Jak przestać tracić czas w Internecie? – wideo i e-book – Kamila Rowińska

Jak przestać tracić czas w Internecie?

Jak przestać tracić czas w Internecie? Może w pracy łatwo rozpraszają Cię nagłe wiadomości i przypadkowe linki? Albo zdarza Ci się zerkać w telefon lub sprawdzać pocztę bez wyraźnego powodu?

Obiecujesz sobie, że zajrzysz na Facebooka tylko na chwilę, a pół godziny później dalej scrolujesz, choć robota wciąż nie zrobiona? Nie tylko Ty tak masz!

Gdy pytałam w ankiecie na co najczęściej brakuje ludziom w mojej społęczności czasu, padały różne odpowiedzi: na odpoczynek, na sport, na własne przyjemności… Niemniej, gdy spytałam o główną przyczynę takiego stanu rzeczy, to najczęściej wskazywano jednego winowajcę – Internet a raczej tracenie czasu w Internecie.

Chcesz być bardziej efektywną osobą i nie spędzać godzin na bezmyślnym przeklikiwaniu sieci? Nie musisz wyrzucać z domu komputera i telefonu. Wystarczy, że nauczysz się z nich mądrze korzystać!

Jak to zrobić? Chcę Ci w tym pomóc i dlatego nagrałam dla Ciebie film, w którym dzielę się z Tobą pięcioma praktycznymi wskazówkami, dzięki którym odzyskasz kontrolę nad swoimi działaniami w sieci i przestaniesz tracić czas w Internecie.

Wyobraź sobie, jak wiele będziesz w stanie zrobić, jeśli zapanujesz nad swoją kompulsją korzystania z telefonu!

Obejrzyj nagranie, poznaj moich 5 wskazówek na efektywne korzystanie z sieci, a następnie koniecznie podziel się ze mną swoją refleksją w komentarzu!

To tylko 15 minut filmu, które naprawdę Ci się opłacą.

Pomyśl, jak wiele czasu będziesz w stanie zaoszczędzić w przyszłości, jeśli przestaną Cię rozpraszać zdjęcia małych kotków i internetowe przeceny 🙂


Bądź na bieżąco z materiałami które dla Ciebie publikuję. Wkrótce kolejne wideo z tej serii.

Klikając poniżej możesz wrócić do pierwszego nagrania.

Jak mieć więcej czasu dla siebie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Powiązane artykuły

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. W trakcie trwania wideo wyłączyłam powiadomienia na maila. Zupełnie są mi nie potrzebne nowe informacje z Pinteresta, które “mogą” mnie zainteresować, bo oglądałam coś podobnego. W zupełności wystarczy mi, gdy wejdę na aplikację i w tym czasie sprawdzę co nowego. Nie będę miała zaśmieconego maila. Podobnie z innymi powiadomieniami. Planowanie dania i robienie checklisty to u mnie standard, ale fajnie było się dowiedzieć, że powinnam dodatkowo określić czas.

  2. Zaplanowanie konkretnego czasu na internet – super! Od tego zaczynam 😊
    Planowanie dnia – ciagle się tego uczę. Najgorzej mi umieścić jakąś czynność W CZASIE.
    Pozdrawiam

  3. Natychmiast pobieram apke do blokowania instagrama. Od reszty w sumie nie jestem uzależniona. Ale na pewno przeanalizuje swoje działanie w sieci.

  4. Apka do blokowania to super pomysł, wyłączenie powiadomień z messenger to ratunek (inne powiadomienia dawno wyłączone). Jeżeli to zda egzamin super, jeśli nadal będzie ciężko to odinstaluje social z telefonu 💪 jak zawsze mnóstwo przydatnej wiedzy 🙂