardzo lubię czerpać gotowe rozwiązania od osób, które osiągają sukcesy. Wdrożenie np. sprawdzonych zasad rekrutacji lub określonego sposobu działania przybliża mnie i mój zespół do wyznaczonego celu. Co ważne, dzieje się to znacznie szybciej, niż gdybyśmy mieli sami szukać i testować.

Spodobają Ci się, jeśli tak jak ja lubisz uczyć się na doświadczeniu innych. Znajdziesz w nich sporą dawkę dobrych praktyk.

To wszystko o czym teraz czytasz jest w tym kursie!

Przyznasz, że to bardzo duża dawka wiedzy. Spokojnie. Zaprojektowałam kurs tak, by Twój proces uczenia się był jak najbardziej intuicyjny, a budowanie nowych nawyków – proste.

Zależy mi nie na wyświetleniach wideo, ale na Twoich realnych postępach. Chcę Ci umożliwić zdobytą wiedzę od razu wcielić w życie. Chcę widzieć efekty i cieszyć się z Twoich sukcesów.

Dlaczego teraz jest idealny moment by zapisać się na kurs online  Zbuduj skuteczny zespół?

Nie wiem, czy wiesz, ale od 2012 r. firma Google prowadziła badania nad zespołami. Chciała dowiedzieć się, skąd się bierze wydajność zespołu. Wyniki ją zaskoczyły, gdyż „wykazały to, co wielu liderów intuicyjnie wiedziało od dawna: że w najlepszych zespołach szanuje się emocje członków i pozwala się im wypowiedzieć. To, jacy są pracownicy, ma mniejsze znaczenie od tego, jak się do siebie odnoszą”.

Menedżer średniego szczebla w Google (Matt Sakaguchi) wdrożył zalecenia projektu i przeprowadził w swoim zespole ankietę. Wiesz, co się okazało? To, co wypłynęło także m.in. z mojej ankiety: pracownicy kompletnie nie rozumieją swoich ról i zadań.

Z kolei z innych badań (nad zbiorową inteligencją) wynikło, że nawet przeciętni pracownicy mogą osiągać bardzo dobre wyniki. Warunkiem jest wykazanie względem nich dużej wrażliwości społecznej i zapewnienie możliwości wyrażania się.

Jeśli dyskusję w zespole zdominowała jedna osoba – lub kilka – bądź brakowało w nim ludzkiego traktowania, umiejętności traciły znaczenie. Zbiorowa inteligencja nie miała szansy się rozwinąć. W efekcie wyniki zespołu były poniżej oczekiwań.

Dzięki materiałom dostępnym w kursie online Zbuduj skuteczny zespół uzyskasz odpowiedzi m.in. na pytania o to:

 • jak utrzymać wysoką motywację i zaangażowanie pracowników;

 • w jaki sposób zapewnić optymalne warunki do współpracy i wymiany wiedzy między członkami zespołu

Innymi słowy, zadbasz o istotne, wg przytoczonych badań, obszary.

Dzisiaj nie musisz być doktorem dwóch kierunków zarządzania ani HR-owcem.

Nie musisz wdrażać 10 strategii budowania zespołów, 5 teorii przywódczych i eksperymentować.

Zresztą, nie oszukujmy się, nie masz na to tyle czasu.

Czy wiesz, że w zarządzaniu zespołem nie chodzi tylko o delegowanie zadań i wydawanie poleceń?

Dzisiaj możesz wprowadzić zarządzanie zwinne i elastyczne oraz zbudować tak samo zwinny i elastyczny zespół. Wystarczy, że poświęcisz czas na wypracowanie reguł i wartości, którymi chcesz kierować się w biznesie.

Tak zrobili najwięksi gracze na rynku, firmy, które dzisiaj wiodą prym.

Dzięki temu Twoja rola jako szefa czy lidera nie będzie ograniczać się do delegowania i kontrolowania. Będziesz jak coach i koordynator pomagać zespołowi poznawać panujące reguły i dostosowywać się do nich. Następnie odpowiednią informacją zwrotną będziesz wpływać na ich utrzymanie.

