To jest oferta kursu niezbędnego dla wszystkich przedsiębiorczych osób, które w swoim biznesie chcą sprzedawać więcej i wyprzedzić konkurencję.

Przejdź ze mną drogę od osoby bojącej się sprzedaży do Mistrza Sprzedaży, który, zarabiając, realizuje potrzeby klienta i z którym inni uwielbiają robić interesy.

Naucz się i pokochaj moje metody, które spowodują, że zwiększysz swoją sprzedaż i domykanie transakcji, dzięki czemu:

 • Będziesz mieć więcej pieniędzy i większą satysfakcję z pracy lub prowadzenia biznesu.

 • Twoja działalność będzie bezpieczna i dochodowa, co pozwoli Ci na jej dalszy rozwój, rozbudowę zespołu i firmy.

 • Uzyskasz stabilizację finansową i środki np. na własną inwestycję.

 • Pozbędziesz się zmęczenia i frustracji z powodu robienia rzeczy, w które nie wierzysz.

 • Będzie Cię stać na podróżowanie, zakup domu, nowego samochodu, edukację dzieci.

 • Zdobędziesz środki na inwestowanie w nowe kompetencje i pozazawodowe pasje.

 • Odzyskasz równowagę między czasem spędzonym w pracy i czasem w domu.

 • Zwiększysz pewność siebie i w swoje możliwości, co pozytywnie odbije się na postrzeganiu siebie.

 • Przestaniesz martwić się czy Ci starczy pieniędzy do końca miesiąca na wszystkie prywatne i biznesowe wydatki.

 • W Twoim życiu zagości harmonia, ograniczysz stres i będziesz mieć czas na relaks i spokojny sen.

Jeżeli choć jedno z wymienionych zdań jest dla Ciebie spełnieniem marzeń, to czytaj dalej!
To może być najważniejszy tekst, jaki przeczytasz w tym roku!

 

Zapewne wiesz, że utrata klientów, to jedna z większych bolączek firm, przedstawicieli handlowych czy sprzedawców. Wg badań aż 68% klientów odchodzi ze względu na podejście do klienta, jego obsługę w trakcie sprzedaży i po transakcji! Może Cię to zdziwi, ale zaledwie 9% robi to z powodu ceny. Tylko 14% rezygnuje z Twoich usług z powodu jakości produktu (dane z raportu „The Cost of Poor Customer Service: The Economic Impact of the Customer Experience and Engagement”).
To wbrew pozorom dobre informację, bo pokazują, że masz szansę poprawić swoją sprzedaż minimum o 68%!
Również wg badań szacuje się, iż w Polsce średnia wartość każdego straconego klienta to 145 euro rocznie. Myślę, że potrafisz teraz w przybliżeniu obliczyć, ile rocznie tracisz pieniędzy?! Co by było, gdyby Twoja obsługa klienta się poprawiła? Gdyby chociażby o połowę poprawić zamykanie transakcji?

Każdy z nas sprzedaje. Bez wyjątku.

Nawet jeśli w to nie wierzysz lub myślisz, że tego nie robisz.

Nawet jeżeli nie pracujesz w zawodzie sprzedawcy to np. będąc lekarzem i rozmawiając z pacjentem przekonujesz go do wybranej metody leczenia i leków. Będąc trenerem lub instruktorem dopingujesz swoich podopiecznych. Jako groomer nie tylko strzyżesz zwierzęta, ale również dbasz o ich higienę oferując te usługi klientom. Będąc prawnikiem przekonujesz np. sędziego. Jako pracownik etatowy możesz przekonywać pracodawcę, aby dał Ci podwyżkę. Pracując jako księgowa przekonujesz, że lepiej powierzyć Ci skrupulatne i często żmudne rozliczenia finansowe firmy.

A jeżeli jesteś rodzicem… to przekonywanie dziecka do zjedzenia obiadu lub posprzątania pokoju jest również sprzedażą! Ba, w tym ostatnim przypadku jesteś też pewnie świetnym negocjatorem 😉

Daj mi 15 minut.


Dowiesz się, jak poznać skuteczną metodę działania, rozwiewającą obiekcje klienta i uczącą Cię konkretnych technik na zamknięcie sprzedaży.


Bierzesz dziś sprawy w swoje ręce?
Chcesz konkretnej wyników?
Chcesz sprzedawać skuteczniej i zarabiać więcej?
Chcesz rozpocząć ten kurs?

 

A jeśli chcesz się najpierw dowiedzieć więcej o kursie to CZYTAJ DALEJ.

Wiem, że „scrolując” tę ofertę możesz teraz pomyśleć, że jest za długa i być może zastanawiasz się, kto znajdzie czas na jej przeczytanie? Wiesz, dlaczego taka jest? To nie przypadek. Są w niej zawarte same konkrety. Nie ma tu zbędnych słów. Chciałam Ci wszystko wyjaśnić, pokazać co Ci da nauczenie się sprzedaży i dokładnie omówić produkt, czyli mój najnowszy kurs.

Dlatego poświęć teraz kilka minut i przeczytaj wszystko, tym bardziej jeśli na co dzień towarzyszy Ci któreś z tych uczuć:

Akademia Sprzedaży RBC

Jeżeli tak nie masz, a sprzedaż to dla Ciebie przysłowiowa bułka z masłem i generujesz dzięki niej oczekiwane zyski, to gratuluję Ci! Nie musisz czytać dalej, ponieważ tę ofertę kieruję do tych, którzy czują, że w temacie swojej sprzedaży mają jeszcze rezerwy i mogą znacząco ją poprawić. To oferta jest dla tych, którzy marzą o zwielokrotnieniu zysków, którzy chcą mieć zespół sprzedażowy realizujący konkretne plany.

Wymienione wyżej uczucia są tymi, które bardzo często towarzyszą sprzedawcom lub właścicielom jednoosobowych działalności, którzy wśród pełnionych przez siebie ról zajmują się również sprzedażą. Jeżeli też tak masz, to prawdopodobnie wpadasz w schemat koła i ciągle powtarzasz te same działania oraz błędy, które wywołują w u Ciebie wciąż te same uczucia, które inicjują znów te same, dobrze Ci znane działania.

I tylko co jakiś czas się zdarza, że czara goryczy Ci się przelewa. Próbujesz wtedy wyjść z tego błędnego koła. Zaczynasz szukać. Najpierw czytasz artykuły, książki. Znajdujesz kursy, szkolenia lub webinary o tematyce sprzedażowej. I co?


I nic się nie zmienia…

 

Niestety badania pokazują, że już po 4 miesiącach między 85% a 90% szkoleń sprzedażowych nie zostawia żadnego trwałego wpływu na kompetencje uczestników (The ES Research Group).

Możesz się teraz dziwić, dlaczego Ci o tym mówię sama będąc trenerem i organizując tyle szkoleń? Powiem Ci.

 

Wiem, że moje kursy i szkolenia są skuteczne!

Mam obsesję wdrożenia. Nie – nauczania – a właśnie wdrożenia i to jest zasadnicza różnica. Od 1999 r. zajmuję się sprzedażą i od początku, ucząc sprzedaży, byłam rozliczana za wyniki, które osiągali moi współpracownicy!

O tym, że nie jest to żadną ściemą najlepiej niech świadczą wielomilionowe dochody mojego biznesu, lecz także – a nawet przede wszystkim – osiągnięcia uczestników moich kursów lub szkoleń. Skorzystało z nich już kilkadziesiąt tysięcy osób. Znaczna część z nich systematycznie i konsekwentnie wdrażała to, czego ich uczyłam dzięki doskonale zaplanowanemu programowi. To, o czym mówię działa! Nie tylko moje życie i mój biznes są tego dowodem.

Zobaczysz, że i Ty, jak tylko zaczniesz przerabiać ten kurs, dołączysz do tysięcy osób, które to potwierdzą.

To prawda, że na rynku znajdziesz mnóstwo szkoleń, książek czy artykułów o tematyce sprzedażowej. Uczą wszyscy… Nie wszyscy mając odpowiednie predyspozycje i doświadczenie w tym temacie. Często jest tak, że jeżeli ktoś odniósł nagły spektakularny sukces, to już upatrujemy w nim eksperta w danym obszarze. Pytamy go o praktyki, działania, strategię itp. Pociągają nas nowości, tym bardziej jeśli pięknie brzmią i obiecują kolosalne zyski niskim nakładem pracy. Zadaj sobie wtedy pytanie:

>> KLIKNIJ I ZAMÓW <<

Czy to sprawdzi się w moim biznesie?

Czy te metody, schematy, działania są powtarzalne?

Czy ta osoba ma powtarzalne sukcesy w swojej działalności?

Bo jeśli nie, a Ty w to wejdziesz, to znów zaczniesz się szkolić, uczyć, a nadal nie będziesz sprzedawać.

Stać Cię na to, by tracić kolejne tygodnie

i miesiące ze swojego życia i biznesu?

Stać Cię, by metodą prób i błędów

sprzedawać bez spodziewanych efektów?

Umówmy się – dla większości osób wygospodarowanie choćby godziny dziennie na przeczytanie książki czy pójście na siłownię graniczy z cudem.

Dlatego zamiast szukać na własną rękę i testować skorzystaj z mojego sprawdzonego, gotowego rozwiązania.

Nie jestem gwiazdą estrady, celebrytką, sprzedawcą jednego rynku, na którym klienci sami kupują. Jestem przedsiębiorcą. Moje działania nie są dziełem przypadku. Są przemyślane i mierzalne.

Planuję, szacuję, analizuję i tworzę powtarzalne schematy i procesy, które w sposób ciągły pozyskują klientów i pieniądze. Mój zespół powiela to co robię. Mało tego – moje działania wdrożone w innych firmach z różnych branż przynoszą ich właścicielom dokładnie takie same efekty.

Taki sukces czeka też na Ciebie!

Nie musisz być gwiazdą, urodzonym sprzedawcą, wilkiem z Wall Street, aby osiągać fantastyczne wyniki w sprzedaży. Sprzedaż, to nie jest obszar zarezerwowany dla wybranych czy geniuszy. Jeśli takie informacje kiedyś do Ciebie dotarły, to szybko wymaż je teraz z głowy!

Jak powiedział kiedyś Zig Ziglar:

Punkt wyjścia nie jest tak istotny jak punkt końcowy.

Jeśli to teraz czytasz, to już wiem, że interesuję Cię umiejętność skutecznej, zyskownej sprzedaży, a jej nauczysz się ode mnie – od skutecznego przedsiębiorcy!

Akademia Sprzedaży RBC Kamila RowińskaNazywam się Kamila Rowińska.

Jestem autorką i współautorką ośmiu książek z dziedziny rozwoju osobistego i biznesu. Najbardziej poczytne z nich to bestsellery Kobieta Niezależna, Kobieta Asertywna, Zasługujesz na sukces czy Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale.Uczę innych w jaki sposób:

Od 2010 r. prowadzę firmę szkoleniową Rowińska Business Coaching. Zatrudniam kilkanaście osób, którymi zarządzam zdalnie. Wcześniej, współpracując ze szwedzką firmą kosmetyczną, zbudowałam zespół sprzedażowy, który składał się z 3500 osób, i zarządzałam nim przez 13 lat.

Od ponad 10 lat przeprowadzam stacjonarne szkolenia otwarte. Każdego roku bierze w nich udział blisko 7000 osób. Drugie tyle uczestniczy w moich kursach online.

 

Uczę innych w jaki sposób:

 

Akademia Sprzedaży RBC

Moja firma odnotowuje milionowe przychody. Dzięki temu mogę również realizować się w roli darczyńcy Fundacji Kobieta Niezależna i inwestora.

Współpracuję jako mentor z początkującymi i doświadczonymi przedsiębiorcami. Pomagam im ustalać strategię działania, wychodzić z długów – przykładem jest Marcin Kokoszka, który zwrócił się do mnie o pomoc w momencie, gdy miał ponad milion długu. Pokazuję kierunki i sposoby działaniawznoszące biznes na wyższy poziom – tu za przykład może posłużyć firma Pako Lorente.

Dotychczas zainspirowałam tysiące osób do tego, aby rozpoczęły biznes, realizowały swój potencjał i stały się stabilne finansowo. Współpracę nawiązuję głównie z menedżerami i prezesami firm. Osoby te cenią we mnie profesjonalizm, dyskrecję oraz determinację.

Biznes wbrew pozorom nie wypełnia w 100% mojego życia. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci, właścicielką trzech kotów i psa. Uprawiam sport, spotykam się z przyjaciółmi, podróżuję, rozwijam swoje pasje, np. ucząc się gry na fortepianie.

To wszystko jest możliwe, dlatego że ja i mój zespół skutecznie sprzedajemy i generujemy zyski.

Możliwe, że zastanawiasz się czy ja kiedykolwiek obawiałam się sprzedaży?

A może nawet przez myśl Ci przeszło:

Kamila, co Ty możesz wiedzieć o obawach towarzyszących sprzedawaniu?

Nie czułaś się nigdy jak naciągacz, akwizytor czy domokrążca.

Może teraz to tak nie wygląda, jednak wiedz, że ja też kiedyś zaczynałam i też towarzyszyło mi mnóstwo obiekcji, zawstydzenie i brak wiary w produkt i siebie. Pamiętasz, jak wspomniałam Ci, że pracowałam w marketingu sieciowym?

Jeżeli mnie obserwujesz nie od dziś, to pewnie wiesz, że nie cieszy się on najlepszą renomą. Bardzo często ludzie okazują wręcz pogardę dla tych, którzy do nich przychodzą z ofertą, a doradcy czy konsultanci czują się wówczas jak natrętni naciągacze.

Niezależnie od etapu mojej kariery, nie było i nie jest łatwo.

Kosmetyki – produkt można powiedzieć z kategorii pierwszej potrzebny natomiast zdany na dużą konkurencję. Plan biznesowy w strukturach MLM to znów temat niepopularny i budzący podejrzliwość. Rozwój osobisty i szkolenia również nie są wdzięcznym tematem. Nadal bardzo dużo osób obawia się przyznać, że pracuje nad sobą, rozwija się, szkoli, podnosi swoje kompetencję jakby to było coś wstydliwego! A przecież robią to wybrani – Ci którzy chcą świadomie żyć i prowadzić biznes i mieć na niego i swoje życie realny wpływ.

Zobacz, jak się to wszystko zaczęło?

Zastanawiając się nad swoją sprzedażą i nad tym jak moje umiejętności rozwijały się przez te wszystkie lata, doszłam do wniosku, że mogę wyszczególnić tu cztery etapy.

Pierwszy etap to był czas, w którym uczyłam się w jaki sposób sprzedawać bezpośrednio. Działałam w sprzedaży bezpośredniej. To jeden z najbardziej trudnych i wymagających sposobów sprzedaży. Co tu dużo mówić – sposób przez wielu znienawidzony, a przez innych traktowany z pogardą. Jego trudność wynikała z tego, że zarówno pozyskanie klienta, jak również sprzedaż produktu, przedstawienie go z katalogu oraz dostarczenie go zależało tylko ode mnie.

W tym czasie moje wynagrodzenie wynikało tylko i wyłącznie z osiąganych przeze mnie wyników. Wierzyłam, że sama sobie poradzę. Na tym etapie korzystałam z różnych szkoleń sprzedażowych jak i produktowych, aby najlepiej jak się da poznać produkty, które polecałam moim klientom.

To był etap sprzedaży bezpośredniej.

Kiedy nauczyłam się sprzedawać do osób indywidualnych, bezpośrednio przyszedł czas na sprzedaż przez telefon. Było to wielkie wyzwanie, kolejny duży krok i przede wszystkim pokonywanie swoich ograniczeń, przekonań i obaw na temat sprzedaży telefonicznej.

Szkoliłam się w rozmowach telefonicznych, możliwie jak najczęściej wystawiałam się na próby (z początku niemiłe). Interesował mnie tylko sukces, czyli zamknięcie sprzedaży. Uczyłam się, jak przeprowadzać takie rozmowy szybko i skutecznie. Chciałam w tych rozmowach czuć się dobrze, a klienci mieli się cieszyć z tego, że do nich telefonuję.

Wiedziałam, jakie wyniki mnie interesują.

Wiedziałam też, jak chcę pracować.

Wiedziałam, ile czasu planuję poświęcić na pracę, ile na doskonalenie siebie, na odpoczynek i dla rodziny.

Wiedziałam, że chcę zwiększać skalę i nie chcę przy tym być kolejnym utyranym przedsiębiorcą, który sam realizuje całą sprzedaż.

To był etap rozmów telefonicznych.

Kolejnym krokiem w mojej sprzedaży była sprzedaż grupowa, kierowana do większej liczby osób. Dawało mi to większy zasięg w tym samym czasie, jednakże wiązało z ryzykiem, że ktoś z publiczności zakwestionuje albo mój produkt, albo moją ofertę, a ja będę potrzebowała ją obronić.

Ta sytuacja i występowanie przed większym gronem słuchaczy było z początkowo niezwykle stresujące, mimo to nauczyłam się tego.

To był czas sprzedaży do szerszej publiczności.

Następnym, jak na razie ostatnim etapem w rozwoju mojej sprzedaży była sprzedaż internetowa. Gdy pojawił się Internet musiałam się tego procesu niejako uczyć od nowa.

Mając już tak dobre podstawy i mnóstwo praktyki z poprzednich etapów ta droga dotarcia do klientów szybko się u mnie przyjęła i stała jednym z najważniejszych sposobów sprzedaży w mojej firmie.

To był etap nauki sprzedaży internetowej.

Przez te wszystkie etapy zrozumiałam, że każdy rodzaj sprzedaży jest ważny, a moja praca pokazuje, że po dzień dzisiejszy wykorzystuję każdy z nich.

Jako RBC prowadzimy sprzedaż indywidualną, na salach szkoleniowych sprzedaż grupową, dziewczyny z Działu Rozwoju dzwonią i sprzedają telefonicznie, a to wszystko dzieje się niezależnie od sytuacji, która panuje wokół – wykorzystujemy do tego w znacznej mierze sprzedaż przez Internet.

Zintegrowanie tych wszystkich działań, stosowanie określonych schematów, wyciąganie wniosków, czyli całe know-how, które mam sprawia, że

…nasza sprzedaż przynosi spektakularne zyski!

Jak widzisz, za mną wiele lat pracy i szukania najlepszego sposobu na skuteczną sprzedaż. Przeszłam cztery etapy uczenia się jej. Szukałam sposobów na pozyskanie klienta, metod na rozpoznanie jego potrzeb, uczyłam się prezentowania ofert, produktów i usług, szkoliłam się z mówienia językiem korzyści, przełamywałam swoją nieśmiałość podczas rozmów telefonicznych, mierzyłam się z obiekcjami, szukałam argumentów i domykałam tysiące transakcji.

Robię to po dzień dzisiejszy, każdego dnia. Kocham sprzedawać!

Dzięki temu wiem, że w sprzedaży chodzi o:

Uważność, skuteczność i powtarzalność

 

Sprzedaż nie jest dziełem przypadku. To skutek skorelowanych działań, doświadczenia, wyciąganych wniosków. Jeżeli będziesz osobą uważną na klienta, na to co mówi, to nauczysz się skutecznie sprzedawać. Jeżeli skuteczność połączysz z powtarzalnością będziesz tylko zwielokrotniać swoją sprzedaż, pomnażać zyski, budować zespół sprzedażowy, który tak jak Ty będzie kochał sprzedawać.

Mam ponad 21 lat doświadczenia w sprzedaży.

Wśród portfolia moich produktów znajdują się książki, na zakup których może pozwolić sobie każdy.

Są produkty piękne i ekskluzywne ze Strefy Piękna jak planery, filiżanki. Były też torby czy etui, którym daleko do cen z sieciówek. Przedmioty te wykonane są z największą starannością w zakresie jakości, z wysokim poczuciem estetyki i znajdują swoich odbiorców w ekspresowym tempie, powodując często chwilowe braki towaru w naszym magazynie.

Wśród sprzedawanych przeze mnie produktów znajdziesz mastermindy oraz szkolenia i kursy realizowane online, których cena wynosi minimum kilkaset złotych i sięga nawet kilku tysięcy! Są też oczywiście szkolenia stacjonarne, Akademia Trenera czy pakiet Program Master Business Training kosztujące nawet kilkanaście tysięcy złotych!

Moje sale szkoleniowe są wypełnione maksymalnie. Terminy na niektóre szkolenia wyprzedają się z rocznym wyprzedzeniem. Rok po roku, także teraz pomimo pandemii i mimo tego, że dla wielu osób temat rozwoju osobistego i biznesowego, podnoszenia kompetencji nie jest “sexy” i często uznawany za trudny w sprzedaży.

Wiem z jakimi problemami się mierzysz.

Te wszystkie sytuacje sprzedażowe i doświadczenia, tysiące rozmów z klientami, nie mniej pytań i odpowiedzi to moje know-how. Dzisiaj sprzedaję tę wiedzę, doświadczenie i dzielę się sprawdzonym warsztatem.

Nauczę Cię jak skutecznie sprzedawać.

O tym opowiem Ci jednak za chwilę. Może kojarzysz jak niedawno wysyłałam ankietę do losowo wybranej części mojej społeczności z pytaniami dotyczącymi sprzedaży? Trafiła ona do osób prywatnych oraz właścicieli firm w niemalże równym stopniu. Część z właścicieli firm prowadziła jednoosobowe działalności gospodarcze, część z nich zatrudniała dodatkowo pracowników. To wszystko pozostaje jednak bez znaczenia, bo jak się okazało wszyscy mieli bardzo podobne opory przed sprzedażą.

Zobacz „Top 10” odczuwanych oporów i zastanów się czy też masz takie odczucia?

 1. Nie chcę by klienci odbierali mnie jako osobę nachalną i narzucającą się.

 2. Obawiam się, że podczas rozmowy okażę się osobą niekompetentną.

 3. Nie wiem, jak dotrzeć do potencjalnych klientów.

 4. Boję się tego, co ludzie o mnie pomyślą.

 5. Klienci uważają, że moje produkty/usługi są drogie.

 6. Nie umiem odpowiadać na obiekcje klienta.

 7. Nie umiem przedstawiać korzyści produktu lub usługi.

 8. Nie lubię sprzedawać.

 9. Mam złe doświadczenia sprzedażowe.

 10. Nie wierzę w produkt lub usługę, którą sprzedaję.

 

Myślisz, że to fikcja?

>> Wchodzę na pokład kursu online “Akademia Sprzedaży RBC” >>

Możesz teraz pomyśleć: Idealny sposób na sprzedaż nie istnieje, to fikcja.

Finalnie zawsze kończy się tak samo – brakiem domykania transakcji. Cokolwiek by nie robić, to klient w najlepszym wypadku powie, że to za drogo, albo że konkurencja ma taniej, a najczęściej przestanie odpowiadać na maile i odbierać telefony.

Masz prawo tak myśleć.

Także wśród osobistych doświadczeń jako klient, będzie Ci trudno znaleźć dobre wzorce sprzedażowe. Marki, które aktywnie słuchają klienta, podchodzą do niego z miłością i wiedzą, że na jednej transakcji sprzedażowej się nie kończy. Że ten pierwszy zakup to tak naprawdę początek szansy na piękną i długoletnią relację z klientem, który może liczyć na wsparcie, pomoc, rozwiązanie problemu czy spełnienie marzenia.

Widzę, jak wielu sprzedawców i przedsiębiorców traci w rozmowach pewność siebie i zaczyna wątpić w to, co mówi lub robi.

Widzę, jak wiele osób się zapracowuje. Próbuje usamodzielnić swój zespół, wyznacza plany sprzedażowe, które ciągle nie są realizowane. W związku z czym osoby te dodatkowo sprzedają, rezygnują ze swojego wolnego czasu, z urlopów, czy nawet z posiadania rodziny, byleby coś sprzedać i utrzymać firmę lub zapewnić sobie dochód.

Widzę, ile pieniędzy jest marnowanych na niewłaściwe działania, wymyślanie nowych produktów lub usług, których potem i tak nie umie się sprzedać.

Widzę też, jak wiele firm ma problemy z płynnością finansową i skupia całą swoją energię na przetrwaniu zamiast na rozwijaniu się.

Widzę, jak teraz, w czasach pandemii upada tak wiele biznesów, bo ludzie nie potrafią sprzedawać.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Jeżeli obserwujesz mnie przynajmniej od kilku tygodni, to prawdopodobnie wiesz, jak często mówię o sprzedaży i jak często sama sprzedaję.

Stosuje od wielu, wielu lat moje sprawdzone zasady i odpowiednio reaguje na czasem bardzo dynamiczne działania rynku. To, czego się nauczyłam dotychczas, od razu wcieliłam w życie w swojej firmie.

Istnienie RBC jest dowodem na to, że można stworzyć skuteczną, stabilną firmę, która przynosi dochody i jest w stanie działać na 100% swoich możliwości nawet wtedy, kiedy np. dotykają nas skutki światowej pandemii. Bądźmy szczerzy. Jeśli myślisz o:

 • realizowaniu marzeń, częstszych podróżach,

 • otworzeniu firmy i odejściu z etatu,

 • spokojnym życiu, niezależności finansowej i braku nieopłaconych rachunków,

 • przyszłych inwestycjach i powiększaniu swojego źródła dochodu,

 • zbudowaniu zespołu sprzedażowego, który wraz z Tobą będzie rozwijał firmę,

to czy stać Cię na sprzedawanie metodą prób i błędów?

 • Czy stać Cię na to, aby to był kolejny rok bez zmiany strategii, działania i metod na sprzedaż?

 • Czy stać Cię na to, by kolejny rok oglądać plecy konkurencji lub obserwować z zazdrością sukcesy w innych branżach?

 • Czy masz jeszcze w sobie tyle sił, aby mierzyć się ze sprzedażą mimo niechęci, frustracji i coraz mniejszej w to wiary?

 • A co, jeśli znów sytuacja na rynkach nas zaskoczy – jak przy marcowym lockdown’ie?

 • Albo jeśli nagle zachorujesz, a to na Tobie w głównej mierze opiera się cała sprzedaż?

 • Czy Twój zespół lub Twoja firma poradzą sobie bez Ciebie?

 • Myślę, że wiesz, o co mi chodzi. Myślę, że w głębi serca jednak czujesz, że to ostatni dzwonek, aby w końcu coś zmienić i stać się Mistrzem Sprzedaży!

 • Myślę też, że zdajesz sobie sprawę z tego, że TERAZ przed Tobą kolejny krok, który będzie wymagał odważnej decyzji.

Nie marnuj kolejnego roku!
Zdobądź przewagę i wykorzystaj go najlepiej!

Mając za sobą ponda dwudziestojednoletnie doświadczenie w sprzedaży, prowadząc od kilku lat szkolenie stacjonarne Mistrz Sprzedaży postanowiłam znaleźć rozwiązanie, które pozwoli jeszcze większemu gronu odbiorców zdobyć wymarzone kompetencje sprzedażowe. Wiedziałam, że pomysł ten musi spełniać poniższe kryteria:
Czy stać Cię na to „później”?

Akademia Sprzedaży RBC

Tak powstał kurs online
AKADEMIA SPRZEDAŻY RBC

W myśl zasady, że przykład idzie z góry i że nie można zbudować niczego trwałego na byle jakich fundamentach – zaczniesz w tym kursie pracę od siebie i od budowania swojej osobistej marki. Wykorzystamy tu teorię i całe moje doświadczenie w budowaniu wizerunku profesjonalnego sprzedawcy.

Od tego jakie wypracujesz u siebie standardy, zależeć będzie zdanie na Twój temat i to przekażesz dalej swojemu zespołowi.

W kolejnych krokach omówimy sobie sprzedaż – cały proces, krok po kroku tego, co powinno się wydarzyć, aby zamknąć sprzedaż z sukcesem. Będziemy się bacznie przyglądać social mediom, czyli możliwościom sprzedaży Internetowej. Poznamy różne pomocne narzędzia, które pomogą nam być jeszcze bardziej skutecznymi.

Znaczną część czasu poświęcimy na rozmowę sprzedażową zarówno na żywo, jak i telefocznie pracując na tzw. ciepłych i zimnych leadach. Porozmawiamy o ofertach nie do odrzucenia, języku korzyści, psychologicznych aspektach sprzedaży, obiekcjach i sposobach na finalizację oraz obsługę posprzedażną.

Akademia Sprzedaży RBC

Co zawiera KURS ONLINE AKADEMIA SPRZEDAŻY RBC?

W kursie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by zacząć nie tylko sprzedawać, ale by zdobyć tak uniwersalną, konkretną i elastyczną wiedzę, która w przyszłości pomoże Ci sprzedawać w każdych warunkach.

Przekazywana przeze mnie wiedza jest uniwersalna. Omawiane w trakcie kursu zagadnienia możesz od razu wdrażać nie tylko u siebie – również tworząc swój zespół sprzedażowy. To wiedza, którą warto zastosować wśród teamu współpracowników, z którymi aktualnie działasz.

Kurs jest odpowiedzią na potrzeby sprzedawców, właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, freelancerów, liderów, menedżerów i kierowników – wszystkich tych którzy już sprzedają albo chcą sprzedawać.

Podzieliłam go na 10 modułów. Łącznie masz do dyspozycji 37 nagrań wideo, które trwają ponad 11 godzin! Same nagrania to nie wszystko.

Aby Twoja nauka była skuteczniejsza, dodatkowo otrzymujesz:

AKademia Sprzedaży RBC

Pliki w formatach MP3 możesz pobrać na swój komputer.

Wracaj do nich i korzystaj z nich w dowolnym czasie!

>> Wchodzę na pokład kursu online “Akademia Sprzedaży RBC” >>

Akademia Sprzedaży RBC

Wartość kursu, czyli nagrań, wymienionych materiałów wynosi 2970 zł.

Z okazji jego premiery możesz dołączyć na pokład taniej.

>> Wchodzę na pokład kursu online “Akademia Sprzedaży RBC” >>

…do kursu przygotowałam dodatkowe materiały.

Jeżeli pragniesz stać się jeszcze lepszym i skuteczniejszym sprzedawcą – poznaj dodatkowe bonusy:

Zacznij mówić do kamery – kurs online – Agata Koman i Kamila Rowińska o wartości 347 zł.

Zacznij mówić do kamery to kompletny i komplementarny kurs online dla wszystkich, którzy chcą przełamać swoje opory przed nagrywaniem siebie i pozbyć się niepotrzebnego stresu oraz tendencji do kombinowania podczas nagrań.

Wideomarketing to dzisiaj must have każdej marki, która chce dotrzeć do większej liczby odbiorców i wyróżnić się na tle konkurencji. Coraz więcej osób przyznaje, że nie ma czasu lub nie lubi czytać krótszych czy dłuższych artykułów czy wpisów. Mamy coraz silniejszy nawyk scrollowania i skupiamy uwagę raczej na ruchomych obrazach jak wideo.Ta forma komunikacji daje nam szeroki wachlarz form ekspresji. Możemy realizować krótkie nagrania jak Stories czy Reels, nagrywać poradniki, instrukcje, prezentacje produktów lub usług czy też prowadzić webinary.

Mini kurs online 10 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie o wartości 297 zł

Marcin Kokoszka to seryjny przedsiębiorca, który mimo młodego wieku ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu firm w różnych branżach.

Stworzył kurs online przygotowany z myślą o początkujących przedsiębiorcach oraz o tych osobach, które myślą o otworzeniu swojej działalności.

W kursie przeprowadzi Cię przez 10 strategii, które jak wdrożysz, pozwolą Twojej firmie zarabiać duże pieniądze. Jest też zeszyt ćwiczeń – kluczowe narzędzie pracy, dzięki któremu zaczniesz wdrażać wszystko o czym jest mowa w kursie.

Z poszczególnych modułów kursu dowiesz się o:

 1. Kanałach sprzedaży – dowiesz się w jaki sposób dziś sprzedajesz i w jakich kanałach możesz jeszcze zaistnieć dla klienta.

 2. Reklamie, które pomoże uczynić Twoje kanały dotarcia do klienta widocznymi.

 3. Up-sellingu, który jest kolejnym sposobem na zwiększenie sprzedaży.

 4. Cross-selingu, gdzie nauczysz się dosprzedawać dodatkowe i komplementarne produkty.

 5. Pakietowaniu produktów, usług i zastanowisz się czy i co możesz łączyć w pakiecie.

 6. Cenie, gdzie dowiesz się m. in. co należy wyceniać i a czego absolutnie nie robić za darmo? W jaki sposób testować adekwatność ceny?

 7. Nawiązywaniu współpracy – z kim, jak i na jakich warunkach oraz jakie możliwości daje Program Partnerski.

 8. Formach finalizowania dostarczania produktu lub usługi, czyli co możesz zrobić, aby umożliwić zainteresowanej osobie zakup. Jakie są dostępne rodzaje płatności, sposoby zawarcia umowy i dostawy towaru.

 9. Jak zadbać o to, aby kliencie do Ciebie wracali? Co możesz zrobić już na etapie realizowania pierwszej sprzedaży?

 10. Skalowaniu, czyli co możesz zrobić, aby zgodnie z zasadą pareto 80% wysiłków przeznaczyć na to, co już działa, a nie więcej jak 20% przeznaczyć na testy i szukanie nowych produktów.

Naucz się myśleć szeroko i dostrzegać wszędzie potencjał sprzedażowy. Niewątpliwą zaletą tego kursu z pewnością są liczne przykłady z życia, które Marcin przywołuje – działają bardzo obrazowo i doskonale poszerzają horyzonty.

Inspirująca rozmowa z Agnieszką Witkowską o wartości 197 zł

Agnieszka Witkowska – znana również, jako Architekt Porządku. Autorka bloga, książki i kursu online o porządkowaniu. Zawodowo zajmuje się declutteringiem (odgracaniem), profesjonalną organizacją przestrzeni, homestagingiem i przeprowadzkami. Ma konto na Instagramie @architektporzadku, na którym w lawinowym tempie przybywa jej obserwatorów.

Prowadzi również swój program Sama to urządzisz w Dzień Dobry TVN.

Prywatnie szczęśliwa „lepsza połowa”, mama 6 letniego wulkanu energii o imieniu Borys i właścicielka chrapiących buldogów francuskiech.

Zagadnienia poruszane podczas wywiadu:

 • Jak wyglądały narodziny Architekt Porządku na Instagramie;

 • Co sądzi o schodzeniu z ceny podczas rozmów z klientami?

 • Z jakich technik sprzedaży korzysta Architekt Porządku?

 • Jak poczuła mięte do sprzedaży?

 • W jaki sposób osoby obserwujące jej konto na Instagramie zachęciła by byli jej klientami?

 • Jak monetyzuje swoje działania w sieciach społecznościowych?

Inspirująca rozmowa z mistrzem sprzedaży Karoliną Kozielską o wartości 197 zł

Karolina Kozielska od 20 lat zajmuje się sprzedażą. Od 1999 r. zdobywała klientów na rynku zimnym i ciepłym.

Od samego początku przeważnie dzwoniła do klientów i może się pochwalić liczbą 3500 odbytych telefonicznych rozmów sprzedażowych!

Obecnie w RBC nadal sprzedaje przez telefon a jej miesięczna sprzedaż oscyluje w okolicach
100 000 zł miesięcznie!

Ma swoje doświadczenia, przemyślenia i taktyki, które stosuje na co dzień w pracy w RBC.

Z wywiadu dowiesz się jak niechęć do rozmów telefonicznych przerodziła się u niej w wielką miłość, a także:

 • Odpowie na pytanie czy sprzedawcą może zostać każdy czy trzeba się urodzić z konkretnymi cechami charakteru?

 • W jaki sposób buduje i rozwija swój warsztat sprzedażowy przechodząc przez etapy sprzedaży bezpośredniej, przez telefon oraz ze sceny?

 • Kiedy i jakie momenty były przełomowe w jej karierze sprzedawcy?

 • Z jakimi przekonaniami i blokadami musiała się mierzyć, aby osiągać teraz tak fantastyczne efekty sprzedażowe?

 • Czego najbardziej się bała podczas rozmowy sprzedażowej?

 • W jaki sposób sprzedaje w RBC?

Bilet na dwudniowe szkolenie stacjonarne Mistrz Sprzedaży w dniu 19-20 czerwca 2023 r. o wartości 3270 zł.

Szkolenie na żywo jest idealnym uzupełnieniem kursu online. Jego niewątpliwymi atutami są:

 • dwudniowa praca w zespołach;

 • ćwiczenia, za pomocą których wcielisz w życie to, czego się aktualnie uczysz

 • możliwość zadawania pytań,

 • poznawanie innych przedsiębiorców, managerów, liderów, sprzedawców, prezesów firm z którymi możesz rozmawiać na temat sprzedaży i nawiązywać współprace,

 • uczestnictwo w grach zespołowych, podczas których sprawdzisz swoje umiejętności sprzedażowe.

Pamiętaj, że podczas moich szkoleń bardzo często zawiązują się długofalowe współprace biznesowe i przyjaźnie.

Bilet na dwudniowe szkolenie online Skuteczna sprzedaż przez telefon 29-30 czerwca 2023 r. prowadzone przez trenera RBC Karolinę Kozielską o wartości 1570 zł.

Postanowiliśmy wesprzeć Cię jeszcze bardziej szczególnie w obszarze, który dla wielu osób jest problematyczny – w rozmowach telefonicznych, a szczególnie, gdy są to rozmowy sprzedażowe.

To będzie czas, w którym w bezpiecznym otoczeniu Karolina poprowadzi Cię przez proces rozmowy z klientem, zdradzi swoje skuteczne techniki, dzięki którym osiąga spektakularne wyniki .

Dodatkowo po szkoleniu otrzymasz roczny dostęp do nagrania z niego.

Narzędzia marketingowe wykorzystywane w RBC – nagrania o wartości 197 zł.

Agnieszka Sindera z Zespołu RBC przedstawia szereg narzędzi wykorzystywanych w działaniach marketingowych, m.in. do mierzenia konwersji, automatyzacji, przeprowadzania webinarów. W ramach bonusu otrzymasz również tutoriale takich narzędzi jak Canva, Planoly, Typeform, Manychat Bot.

Wartość kursu i wszystkich bonusów wynosi aż 9045 zł!

W ramach pakietów kursu, bonusy te będą do zdobycia znacznie taniej!

Dlaczego teraz jest idealny moment by zapisać się na ten kurs?

Początek 2020 i 2022 r. zaskoczył nas nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie czymś, czego sobie wcześniej nie wyobrażaliśmy. Pandemia i wojna spadła na nas z zaskoczenia i bardzo szybko zaczęła odciskać piętno na naszym życiu prywatnym i biznesowym.

Czas na reakcję był minimalny. Pojawiające się obostrzenia, zamknięte granice, braki kadrowe, przestoje produkcyjne to wszystko spowodowało gigantyczne zmiany na rynkach i w biznesach. Tysiące firm, wiele branż prowadzących dotychczas swój biznes stacjonarnie zostało odciętych od swoich klientów i źródła ich pozyskania. Nieliczni, którzy odważnie i elastycznie podeszli do nowych wyzwań – przetrwali.

Czas pandemii pokazał, że o ile trudne mogło być trafienie w potrzeby klienta i wprowadzenie produktu, który będzie można sprzedawać np. online, o tyle nie lada sztuką okazało się dotarcie do klienta z odpowiednią informacją, rozwianie ich obaw związanych z zakupami online, zorganizowanie całego procesu sprzedaży internetowej.

Magazyn Forbes w jednym ze swoich artykułów (Sprzedaż online czyli nowa normalność w handlu) powołał się na ekspertów, którzy twierdzą, że zmiany nawyków zakupowych, które rozpoczęły się od pandemii są zmianami trwałymi i już zostaną z nami, a być może nawet będą jeszcze ewoluować. Z tego też względu firmy musiały i muszą podejmować decyzje strategiczne związane z ich rozwojem biorąc pod uwagę cyfrową transformację biznesu.

Umiejętność sprzedaży to nie tylko kompetencje. To także pewna postawa, proaktywność, która będzie Ci towarzyszyć każdego dnia i która będzie się ujawniać na różnych płaszczyznach Twojego życia biznesowego.

Zdobyta wiedza i umiejętności pomogą Ci odnaleźć się w każdych warunkach, sprzedać każdy przedmiot lub usługę niezależnie od ceny.

Dzisiaj możesz zacząć pracować nad umiejętnościami sprzedażowymi i możesz je także wdrażać wśród swoich współpracowników. Wystarczy, że poświęcisz czas na zobaczenie nagrań i przerobienie ćwiczeń.

Dzięki temu Ty jako sprzedawca będziesz profesjonalnie sprzedawać, zwiększysz skuteczność transakcji, podniesiesz wartość koszyka, zapewnisz firmie większe zyski. Jeżeli masz swój zespół, Twoja rola nie będzie ograniczać się do delegowania zadań i celów oraz kontrolowania. Będziesz jak mentor – wzorem do naśladowania i autorem najlepszych praktyk sprzedażowych.

Zapisz się na kurs online i zrób najważniejszy krok ku zmianom.

Niemal codziennie dostaję pytania:

— Kamila, jak Ty to robisz?

— Jak skutecznie sprzedajesz każdy produkt, i to zdalnie?!

— Jak osiągasz wielomilionowe zyski?

— Jak znajdujesz czas dla siebie i rodziny, gdy tak prężnie rozwijacie się jako firma?

W tym kursie odpowiadam na wszystkie te pytania! Nie odkładaj decyzji na później. Zapisz się dzisiaj i:

 • nie czekaj, aż przyjadę ze szkoleniem do Twojego miasta. Kurs Akademia Sprzedaży RBC jest dostępny online. Bez względu na to, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz korzystać z tej wiedzy w przystępnej cenie. Możesz też powtarzać ten materiał dowolną liczbę razy przez cały rok!

 • pamiętaj, że czas jest Twoim najcenniejszym zasobem – straconego czasu już nikt Ci nie odda. Pomyśl, jak wiele rzeczy będziesz w stanie zrobić w najbliższym roku. Wystarczy, że wdrożysz to, czego Cię nauczę na tym kursie! Potrafisz sobie wyobrazić, gdzie wówczas będzie Twój biznes lub Twoja kariera?

 1. Chcesz, aby Twoja firma utrzymała się na rynku?

 2. Chcesz zwiększyć dochody i ilość klientów darzących Cię zaufaniem?

 3. Chcesz zmienić swoją pracę na etacie na własną działalność?

 4. Chcesz usamodzielnić swoich pracowników i zbudować skuteczny i sprzedający zespół?

 5. Chcesz awansować, rozwijać swoją karierę i więcej zarabiać?

 6. Chcesz mieć stabilizację finansową zarówno w biznesie, jak i prywatnie?

 7. Chcesz wracać do domu tak, by mieć czas dla siebie lub spędzać go z rodziną?

 8. Pragniesz w końcu pojechać na wakacje i relaksować się, nie martwiąc się o swoje zarobki i biznes?

Zacznij skutecznie sprzedawać z moim kursem online

>> Wchodzę na pokład kursu online “Akademia Sprzedaży RBC” >>

OK, Kamila, chcę tego. Ile to wszystko kosztuje?

Jak wspomniałam moje szkolenie stacjonarne Mistrz Sprzedaży to koszt 3270 zł.

Wartość całego kursu wynosi 2970 zł.

Chcę umożliwić jeszcze większej liczbie osób nauczenia się skutecznej i spektakularnej sprzedaży. Dlatego zdecydowałam się obniżyć cenę pakietu standardowego aż o… 1400 zł w stosunku do ceny szkolenia stacjonarnego i wartości kursu wraz z nagraniami!

Kurs Akademia Sprzedaży RBC
jest dostępny już od 2970 zł 1570 zł

 

Moja propozycja dla Ciebie wygląda tak:

PAKIET STANDARD

10 modułów kursu

ponad 11 godzin nagrań

121 stron zeszytu ćwiczeń

pliki MP3 do pobrania

Cena

2970 zł 1570 zł

>> Zamawiam kurs w pakiecie STANDARD >>

PAKIET PREMIUM

10 modułów kursu

ponad 11 godzin nagrań

121 stron zeszytu ćwiczeń

pliki MP3 do pobrania

Zacznij mówić do kamery – kurs online – Agata Koman i Kamila Rowińska

Mini kurs online 10 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie o wartości 297 zł

Inspirująca rozmowa z Agnieszką Witkowską o wartości 197 zł

Inspirująca rozmowa z mistrzem sprzedaży Karoliną Kozielską o wartości 197 zł

Narzędzia marketingowe wykorzystywane w RBC – nagrania o wartości 197 zł.

Cena za pakiet PREMIUM

4205 zł 1870 zł

>> Zamawiam kurs w pakiecie PREMIUM >>

 

PAKIET VIP

10 modułów kursu

ponad 11 godzin nagrań

121 stron zeszytu ćwiczeń

pliki MP3 do pobrania

Zacznij mówić do kamery – kurs online – Agata Koman i Kamila Rowińska

Mini kurs online 10 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie o wartości 297 zł

Inspirująca rozmowa z Agnieszką Witkowską o wartości 197 zł

Inspirująca rozmowa z mistrzem sprzedaży Karoliną Kozielską o wartości 197 zł

Narzędzia marketingowe wykorzystywane w RBC – nagrania o wartości 197 zł.

Bilet na dwudniowe szkolenie stacjonarne Mistrz Sprzedaży w dniu 19-20 czerwca 2023 r. o wartości 3270 zł.

Bilet na dwudniowe szkolenie online Skuteczna sprzedaż przez telefon 29-30 czerwca 2023 r. prowadzone przez trenera RBC Karolinę Kozielską o wartości 1570 zł.

Cena za pakiet VIP

9045 zł 4770 zł

>> Zamawiam kurs w pakiecie VIP >>

Kamilo, czy to faktycznie dobra inwestycja?

Popatrz: miesięcznie koszt takiego kursu to jedyne 130,83 zł w przypadku pakietu STANDARD – mniej niż wynajęcie na jedną dobę apartamentu w górach czy nad morzem. Obiecuję Ci, że jeżeli teraz zdecydujesz się na tę inwestycję, to w przyszłości zyskasz znacznie więcej czasu i pieniędzy. Umożliwi Ci to spędzenie urlopu, gdzie tylko zechcesz, w górach czy nad morzem – tak jak lubisz!

Popatrz co otrzymujesz:

 • dostęp do wszystkich materiałów przez rok;

 • możliwość korzystania z lekcji wideo, a także plików MP3 – zapoznaj się z materiałami w najwygodniejszy dla siebie sposób;

 • możliwość pobrania pików w formatach MP3 na zawsze, aby w dowolnym momencie do nich wrócić;

 • prezent w postaci zeszytu ćwiczeń (aż 121 stron!), który dodatkowo uporządkuje Twoją wiedzę.

Skoro to taki skuteczny kurs, to dlaczego kosztuje tak mało?

Jestem przekonana, że nie masz żadnych wątpliwości co do wartości merytorycznej tego kursu. Cenę mogę zaproponować Ci niższą z kilku powodów:

 • Produkt jest dostępny online. Nie muszę wynajmować sali szkoleniowej i angażować kilkunastu osób do obsługi eventu.

 • Ponieważ społeczność RBC liczy ponad 100 000 osób, to bardziej przystępne ceny są dla nas możliwe.

 • Chcę, aby jak najwięcej osób mogło z tego skorzystać. Zależy mi, aby jak najwięcej liderów i przedsiębiorców miało swoje wymarzone zespoły i skupiało się na rozwijaniu swoich firm i swojej kariery.

Ile wart jest dla Ciebie spokojny sen?

Pieniądze, które zyskasz zamykając transakcje z sukcesem i ucząc tego swój zespół?

Zaufanie i renoma, którymi będzie szczycić się Twój produkt lub usługa?

Na zachętę wklejam tutaj kilka opinii uczestników mojego szkolenia stacjonarnego Mistrz Sprzedaży.

>> Wchodzę na pokład kursu online “Akademia Sprzedaży RBC” >>

 

Kurs Akademia Sprzedaży RBC jest absolutną nowością w mojej ofercie.
Zobacz wybrane opinie tych osób, które skorzystały z jego stacjonarnej wersji:

Co Cię jeszcze powstrzymuje przed podjęciem decyzji?

Fakt, możesz ją odłożyć na później. Przypomnij sobie jednak, ile tematów czeka na Ciebie aż je dokończysz, ile tematów jest odłożonych na później, na zaraz, na za chwilę… A ile zostało już zapomnianych?

Biznes i sprzedaż wiążą się z ryzykiem. Czy na pewno chcesz podejmować akurat takie ryzyko, że kolejny rok będziesz działać jak dotychczas, nie zmieniając nic w swoim sposobie sprzedwania? Beata Tyszkiewicz powiedziała kiedyś:

Nie wolno w życiu przechodzić obok szansy, która może się już nie powtórzyć.

Tak atrakcyjna oferta kursu na pewno nie pojawi się w ciągu najbliższego roku. A rok w biznesie to bardzo, bardzo długi czas, w którym mnóstwo rzeczy może się wydarzyć. Podejmij decyzję już teraz i działaj natychmiast! Nie ryzykuj!

Dziś nie podejmujesz ostatecznej decyzji – dziś rozpoczynasz kurs na próbne 14 dni.

JEŚLI CI SIĘ NIE SPODOBA – ZWRÓCĘ CI PIENIĄDZE.

DAJĘ CI PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!

Tak, dobrze widzisz! Daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Jestem przekonana, że informacje, które Ci przekazuję, są unikalne. Stworzyłam ten kurs na podstawie swojej rozległej wiedzy z zakresu psychologii, coachingu i sprzedaży. Stoi za nim także moje ogromne doświadczenie i wyniki, które osiąga moja firma.

Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i strategie, którymi się z Tobą w nim podzieliłam. Właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je wszystkim swoim klientom. Ci, którzy je wprowadzą, pracują efektywniej, szybciej i skuteczniej osiągają swoje cele. Jak się pewnie domyślasz – są w stanie uzyskiwać ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Wypróbuj wybrany pakiet bez ryzyka. Masz na to 14 dni. Nie masz nic do stracenia! Możesz zyskać:

 • stabilizaję finansową,

 • większe dochody i zyski,

 • chęci do działania i motywację,

 • spokój, czas dla siebie i rodziny.

Kup kurs. Jeśli w ciągu 14 dni od zakupu uznasz, że moje treści nie spełniają Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci pieniądze! Wystarczy, że napiszesz w tej sprawie na [email protected] .

Wykorzystaj ten moment najlepiej, jak to możliwe!

Wiesz już o pakietach wszystko, co trzeba wiedzieć. Teraz czas na Twoją decyzję.

To, że tutaj jesteś i czytasz tę ofertę, to na pewno nie jest przypadek. Potrzebujesz sprawczości i skutecznego sprzedaży.

Oczywiście, nadal możesz nic nie robić w tym kierunku. Możesz działać jak dotychczas lub… wziąć odpowiedzialność i sprawy w swoje ręce. Możesz dołączyć do grona skutecznych sprzedawców, którzy stają się prawdziwymi doradcami kleinta, budują zaufanie i zarabiają fantastyczne pieniądze. Owszem, będziesz w mniejszości, pamiętaj jednak o tym, że na szczycie jest miejsce dla nielicznych. Miejsce dla wytrwałych i zdeterminowanych. Miejsce dla tych, którzy postanawiają działać.

Zastanów się przez chwilę i podejmij rozsądną, właściwą decyzję.

Teraz jest czas, aby podjąć właściwą decyzję!

>> Wchodzę na pokład kursu online “Akademia Sprzedaży RBC” >>

Masz pytania? Sprawdź poniższe odpowiedzi – może ktoś już je zadał.

1. Czy można płacić kartą?

Tak, oczywiście, że można płacić kartą. Wszystkie możliwe sposoby płatności pojawią się po przejściu do systemu transakcyjnego po kliknięciu w przycisk zakupu. Płatności obsługuje PayU oraz PayPal – w obu przypadkach jest dostępna płatność kartą.

2. Czy można płacić na raty?

Tak, płatność ratalną obsługuje operator PayU. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykładowo, za pakiet STANDARD, który przy płatności jednorazowej kosztuje 2970 zł, zapłacisz 297 zł miesięcznie przy 10 ratach.

Aby skorzystać z płatności ratalnej wybierz formę płatności PayU, a następnie płatność typu Raty.

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka Standardowa

Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Source: https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie© PayU

3. Czy mogę pobrać kurs na swój dysk?

Na dysk można pobrać materiały w postaci audio oraz ćwiczenia. Nie dajemy możliwości pobrania plików wideo.

4. Czy wysyłacie materiały także poza Polskę?

Kurs jest online, więc Twoja lokalizacja nie ma znaczenia. Nie wysyłamy żadnych paczek, płyt ani nic takiego. Jedyne czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

5. Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok, od momentu zakupu. To ograniczenie pełni także funkcję mobilizacyjną. Rok w zupełności wystarczy, żeby obejrzeć kurs.

6. Czy z kursu można korzystać na telefonie?

Tak, kurs możesz oglądać na komputerze, w telefonie lub na tablecie, z dźwiękiem lub z napisami. Dodatkowo materiały w formie audio (pliki MP3) możesz pobrać na swój dysk. Nagrania MP3 możesz wgrać do telefonu i korzystać z nich nawet kiedy jesteś offline – podczas biegania czy w podróży.

7. Czy kurs zawiera tylko treść czy również zadania?

Do kursu jest dołączony zeszyt ćwiczeń oraz praktyczne scenki demonstracyjne, gdzie na konkretnych przykładach uczysz się jakie zachowania są asertywne, a jakie nie i dlaczego.Kurs kończy się również testem i zadaniem domowym – tak, abyś zawsze mogła wrócić do ćwiczeń i najważniejszych zasad omówionych w kursie, dzięki czemu wiedzę szybko przełożysz na życie praktyczne.

8. Mam słabe łącze, czy ten kurs będzie u mnie działał?

Jeżeli bez większego problemu otwierają Ci się nagrania z YouTube, to wszystko powinno być ok. Do hostowania plików wideo korzystamy z serwisu Vimeo. Możesz wybrać niższą jakość odtwarzania, wtedy wszystko powinno działać bez zarzutu. W ostateczności zostają jeszcze pliki mp3, które możesz pobrać i na spokojnie z nich korzystać. Zeszyty ćwiczeń również jest do pobrania.

9. Dopiero na Ciebie trafiłam, czy powinnam zaczynać “przygodę ze szkoleniami” od tego kursu?

Absolutnie tak! Z uczeniem się sprzedaży nie ma co czekać. To umiejętność, która zapewni Ci środki finansowe na dalszy rozwój biznesu i Twój osobisty, a także na spełnianie marzeń. Szkoda marnować kolejnego roku i działać nie zmieniając nic.

Tak, Kamila, wchodzę w to!

 

 • Wiem, że w ramach kursu dostaję 31 nagrań (ponad 11 godzin wideo) i pliki w formatach MP3.

 • Wiem, że dostaję zeszyt ćwiczeń, aby od razu zacząć pracę.

 • Wiem, że dostaję na 14 dni gwarancję satysfakcji.

 • Wiem, że mogę wybrać świetne bonusy w ramach pakietu premium lub VIP.

 • Wiem, że wybierając PayU, mam możliwość skorzystania z odroczonej płatności lub płatności ratalnej.

 • Wiem, że sama inwestycja w kurs nie wystarczy, by mieć zacząć sprzedawać, to wymaga ode mnie pracy i konsekwencji.

>> Wchodzę na pokład kursu online “Akademia Sprzedaży RBC” >>

 • 2,970.00 na 365 dni
 • 365 Dni
1237 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710