Twórz wideo, które zarabia! POWER PONIEDZIAŁEK #151 Kamila Rowińska – vlog
POWER PONIEDZIAŁEK — historie trzech ekspertów, którzy biznes i markę osobistą zbudowali na nagraniach wideo.
Wideo w procesie sprzedaży to silny trend
Filmy wspierające sprzedaż zdominowały rynek reklam w sieci, wynosząc wideomarketing na wyższy poziom. Pobudzają ciekawość odbiorcy, wzmacniają zaangażowanie, edukują i prezentują produkt oraz markę w korzystnym świetle.
Zgodzisz się ze mną, że obiektyw kamery niektórych elektryzuje, a innych paraliżuje. Jak to jest u Ciebie, kiedy masz świadomie stanąć przed obiektywem i coś powiedzieć? Serce wali, gardło ściśnięte, całe ciało sztywnieje i nagle odkrywasz, że masz ręce, z którymi nie wiadomo, co zrobić?
Mówienie do kamery nie jest łatwe i bywa stresujące nawet dla profesjonalistów. Niektórzy rodzą się z większymi predyspozycjami i przychodzi im to z łatwością, ale w większości przypadków to kwestia doświadczenia i przygotowania.
Co znajdziesz w tym odcinku
Poznasz odpowiedzi trzech ekspertów wideo na pytania:
- jak wyglądały ich początki z wideo,
- gdzie uczyli się nagrywania,
- co było, a co jest dla nich najtrudniejsze podczas nagrań,
- czy jest jeszcze w internecie miejsce na kolejnych twórców wideo.
Moi goście
Małgorzata Ekert
Pomysłodawczyni i właścicielka firmy Ekert i Złoty Biznes Beauty. Od ponad 28 lat obecna w branży beauty. Twórczyni nowoczesnego programu edukacyjnego przygotowującego do zawodu manikiurzystki i stylisty paznokci. Prowadzi szkolenia biznesowe dla właścicieli i managerów salonów beauty.
Zofia Kulewicz
Od ośmiu lat pracuje jako osobista stylistka, założycielka marki ZOPHIA Osobista Stylistka. Jako nastolatka pracowała jako modelka, biorąc udział w pokazach mody, gdzie uczyła się stylizacji od najlepszych. Po studiach ekonomicznych i pracy w korporacji uznała, że to nie jest jej droga — porzuciła etat, żeby robić to, co naprawdę kocha.
Daniel Siwiec
Inwestor w nieruchomości, fliper, deweloper, a także twórca internetowy. Prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów o inwestowaniu w nieruchomości. Najbardziej rozpoznawalny z jego programów to Business Rider, w którym gości ludzi ze świata biznesu. Jest autorem trzech książek o zarabianiu na nieruchomościach.
Dlaczego to działa
Nagrywanie tworzy autorytet i pomaga w biznesie. Uautentycznia i buduje kredyt zaufania, bo osoba, którą widać i słychać, jest po prostu bardziej wiarygodna. Wyobraź sobie, że Twoje maile nagle otwiera więcej odbiorców, a klikalność podskakuje kilkukrotnie. To nie żadna nowa technologia ani metodologia sprzedaży. To wideo.
Chcesz zacząć nagrywać?
Kurs online „Zacznij mówić do kamery”, który nagrałam razem z Agatą Koman, pomoże Ci wystartować z wideo i wideomarketingiem. Da Ci mnóstwo pomysłów na treści i odkryje przed Tobą techniczne aspekty nagrywania.
TO MOŻE CI POMÓC
JAK ZWIĘKSZYĆ ZASIĘGI W SOCIAL MEDIA >> KLIKNIJ TUTAJ <<
JAK ROZKRĘCIĆ IMPERIUM NA INSTAGRAMIE >> KLIKNIJ TUTAJ <<
ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE: 6 OBSZARÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<
WSZYSTKIE ODCINKI POWER PONIEDZIAŁEK >> KLIKNIJ TUTAJ <<
ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE NAGRANIA
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube
Nagranie źródłowe powstało w grudniu 2022 roku. Opisy gości oraz przywołane w nagraniu dane rynkowe dotyczą tamtego okresu.

Skomentuj