Zobaczysz, jak Twój zespół i biznes wzniosą się na wyżyny.

Wyobrażasz sobie, jak to wpłynie na produktywność i odpowiedzialność zatrudnionych osób?

Czy zauważyłaś, że wybitni przedsiębiorcy, ludzie sukcesu podczas odbierania prestiżowych nagród i wyróżnień zachowują się podobnie?

Zawsze zapewniają, że ten sukces jest wynikiem pracy całego zespołu. To nigdy nie jest sukces jednostki! Dołącz do tego prestiżowego grona – do grona prawdziwych liderów!

Dołącz na pokład kursu i zrób najważniejszy krok ku zmianom.

>>> ZAPISUJĘ SIĘ <<<

Niemal codziennie dostaję pytania:

— Kamila, jak Ty to robisz?

— Jak Ty skutecznie zarządzasz zespołem, i to zdalnie?!

— Jak znajdujesz czas dla siebie i rodziny, gdy tak prężnie rozwijacie się jako firma?

W tym kursie odpowiadam na wszystkie te pytania! Nie odkładaj decyzji na później. Zapisz się dzisiaj i:

 • nie czekaj, aż przyjadę ze szkoleniem do Twojego miasta. Kurs Zbuduj skuteczny zespół jest dostępny online. Bez względu na to, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz korzystać z tej wiedzy w przystępnej cenie. Możesz też powtarzać ten materiał dowolną liczbę razy przez rok!

 • pamiętaj, że czas jest Twoim najcenniejszym zasobem – straconego czasu już nikt Ci nie odda. Pomyśl, jak wiele rzeczy będziesz w stanie zrobić w najbliższym roku. Wystarczy, że wdrożysz to, czego Cię nauczę na tym kursie! Potrafisz sobie wyobrazić, gdzie wówczas będzie Twój biznes lub Twoja kariera?

Marzysz o spokojnym dniu w pracy, bez niepotrzebnych spięć?

Oczekujesz od swojego zespołu proaktywności i tego, by nie chował głowy w piasek, gdy napotka problemy?

Chcesz skupić się na swoich najważniejszych zadaniach i na rozwoju firmy?

Życzysz sobie, aby kończyć pracę i zostawiać ją w biurze?

Chcesz wracać do domu i mieć czas dla siebie bądź spędzać go z rodziną?

Pragniesz w końcu pojechać na wakacje i relaksować się, nie martwiąc się o swój biznes?

ZBUDUJ SKUTECZNY ZESPÓŁ Z MOIM KURSEM ONLINE

OK, Kamila, chcę tego. Ile to wszystko kosztuje?

Moje szkolenie stacjonarne Zespół marzeń to koszt 3270 zł.

Chcę umożliwić jeszcze większej liczbie osób zbudowanie swojego wymarzonego, skutecznego zespołu. Dlatego zdecydowałam się obniżyć cenę kursu aż o… 1300 zł w stosunku do szkolenia stacjonarnego!


Tak jest, kurs online Zbuduj skuteczny zespół

jest dostępny już od 1970 zł

Kamilo, czy kurs online to faktycznie dobra inwestycja?

W ramach kursu otrzymujesz roczny dostęp do ogromu wiedzy i praktycznych porad. To tak jakby za eksperckie konsultacje płacić niecałe 5,4 zł dziennie!

Zapisując się na kurs online Zbuduj skuteczny zespół, zyskujesz:

 • dostęp do wszystkich materiałów przez rok;

 • możliwość korzystania z lekcji wideo, a także plików MP3 i transkrypcji PDF – zapoznaj się z materiałami w najwygodniejszy dla siebie sposób;

 • możliwość pobrania pików w formatach MP3 i PDF na zawsze, aby w dowolnym momencie do nich wrócić;

 • prezent w postaci zeszytu ćwiczeń, które dodatkowo uporządkują Twoją wiedzę.

Popatrz: miesięcznie to koszt jedynie 164,2 zł – mniej niż wynajęcie na jedną dobę apartamentu w górach czy nad morzem. Obiecuję Ci, że jeżeli teraz zdecydujesz się na tę inwestycję, to w przyszłości zyskasz znacznie więcej czasu i pieniędzy. Umożliwi Ci to spędzenie urlopu, gdzie tylko zechcesz, w górach czy nad morzem – tak jak lubisz!

Moja propozycja dla Ciebie wygląda tak:

KURS ONLINE

7 modułów kursu, ponad 9 godzin materiału w 40 nagraniach wideo

zeszyt ćwiczeń

pliki MP3 i e-booki do pobrania

1970 zł

>> Zamawiam kurs online >>

 

Skoro to taki skuteczny kurs, to dlaczego kosztuje tak mało?

Jestem przekonana, że nie masz żadnych wątpliwości co do wartości merytorycznej tego kursu. Cenę mogę zaproponować Ci niższą z kilku powodów:

 • Jest to kurs online – dostępny w Internecie. Nie muszę wynajmować sali szkoleniowej i angażować kilkunastu osób do obsługi eventu.

 • Ponieważ społeczność RBC liczy ponad 200 000 osób, to bardziej przystępne ceny są dla nas możliwe.

 • Chcę, aby jak najwięcej osób mogło z tego skorzystać. Zależy mi, aby jak najwięcej liderów i przedsiębiorców miało swoje wymarzone zespoły i skupiało się na rozwijaniu swoich firm i swojej kariery.

Ile wart jest dla Ciebie spokojny sen?

Czas, który zyskasz, delegując przytłaczające Cię zadania na innych?

Sukces, który stanie się łatwiejszy i szybszy do osiągnięcia, jeśli przestaniesz działać w pojedynkę?

Zobacz – koszt inwestycji w mój kurs wynosi 1970 zł. To daje zaledwie 5,4 zł dziennie – PIĘĆ ZŁOTYCH I CZTERDZIEŚCI GROSZY! To mniej niż kubek kawy.

Zgodzisz się ze mną, że to śmiesznie niska cena za to, by odzyskać swój czas i zbudować zespół, który będzie osiągać wyznaczone cele.

Czy inwestycja o wartości 5,4 zł dziennie naprawdę przerasta Twoje możliwości?

Kurs online niedawno miał swoją premierę. Czekam z niecierpliwością na pierwsze opinie na jego temat. Dotychczas wszystkie moje kursy spotykały się z entuzjastycznym przyjęciem. Na zachętę wklejam tutaj kilka opinii uczestników mojego szkolenia stacjonarnego Zespół marzeń.

KURS ONLINE ZBUDUJ SKUTECZNY ZESPÓŁ JEST ABSOLUTNĄ NOWOŚCIĄ W MOJEJ OFERCIE.

>> Kurs online Zbuduj skuteczny zespół jest dla mnie. Kupuję>>

 

ZOBACZ WYBRANE OPINIE TYCH OSÓB, KTÓRE JUŻ Z NIEGO SKORZYSTAŁY:

Co Cię jeszcze powstrzymuje przed podjęciem decyzji? Fakt, możesz ją odłożyć na później. Przypomnij sobie jednak, ile tematów dokończyłaś z tych odłożonych na później, na zaraz, na za chwilę… O ilu zapomniałaś?

Biznes, czy to na stanowisku lidera, czy też na stanowisku szefa firmy, wiąże się z ryzykiem. Czy na pewno chcesz podejmować akurat takie ryzyko, że kolejny rok będziesz działać jak dotychczas? Beata Tyszkiewicz powiedziała kiedyś:

Nie wolno w życiu przechodzić obok szansy, która może się już nie powtórzyć.

Tak atrakcyjna oferta kursu na pewno nie pojawi się w ciągu roku. A rok w biznesie to bardzo, bardzo długi czas, w którym mnóstwo rzeczy może się wydarzyć. Podejmij decyzję już teraz i działaj natychmiast! Nie ryzykuj!

 

DAJĘ CI PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!

Tak, dobrze widzisz! Daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Jestem przekonana, że informacje, które Ci przekazuję, są unikalne. Stworzyłam ten kurs online na podstawie swojej rozległej wiedzy z zakresu psychologii, coachingu i zarządzania. Stoi za nim także moje ogromne doświadczenie.

Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i strategie, którymi się z Tobą podzieliłam. Właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je wszystkim swoim klientom. Ci, którzy je wprowadzą, pracują efektywniej, szybciej i skuteczniej osiągają swoje cele. Jak się pewnie domyślasz – są w stanie uzyskiwać ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Wypróbuj kurs bez ryzyka. Masz na to 14 dni. Nie masz nic do stracenia!

Możesz zyskać:

 • święty spokój,

 • większą motywację,

 • chęci do działania,

 • satysfakcję.

Kup kurs online Zbuduj skuteczny zespół. Jeśli w ciągu 14 dni od zakupu uznasz, że nie jesteś zadowolona z moich treści, to otrzymasz zwrot pieniędzy! Wystarczy, że napiszesz w tej sprawie na [email protected].

Kupując kurs online, masz gwarancję bezpieczeństwa! Zastanów się, jak wiele możesz zyskać.

Wprowadź to, o czym mówię w kursie. Znajdziesz w końcu czas na to, by prężnie rozwijać swoją firmę.

Gwarantuję Ci to. Sprawdziłam to na sobie i na wielu swoich klientach. Teraz Twoja kolej!

Wyobraź sobie, że:

Na wszelkie problemy patrzycie z zespołem jak na wyzwania, które pomogą Wam stać się jeszcze lepszymi.

Skala i zasięg Twojego biznesu zwiększają się dynamicznie, macie czas na wprowadzanie nowych produktów i usług.

Praca i działania zespołu są uporządkowane i efektywne. Wszyscy wiedzą, co i jak mają robić, są terminowi i utożsamiają się z firmą.

Klienci są bardziej zadowoleni z efektów Waszej pracy, postrzegają firmę jako solidną i profesjonalną.

Zarówno Ty, jak i członkowie Twojego zespołu macie stabilizację finansową, większą wypłatę.

Bez stresu możecie korzystać z urlopu.

Skupiacie się w końcu na rozwoju firmy oraz każdego z osobna, a nie na gaszeniu pożarów, naprawianiu ciągle tych samych błędów lub gonieniu deadline’ów.

Wykorzystaj ten moment najlepiej, jak to możliwe!

Wiesz już o kursie wszystko, co trzeba wiedzieć. Teraz czas na Twoją decyzję.

To, że tutaj jesteś i czytasz tę ofertę, to na pewno nie jest przypadek. Potrzebujesz sprawczości i skutecznego zespołu.

Oczywiście, nadal możesz nic nie robić w tym kierunku. Możesz działać jak dotychczas lub… wziąć odpowiedzialność i sprawy w swoje ręce. Możesz dołączyć do grona odpowiedzialnych kierowników i przedsiębiorców, którzy stają się prawdziwymi liderami. Owszem, będziesz w mniejszości, pamiętaj jednak o tym, że na szczycie jest miejsce dla nielicznych. Miejsce dla wytrwałych i zdeterminowanych.

Ale nawet, jeśli wciąż masz wątpliwości, to pamiętaj, że…

Dziś nie podejmujesz
ostatecznej decyzji
– dziś
rozpoczynasz kurs online na próbne 14 dni.
JEŚLI CI SIĘ NIE SPODOBA

– ZWROT PIENIĘDZY.

Nie wierz mi na słowo, że kurs online Zbuduj skuteczny zespół odmieni Twoje życie na lepsze. Daj mi szansę udowodnić, że to prawda…

Rozpocznij kurs dzisiaj i ukończ go w ciągu 14 dni.

Jeśli stwierdzisz, że moje ćwiczenia i kurs nic Ci nie dały – napisz na adres:

[email protected]

a Anna Puto z działu księgowości, w ciągu 7 dni zwróci Ci pieniądze zainwestowane w kurs.

Zastanów się przez chwilę i podejmij rozsądną, właściwą decyzję.

TERAZ JEST CZAS, ABY PODJĄĆ WŁAŚCIWĄ DECYZJĘ!

>> Dołączam do uczestników kursu Zbuduj skuteczny zespół” >>

Masz pytania? Sprawdź poniższe odpowiedzi – może ktoś już je zadał.

1. Czy można płacić kartą?

Tak, oczywiście, że można płacić kartą. Wszystkie możliwe sposoby płatności pojawią się po przejściu do systemu transakcyjnego po kliknięciu w przycisk zakupu. Płatności obsługuje PayU oraz PayPal – w obu przypadkach jest dostępna płatność kartą.

2. Czy można płacić na raty?

Tak, płatność ratalną obsługuje operator PayU. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykładowo za kurs, który przy płatności jednorazowej kosztuje 1970 zł, zapłacisz tylko 188,32 zł miesięcznie.

Aby skorzystać z płatności ratalnej wybierz formę płatności PayU, a następnie płatność typu Raty.

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka Standardowa

Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Source: https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie© PayU

3. Czy mogę pobrać kurs online na swój dysk?

Na dysk można pobrać materiały w postaci audio, wersje tekstowe, oraz ćwiczenia. Nie dajemy możliwości pobrania plików wideo.

4. Czy wysyłacie materiały także poza Polskę?

To jest kurs online, więc Twoja lokalizacja nie ma znaczenia. Nie wysyłamy żadnych paczek, płyt ani nic takiego. Jedyne czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

5. Jak długo mam dostęp do kursu online Zbuduj skuteczny zespół?

Dostęp do kursu online otrzymujesz na rok, od momentu zakupu. To ograniczenie pełni także funkcję mobilizacyjną. Rok w zupełności wystarczy, żeby obejrzeć kurs.

6. Czy z kursu można korzystać na telefonie?

Tak, kurs możesz oglądać na komputerze, w telefonie lub na tablecie, z dźwiękiem lub z napisami. Dodatkowo materiały w formie tekstowej (e-book) oraz audio (pliki MP3) możesz pobrać na swój dysk. Nagrania MP3 możesz wgrać do telefonu i korzystać z nich nawet kiedy jesteś offline – podczas biegania czy w podróży.

7. Czy kurs online zawiera tylko treść czy również zadania?

Do kursu jest dołączony zeszyt ćwiczeń oraz praktyczne scenki demonstracyjne, gdzie na konkretnych przykładach uczysz się jakie zachowania są asertywne, a jakie nie i dlaczego. Kurs kończy się również testem i zadaniem domowym – tak, abyś zawsze mogła wrócić do ćwiczeń i najważniejszych zasad omówionych w kursie, dzięki czemu wiedzę szybko przełożysz na życie praktyczne.

8. Mam słabe łącze, czy kurs online będzie u mnie działał?

Jeżeli bez większego problemu otwierają Ci się nagrania z YouTube, to wszystko powinno być ok. Do hostowania plików wideo korzystamy z serwisu Vimeo. Możesz wybrać niższą jakość odtwarzania, wtedy wszystko powinno działać bez zarzutu. W ostateczności zostają jeszcze pliki mp3, które możesz pobrać i na spokojnie z nich korzystać. Zeszyty ćwiczeń i wersje tekstowe również są do pobrania.

9. Dopiero na Ciebie trafiłam, czy powinnam zaczynać “przygodę ze szkoleniami” od tego kursu?

Absolutnie tak! Z budowaniem zespołu nie ma co czekać. To fundament, na którym się buduje solidny biznes. Szkoda marnować kolejnego roku i działać nie zmieniając nic. Niewłaściwie zbudowany zespół i konsekwencje jego działania mogą Cię wpędzić w tarapaty, także finansowe.

Tak, Kamila, wchodzę w to!

 

 • Wiem, że w ramach kursu Zbuduj skuteczny zespół dostaję 39 nagrań (ponad 9 godzin wideo), pliki w formatach MP3 oraz PDF.

 • Wiem, że dostaję zeszyt ćwiczeń, aby od razu zacząć pracę.

 • Wiem, że dostaję na 14 dni gwarancję satysfakcji.

 • Wiem, że wybierając PayU, mam możliwość skorzystania z odroczonej płatności lub płatności ratalnej.

 • Wiem, że sama inwestycja w kurs online nie wystarczy, by mieć zespół marzeń. Wiem, że wymaga to ode mnie pracy i konsekwencji.

