Dla prasy

Kamila Rowińska

Certyfikowana masterka facylitacji, trenerka, autorka oraz współautorka ośmiu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellerów: Kobieta Niezależna, Asertywna i Spełniona, Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale oraz Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha.

W praktyce trenerskiej wspiera głównie przedsiębiorców, kadrę zarządzającą w osiąganiu ich celów zawodowych. Jako mówczyni jest zapraszana do wygłaszania prelekcji i prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, komunikacji asertywnej, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie.

Jej warsztaty przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników i uczestniczek, co spowodowało, że w ciągu pierwszych 10 lat działalności przeszkoliła ponad 50 tysięcy osób w Polsce, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii i Irlandii.

Na początku swojej drogi zawodowej, przez 13 lat, ze spektakularnymi sukcesami, budowała zespół sprzedażowy dla jednego ze szwedzkich koncernów. Zarządzała w nim grupą 3500 osób.

Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich osób oraz diagnozą guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w życiu Kamili. Spowodowały, iż zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrowała się na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian w ich życiu.

Jest zaangażowana społecznie. Wspiera kobiety poprzez stworzoną przez siebie Fundację Kobieta Niezależna.

Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching.

MULTIMEDIA DO POBRANIA:

Kamila Rowińska – zdjęcia

Okładki książek

Logotypy RBC

Wywiady

 

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE:

Facebook

Youtube

Instagram

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710