Nagranie z konferencji online 5 filarów skutecznego lidera jest dla Ciebie jeżeli chcesz wiedzieć, co stoi za tym, że jedne zespoły działają skutecznie i są bardzo efektywne, a inne trzeba ciągle kontrolować, poganiać, a i tak nie osiągają wyników.

Jeżeli:

 • jesteś szefem bądź przedsiębiorcą,

 • menedżerem lub liderem projektu,

 • działasz w strukturach marketingu sieciowego i Twoje wyniki zależą od pracy zespołowej,

 • jesteś członkiem zespołu, w którym wszystko działa od przypadku, a Ty planujesz awans,

to koniecznie zobacz nagranie z tej konferencji, ponieważ będzie dla Ciebie nie tylko solidną dawką inspiracji lecz także bardzo konkretnej wiedzy.

Za wieloma sukcesami stoją zespoły – nie indywidualności. Za projektami, o których mówi świat, stoją sztaby ludzi. W każdym biznesie przychodzi taki moment, w którym trzeba podjąć jedną z najważniejszych decyzji biznesowych i zadać sobie kluczowe pytanie. Wiesz jakie?

Kogo zaprosić do biznesu?

Bo to, że kogoś trzeba, to powinno być oczywiste, jeżeli myślisz o rozwoju swoim i firmy.

Jeżeli jesteś, albo planujesz być liderem, szefem, kierownikiem, prezesem, właścicielem firmy, to Twoim zadaniem jest wykorzystać maksymalnie swoje talenty, aby zwiększyć skalę działań, wyniki i jakość.

Bez zespołu nie będzie to możliwe, ponieważ nie jesteś w stanie ciągle robić wszystkiego samodzielnie i być ekspertem w księgowości, marketingu, analityce, obsłudze klienta, grafice, na magazynie…

Jeżeli wdrożysz zagadnienia omawiane podczas konferencji to:

 1. Zbudujesz zgrany, skuteczny i wspierający zespół.

 2. Ludzie będą Cię słuchać i za Tobą podążać.

 3. Będą wykonywać swoje obowiązki, wiedząc co i jak mają robić.

 4. Zostaną w Twojej firmie i będą realizować jej misję.

Podczas tego nagrania przekażę Ci informację co zrobić, aby Twój zespół był:

 • skuteczny;

 • zdyscyplinowany;

 • wspierający się;

 • pracujący w poczuciu bezpieczeństwa;

 • mający poczucie znaczenia i sensu;

Zwróć uwagę, że samodzielnie nie jesteś w stanie rozwijać firmy w nieskończoność. Jeżeli chcesz iść dalej, część swojej pracy musisz oddać odpowiednim ludziom. Doba ma tylko 24 godziny – wykończysz się, jeżeli będziesz pracować cały czas ponad normę. Prędzej czy później pojawią się problemy ze snem, zdrowiem, regularnymi posiłkami, z aktywnością.

Jeżeli chcesz utrzymać wysoką jakość usług lub produktów i zwiększyć dochody zacznij być liderem i budować swój zespół na solidnych fundamentach. O nich mówię podczas konferencji:

Działając samodzielnie dojdziesz w pewnym momencie do granic swoich możliwości. Idąc dalej w pojedynkę, zaczniesz tracić na jakości tego, co robisz.

Pamiętaj, że jesteś osobą, która ma określone talenty i umiejętności. To jest Twój największy kapitał. Zadbaj o to, aby maksymalnie wykorzystywać swój potencjał i skupiać się na tym, co robisz najlepiej. To może nie być łatwe, zwłaszcza, jeżeli marzysz, aby wybrać się na zasłużone dwutygodniowe wakacje bez laptopa i mieć do czego wrócić, potrzebujesz zatrudnić odpowiedzialne osoby, dla których wizja i misja firmy będą równie ważne jak dla Ciebie.

Dlatego zachęcam Cię, aby skorzystać z tego nagrania trwającego niespełna 2 godziny, aby dowiedzieć się o jakie podstawy musisz zadbać, aby budować solidny zespół.

Recenzje Kursu

 1. Dziekuje Pani Rowinska za bardzo przydatny kurs, do wykorzystania nie tylko w pracy, ale rowniez w rodzinie i zyciu codziennym. Zdalam sobie sprawe na co powinnam zwrocic bardziej uwage (egzekwowanie). Zaczne dawac informacje zwrotne we wlasciwy sposob ( 5 atutow, 2 rezerwy). Dostalam ciekawe wskazowki jak prowadzic trudne rozmowy.

 • 247.00 na 365 dni
 • 365 Dni
335 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710