>> Inwestuję w kurs online Zbuduj skuteczny zespół >>

Recenzje Kursu

 1. WIEDZA NA WAGĘ ZŁOTA!
  Kurs online Zbuduj skuteczny zespol online jak dla mnie lidera miedzynarodowego zespolu jest strzalem w 10! Kamila jak zwykle zainspirowala mnie do wielu zmian w zespole! Wszystko w pigułce jak poukladac sobie standardy, co wazne jest w funkcjonowaniu zespolu i jakich ludzi rekrutować. Polecam każdemu kto buduje mniejsze lub wieksze organizacje czy to w tradycyjnym modelu czy w marketingu sieciowym – wiedza na wage zlota!!

  Magdalena Gwóżdź

 2. KURS, KTÓRY ODMIENIŁ MÓJ BIZNES!
  Kurs Zespół Marzeń odpowiada na wszystkie moje wątpliwości, które pojawiły się w trakcie budowania zespołu w mojej firmie. Wdrożone lekcje i narzędzia działają rewelacyjnie.
  Dziękuje!

 3. LEKCJE WARTE CENY
  Kurs to mega petarda. Po przerobieniu a nawet w trakcie jego przerabiania przechodziłam niesamowitą przemianę. Dużo samozaparcie kosztowało mnie wykonywanie wszystkich lekcji Kamili, ale się opłacało. Dzisiaj spokojnie większość z nich wdrażam w swoim zespole. Ludzie są zaskoczeni, ale mam pozytywny odzew.
  Kamilo bardzo Ci za to dziękuję!

 4. “MUST DO” DLA MANAGERÓW
  Kurs “zbuduj skuteczny zespół” to profesjonalny ale i bardzo przystępny materiał “must do” dla managerów. To świetnie poukładana wiedza, dużo przykładów z praktyki biznesowej. Fakt, że kurs jest online bardzo pomaga w podzieleniu własnych działań na etapy: dowiedz się, zastosuj; potem kolejna porcja: dowiedz się, zastosuj. Zdecydowanie polecam! Klaudia Zdeb.

 5. Witam, jestem właścicielką prywatnego żłobka. Kurs Kamili pomógł mi zbudować poprawne relacje z pracownikami. Podnieść ich motywacje w pracy i przede wszystkim stworzyć miejsce, w którym ludzie chcą pracować.

  Justyna

 6. Żeby krótko powiedzieć o wszystkich zmianach, jakie u mnie nastąpiły, to się nie da. 🙂 Powiem o najważniejszych: zmieniło się moje postrzeganie siebie i świata, wzrosła moja sprawczość, moja pewność siebie, moja charyzma.

  Anna, czyli właśnie nastał mój czas tu i teraz

 7. Kurs “Zbuduj Skuteczny Zespół” dał mi wiedzę i umiejętności niezbędne do powiększania zespołu. Dzięki niemu wiem z kim chcę pracować, jak szukać zaangażowanych pracowników oraz jak ich motywować. Potrafię przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną w taki sposób, aby dowiedzieć się więcej o osobie a nie tylko o jej umiejętnościach z CV. Kurs i szkolenie polecam wszystkim kierownikom, ale także przedsiębiorcom, którzy chcą zacząć zatrudniać w swojej firmie osoby zaangażowane, efektywne i proaktywne

  Karolina Pasławska – Pomysłodawczyni Wytwórni Czasu

 8. Kurs zbuduj skuteczny zespół jest warty każdej złotówki. W końcu pokonałam swoje ograniczenia i buduje zespół. Aktualnie są to podwykonawcy niektórych zadań, tak jak np wykonanie mojej platformy do nauki matematyki Pi razy drzwi. Przed kursem wszystko robiłam sama, co też spowalniało mój sukces, teraz nie mam kłopotu z przekazywaniem zadań. Polecam każdemu ktoś boi się, że ktoś inny zrobi gorzej od Ciebie. Największą wartością były konkretne wskazówki i zadania do wykonania. Samo posłuchanie czy czytanie nie przyniesie efektu.

  Ania od matmy

 • 1,970.00 na 365 dni
 • 365 Dni
103 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710