Poznaj  bardzo osobiste i wyjątkowe wystąpienie charyzmatycznej trenerki rozwoju osobistego, które tchnie w Ciebie wiarę, nadzieję na spełnianie wszystkiego o czym pragniesz. 

Na tym VOD zapoznasz się z autentyczną i intymną historią kobiety, która mając trudny start i ciężkie doświadczenia osobiste – dzieciństwo spędzone w domu dziecka, chorobę, rozwód, śmierć rodziców postanowiła zawalczyć o swoje marzenia, przejąć inicjatywę i wziąć sprawy w swoje ręce. Choć życie nie raz wystawiało ją na próbę i przeżyła bardzo trudny czas – bólu złamanego serca, smutnej diagnozy lekarskiej, poczucia samotności…pokonała te przeciwności i odrobiła wiele lekcji po drodze. Dziś jest kobietą radosną, szczęśliwą, odnoszącą spektakularne sukcesy w biznesie, mamą dwójki dzieci, żoną, inwestorem, trenerką i autorką 7 książek. Jednak ten sukces nie wziął się znikąd. Kamila opowie jak przebiegała jej ścieżka do miejsca, w którym jest obecnie, czego musiała nauczyć się po drodze, po to, abyś mogła/mógł wyciągnąć swoje lekcje i zaczęła/zaczął żyć życiem jakiego pragniesz.

Na największym evencie motywacyjnym w Polsce „Życie Bez Ograniczeń 2” kilka tysięcy osób z zapartym tchem wysłuchało spełnionej Polki, mówiącej o swojej drodze, o życiowych lekcjach, marzeniach, konsekwencji i determinacji. Bezsprzecznie okrzyknięte zostało jednym z najbardziej osobistych i wyjątkowych wystąpień Kamili.


Kamila Rowińska
od 1999 roku towarzyszy innym w rozwoju osobistym i zawodowym. Jest trenerem i coachem – na jej szkolenia każdorazowo zgłasza się kilkaset osób z całej Europy, a sala zawsze jest wypełniona po brzegi. Jest autorką 7 książek o tematyce coachingowej i biznesowej – m.in. bestsellera pt. „Kobieta niezależna”. Jest inwestorem i wydawcą. Prywatnie to szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

 

Czego konkretnie dowiesz się po obejrzeniu tego VOD?

 • Jak wyglądał mój „start”?

 • Jakie są moje najważniejsze życiowe lekcje?

 • Jaki jest mój jest przepis na szczęście?

 • Jak nie odpuszczać, mimo żę życie wystawia Cię na próbę?

 • Jakie kluczowe decyzje podjąć, dzięki którym odniesiesz sukces?

 • Jak cenę trzeba zapłącić za sukces?

Dla kogo jest to nagranie VOD?

 • Dla młodych ludzi, którzy wkraczają w dorosłe życie i chcą to od razu zrobić mądrze;

 • Dla tych, którzy chcą poznać prawdziwą i inspirującą historię;

 • Dla tych, którzy znaleźli się w trudnym momencie swojego życia i nie wiedzą jak z niego wyjść;

 • Dla tych, którzy chcą uczyć się od praktyków;

 • Dla tych, którzy chcą poznać mój przepis na szczęście;

 • Dla tych, którzy chcą mocniej uwierzyć, w to, że można osiągnąć sukces, mimo, że jest pod górkę;

 • Wreszcie dla wszystkich tych, którzy szukają wzmocnienia i energii do działania.

Czas trwania wystąpienia: 33 minuty

Wersja z napisami.

 

Jeżeli nie miałaś/miałeś okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chcesz przeżyć go jeszcze raz, zamów teraz to VOD! Otrzymasz niezapomnianą dawkę inspiracji i energii do działania. Dzięki wskazówkom i radom Kamili Rowińskiej będziesz mogła/mógł w sposób ambitny, odważny i odpowiedzialny realizować swoje biznesowe i prywatne cele.

Co należy zrobić aby zobaczyć to video?

1. Wykup swój udział klikając ZAMÓW KURS.

2. Po zaksięgowaniu płatności kurs pojawi się na Twoim koncie w RBCMasterClub.com

 

Praktyczne wskazówki

Dokładne omówienie

Szybkie efekty

 

 

Recenzje Kursu

 1. Dziękuję Ci bardzo serdecznie Kamila za wspaniałe wystąpienie.

  5

  Dziękuję Ci bardzo serdecznie Kamila za wspaniałe wystąpienie. Moje dwie lekcje; po pierwsze jesteś dla mnie największa inspiracja podczas eventu Życie Bez Ograniczeń uświadomiłam sobie, że bez ciężkiej pracy nie ma efektów.
  Po drugie zwróciłaś mi uwagę na to, że albo będę realizować swoje marzenia, albo będę rozwiązywać czyjeś problemy, te słowa przemawiają do mnie najbardziej za co Ci dziękuję z Całego serca. Pozdrawiam serdecznie Kamila 🙂

  Katarzyna

 2. Kamila dzieki za Twój wykład na Życie Bez Ograniczeń, było cudownie

  5

  Kamila dzieki za Twój wykład na Życie Bez Ograniczeń, było cudownie. Moje dwie lekcje jakie wyniosłam z tego spotkania to : po pierwsze w budowaniu sukcesu liczy się wytrwałość, ze w drodze do sukcesu liczy się powtarzalność pewnych nawyków, po drugie wzmocniłas moja wiare w siebie swoją historią, bo też miałam ciężkie dzieciństwo i dalas mi nadzieję, na szczęśliwe życie, dajesz wiarę i siłę, że można to osiągnąć ciężko pracujac . Pozdrawiam

  Magda

 3. Wow

  5

  Jestem niesamowicie wzruszona opowieścią o tak intymnych i wstydliwych sprawach w jej życiu, które przytrafiają się tak naprawdę każdemu z nas lub mogą się przytrafić, ale boimy się o nich mówić. Po tym szkoleniu stałam się jakby silniejsza, uświadomiłam sobie, że moje problemy nie są może tak wielkie jak się wydaje. Liczą się inne wartości w życiu już tylko pogoń za pieniądzem, chociaż nauczyłam się, że trzeba po prostu zapie*rzać. Dziękuję Ci Kamilo za to wystąpienie!

 4. Genialne

  5

  Szczere, bardzo emocjonalne, bardzo prawdziwe. Obejrzałam je dwukrotnie w ciągu 2 dni i żałuję, że tak późno się za obejrzenie tego wystąpienia zabrałam.

 5. 5

  Kamila, dziękuje. Jesteś Wielka !! Wspaniałe wystąpienie, wzruszyłam się. Dajesz mi niesamowitą siłę, dziękuję!

 6. 5

  Z każdej złej sytuacji która nas spotkała należy wyciągać lekcje, nie będzie łatwo ale trzeba tak zrobić.
  Bież życie w swoje ręce.
  Za każdy sukces trzeba zapłacić.
  Nie czekać na pogorszenie, tylko jeśli jesteś w traumie masz trudne rzeczy do przerobienia to nie myśl że sobie sama poradzisz tylko skorzystaj z terapeuty.

 7. Inspirujące

  5

  Twoja historia powinna wszystkich zainspirować i zachęcić do działania. Ja osobiście widzę w Tobie moją starszą siostre ponieważ równie dużo zasuwam by móc poźniej być tu gdzie jestem mimo dość młodego wieku. Dziękuję!

 8. Kamilo, ogromy szacunek :)

  5

  Niesamowicie mocna i wzruszająca przemowa, pokazująca ogromną siłę i determinację.
  Warto być wytrwałym, przetrwać przeciwności losu, na metę dociera niewielu.
  Jeśli chcesz osiągnąć sukces, bądź zawsze gotowy aby zapłacić cenę.

 9. Poruszające

  5

  Aż trudno skomentować jak bardzo jest to poruszające wystąpienie ale zarazem motywujące i napawające chęcią do działania i ruszania na przód mimo wszytsko !!!! Pani Kamilo jest Pani dla mnie wzorem i autorytetem ! Brawo dla Pani postawy życiowej . Mam nadzieję ,że kiedyś będę mogła to Pani powiedzieć osobiście <3 . Pozdrawiam serdecznie

 10. Dziękuję

  5

  Bardzo dziękuję Kamilo za tak szczere wystąpienie. Gratuluję Ci wytrwałości i optymizmu. Życzę Ci dużo zdrowia.

 11. Wow!

  5

  Dziękuje Kamilo za tą opowieść. Naprawde otwierasz oczy i umysł. Pora zawalczyć o siebie i zapravować na swój sukces. Dziękuje Ci bardzo za każdy materiał jaki przekazujesz dalej! Bardzo Ci dziękuje

 12. Warto

  5

  Pokazuje, że można wszystko jeśli tylko jesteśmy gotowi zapłacić za to cenę.

 13. 5

  Bardzo wzruszająca historia, pełna ważnych lekcji, które powinien usłyszeć każdy. Moja ważna lekcja – wykreślam ze swojego słownika zwrot „udało mi się” – wszystko co osiągnęłam jest wynikiem mojej ciężkiej pracy ☺️

 14. Inspirująca kobieta

  5

  Wspaniałe wystąpienie, cudowna, inspirująca historia. Wzruszyłam się oglądając!

 15. 5

  cudowene wystąpienie, beczałam jak bóbr. Dziękuje Kamilo za lekcje !

 16. Wdzięczność

  5

  Poruszająca historia , ale jej wartość nie polega tylko na wzruszeniach , lecz na tym, że kolejny raz przypomniałam sobie , że : 1. sukces zależy głównie od naszej determinacji , a o własne szczęście musimy zadbać sami. 2. Nie ważne co nas w życiu spotka , ważne co my z tym zrobimy. 3. Naucz się korzystać ze wspierającej pomocy. Dziękuję 🤲🌺💗

 17. 5

  Cudowne, życiowe, wzruszające szkolenie. Wyciągnęłam dla siebie aż 6lekcji. Teraz patrzę na trudne momenty w swoim życiu pod kątem czego może mnie nauczyć to doświadczenie. Jaką będzie dla mnie lekcją. Dziękuję.

 18. Dziękuję

  5

  Trzeba pracować, zapieprzać, bo nic nam z nieba nie spadnie

 19. Moja Droga Na Szczyt

  5

  Otwarta i szczera polemika z codziennoscią i marzeniami. Lekcja dla mnie-patrz do przodu. siegaj po to, co mowi Twoj zuchwaly wewnetrzyn Głos. Wszystko jest mozliwe choc jeszcze nie wyobrazalne,
  Dziekuje Kanmila,

 20. Dziękuję

  5

  Znałam wcześniej historię Kamili, ale to wystąpienie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest naprawdę niesamowitą, niezwykle silną kobietą. Dziękuję za to, co Pani robi dla innych.

 21. To ja dziękuję

  5

  Dziękuję Kamila

 22. Droga na szczyt

  5

  Poruszająca i niezwykła, motywująca historia

 23. Życie bez ograniczeń 2

  5

  Słuchając tego kursu zauważyłam ile lekcji dostałam od życia i jak dużo wniosków z nich wyciągnęłam. Moje życie stało się od niedawna o wiele lepsze.

 24. mazenia się spełnia

  5

  pomocny w trudnych sytacjach, uczy maztć i jak iść do przodu pomimo przeszkud

 25. "Życie ograniczeń 2"

  5

  Niesamowity materiał. Po chwili refleksji, doszłam do wniosku iż pani Kamila ma 100% rację. Każdy z nas ma swoją historię, tak jak i ja i to co jest najważniejsze, to to, że jeśli się czegoś naprawdę bardzo pragnie i ciężko się na to pracuje, to czasem nawet dopiero po latach, ale się to osiąga. Dziękuje bardzo Pani Kamilo o przypomnieniu mi o tym.

 26. ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ

  5

  Wzruszająca, ale budująca relacja. Kamila dajesz nam siłę do działania 🙂 , dziękuję

 27. Życie bez ograniczeń 2

  5

  Wspaniałe wystąpienie 🙂

 28. Jest dokładnie, tak jak mówisz: życie to ciągły test i trening, testuje cię a potem trenuje, i tak na okrągło. Wiele razy zastanawiałam się, czy może tylko mnie tak testuje i trenuje, i dlaczego tak jest. Czy jest gdzieś limit? Nie wiem, “pstryczków” dostajemy tyle, ile jesteśmy w stanie udźwignąć, ale podobno to życie jest bez ograniczeń, a może to właściwie człowiek:)?

 29. Historia, która z każdą kolejna minuta otwiera szeroko oczy.
  Wzruszająca, piękna, bogata w przemyślenia dla słuchacza.
  Dziękuje, że mogłam ją odsłuchać.

 30. wszystko się dzieje po coś, korzystaj z tego co świat ci daje, nic nie przychodzi samo

 31. Kamila jesteś wspaniałym człowiekiem którego życie nie oszczędzało a wręcz cały czas rzucało kłody pod nogi ,
  Wiesz siła jest w Nas samych i musimy po nią sięgać i umieć ją wykorzystać a Ty to robisz doskonale i tą siłę przekazujesz innym kobietą żeby odrzucały kłody ze swojej drogi i sięgały po swoje marzenia .
  Nic nie dzieje się bez przyczyny ,trudne dzieciństwo stworzyło twardą kobietę o wielkim sercu. Myślę że śmierć Mamy spowodowała w Tobie determinacje ratowania innych kobiet przed słabościami ich umysłu i zgubienia się w tym pędzącym świecie “Jesteś Mamą tysiąca kobiet ”
  Dziękuje że jesteś ,dziękuje że spotkałam Ciebie na swojej drodze życia.
  Iwona Musztyfaga

 32. To tylko moja wymówka mówienie, że komuś się udało.
  Droga do celu jest trudna i możliwa.
  Zadawanie pytań- po co? dlaczego? i stawanie w prawdzie przed samym sobą prowadzi do prawdziwych odpowiedzi.

 • 197.00 na 365 dni
 • 365 Dni
3831 Studentów bierze udział

Zmień walutę:

top
RBC International Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Górnych Wałów 23a/1,
zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000637157, NIP 6312664983, REGON 365390870
Dział Obsługi Ulubionego Klienta Punkt Kontaktowy
e-mail: [email protected]
kontakt telefoniczny: +48 790 292 710