Czy można zarobić w MLM? POWER PONIEDZIAŁEK #133 Kamila Rowińska – vlog
[fblike]
POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się czy można zarobić w marketingu sieciowym!
Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Czy można zarobić w MLM? << i zainspiruj się. Udostępnij go dalej oraz podziel się swoimi pomysłami (wnioskami) w komentarzu!
Czy można zarobić z MLM?
MLM (ang. Multi Level Marketing), marketing sieciowy i marketing wielopoziomowy to różne nazwy określające jeden charakterystyczny rodzaj sprzedaży. Przez jednych określany jest jako łatwy i szybki sposób na źródło dochodów, inni z kolei uznają go za piramidę finansową lub zwykłą formę akwizycji.
Na czym w praktyce polega MLM?
Ci z was, którzy znają mnie dłużej, wiedzą, że na początku mojej przedsiębiorczej drogi przez 13 lat, ze spektakularnymi sukcesami, budowałam zespół sprzedażowy dla jednego ze szwedzkich koncernów. Zarządzałam w nim zespołem 3500 osób.
Możliwe, że dostałaś kiedyś niesamowitą propozycję od znajomego albo od kogoś bliskiego na osiągnięcie sukcesu? Obiecywał Ci wysoki dochód pasywny, wolność finansową? Wolałaś nie ryzykować, bo nie byłaś pewna, czy to bezpieczne?
Zobacz wideo i dowiedz się, co to jest marketing sieciowy i jak mieć dochód pasywny na poziomie ponad 100 tysięcy rocznie!
W tym odcinku odpowiadam na następujące pytania:
► Czym jest marketing sieciowy i o co w nim chodzi?
► Na czym tak naprawdę się zarabia w marketingu sieciowym?
► Kto wybiera taki rodzaj biznesu?
► Czy dochód pasywny istnieje?
W tym odcinku wspominam również o:
-
kursie online „Jak zbudować stabilny biznes online„,
-
bezpłatnej konferencji online „6 błędów w budowaniu zespołu w Marketingu Sieciowym” – Zapisz się TUTAJ,
-
o moich książkach, które znajdziesz TU.
BEZPŁATNA KONFERENCJA ONLINE!
20. kwietnia o godz. 19:30 odbyła się bezpłatna konferencja online „6 błędów w budowaniu zespołu w Marketingu Sieciowym”!
Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:
[spreaker type=player resource=”episode_id=49386295″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” chapters-image=”true” episode-image-position=”right” hide-logo=”false” hide-likes=”false” hide-comments=”false” hide-sharing=”false” hide-download=”true”]
POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:
PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW ▶ KLIKNIJ TUTAJ ◀
ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK „CO WŁYWA NA MOJĄ SKUTECZNOŚĆ?” ▶ KLIKNIJ TUTAJ ◀
POZNAJ SKUTECZNE NARZĘDZIA DO PLANOWANIA ▶KLIKNIJ TUTAJ ◀
ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE NAGRANIA
[su_button url=”http://bit.ly/RBCsubskrybcja” target=”blank” style=”flat” background=”#FFFFFF” color=”#200f43″ size=”20″ radius=”0″ icon=”icon: youtube-square” icon_color=”#200f43″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″ ]SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube[/su_button]

Super Informacja
Poprosze O pomoc jestem w Foreverliving i Nie potrafie wystartowac
Serdecznie zapraszam Cię na bezpłatną konferencję “6 błędów w budowaniu zespołu w marketingu sieciowym”, która odbędzie się 20 kwietna o 19:30! Więcej informacji znajdziesz na ? http://www.kamilarowinska.pl/mlm
Świetny materiał! Myślę, że każdy startujący w MLM powinien odsłuchać ten materiał. Bardzo chętnie zgłębiłabym temat predyspozycji i kompetencji osób, które odniosą sukces.
9nScNnyelJFZ1e0aKz39ebPcn8VCP7fH7w4VKfq32kyF7h8HxXro9pOjdBBu1yyUQ4vvE7OIgbr2wAfzaF83tqq9lfFhBNTpCKgMYWtPjAy2OR1UlCo