Zespołowy Kodeks Honorowy to narzędzie, które sprawia, że zespół tworzy jedną drużynę. Drużynę, która podąża razem w jednym kierunku. To narzędzie, które buduje lider wraz ze swoim zespołem, w ramach wytyczonego systemu wartości.

Niektórym bycie szefem wciąż kojarzy się z rolą egzekutora, który stosuje system kar i zakazów, rozliczając w ten sposób za wykonane zadania. Świat jednak wychodzi z tego stereotypu w kierunku dojrzałej kultury organizacji. Kodeks honorowy doskonale się w nią wpisuje.

Dlaczego?

Bo to coś, czego nie tworzy sam szef, a następnie narzuca pozostałym. Kodeks to wspólny dokument całego zespołu. Jest on efektem porozumienia i wyrazem wzajemnego szacunku. Świadczy o chęciach i gotowość do wspólnego działania.

Kodeks jest dokumentem, który wyróżnia firmę. Każda organizacja jest pod pewnymi względami wyjątkowa. Coraz częściej okazuje się, że kluczowe w procesie poszukiwania nowej pracy (lub jej zmiany), zaraz po kwestii wynagrodzenia i branży, jest właśnie to, jak pracownik odnajduje się w zespole. Czy ma z nim punkty styku, czy się z nim utożsamia, czy zgadza się z polityką i zasadami, według których funkcjonuje zespół oraz jego lider.

Dla kogo?

Być może Twoja firma kiedyś stworzyła swój kodeks, każdy o nim słyszał, ale go nigdy nie widział? Jeśli tak, to czas do niego wrócić i zweryfikować jego aktualność.

A może praca nad kodeksem kiełkowała w Twojej głowie od dłuższego czasu tylko jakoś nie wiadomo było jak się z to zabrać?

Chyba że stykasz się z tym pojęciem pierwszy raz w takim ujęciu i… uwierz mi, że warto dowiedzieć się czegoś więcej.

Jak?

Przygotowałam dla Ciebie mini-kurs online właśnie na temat tworzenia Zespołowego Kodeksu Honorowego. Nagrałam dla Ciebie godzinny materiał wideo, w którym dokładnie jak w przewodniku, krok po kroku dowiesz się jak wdrożyć to narzędzie w struktury swojego zespołu.

Jeżeli zastanawiasz się na tym, jak możesz wspomóc swój zespół w rozwijaniu jego potencjału – to pierwszy krok do poznania jego potrzeb!

Dołącz na pokład kursu teraz!

Program Kursu

Zespołowy Kodeks Honorowy cz. 1 00:04:24
Zespołowy Kodeks Honorowy cz. 2 00:04:46
Zespołowy Kodeks Honorowy cz. 3 00:19:34
Zespołowy Kodeks Honorowy cz. 4 00:09:17
Zespołowy Kodeks Honorowy cz. 5 00:19:06
ZAMÓW KURS
  • 197.00 na 365 dni
  • 365 Days
125Studentów bierze udział

Zmień walutę: