Porywające i emocjonujące wystąpienie Łukasza Jakóbiaka, który jest założycielem i prowadzącym kultowy kanał na YouTube 20m2. Łukasz dzieli się swoimi przeżyciami w drodze do sukcesu, pokazując konsekwencję i determinację z jaką przez lata pokonywał przeciwności losu.

 

V Konferencję RBC w 2019 r. uświetniło wystąpienie Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego kanał na YouTube 20m2. Łukasz opowiada swoją historię od wczesnych lat, kiedy już jako dziecko czy nastolatek musiał stawić czoło różnym sytuacjom. Od wczesnych lat hartował swój charakter, był bardzo zdeterminowany i nastawiony na osiągnięcie tego o czym marzy. Gdy stał się jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce oznaczało to dla niego nowe doświadczenia i kolejne mierzenie się z zastaną rzeczywistością. Teraz deklaruje, że jest szczęśliwy. Chcesz wiedzieć, jak osiągnąć szczęście? Posłuchaj inspirującego wystąpienia Łukasza Jakóbiaka.

Podczas wystąpienia Łukasz Jakóbiak opowiada o:

 • Pierwsze kroki w online — co doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem obecnie?

 • Dlaczego wywiady są takie jakie są, czyli co determinuje ich formułę?

 • Trudne chwile w moim życiu – jak sobie z nimi radzić i się nimi wzmacniać?

 • Jaką drogę przeszedłem do tematu, którym się teraz się zajmuję, czyli do szczęścia?

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

W latach 2013-2016 w Polsce prowadził cykl wykładów (wraz z Jackiem Walkiewiczem). Był gościem Go Big Or Go Home z Randy Gage’m i Mateuszem Grzesiakiem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca osób. W latach 2014-2016 na Festiwalu Inspiracji był jednym z 12 najlepszych mówców. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford.

Prelegent eventu Życie bez Ograniczeń z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 r. był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 r. wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life.

Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. Łódź JungleWeb, Like us, TOO, XX Forum Gospodarczego czy Creative Mornings. Brał udział w 1. polskiej edycji National Achievers Congress, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, w The Way Ahead z Tonym Robbinsem, szkoleniach Briana Tracy, czy seminarium Jacka Canfielda.

W 2013 r. został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda, Łukasza Milewskiego, Mateusza Grzesiaka i Brian’a Tracy.

 

To nagranie VOD jest idealne dla:

 • kogoś, kto szuka inspiracji i motywacji, bo boi się ruszyć z miejsca by spełniać swoje marzenia;

 • osób, które marzą o prowadzeniu własnego kanału na YouTube;

 • tych, którzy mają trudny moment w życiu i zastanawiają się jaką obrać drogę.

Czas trwania wystąpienia:  91 minut

 

Jeżeli nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć je jeszcze raz, zamów teraz to VOD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji i wskazówek do skutecznego działania. Dzięki wzruszającej i motywującej wypowiedzi Łukasza Jakóbiaka złapiesz wiatr w żagle, ruszysz ze swoim kanałem na YouTube i wytrwale będziesz realizować kroki prowadzące Cię do sukcesu.

Co należy zrobić aby zobaczyć to video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności kurs pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

 

Recenzje Kursu

 1. Niesamowite przedstawienie

  5

  Fantastyczny czlowiek ! Zebym mogla dalabym million gwiazdek. Bezcenny wywiad !
  Zaluje ze nie bylo mnie na miejscu
  Dziekuje bardzo za to przedstawienie !!!

 2. 5

  Rewelacyjne wystąpienie!!! Bardzo pomocne w trudnych momentach.

 • 97.00 na 365 dni
 • 365 Dni
62 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710